Forum » Społeczeństwo

TVP-Rządowa SZCZUJNIA?

  • 18 lut 2020

    Jeżeli Rząd robi reformę Sądów,
    z takim efektem jak to zrobił
    z TVP Wiadomości i info,
    to jestem zdecydowanym
    przeciwnikiem takich "reform".

    36 11 Cytuj
  • 18 lut 2020

    I nastepny gównowpis. Ty dostajesz za to pieniądze?
    Wróciłeś jak przed każdymi wyborami i wtedy produkujesz tematy i powiedz mi, że nie jesteś trolem :-) to można prześledzić aktywność bono vs fakenewsy

    11 38 Cytuj
  • 18 lut 2020

    Nie następny gównowpis ale następne gównowPiS, ta partia i ten rząd to jedno wielkie szambo

    37 11 Cytuj
  • 18 lut 2020
    Vivaldi napisał/a:

    I nastepny gównowpis. Ty dostajesz za to pieniądze?
    Wróciłeś jak przed każdymi wyborami i wtedy produkujesz tematy i powiedz mi, że nie jesteś trolem :-) to można prześledzić aktywność bono vs fakenewsy

    Ty mi wyglądasz na takiego co żyje z PiS, jesteś tu samotnym jeźdźcem, i rośniesz na samotnego bohaterskiego obrońcę obozu władzy. Bezinteresownie?

    31 5 Cytuj
  • Anty 18 lut 2020
    bono napisał/a:

    Ty mi wyglądasz na takiego co żyje z PiS, jesteś tu samotnym jeźdźcem, i rośniesz na samotnego bohaterskiego obrońcę obozu władzy. Bezinteresownie?

    To nie obrona, to po prostu wieczna chęć awanturnictwa. Zawsze tak miał. Ancymon jeden. Wiesz ile uwag w szkole zbierał?

    18 22 Cytuj
  • 19 lut 2020

    https://www.youtube.com/watch?v=Je2g4SJQ2Wo&feature=emb_rel_end

    Od komuny do PiS krótka droga a różnica tylko w stosunku do kościoła.
    Ale karierowicze.

    20 20 Cytuj
  • 19 lut 2020

    to jest forum Myślenice oczami mieszkańców? Czy może ogólnopolskie polityczne forum dyskusyjne? Więcej tematów dotyczących polityki krajowej, niz Myslenic..

    12 15 Cytuj
  • 19 lut 2020

    A czy Mysleniczanie są poza Polską, nie chodzą na wybory, i polityka państwa nie wpływa na ich życie?

    11 19 Cytuj
  • 19 lut 2020

    To jest forum do dyskusji Myśleniczan na różne tematy, polityczne też. Niedawno wzięli się za Szyca próbując użyć epizody z życia aktora do bliżej nieokreślonych rozgrywek. Zresztą niech każdy wyrobi sobie zdanie za co zapłaciliśmy wspólnie przed paroma dniami 2 miliardy złotych.
    https://www.newsweek.pl/polska/spoleczenstwo/borys-szyc-zaatakowany-przez-tvp-odpowiada-na-facebooku/x0lfyg6

    10 5 Cytuj
  • 19 lut 2020

    z tematu (kolejnego) gównowpisu wynika, że macie tym razem zlecenie na promocje TVP (prawdopodobnie dotacja was ruszyła) , to popsuje trochę.
    W między czasie popodbijajcie sobie słowa kluczowe na wzajem :-)))

    jak widzę link do newsweeka to mi się ten gość kojarzy

    https://prawo.gazetaprawna.pl/artykuly/976467,george-soros-rzadzi-polskimi-organizacjami-pozarzadowymi.html

    5 19 Cytuj
  • 19 lut 2020
    stefano napisał/a:

    to jest forum Myślenice oczami mieszkańców? Czy może ogólnopolskie polityczne forum dyskusyjne? Więcej tematów dotyczących polityki krajowej, niz Myslenic..

    Stefano ale przecież zdajesz sobie sprawę, że jesteśmy przed wyborami (znowu) i (znowu) uruchomili się KODowcy. Zawsze im przed wyborami smycz popuszczają. Byle do maja a potem jak zwykle będzie spokój na chwilę. Trolownie produkują na wielu forach w Polsce gównoburze, mnóstwo tematów, fakenewsy, wrzucanie słów i fraz do pozycjonowania, kompletnie bzdurne informacje, generalnie dezinformacja. Klasyka.

    https://www.salon24.pl/u/dziennikarstwoobywatelskie/744985,dlaczego-georg-soros-i-niemcy-wspieraja-kod

    .....wystarczy poprzeszkadzać i już się denerwują :-))) najgorzej jak im się temat nie kręci a ostatni wpis jest niezgodny z ich celem.
    Chyba zacznę nic nie odpisywać tylko wklejać linki taki jak ten wyżej.

    7 15 Cytuj
  • 19 lut 2020
    bono napisał/a:

    A czy Mysleniczanie są poza Polską, nie chodzą na wybory, i polityka państwa nie wpływa na ich życie?

    oczywiście , że wpływa, to mój cytat z grudnia 2018 generalnie bez zmian u Was :

    KOD a pieniądze :
    http://alexjones.pl/aj/aj-nwo/aj-informacje/item/103657-soros-przyznaje-popieram-i-finansuje-kod

    taki maly cytat :
    "Rozumiem wszystkich tych którzy protestują bo mają właściwe czyli "słuszne pochodzenie" a także tych którzy tracą lub lada chwila stracą koryto. Nie rozumiem natomiast sporej ilości otumanionych Polaków którzy występują w tym cyrku jako tzw. pożyteczni idioci"

    a więcej tutaj:
    http://amerbroker.pl/?go=content&action=show&id=176

    i troszkę faktów "
    https://wolna-polska.pl/wiadomosci/jak-ludzie-sorosa-stworzyli-pierwszy-kod-2016-01

    7 13 Cytuj
  • 19 lut 2020
    bono napisał/a:

    A czy Mysleniczanie są poza Polską, nie chodzą na wybory, i polityka państwa nie wpływa na ich życie?

    Oczywiście ze chodza, ale jeśli wiekszosc tematów dotyczy polityki a nie Myslenic, to znaczy ze cos poszło w złym kierunku i autor tego portalu powinien po prostu przebranżowić go na portal polityczny, a nie lokalny.. lub tez, by wprowadzić porządek po prostu stworzyć 3 główne tematy:
    - PiS vs Opozycja
    - Media polityczne
    - Wybory

    I w tych 3 tematach sobie dyskutujcie, po co zakładać codziennie nowy temat gdzie cały czas wszystko kreci sie w kolo jednego..

    No chyba ze chodzi nam o ilość a nie jakość, w tym przypadku to juz komentarz do administracji, bo to ze użytkownicy na zmianę zakładają bezsensowne tematy rozumiem, ale nie rozumiem tego ze jest to nadal tolerowane, ale widocznie właśnie chodzi o ilość a nie jakość...

    Moze jest to Twoje hobby bono, nie oceniam, po prostu razi brak jakiejkolwiek reakcji administracji.

    5 4 Cytuj
  • 20 lut 2020

    Zwróć uwagę na tytuł, nie dotyczy Myslenic. Możesz nie otwierać bo widzisz ze to temat polityczny, a zbliżają się wybory wiec to bieżący temat. A Duda robił tez kampanię w naszym mieście.

    Co do portalu, i tak teksty są cenzurowane. Odpowiedz Bolkowi na zaczepki Tuska odpowiedziałem ze Tusk zaczynał od organizacji Euro gdzie do Gliwic dojazdy był z zachodu po płytach betonowych i dalej do Krakowa przez Jaworzno lub Olkusz. I do Poznania , Wrocławia, Gdańska i Warszawy było podobnie, a stadiony były na poziomie Dalinu,
    Ludzie budowali gospodarkę z chodnikowej na salonową . Była powódź stulecia i pogrzeby ofiar lotu na wschód, i światowy kryzys.
    PiS dostał gotowca bez afery dwóch wież ,Skok, Banasia, Getbek i rozhulana gospodarkę.
    Tylko tyle odpowiedziałem i tekst został usunięty.

    Czyli jest po części tak, jak byś sobie życzył.

    8 5 Cytuj
  • 20 lut 2020

    bono ty te betonowe płyty to pewnie widziałeś na jakimś filmie. Zerknij sobie na link
    https://pl.wikipedia.org/wiki/Autostrada_A4_(Polska )
    i sprostuj swój poprzedni wpis

    5 5 Cytuj
  • 20 lut 2020
    taki_gość napisał/a:

    bono ty te betonowe płyty to pewnie widziałeś na jakimś filmie. Zerknij sobie na link
    https://pl.wikipedia.org/wiki/Autostrada_A4_(Polska )
    i sprostuj swój poprzedni wpis

    Proszę bardzo:

    Województwo małopolskie

    Wielicka ( Kraków ) - Szarów o długości: 19,9 km, Lata realizacji robót: 2007-2009
    Wzmocnienie autostrady A4 Balice-Opatkowice (Południowa Autostradowa Obwodnica Krakowa) o długości: 16,1 km, lata realizacji robót: 2007-2008

    Wzmocnienie autostrady A4 Opatkowice - Kąpielowa (Południowa Autostradowa Obwodnica Krakowa) o długości: 1,9 km, lata realizacji robót: 2009 r.

    Kraków- Tarnów, węzeł Szarów - węzeł Krzyż (obecnie węzły nazywają się Targowisko i Tarnów Północ):

    - A4 węzeł Szarów - Brzesko o długości: 24,5 km, lata realizacji robót : 2010-2012

    - węzeł Brzesko - węzeł Wierzchosławice (obecnie węzeł Tarnów Zachód) o długości: 20,8 km, lata realizacji robót 2011-2013

    - węzeł Wierzchosławice (obecnie węzeł Tarnów Zachód) - węzeł Krzyż (obecnie Tarnów Północ) o długości 12,9 km, lata realizacji robót : 2010-2012

    Województwo podkarpackie

    Autostrada A4 na Podkarpaciu o długości 171 km posiada w swoim zakresie 13 węzłów autostradowych co przekłada się średnio na węzeł zlokalizowany co 14 km. Na podkarpackim odcinku A4 znajdują się 4 Obwody Utrzymania Autostrady (OUA) zlokalizowane kolejno na węźle Dębica Zachód, Rzeszów Zachód, Jarosław Zachód i Przemyśl oraz 7 par Miejsc Obsługi Podróżnych. Kierowcy jadąc autostradą A4 od gr. woj. małopolskiego i podkarpackiego do granicy państwa w Korczowej, przejadą ten odcinek w ok. 1,5 godz.

    A4 w. Tarnów Północ - w. Dębica Wschód, dł. 34,8 km. Podpisanie umowy z I wykonawcą: 07.07.2010. Odstąpienie od umowy z I wykonawcą: 24.07.2012. Podpisanie umowy z II wykonawcą: 07.05.2013. Oddanie do ruchu: 30.10.2014

    A4 w. Dębica Wschód - w. Rzeszów Zachód, dł. 32,8 km. Podpisanie umowy z wykonawcą: 10.05.2010 oddanie do ruchu: 30.10.2013

    A4 w. Rzeszów Zachód - w. Rzeszów Północ, dł. 4,0 km. Podpisanie umowy z I wykonawcą: 22.04.2010. Odstąpienie od umowy z I wykonawcą: 29.05.2012. Podpisanie umowy z II wykonawcą: 01.02.2013. Oddanie do ruchu: 30.10.2013

    A4 w. Rzeszów Północ - w. Rzeszów Wschód, dł. 6,9 km. Podpisanie umowy z wykonawcą: 26.02.2010. Oddanie do ruchu: 10.09.2012

    A4 w. Rzeszów Wschód - w. Jarosław Zachód, dł. 41,2 km. Podpisanie umowy z I wykonawcą: 23.09.2010. Data odstąpienia od umowy z I wykonawcą: 14.01.2014. Podpisanie umowy z II wykonawcą: 16.09.2014. Oddanie do ruchu: 20.07.2016

    A4 w. Jarosław Zachód - w. Przemyśl, dł. 25,6 km. Podpisanie umowy z wykonawcą: 29.10.2009. Oddanie do ruchu: 27.05.2013 i 20.12.2013

    A4 w. Przemyśl - Korczowa (gr. państwa), dł. 21,4 km. Podpisanie umowy z wykonawcą: 04.11.2009. Oddanie do ruchu: 23.12.2013.

    5 2 Cytuj
  • 20 lut 2020
    bono napisał/a:

    Proszę bardzo:

    Województwo małopolskie

    Wielicka ( Kraków ) - Szarów o długości: 19,9 km, Lata realizacji robót: 2007-2009
    Wzmocnienie autostrady A4 Balice-Opatkowice (Południowa Autostradowa Obwodnica Krakowa) o długości: 16,1 km, lata realizacji robót: 2007-2008

    Wzmocnienie autostrady A4 Opatkowice - Kąpielowa (Południowa Autostradowa Obwodnica Krakowa) o długości: 1,9 km, lata realizacji robót: 2009 r.

    Kraków- Tarnów, węzeł Szarów - węzeł Krzyż (obecnie węzły nazywają się Targowisko i Tarnów Północ):

    - A4 węzeł Szarów - Brzesko o długości: 24,5 km, lata realizacji robót : 2010-2012

    - węzeł Brzesko - węzeł Wierzchosławice (obecnie węzeł Tarnów Zachód) o długości: 20,8 km, lata realizacji robót 2011-2013

    - węzeł Wierzchosławice (obecnie węzeł Tarnów Zachód) - węzeł Krzyż (obecnie Tarnów Północ) o długości 12,9 km, lata realizacji robót : 2010-2012

    Województwo podkarpackie

    Autostrada A4 na Podkarpaciu o długości 171 km posiada w swoim zakresie 13 węzłów autostradowych co przekłada się średnio na węzeł zlokalizowany co 14 km. Na podkarpackim odcinku A4 znajdują się 4 Obwody Utrzymania Autostrady (OUA) zlokalizowane kolejno na węźle Dębica Zachód, Rzeszów Zachód, Jarosław Zachód i Przemyśl oraz 7 par Miejsc Obsługi Podróżnych. Kierowcy jadąc autostradą A4 od gr. woj. małopolskiego i podkarpackiego do granicy państwa w Korczowej, przejadą ten odcinek w ok. 1,5 godz.

    A4 w. Tarnów Północ - w. Dębica Wschód, dł. 34,8 km. Podpisanie umowy z I wykonawcą: 07.07.2010. Odstąpienie od umowy z I wykonawcą: 24.07.2012. Podpisanie umowy z II wykonawcą: 07.05.2013. Oddanie do ruchu: 30.10.2014

    A4 w. Dębica Wschód - w. Rzeszów Zachód, dł. 32,8 km. Podpisanie umowy z wykonawcą: 10.05.2010 oddanie do ruchu: 30.10.2013

    A4 w. Rzeszów Zachód - w. Rzeszów Północ, dł. 4,0 km. Podpisanie umowy z I wykonawcą: 22.04.2010. Odstąpienie od umowy z I wykonawcą: 29.05.2012. Podpisanie umowy z II wykonawcą: 01.02.2013. Oddanie do ruchu: 30.10.2013

    A4 w. Rzeszów Północ - w. Rzeszów Wschód, dł. 6,9 km. Podpisanie umowy z wykonawcą: 26.02.2010. Oddanie do ruchu: 10.09.2012

    A4 w. Rzeszów Wschód - w. Jarosław Zachód, dł. 41,2 km. Podpisanie umowy z I wykonawcą: 23.09.2010. Data odstąpienia od umowy z I wykonawcą: 14.01.2014. Podpisanie umowy z II wykonawcą: 16.09.2014. Oddanie do ruchu: 20.07.2016

    A4 w. Jarosław Zachód - w. Przemyśl, dł. 25,6 km. Podpisanie umowy z wykonawcą: 29.10.2009. Oddanie do ruchu: 27.05.2013 i 20.12.2013

    A4 w. Przemyśl - Korczowa (gr. państwa), dł. 21,4 km. Podpisanie umowy z wykonawcą: 04.11.2009. Oddanie do ruchu: 23.12.2013.

    W poprzednim wpisie mówiłeś o dojeździe od zachodu do Gliwic po betonowych płytach, a potem dalej do Krakowa przez Jaworzno lub Olkusz, a teraz podajesz mi daty budowy A4 w Małopolsce i na Podkarpaciu.

    2 4 Cytuj
  • 20 lut 2020
    bono napisał/a:

    odpowiedziałem ze Tusk zaczynał od organizacji Euro gdzie do Gliwic dojazdy był z zachodu po płytach betonowych i dalej do Krakowa przez Jaworzno lub Olkusz.

    Przecież o tym już było tutaj, klepiesz w kółko to samo
    https://forum.miasto-info.pl/spoleczenstwo/14542,pis-sie-juz-pakuje,3.html

    Weź mi wytłumacz które EURO Tusk organizował po betonowych płytach? 2012? Czyli nei do 2010 roku ale do 2012 jeździłeś po płytach bo Tusk Ci nie powiedział że mogłeś jeździć duzo wcześniej autostradą A4 asfaltową? Co ty bredzisz....znowu?

    w tym wątku wyżej masz ten temat którego nie pamiętasz, że przypaiłeś

    Vivaldi napisał/a:

    aż sprawdziłem bo często korzystałem z betonki od Gliwic. Po co Ty przejaskrawiasz? Zdajesz sobie sprawę ze uskok 10cm to wjazd/zjazd z krawężnika, weź mi to pokaż przy 40km/h a na betonce optymalna prędkość do drgań był 100-120km/h, uskoki były ale max 1-2cm.

    Przejazd przez cały Śląsk ruszył chyba w 2005 a max w 2006roku. Więc nie wiem po co do 2010roku jeździłeś do Gliwic przez Bytom (szybsza trasa bez autostrady była przez Mikołów). Nikt Ci nie powiedział że nowa droga jest czy myślałeś, że to kłamstwo, obłuda i działanie PiS? Czekałeś do wyborów Tuska żeby Ci dał za darmo aktualizację Automapy w nawigacji czy używasz starej do tej pory?
    Ten rok 2010 to faktycznie chyba Ci życie uratował, to tłumaczyłoby takie ohy i ahy Twojego uzdrowiciela wszystkich narodów Polski , baaaaa nawet Europy.

    3 10 Cytuj
  • 20 lut 2020

    Płyty są dalej od granicy niemieckiej po prawej stronie. PiS miał szanse to zmieni ale nie skorzystał z okazji.

    5 3 Cytuj
  • 20 lut 2020
    taki_gość napisał/a:

    W poprzednim wpisie mówiłeś o dojeździe od zachodu do Gliwic po betonowych płytach, a potem dalej do Krakowa przez Jaworzno lub Olkusz, a teraz podajesz mi daty budowy A4 w Małopolsce i na Podkarpaciu.

    Rozumiem ze Małopolskę o Podkarpacie A4 zbudował PiS?

    5 1 Cytuj
  • 20 lut 2020
    bono napisał/a:

    Rozumiem ze Małopolskę o Podkarpacie A4 zbudował PiS?

    Zapytam dosadnie: Ty jesteś gł.pi czy udajesz gł.pa? Mówimy od drodze na zachód od Krakowa a Ty zamiast przyznać, że kłamałeś w swoim wpisie wypisujesz mi odcinki autostrady w Małopolsce i na Podkarpaciu, a potem znowu idiotyczne pytanie:
    "Rozumiem ze Małopolskę o Podkarpacie A4 zbudował PiS?"
    Szkoda czasu na dyskusję z Tobą

    3 6 Cytuj
  • Anty 20 lut 2020
    taki_gość napisał/a:

    Zapytam dosadnie: Ty jesteś gł.pi czy udajesz gł.pa? Mówimy od drodze na zachód od Krakowa a Ty zamiast przyznać, że kłamałeś w swoim wpisie wypisujesz mi odcinki autostrady w Małopolsce i na Podkarpaciu, a potem znowu idiotyczne pytanie:
    "Rozumiem ze Małopolskę o Podkarpacie A4 zbudował PiS?"
    Szkoda czasu na dyskusję z Tobą

    Jak tam Twoje konstytucyjne zrozumienie obowiązku nauki? Wstyd dla tego zawodu że ma takich niedouczonych przedstawicieli.

    6 15 Cytuj
  • 20 lut 2020

    TVP to dno

    12 4 Cytuj
  • 20 lut 2020
    bono napisał/a:

    Rozumiem ze Małopolskę o Podkarpacie A4 zbudował PiS?

    przypomnij mi na które to EURO nie było wjazdu do Katowic?

    2 8 Cytuj
  • 20 lut 2020
    Vivaldi napisał/a:

    przypomnij mi na które to EURO nie było wjazdu do Katowic?

    Wtedy gdy do Katowic jeździło się po
    DM bo nie było EURO.

    Ps. Odpowiedz adekwatna do pytania.

    4 2 Cytuj

Odpowiedz