Forum » Społeczeństwo

TVP-Rządowa SZCZUJNIA?

  • 20 lut 2020
    Vivaldi napisał/a:

    przypomnij mi na które to EURO nie było wjazdu do Katowic?

    Bronisz coś co samo się nie broni.
    OK coś zrobili, tak jak poprzednicy tez coś zbudowali i do widzenia, czas już na nowych.
    Bo będzie mafia, kumoterstwo i biznes państwowy- rodzinny. Zmiany musza być bo zaczyna już to śmierdzieć ..
    Ja lobbuje za Kamyszem. A później za każdym który oddali Dudę.

    7 1 Cytuj
  • 20 lut 2020

    W Katowicach ma być Panteon. Zakamuflowaną opcję niemiecką przekupują. W najgorszym wypadku polski bezcenny węgiel będą składować. Starczy na 200 lat.

    3 1 Cytuj
  • 20 lut 2020

    Atak na sędziego na sali rozpraw, to już kolejna ofiara mowy nienawiści https://www.facebook.com/sedziowie/posts/2844722578907448

    3 Cytuj
  • 20 lut 2020

    https://pl.wikipedia.org/wiki/Bronis%C5%82aw_Wildstein

    Chodząc po Wikipedia, natrafiłem na adres jw.
    i zobaczyłem dziwną historię człowieka. W tytule:

    polski publicysta, dziennikarz i prezenter radiowy i telewizyjny, pisarz, aktor, przedsiębiorca, polityk, prawnik i działacz samorządowy, w latach 2006–2007 prezes zarządu Telewizji Polskiej. Kawaler Orderu Orła Białego.

    a dalej:
    Trzykrotnie zmieniał liceum ze względu na oceny ze sprawowania. W latach 1971–1980 studiował filologię polską na Uniwersytecie Jagiellońskim, nie ukończył studiów.

    i to wszystko o wykształceniu. To skąd w nagłówku prawnik?, bo pisarzem, aktorem, prezenterem dziennikarzem-publicystom, może być każdy, nawet po podstawówce.

    4 1 Cytuj
  • 20 lut 2020

    Doprecyzuje skoro głupa palisz jak dzik:

    bono napisał/a:

    odpowiedziałem ze Tusk zaczynał od organizacji Euro gdzie do Gliwic dojazdy był z zachodu po płytach betonowych i dalej do Krakowa przez Jaworzno lub Olkusz

    które to było EURO co to Tusk je organizował a dojazd do Krakowa był po betonce i dalej do nas przez Jaworzno i Olkusz?

    To żeś teraz faktycznie przy..... przywalił jak dzik w sosnę. Podsypać żołędzi?

    1 2 Cytuj
  • 20 lut 2020
    Vivaldi napisał/a:

    dojazd do Krakowa

    do Gliwic oczywiście po betonce

    1 3 Cytuj
  • 21 lut 2020
    taki_gość napisał/a:

    W poprzednim wpisie mówiłeś o dojeździe od zachodu do Gliwic po betonowych płytach, a potem dalej do Krakowa przez Jaworzno lub Olkusz, a teraz podajesz mi daty budowy A4 w Małopolsce i na Podkarpaciu.

    Myślałem, ze się doczepisz afer PiS SKOK Kaczmarka, wież Kaczyńskiego, Getbek, Banasia czy Lichockiej, a ty przykrywasz afery PiS miejscem płyt betonowych na nieistniejących autostradach przed organizacją Mistrzostw Europy w piłce nożnej .
    Myślałem ze wykażesz ze PiS zbudował więcej autostrad i stadionów i ze zorganizował więcej Mistrzostw Europy w piłce nożnej , ze miał mniej afer i że wydają mniej pieniędzy na ośmiorniczki.
    Ale nie, nic takiego nie przeciwstawiasz.
    2 mld na TVP to dobra wyborcza inwestycja.

    3 1 Cytuj
  • 21 lut 2020
    bono napisał/a:

    Myślałem, ze się doczepisz afer PiS SKOK Kaczmarka, wież Kaczyńskiego, Getbek, Banasia czy Lichockiej, a ty przykrywasz afery PiS miejscem płyt betonowych na nieistniejących autostradach przed organizacją Mistrzostw Europy w piłce nożnej .
    Myślałem ze wykażesz ze PiS zbudował więcej autostrad i stadionów i ze zorganizował więcej Mistrzostw Europy w piłce nożnej , ze miał mniej afer i że wydają mniej pieniędzy na ośmiorniczki.
    Ale nie, nic takiego nie przeciwstawiasz.
    2 mld na TVP to dobra wyborcza inwestycja.

    Jak zwykle nie potrafisz przyznać się do błędu, Jeśli ktoś udowodni Ci kłamstwo (jak to zrobiłem powyżej) nagle zmieniasz temat i piszesz o aferach. A dlaczego nie pisałeś o aferach jak rządziła Platforma? Nie wiedziałeś? Zerknij sobie:

    https://wpolityce.pl/polityka/389315-dluga-lista-ciezkich-grzechow-platformy-o-czym-chca-zapomniec-aferzysci-jak-demontowano-panstwo-male-podsumowanie-wielkich-afer-po-psl

    To jak z tymi płytami koło Gliwic było? I jak się jeździło przez Olkusz do Krakowa w 2012 roku?

    1 5 Cytuj
  • 21 lut 2020
    bono napisał/a:

    https://pl.wikipedia.org/wiki/Bronis%C5%82aw_Wildstein

    Chodząc po Wikipedia, natrafiłem na adres jw.
    i zobaczyłem dziwną historię człowieka. W tytule:

    polski publicysta, dziennikarz i prezenter radiowy i telewizyjny, pisarz, aktor, przedsiębiorca, polityk, prawnik i działacz samorządowy, w latach 2006–2007 prezes zarządu Telewizji Polskiej. Kawaler Orderu Orła Białego.

    a dalej:
    Trzykrotnie zmieniał liceum ze względu na oceny ze sprawowania. W latach 1971–1980 studiował filologię polską na Uniwersytecie Jagiellońskim, nie ukończył studiów.

    i to wszystko o wykształceniu. To skąd w nagłówku prawnik?, bo pisarzem, aktorem, prezenterem dziennikarzem-publicystom, może być każdy, nawet po podstawówce.

    Człowiek ów był i jest niesamowity. Rozwali wszystko, czego się dotknie, awanturnik pasujący do niszczyciela Kaczyńskiego. W latach opozycji to jego awanturnictwo mogło być odbierane są pożyteczne. Zbudować nie potrafi niczego. Wiedzą o tym doskonale pracownicy radia Kraków, gdzie dyrektorował, TVP, gdzie prezesował. Nie do wytrzymania. Przylepił się do PiS i Dudy i Orła Białego dostał. Niby pominięty. Oni na gwałt potrzebują kombatantów Solidarności, to i znaleźli. Piszą nową historię. Wildstein i Orzeł Biały to kabaret. Studiując nieco krócej to samo co Wildstein, w latach 1976- 1980, siłą rzeczy, się z nim osobiście zetknąłem.. Był zawieszony w prawach studenckich po sprawie Pyjasa i ze mną przyszło mu kontynuować studia, których nie ukończył. Ten okres bym szanował. Jego awanturnictwo w III RP mnie do niego całkowicie zraziło. Nic poza rozrabianiem, rozesłaniem.

    4 Cytuj
  • Anty 21 lut 2020
    taki_gość napisał/a:

    Jak zwykle nie potrafisz przyznać się do błędu, Jeśli ktoś udowodni Ci kłamstwo (jak to zrobiłem powyżej) nagle zmieniasz temat i piszesz o aferach. A dlaczego nie pisałeś o aferach jak rządziła Platforma? Nie wiedziałeś? Zerknij sobie:

    https://wpolityce.pl/polityka/389315-dluga-lista-ciezkich-grzechow-platformy-o-czym-chca-zapomniec-aferzysci-jak-demontowano-panstwo-male-podsumowanie-wielkich-afer-po-psl

    To jak z tymi płytami koło Gliwic było? I jak się jeździło przez Olkusz do Krakowa w 2012 roku?

    Zaskakuje mnie iż wymagasz przyznania sie do błędu lecz od wielu tygodni milczysz i nie przyznajesz sie do złej interpretacji obowiązku nauki i obowiązku szkolnego.

    Trochę samokrytyki

    6 15 Cytuj
  • 21 lut 2020
    taki_gość napisał/a:

    Jak zwykle nie potrafisz przyznać się do błędu, Jeśli ktoś udowodni Ci kłamstwo (jak to zrobiłem powyżej) nagle zmieniasz temat i piszesz o aferach. A dlaczego nie pisałeś o aferach jak rządziła Platforma? Nie wiedziałeś? Zerknij sobie:

    https://wpolityce.pl/polityka/389315-dluga-lista-ciezkich-grzechow-platformy-o-czym-chca-zapomniec-aferzysci-jak-demontowano-panstwo-male-podsumowanie-wielkich-afer-po-psl

    To jak z tymi płytami koło Gliwic było? I jak się jeździło przez Olkusz do Krakowa w 2012 roku?

    Nie ma tu żadnego błędu. To kwestia interpretacji.
    Przez Olkusz do Krakowa się jeździło i tam o płytach nic nie było, tak jak o wymienionych traktach do Poznania, Warszawy i Gdańska.
    Kombinujesz jak koń pod górę, widzę że nauka z TVP jest przyswajalna.

    3 1 Cytuj
  • 21 lut 2020
    Seneka napisał/a:

    Człowiek ów był i jest niesamowity. Rozwali wszystko, czego się dotknie, awanturnik pasujący do niszczyciela Kaczyńskiego. W latach opozycji to jego awanturnictwo mogło być odbierane są pożyteczne. Zbudować nie potrafi niczego. Wiedzą o tym doskonale pracownicy radia Kraków, gdzie dyrektorował, TVP, gdzie prezesował. Nie do wytrzymania. Przylepił się do PiS i Dudy i Orła Białego dostał. Niby pominięty. Oni na gwałt potrzebują kombatantów Solidarności, to i znaleźli. Piszą nową historię. Wildstein i Orzeł Biały to kabaret. Studiując nieco krócej to samo co Wildstein, w latach 1976- 1980, siłą rzeczy, się z nim osobiście zetknąłem.. Był zawieszony w prawach studenckich po sprawie Pyjasa i ze mną przyszło mu kontynuować studia, których nie ukończył. Ten okres bym szanował. Jego awanturnictwo w III RP mnie do niego całkowicie zraziło. Nic poza rozrabianiem, rozesłaniem.

    A dlaczego robi ze siebie prawnika? że o tych pierdołach jako:
    publicysta, dziennikarz i prezenter radiowy i telewizyjny, pisarz, aktor, przedsiębiorca, polityk, już nie wspomnę.

    Jak brakuje dobrego wykształcenia to się kombinuje i naciąga
    publicysta bo gada pierdoły w TV Republika i taki sam dziennikarz, pisarz... nie znam jego powieści, może kroniki i życiorys, ale aktor... chyba ze spalonego teatru, przedsiębiorca a tego życiorysu jego to nie znam, pewnie samozatrudnienie i gość jest..... biznesmenem.

    4 1 Cytuj
  • 21 lut 2020
    bono napisał/a:

    A dlaczego robi ze siebie prawnika? że o tych pierdołach jako:
    publicysta, dziennikarz i prezenter radiowy i telewizyjny, pisarz, aktor, przedsiębiorca, polityk, już nie wspomnę.

    Jak brakuje dobrego wykształcenia to się kombinuje i naciąga
    publicysta bo gada pierdoły w TV Republika i taki sam dziennikarz, pisarz... nie znam jego powieści, może kroniki i życiorys, ale aktor... chyba ze spalonego teatru, przedsiębiorca a tego życiorysu jego to nie znam, pewnie samozatrudnienie i gość jest..... biznesmenem.

    Wszystko naciągane. Typowy awanturnik i kłótnik, który nigdzie nie zagrzał długo miejsca. Typowy bohater kreowany przez PiS. Nowe elity. Gen kłótliwości identyczny jak u Kaczyńskiego. Oni wszystko niszczą. Zażarcie i bezwzględnie to robią. Nie znajduję żadnych pozytywów w tej bezideowej w ostateczności aktywności. W Radiu Kraków tak skłócił ludzi, że Solidarność go na pysk wywaliła. Bijatyka u Rokity, której efektem był wyjazd do Wiednia to awanturnictwo opierające się o chuliganerię podkreśla. Kaczyński i on to takie chuligany polityczne. PiS to chuliganerię bezideowa. W tle władza.

    5 1 Cytuj
  • 21 lut 2020

    A ten "mądry" Maciarewicz? ten od nich lepszy?
    Ale widzę że Ziobro przegonił nauczycieli.

    5 Cytuj
  • Anty 21 lut 2020
    Seneka napisał/a:

    Wszystko naciągane. Typowy awanturnik i kłótnik, który nigdzie nie zagrzał długo miejsca. Typowy bohater kreowany przez PiS. Nowe elity. Gen kłótliwości identyczny jak u Kaczyńskiego. Oni wszystko niszczą. Zażarcie i bezwzględnie to robią. Nie znajduję żadnych pozytywów w tej bezideowej w ostateczności aktywności. W Radiu Kraków tak skłócił ludzi, że Solidarność go na pysk wywaliła. Bijatyka u Rokity, której efektem był wyjazd do Wiednia to awanturnictwo opierające się o chuliganerię podkreśla. Kaczyński i on to takie chuligany polityczne. PiS to chuliganerię bezideowa. W tle władza.

    Jest taki jeden kłótliwy gagatek, którego nikt nie przebije...

    4 13 Cytuj
  • 21 lut 2020

    Czyli już tu są wszyscy :-) myslenicki KOD , wiadomo aura nie sprzyja i nie ma aktualnie żadnego zlotu pod sądem czy na rynku :-)

    1 5 Cytuj
  • 21 lut 2020
    Seneka napisał/a:

    Kaczyński i on to takie chuligany polityczne. PiS to chuliganerię bezideowa. W tle władza.

    Gdyby Ciebie nie przegonili z Pcimia myślisz, że byłoby lepiej?
    Chyba powyciagam poprzednie wątki zwłaszcza te o pieniądzach w Pcimiu ....też w tle była polityka ale pieniędzy nie doliczono się do dzisiaj. Ciekawe gdzie są ? :-)
    Wrzucić link?

    Seneka napisał/a:

    Jego awanturnictwo w III RP mnie do niego całkowicie zraziło. Nic poza rozrabianiem, rozesłaniem.

    Przyznam Ci się, że Twoje awanturnictwo w IV RP dokładnie tak samo mnie zraziło do Ciebie. Ale opowiedz jak rozrabiałeś wtedy w sprawie Obajtka. Czy to się czymś różni. Może zacznij naprawiać świat od siebie.
    No i Andrzeju do dzisiaj nie widziałem tej Twojej legitymacji Solidarności którą deklarowałeś się spalić, wiem natomiast że nie wiadomo po co sprawdzałeś swoje stare teczki .....sam o tym pisałeś tutaj.
    To jak to było tak na prawdę?

    1 4 Cytuj
  • Anty 21 lut 2020
    Vivaldi napisał/a:

    Czyli już tu są wszyscy :-) myslenicki KOD , wiadomo aura nie sprzyja i nie ma aktualnie żadnego zlotu pod sądem czy na rynku :-)

    Waldemarze, czy każdy kto w istotny sposób różni się od Ciebie, to KODziarz?

    5 14 Cytuj
  • 21 lut 2020

    KODziarz napisał i dymił o kościele i klerze jest i artykuł, choć jest oddzielny wątek ale KOD musiał wyciągnąć nowy pisząc o chłopcu w Niemczech :-) dziecinada
    https://prawy.pl/36092-george-soros-wylozyl-650-tys-dolarow-na-rozegranie-kosciola-katolickiego/

    Teraz KODziarz dorzucił temat szkolnictwa jest i bohater, choć w tym temacie jest oddzielny wątek
    444040-fundacja-wspierana-przez-sorosa-wspiera-strajk-nauczycieli

    Generalnie każdy temat da się połączyć z waszym patronem. Mam wrażenie, że dostajecie dyspozycje które tematy przed wyborami poruszać. Uaktywnili się mocno wszyscy KODowcy
    https://wolna-polska.pl/wiadomosci/jak-ludzie-sorosa-stworzyli-pierwszy-kod-2016-01

    Wrócili starzy KODziarze i nagle wraz z wyjazdem DUDybusa w Polskę się tłok od KODziarzy robi na forum któzy siedzieli cicho przez pół roku. Ciekawe dlaczego? To przez pół roku były baterie do holtera a teraz brakło? :-)))

    https://prawo.gazetaprawna.pl/artykuly/976467,george-soros-rzadzi-polskimi-organizacjami-pozarzadowymi.html

    noooo nic zastosujemy Twoją taktykę czyli wrzucanie nie powiązanych tematów byleby uruchomić lawinę, pisanie bez sensu, związki bateryjek z NFZtem a następnie systemem szkolnictwa, o awanturnikach. Popatrz jak blisko jest od bateryjek do życzenia komuś raka. Czyli jakim narzędziem w twoich rękach stał się pseudotemat jakiś bateryjek co to ci nie dali. Każdy kolejny twój wpis prowadzi do nienawiści, życzeniu śmierci a coś tam mówiłeś o kulturze stadionowej prawda? Dodatkowo chcesz mnie wcisnąć w ramki awanturnika. Czy to robiłem awanturę polityczną na poziomie NFZ o bateryjki? Czy fakenews o tym że nie było dróg przed EURO2012 aby dojechać do Gliwic? Czym są te bajki jak nie forumową prowokacją? To samo w temacie gdzie ksiądz jest ojcem.
    Wałkujecie w kółko to samo. Gównozadyma, dezinformacja, fakenewsy byleby byłcień narracji. To wszystko już było. Tym razem też się nie sprawdzi.

    4 Cytuj
  • Anty 21 lut 2020

    Waldemarze, tematy są wrzucane, bo rozbawia mnie do rozpuku to że tyle czasu tracisz na pisanie tych blogów tutaj.
    Jeden link zabiera tyle czasu z Twojego cennego życia absolwenta pierwszego el o

    4 11 Cytuj
  • 21 lut 2020

    Cieszę się, że się dobrze bawisz wafelku. No to zabawa trwa.
    Wstawka o LO to jakaś próba personalizacji? Czyli słabnie ci siła argumentów :-)))
    Co chcesz udowodnić? Znajomość ze mną? No i teraz nie wiem śmiać się czy zapłakać.
    Ale nie jesteś pierwszym który chce napisać, że Spyrę zna :-)))
    Już to kiedyś napisałem : wielu by się chciało ze Spyrą piwa napić, nie wszyscy mogą :-)

    10 6 Cytuj
  • Anty 21 lut 2020

    Piwo jest niedobre na prostatę.

    3 11 Cytuj
  • 21 lut 2020

    Aaaa to nie wiem, nie mam z tym problemu ani z jednym ani z drugim.
    Mogę ci jednak baterie dać jesli potrzebujesz skoro ostatnio płakałeś. Możesz je wsadzić sobie.....no nie bezpośrednio ale wykorzystać do urządzenia stymulującego mięśnie jeśli masz kłopot z prostatą ale skonsultuj to lepiej z lekarzem. Na początek proponuje psychologa :-) .......byłby kabaret gdyby ci zaproponował to samo na wyciszenie emocji, tzn konsultacje :-)))

    10 5 Cytuj
  • Anty 21 lut 2020
    Vivaldi napisał/a:

    Aaaa to nie wiem, nie mam z tym problemu ani z jednym ani z drugim.
    Mogę ci jednak baterie dać jesli potrzebujesz skoro ostatnio płakałeś. Możesz je wsadzić sobie.....no nie bezpośrednio ale wykorzystać do urządzenia stymulującego mięśnie jeśli masz kłopot z prostatą ale skonsultuj to lepiej z lekarzem. Na początek proponuje psychologa :-) .......byłby kabaret gdyby ci zaproponował to samo na wyciszenie emocji, tzn konsultacje :-)))

    Myśleniczaninie007, nadal uważasz, że to tym wyciągającym szkolne przezwiska nie wyszło, czy może dostrzegasz frustracje i chęć podbudowania swojego taniego ego u innych?

    4 11 Cytuj
  • 21 lut 2020

    Myslisz, że on ma problemy z prostatą i bateriami? Faktycznie szukasz dawnych kolegów..... :-)
    Lece, będę później. Piwa nie pij !!!! Na prostatę ponoć nie jest dobre. Pamiętaj jednak, że baterię masz u mnie obiecane. Napisz jakie i na kiedy potrzeba :-)

    10 5 Cytuj

Odpowiedz