Forum » Społeczeństwo

Szukam dobrego męża :D

  • 3 lip 2019

    Hej. Szukam dobrego męża :D z okolic. I uprzedzając komentarze w stylu "ojojoj jaka ty zdesperowana" czy "nie ma nic bardziej żałosnego niż zdesperowana kobieta" - darujcie sobie. Komentarze oceniająco-niekonstruktywnie krytykujące mam w nosie. Jak ktoś ma ochotę na kawę to się mogę umówić. Siemka :)

    18 5 Cytuj
  • 3 lip 2019

    Rozwiejmy domysły - szukasz męża dla siebie czy mężatego sensus stricte? Pytam dla przyjaciela...

    9 3 Cytuj
  • Janusz 5 lip 2019

    szukam żony uczciwej, tolerancyjnej i zadowolonej z życia :)

    7 1 Cytuj
  • Andrzej 5 lip 2019

    Ja jestem dobrym mężem!

    7 Cytuj
  • baron nk klasa 6 lip 2019

    czyli taki który nie pije nie pali kocha słucha i szanuje

    4 1 Cytuj
  • 6 lip 2019

    Ja jestem dobry ! Moja żona to potwierdza - mówi : tyś jest k......wa dobry

    28 1 Cytuj
  • 12 lip 2019
    kierowca napisał/a:

    czyli taki który nie pije nie pali kocha słucha i szanuje

    czasem może się napić, nie musi cały czas słuchać :)

    1 Cytuj
  • 12 lip 2019
    yanoossh napisał/a:

    szukam żony uczciwej, tolerancyjnej i zadowolonej z życia :)

    o, widzę że nas desperatów jest tu więcej :D

    3 1 Cytuj
  • 12 lip 2019
    Mysleniczanin007 napisał/a:

    Rozwiejmy domysły - szukasz męża dla siebie czy mężatego sensus stricte? Pytam dla przyjaciela...

    no dla siebie oczywiście :) do kochania i całowania, żonaci w sensie już posiadający żonę nie znajdują się w kręgu moich zainteresowań ... aż taka zdesperowana nie jestem :D

    4 1 Cytuj
  • 13 lip 2019

    Na kanibalizm nie ma w Polsce przyzwolenia społecznego, kulturowego i prawnego. Żaden mąż czy nie mąż w tym kontekście nie jest dobry.

    3 Cytuj
  • 13 lip 2019

    Myślę ,że jedynym takim kandydatem byłby chyba były ksiądz.

    2 2 Cytuj
  • 13 lip 2019
    Mądrala napisał/a:

    Myślę ,że jedynym takim kandydatem byłby chyba były ksiądz.

    Akurat!!!

    1 1 Cytuj
  • 13 lip 2019
    Lukaszz napisał/a:

    Na kanibalizm nie ma w Polsce przyzwolenia społecznego, kulturowego i prawnego. Żaden mąż czy nie mąż w tym kontekście nie jest dobry.

    Dobry to jednak nie to samo co smaczny...

    1 1 Cytuj
  • 14 lip 2019
    iwon napisał/a:

    Dobry to jednak nie to samo co smaczny...

    no i sama dochodzisz do meritum, bo najczęściej działa to jak za przysłowiem : "z ładnej miski se nie pojesz...." :-))) no i ważne jest czy szukasz czy chcesz znaleźć :-)

    4 Cytuj
  • 14 lip 2019

    Wszyscy tutaj prowadzicie jakiś bezsensowny monolog ..., a może by sama zainteresowana napisała coś o sobie. Skoro szuka to warto by było coś napisać, bo może zgłosić się zarówno 20 latek jak i 90 letni dziadek ... szczupły bądź tłuścioszek. I proszę nie mówcie, że to nie ma znaczenia. Natury ludzkiej nie oszukasz facet patrzy w pierwszej kolejności na wygląd, kobieta na grubość portfela haha

    5 1 Cytuj
  • 15 lip 2019

    oj tam oj tam cały ten wątek to niezła beka :-) ktoś chce pierdołami pozycjonowanie postukać a nie chłopa

    Dow*****ny napisał/a:

    bo może zgłosić się zarówno 20 latek jak i 90 letni dziadek ... I proszę nie mówcie, że to nie ma znaczenia.

    jak to mówio :-) "nie martw się dziewczę że ma głowa siwa - pod starym dębem twardy korzeń bywa" :-)))

    6 Cytuj
  • 15 lip 2019

    iwon,

    a mi się Twój wpisz podoba:) Zapraszam na kawę:)

    4 1 Cytuj
  • 15 lip 2019
    hyro9 napisał/a:

    iwon,

    a mi się Twój wpisz podoba:) Zapraszam na kawę:)

    Dziękuję. Kiedy?

    2 2 Cytuj
  • 15 lip 2019
    Dow*****ny napisał/a:

    Wszyscy tutaj prowadzicie jakiś bezsensowny monolog ..., a może by sama zainteresowana napisała coś o sobie. Skoro szuka to warto by było coś napisać, bo może zgłosić się zarówno 20 latek jak i 90 letni dziadek ... szczupły bądź tłuścioszek. I proszę nie mówcie, że to nie ma znaczenia. Natury ludzkiej nie oszukasz facet patrzy w pierwszej kolejności na wygląd, kobieta na grubość portfela haha

    No ja się sobie na ten przykład podobam. No tak myślę że powyżej 30-tki by mi chłop pasował. I tak żeby miał jakieś zainteresowania a nie tylko w domu siedzieć i żeby piątaka na kawę nie skąpił. No co jeszcze...mam ciemne włosy i niebieskie oczy.

    1 2 Cytuj
  • 15 lip 2019
    Vivaldi napisał/a:

    no i sama dochodzisz do meritum, bo najczęściej działa to jak za przysłowiem : "z ładnej miski se nie pojesz...." :-))) no i ważne jest czy szukasz czy chcesz znaleźć :-)

    Ale właściwie to co ma piernik do wiatraka?

    2 Cytuj
  • 23 sie 2019

    I jak? Znalazłaś już jakiegoś kandydata na męża? Bo tak się składa że ja szukam kandydatki na żonę..

    4 2 Cytuj
  • 8 lis 2019

    Kobieta która założyła ten temat jak widać usunęła swoje konto. Jeżeli to czytasz to proszę napisz prywatną wiadomość poprzez to forum - próbowałem Ci odpisać jednak z tego co widzę jest to już nie możliwe. No chyba, że już nie chcesz nawiązać kontaktu...

    2 Cytuj
  • Pietja 14 lis 2019

    Jak jest dobrym mężem.

    Cytuj
  • Pietja 14 lis 2019

    Sprawdza się?

    Cytuj
  • 29 sty 2020

    Hej, ja do autorki posta -- rozumiem Cię, bo miasto dla singli możliwości oferuje nie za wiele. Pisz na priv. Ja jestem spoza Myślenic, jakiś sposób na samotność w tym mieście jest...

    1 Cytuj

Odpowiedz