Forum » Społeczeństwo

TVP-Rządowa SZCZUJNIA?

  • Anty 21 lut 2020

    Przeciwnie, myślę że mężczyźni w naszym wieku mogą mieć różne problemy i bardzo szanuje życie. Na tyle, żeby nie fetniakować jak ty :)

    4 10 Cytuj
  • 21 lut 2020

    Kluczykowa kupuje kamienice w Londynie Kwaśniewskim za 300 milionów Wałęsy a tu podają że Miller nagrany na taśmę mówi Kluczykowi że Bolka przywieźli do stoczni motorówką. Trzeba się będzie znów Bolkowi czmychnąć na Florydę. A to pech, a to pech!

    3 7 Cytuj
  • 21 lut 2020
    Mysleniczanin007 napisał/a:

    Kluczykowa kupuje kamienice w Londynie Kwaśniewskim za 300 milionów Wałęsy a tu podają że Miller nagrany na taśmę mówi Kluczykowi że Bolka przywieźli do stoczni motorówką. Trzeba się będzie znów Bolkowi czmychnąć na Florydę. A to pech, a to pech!

    Kluczykpwa, Kwaśniewski, Bolek. Odgrzewanie kotletów. A tu Banaś w NiK-u, Chrzanowski w kiciu, agent Tomek w kiciu, Kamiński ułaskawiony, Morawiecki z utajnionym majątkiem, Ziobro z Dudusiem łamiący praworządność do reszty, jeden chroniąc Dpę, drugi, licząc na pełnię władzy w PiS i kraju po Kaczyńskim. REPUBLICA BANANANA.

    14 2 Cytuj
  • 21 lut 2020
    Mysleniczanin007 napisał/a:

    Kluczykowa kupuje kamienice w Londynie Kwaśniewskim za 300 milionów Wałęsy a tu podają że Miller nagrany na taśmę mówi Kluczykowi że Bolka przywieźli do stoczni motorówką. Trzeba się będzie znów Bolkowi czmychnąć na Florydę. A to pech, a to pech!

    A w Ameryce biją murzynów.

    7 2 Cytuj
  • 21 lut 2020
    Seneka napisał/a:

    Kluczykpwa, Kwaśniewski, Bolek. Odgrzewanie kotletów. A tu Banaś w NiK-u, Chrzanowski w kiciu, agent Tomek w kiciu, Kamiński ułaskawiony, Morawiecki z utajnionym majątkiem, Ziobro z Dudusiem łamiący praworządność do reszty, jeden chroniąc Dpę, drugi, licząc na pełnię władzy w PiS i kraju po Kaczyńskim. REPUBLICA BANANANA.

    Nie pluj jadem bo już dawno pisałem o Bolku z motorówki zanim jeszcze pojawiły się taśmy Kluczyka. Możesz sobie sprawdzić na form. A nota bene Millerowa córka z zięciuniem to niezłe interesy w Polsce robią tylko w prasie i mediach cisza. Wnuczka odciąga uwage tłumu robiąc sztuczny tłum. A Jasia trzeba było uśmiercić bo za dużo wiedział no bo kto jak kto ale piniądz to się go trzymał po "rewolucji". Poczekamy jeszcze jak wypłyną teczki Olszewskiego bo zdaje się że społeczeństwo już zapomniało.

    1 7 Cytuj
  • 21 lut 2020
    bono napisał/a:

    A w Ameryce biją murzynów.

    Byłeś, widziałeś? Zawsze możesz zadzwonić do ciotki i zapytać czy to prawda. Żeby nie wyszło jak z tą drogą na Kraków...

    1 4 Cytuj
  • 21 lut 2020
    Mysleniczanin007 napisał/a:

    Byłeś, widziałeś? Zawsze możesz zadzwonić do ciotki i zapytać czy to prawda. Żeby nie wyszło jak z tą drogą na Kraków...

    No cóż, reagujecie pisorki alergicznie, bo grunt się pod nogami pali.
    Duda już prezydentem nie będzie jeżeli nie sfałszują wyborów.
    I wcale nie mam z tego satysfakcji, liczyłem mimo wszystko na normalny cywilizowany kraj, nawet jeżeli nie z moimi typami.
    Ale to co się teraz wyrabia, nie przypomina czasów Gierka, tylko Bieruta, tyle ze bez protektora ze wschodu.

    Obserwowałem ta nieukrywaną radość PiS gdy Anglia zapowiedziała wyjście z UE. Jak się pisiorki slinili , ze maja racje ze pokazują UE palec jak Lichocka.
    A teraz skamlenie ze nie na kasy z UE.
    I to cała mentalność obecnie rządzących.
    To sprawa nie w programie ale mentalności tych ludzi, którzy obecnie doszli do władzy.
    Nie mam pańskiego płaszcza i co mi pan zrobi. Taka pyszna i pieniacza grupa charakterów.

    7 2 Cytuj
  • 21 lut 2020
    bono napisał/a:

    I wcale nie mam z tego satysfakcji, liczyłem mimo wszystko na normalny cywilizowany kraj, nawet jeżeli nie z moimi typami.
    Ale to co się teraz wyrabia, nie przypomina czasów Gierka, tylko Bieruta, tyle ze bez protektora ze wschodu.

    Nie strasz, nie strasz. Zawsze możesz się zwinąć jak Bolek Otua i do ciotki za ocean. Chociaż do Stanów też nie bo tam trzeba zakasać rękawy a Tobie raczej to nie grozi. Możesz conajwyżej dalej mącić i uprawiać wodolejstwo na tym forum. W tym jesteś żenująco doskonały.

    1 6 Cytuj
  • 22 lut 2020
    bono napisał/a:

    Duda już prezydentem nie będzie jeżeli nie sfałszują wyborów.
    I wcale nie mnawet jeżeli nie z moimi typami.

    Ale to już było: po co te same działa ze ślepakami wyciągasz. Już słyszeliśmy że komuna tutaj, Bierut, Gierek (też miał zadłużać pamiętasz temat), komuchy, pisiory, ciemnogród tylko dlaczego mierzycie własną miarą? Przecież dobrze wiesz na czyjej smyczy tu jesteś :-)

    ale jak dyskretnie sobie furtkę już robisz : rozumiem że juz powstała teza o sfałszowanych? :-))) później tylko dopiszesz .....aaaaa nie mówiłem, że wygra czyli sfałszowane .....masakra jaka prostota jak cepa. Podobnie jak większość wybrała demokratycznie toś się darł że to demokratycznie nie było, że demokracja jest wtedy jak jest po waszemu i wcale do tego nie potrzeba większości :-) normalnie odesłać na leczenie przymusowe :-)

    Zadałem ci raz to pytanie zadam i drugi : co to jest cywilizowany kraj? Mają po twojemu EURo wprowadzić, błyskotki ci dać, nie podwyższać pensji bo podatki, nie obniżać bo podatki, towary za drogie i to masło eko tez drogie, paliwo za tanie bo nawet 5zł nie kosztuje, pensja za mała, lepsza była na śmieciówkach u Tuska, ale też źle jak pensja za duża, a że bokiem ,a że przodem, a że nie wiadomo czemu. A na końcu cytujemy bona jak się uzewnętrzniał w 2013 że Polak to tylko marudzi......zacytować? Czym bliżej wyborów tym agresywniej będzie - takie wasze zadanie tutaj.
    Pasuje wam na prezent jakieś leczenie podarować na ta paranoję.
    https://www.youtube.com/watch?v=KZP5aZ5HqzA

    2 7 Cytuj
  • 22 lut 2020
    Mysleniczanin007 napisał/a:

    Nie strasz, nie strasz. Zawsze możesz się zwinąć jak Bolek Otua i do ciotki za ocean. Chociaż do Stanów też nie bo tam trzeba zakasać rękawy a Tobie raczej to nie grozi. Możesz conajwyżej dalej mącić i uprawiać wodolejstwo na tym forum. W tym jesteś żenująco doskonały.

    i teraz to Bono2 o agresywnej masce. Bono1 jeszcze się stara trzymać poziom. Noooo chyba, że zioło przestało działać alboco.
    Ale żeś chłopie uargumentował wypowiedź ....... chyba ty chyba ty tylko zakasać rękawy trzeba :-) .....co to był za przekaz "między wierszami, chyba z ironią" o tym zakasaniu rękawów w Stanach? Chcesz się podzielić z nami jakim przykładem :-)))

    ty weź to rano przeczytaj. Pijesz nie pisz, nie piszesz wypij :-))) nie łącz tego bo już się sam za swoim ogonem gonisz

    1 6 Cytuj
  • 22 lut 2020
    Mysleniczanin007 napisał/a:

    Nie strasz, nie strasz. Zawsze możesz się zwinąć jak Bolek Otua i do ciotki za ocean. Chociaż do Stanów też nie bo tam trzeba zakasać rękawy a Tobie raczej to nie grozi. Możesz conajwyżej dalej mącić i uprawiać wodolejstwo na tym forum. W tym jesteś żenująco doskonały.

    Inteligencja, nie jest mocna stroną tzw konserwatystów i u was obojga to widać jak na dłoni.

    Otóż gdy opcja się zmieni, to wy musicie szukać miejsca u Wujka Sama.
    Ja już wasza komunę przytrzymałem w kraju. Vivaldi za Tuska zwiał do Niemiec.
    Łatwo wiec widać, które z nas ma miejsce w kraju w każdej opcji politycznej.
    A nastaje era wam nieprzyjazna, era rozliczeń i era zmiany klimatu ( z którą tez uważaliście za ideologię)
    Nie wie czy wytrzymacie w kraju z nieswoimi prezydentem. Macie zwyczaj zagarniać wszystko i nie umiecie się dzielić.
    Straszliwy egoizm wypędzi was z kraju.
    Najlepszą rzeczą która zrobił dla was obecny rząd, to zniesienie viz do USA.

    Pakujcie się już po utracie prezydenta, albo uczcie się żyć w świecie tolerancji.
    To cholernie trudne dla egoistów politycznych.

    4 4 Cytuj
  • 22 lut 2020

    Cieszą się Polacy,
    Cieszy się rodzina,
    Że tu dla nas wszystkich,
    Euro się zaczyna,
    Że tu dla nas wszystkich,
    Euro się zaczyna.
    Hej!
    Koko koko Euro spoko,
    Piłka leci hen wysoko,
    Wszyscy razem zaśpiewajmy,
    Naszym doping dajmy.

    Nasi dzielni chłopcy,
    To biało-czerwoni,
    Wygrać im się uda
    Będzie płakał Duda
    Wygrać im się uda
    Będzie płakał Duda
    Hej!
    Orzełki biegajcie,
    Żwawo po murawie,
    Zdobywajcie głosy
    I będzie po sprawie,
    Zdobywajcie głosy
    I będzie po sprawie,
    Hej!
    Koko koko Euro spoko,
    Piłka leci hen wysoko,…

    3 1 Cytuj
  • 22 lut 2020

    Szkoda, że Redakcja usuwa posty. Może chociaż jakaś informacja dlaczego?

    1 2 Cytuj
  • 22 lut 2020
    taki_gość napisał/a:

    Szkoda, że Redakcja usuwa posty. Może chociaż jakaś informacja dlaczego?

    Sorry moja pomyłka post do usunięcia :)

    1 2 Cytuj
  • 22 lut 2020
    bono napisał/a:

    Inteligencja, nie jest mocna stroną tzw konserwatystów i u was obojga to widać jak na dłoni.

    Otóż gdy opcja się zmieni, to wy musicie szukać miejsca u Wujka Sama.
    Ja już wasza komunę przytrzymałem w kraju. Vivaldi za Tuska zwiał do Niemiec.
    Łatwo wiec widać, które z nas ma miejsce w kraju w każdej opcji politycznej.
    A nastaje era wam nieprzyjazna, era rozliczeń i era zmiany klimatu ( z którą tez uważaliście za ideologię)
    Nie wie czy wytrzymacie w kraju z nieswoimi prezydentem. Macie zwyczaj zagarniać wszystko i nie umiecie się dzielić.
    Straszliwy egoizm wypędzi was z kraju.
    Najlepszą rzeczą która zrobił dla was obecny rząd, to zniesienie viz do USA.

    Pakujcie się już po utracie prezydenta, albo uczcie się żyć w świecie tolerancji.
    To cholernie trudne dla egoistów politycznych.

    Powolutku i przy ściane koleżko sympatyczny. Komunę to Ty może pamiętasz z opowiadań ojca lub filmików na youtubie, bo w przeciwieństwie do Seneki który siedział jak to Vivaldi doskonale ujął "za zielonym stolikiem", jak po ulicach jeżdziła czarna wołga to Ty pewnie grzebałeś patykiem w "piaskownicy" (może, jak był w niej piasek). Pisząc o tym kto gdzie ma jakie miejsce i dlaczego, udowadniasz jedynie Twoją przynależność do "gorszego sortu". Mógłbym lakonicznie stwierdzić że sam sobie przyszyłeś właśnie taką "łatkę".
    Użyłeś też konkretnego stwierdzenia "nieswoim" Prezydentem. Nie musisz rozwijać bo doskonale wiem o co Ci chodzi - taki który nie siedzi (w kieszeni) Brukseli, choćby jak Twój idol Tusk. Jeszcze bardziej jątrzące określenie: "Macie zwyczaj zagarniać wszystko i nie umiecie się dzielić". Przyjacielu, na tym polega DEMOKRACJA sprawdź sobie proszę definicję tego słowa. (Przy okazji sprawdź definicje "republika" bo taki ustrój został konstytucyjnie ustanowiony dla Rzeczypospolitej 17 marca 1921. A później była tylko demokracja - co rządziło ugrupowanie to zmieniało Konstytucję. Ciekawostką jest to że w 1997 r za Aleksandra Filipińskiego uchwalona została jednogłośnie (nasz naród, nasz sejm, nasze sądy i nasz prezydent). Ten sam Aleksander z memów o wódce i willach za brudne pieniądze między innymi od Jasia Kluczyka i Zygmusia Solorza. Zauważ że Bolesław Otua jest maksymalnie zaangażowany żeby tej Konstytucji nie zmieniać. Mówi Ci to coś?
    I jeszcze kłamiesz w żywe oczy pisząc brednie że "nasz" rząd zniósł "vizy" (pisownia oryginalna) do USA. Gdybyś chociaż trochę miał pojęcie dlaczgo administracja Trump'a podjęła taką decyzję to "byś się ździwił". Może zadzwoń za Wielką Wodę to Cię uświadomią.
    Więc - nie wysyłaj "nas" koleżko w miejsca o których nie masz bladego pojęcia (chociaż usilnie wypisujesz posty o swoich podróżach). I nie dziel skóry na niedźwiedziu (wybory prezydenckie) bo gross społeczeństwa nie zagłosuje ani na tęczowego ani na TVN'owskiego mądralę. Alternatywy dla Dudy nie ma i nie będzie, no chyba że jesteś przekonany że do władzy w Polsce dojdzie Bosak to gratuluje fantazji.

    2 5 Cytuj
  • 22 lut 2020

    Wysyłasz mnie do ciotki w USA a później się obrażasz gdy ja tobie proponuje to samo.
    Duda to chłopiec na posyłki.
    Z Nikodema został prezydentem.

    I ty teraz bredzisz, ze dla gościa z nadania, nie ma alternatywy.

    Tuska porównujesz do Dudy. Tusk zawdzięcza wszystko sobie, Duda wszystko Kaczyńskiemu.
    O czym my rozmawiamy.
    To tak jakbyś porównywał Niedwiediewa do Putina.
    Zaraz odpowiesz ze to zasługa Merkel.
    Ja odpowiem ze Putin to zasługa Jelcyna.

    5 2 Cytuj
  • 22 lut 2020
    bono napisał/a:

    Tusk zawdzięcza wszystko sobie, Duda wszystko Kaczyńskiemu.
    O czym my rozmawiamy.

    No po tym wpisie, rzeczywiście już nie mamy o czym rozmawiać.

    2 4 Cytuj
  • 22 lut 2020

    O USA czy o Putinie?
    A może o Dudzie?

    4 2 Cytuj
  • 22 lut 2020
    Mysleniczanin007 napisał/a:

    Powolutku i przy ściane koleżko sympatyczny. Komunę to Ty może pamiętasz z opowiadań ojca lub filmików na youtubie, bo w przeciwieństwie do Seneki który siedział jak to Vivaldi doskonale ujął "za zielonym stolikiem", jak po ulicach jeżdziła czarna wołga to Ty pewnie grzebałeś patykiem w "piaskownicy" (może, jak był w niej piasek). Pisząc o tym kto gdzie ma jakie miejsce i dlaczego, udowadniasz jedynie Twoją przynależność do "gorszego sortu". Mógłbym lakonicznie stwierdzić że sam sobie przyszyłeś właśnie taką "łatkę".
    Użyłeś też konkretnego stwierdzenia "nieswoim" Prezydentem. Nie musisz rozwijać bo doskonale wiem o co Ci chodzi - taki który nie siedzi (w kieszeni) Brukseli, choćby jak Twój idol Tusk. Jeszcze bardziej jątrzące określenie: "Macie zwyczaj zagarniać wszystko i nie umiecie się dzielić". Przyjacielu, na tym polega DEMOKRACJA sprawdź sobie proszę definicję tego słowa. (Przy okazji sprawdź definicje "republika" bo taki ustrój został konstytucyjnie ustanowiony dla Rzeczypospolitej 17 marca 1921. A później była tylko demokracja - co rządziło ugrupowanie to zmieniało Konstytucję. Ciekawostką jest to że w 1997 r za Aleksandra Filipińskiego uchwalona została jednogłośnie (nasz naród, nasz sejm, nasze sądy i nasz prezydent). Ten sam Aleksander z memów o wódce i willach za brudne pieniądze między innymi od Jasia Kluczyka i Zygmusia Solorza. Zauważ że Bolesław Otua jest maksymalnie zaangażowany żeby tej Konstytucji nie zmieniać. Mówi Ci to coś?
    I jeszcze kłamiesz w żywe oczy pisząc brednie że "nasz" rząd zniósł "vizy" (pisownia oryginalna) do USA. Gdybyś chociaż trochę miał pojęcie dlaczgo administracja Trump'a podjęła taką decyzję to "byś się ździwił". Może zadzwoń za Wielką Wodę to Cię uświadomią.
    Więc - nie wysyłaj "nas" koleżko w miejsca o których nie masz bladego pojęcia (chociaż usilnie wypisujesz posty o swoich podróżach). I nie dziel skóry na niedźwiedziu (wybory prezydenckie) bo gross społeczeństwa nie zagłosuje ani na tęczowego ani na TVN'owskiego mądralę. Alternatywy dla Dudy nie ma i nie będzie, no chyba że jesteś przekonany że do władzy w Polsce dojdzie Bosak to gratuluje fantazji.

    Drogi ziomalu, Seneka nie siedział za zielonym stolikiem w czasach PRL-u, czytaj nie piastował żadnych funkcji przynależnych ówczesnemu PiS-owi, bo doń nie należał i do satelit też nie. Był zwykłym pracownikiem w różnych zakładach był także w ludowym wojsku, bo na wymiganie się go nie było stać [ kategorie D załatwiane pod stołem ]. Wszystko w okresie stanu wojennego i po. Wcześniej studiował. Wtedy po ulicach jeździło coś gorszego niż czarna wołga. To były dramatyczne czasy. Nie czas z nich żartować. Seneka był na cenzurowanym , i w wojsku, i w pracy. Seneka założył Solidarność o dość dużym zasięgu terytorialnym. Seneka zaangażował się w budowę demokratycznej Polski. Seneka był i jest antykomunistą. Seneka na Kwaśniewskiego nie głosował. Seneka brzydzi się tym, co robi PiS Kaczyńskiego z satelitami Ziobrą i Gowinem. Spóżnieni na Solidarność niszczą Polskę. Zamiast budować, burzą. To kłótniki i szkodniki. Seneka głośno przeciw temu protestuje i protestował będzie. Co do USA czy UE, to w interesie Polski leżą dobre relacje z obydwiema stronami. Kaczyński małostkowo zagrał z UE przez Tuska, teraz Ziobro z Dudą wojują na całego. Błąd. To nie wstanie z kolan, to chuligaństwo szkodzące Polsce. Trump nas wykorzystał. Znalazł głupka w UE skonfliktowanego z UE i wykorzystał. Duda przylepił się doń jak rzep do psiego ogona. To dopiero polityka na kolanach bez poszanowania interesów Polski. Polska została rozbrojona przez Maciererwicza, straciła szacunek międzynarodowy, pozycję w UE, ONZ i w demokratycznym świecie, także w USA. Seneka nie będzie zanudzał faktami, Seneka ma na to twarde dochody. PiS z jego bolszewią przypomina Senece PZPR,. Metody te same, mentalność też. Walka z elitami zza zielonego stolika, wymyślonego stolika dla takich Seneków. Męcz dalej swymi pokrętnymi próbami obrony obecnego bolszewizmu, dopuszczonego do głosu homo sovieticus. Za PRL-em stały ruskie czołgi i szlag go trafił. PiS na populizmie i bolszwickiej metodzie rządzenia Polacy szybko odrzucą.

    7 2 Cytuj
  • 22 lut 2020
    Seneka napisał/a:

    Seneka nie będzie zanudzał faktami, Seneka ma na to twarde dochody. PiS z jego bolszewią przypomina Senece PZPR,. Metody te same, mentalność też. Walka z elitami zza zielonego stolika, wymyślonego stolika dla takich Seneków. Męcz dalej swymi pokrętnymi próbami obrony obecnego bolszewizmu, dopuszczonego do głosu homo sovieticus. Za PRL-em stały ruskie czołgi i szlag go trafił. PiS na populizmie i bolszwickiej metodzie rządzenia Polacy szybko odrzucą.

    Jak tak popatrzę z boku (bez insynuacji), to widzę tę piękną krasomówczą przemowę jak z 1 Majowego wiecu w PEMoD'zie. Ten gest dłonią. Ten wzrok wbity w dal, gdzieś poza słuchającym tłumem który stoi w milczeniu porwany wizją świetlanej przyszłości. Powiewają flagi obojga narodów a z oczu młodych przodowniczek pracy trzymających chleb i sól płyną łzy nieukrywanego szczęścia i radości.
    Prawie jak przemówienie Senatora Polaka z filmu "Chłopaki nie płaczą". Daruj sobie. Mnie nie przekonują takie szablonowe elaboraty nie na temat bo się ich dość nasłuchałem za młodu. Reszty nie skomentuję bo szkoda mi czasu na walkę z wiatrakami. Cobym nie napisał i tak wrzucisz mnie do wora PiS'u więc zaoszczędzę wysiłku i Tobie i samemu sobie również. Podsumuję jeden fakt o którym wspominał Vivaldi, bodajże wczoraj kilkukrotnie - przed wyborami nawet Seneka jak feniks z prochu czy tam jak wolisz z popiołu powstaje i aktywność "anty bolszewicka" wzrasta. Tylko teraz komu będziesz kibicował, Chołowni? (10 sekundowy gromki śmiech). Pozdrawiam.

    5 Cytuj
  • 22 lut 2020
    Mysleniczanin007 napisał/a:

    Jak tak popatrzę z boku (bez insynuacji), to widzę tę piękną krasomówczą przemowę jak z 1 Majowego wiecu w PEMoD'zie. Ten gest dłonią. Ten wzrok wbity w dal, gdzieś poza słuchającym tłumem który stoi w milczeniu porwany wizją świetlanej przyszłości. Powiewają flagi obojga narodów a z oczu młodych przodowniczek pracy trzymających chleb i sól płyną łzy nieukrywanego szczęścia i radości.
    Prawie jak przemówienie Senatora Polaka z filmu "Chłopaki nie płaczą". Daruj sobie. Mnie nie przekonują takie szablonowe elaboraty nie na temat bo się ich dość nasłuchałem za młodu. Reszty nie skomentuję bo szkoda mi czasu na walkę z wiatrakami. Cobym nie napisał i tak wrzucisz mnie do wora PiS'u więc zaoszczędzę wysiłku i Tobie i samemu sobie również. Podsumuję jeden fakt o którym wspominał Vivaldi, bodajże wczoraj kilkukrotnie - przed wyborami nawet Seneka jak feniks z prochu czy tam jak wolisz z popiołu powstaje i aktywność "anty bolszewicka" wzrasta. Tylko teraz komu będziesz kibicował, Chołowni? (10 sekundowy gromki śmiech). Pozdrawiam.

    Oczywiście Hołowni, napisane na szybko. Z góry przepraszam za błąd w nazwisku.

    1 3 Cytuj
  • 22 lut 2020
    Mysleniczanin007 napisał/a:

    Oczywiście Hołowni, napisane na szybko. Z góry przepraszam za błąd w nazwisku.

    Mój drogi, obaj wywodzicie się z tego samego pnia antykomunistycznego.
    Pozwól Seneca mieć inną wizje współczesnej Polski.
    Twoja wizja przedstawiana jest wszędzie. rząd , prezydent, media itd
    Pogląd Seneki przedstawia on sam na maleńkim portalu internetowym, który i ty czytasz i bardzo cię boli, że nie myśli tak jak ty.
    Ty masz obecnie to co chcesz, on i ja też
    mamy inną wizje rządzenia krajem.
    Czy coś w tym złego, ze dążymy do naszej wizji prowadzenia kraju?
    Wykorzystujesz to ze Seneka nie jest anonimem i wykorzystujesz swoją przewagę atakując personalnie. To nieuczciwe.

    6 1 Cytuj
  • 22 lut 2020
    bono napisał/a:

    .Ty masz obecnie to co chcesz, on i ja też
    mamy inną wizje rządzenia krajem.
    Czy coś w tym złego, ze dążymy do naszej wizji prowadzenia kraju?
    Wykorzystujesz to ze Seneka nie jest anonimem i wykorzystujesz swoją przewagę atakując personalnie. To nieuczciwe.

    Nie nie koleżko, znów Cię muszę rozczarować ja mam to co sam sobie wypracowałem. Mnie nic nikt nie dał. Nie "załatwiłem" sobie niczego przez kontakty na urzędzie. A co najważniejsze nikogo nie oszukałem lub okradłęm. To samo może o sobie napisać Vivaldi. I ja myśle że to właśnie Ciebie i kilku innych boli najbardziej. Bo czasy (i rządy) się zmieniają a tacy jak ja dalej będą "mieć dobrze" bo zamiast zajmować się tym na co nie mamy wpływu (wizje rządzenia krajem), skupiamy się na kreowaniu własnej rzeczywistości.
    I nie pisz mi więcej o wykorzystywaniu kogokolwiek i czegokolwiek po tym jak opublikowałeś na tym forum moją prywatną poczte do Ciebie. Jak chcesz,mam zrzutkę ekranu którą mogę dołączyć.
    Powtórzę za klasykiem: Nie ze mną te numery, Bruner!

    1 2 Cytuj
  • 22 lut 2020

    Nie nie było cytatu ciebie ( o ile pamietam, bo to wiek temu), natomiast pamietam, że było nawiązanie do twojej prywatnej korespondencji do mnie i za to sorry.
    Co do zazdrości w stosunku do Ciebie czy Vivaldi, to śmieszny zarzut , bo ja was po prostu nie znam. Nie wiem jak wyglądacie i czym się zajmujecie. O vivaldim ktoś tu pisał o firmie 24 ale nie wiem nie weryfikowalem i na tym forum jest mi to po prostu obojętne. Tu jest wymiana zdań o poglądach, a nie o zamożności czy. zajmowanym stanowisku.

    2 2 Cytuj

Odpowiedz