Forum » Społeczeństwo

TVP-Rządowa SZCZUJNIA?

  • 27 lut 2020
    AntyPatusMyslenice napisał/a:

    Na mnie Twoja propaganda nie działa.

    noooo tak fakty to dla lewaków z KODu propaganda :-) przecież ja tych wypowiedzi nie produkowałem. W oryginalne XD podałem.
    Ale tu żadna nowość sami sobie zaprzeczacie wystarczy tu na tym forum zacytować.....najlepiej bono, bo on nie pamięta co wklejał i czyje wypowiedzi jako swoje.
    Popisz jeszcze trochę a też zacytuję niebawem hipokryzję.

    1 12 Cytuj
  • Anty 27 lut 2020
    Vivaldi napisał/a:

    noooo tak fakty to dla lewaków z KODu propaganda :-) przecież ja tych wypowiedzi nie produkowałem. W oryginalne XD podałem.
    Ale tu żadna nowość sami sobie zaprzeczacie wystarczy tu na tym forum zacytować.....najlepiej bono, bo on nie pamięta co wklejał i czyje wypowiedzi jako swoje.
    Popisz jeszcze trochę a też zacytuję niebawem hipokryzję.

    Co powoduje, że uważasz że jestem lewakiem? Jak definiujesz lewactwo?
    Bo jak dla mnie tacy jak Ty to mogą sobie rąsie podać z Zandim z Razem. Więc jak dla mnie lewakiem jesteś Ty, a ja prawakiem,

    9 17 Cytuj
  • 27 lut 2020
    Vivaldi napisał/a:

    Ty idź to powiedz swojemu szefowi w fabryce trolli : "pan żeś nie powinien być nadzorcą, niech ktoś inny patrzy nam na ręce" ......raczej cię braknie na takie bohaterstwo w realu.
    Prezydenta wybierze WIĘKSZOŚĆ, więc bez obaw, nie martw się kto nim powinien zostać, bo zostanie właściwie wybrane.

    ??

    9 1 Cytuj
  • 28 lut 2020

    Moja mama cieszy się już na trzynasta emeryturę. Mówi ze to 71 zł miesięcznie i ze natychmiast zaniesie te pieniądze do jadłodajni i zamówi za cała kwotę trzy obiady. Trzy dni będę mieć prawie wczasy.
    w kolejnym miesiącu za kolejne 71 zł kupi dobie 1.4 kg dobrej polskiej szynki i tak co drugi miesiąc przez rok. A z właściwej emerytury którą opłaca czynsz na wspólnotę i media, postara się nie przekroczyć kwoty która otrzymuje, poprzez oczczędności na prądzie.
    Jest szczęśliwa i będzie wybierać prezydenta, bo mówi ze prezydent to ważne stanowisko, słyszała ze może dawać podwyżki sprawiać dobrobyt dawać czternastkę i kolejne.
    Mama nie chodzi na wybory parlamentarne, bo mówi ze rząd jest tylko figurantem prezydenta.
    A mówi ze słucha codziennie, i prezydent wszystko nam dał.

    8 3 Cytuj
  • 28 lut 2020

    No widzisz, tyle się matka dupska Ci popodcierała, nie spała w nocy, głaskała, chuchała że nie ma teraz na szynkę a syn zastanawia się czy za euro kupić mieszkanie w Krakowie pod wynajem........czaisz patologię? Myslisz, że zrobiłaby to jeszcze raz wiedzą że troll z tej roboty wyrośnie który na dezinformacji chce zagrać na ludzkich uczuciach o "własnej" matce? Czy mama wie, że nawet modlitwy za jej zdrowie nie umiesz zmówić a tyle się z tobą oklęczała ucząc "Ojcze nasz", mimo, że kolana bolały bo za 2,50 na godzinę pracowała na dwa etaty.
    Co jeszcze zapozorujesz aby wywołać skrajne emocje? Metoda małych kroczków tu nie zadziała trolu.

    3 7 Cytuj
  • 28 lut 2020
    Vivaldi napisał/a:

    No widzisz, tyle się matka dupska Ci popodcierała, nie spała w nocy, głaskała, chuchała że nie ma teraz na szynkę a syn zastanawia się czy za euro kupić mieszkanie w Krakowie pod wynajem........czaisz patologię? Myslisz, że zrobiłaby to jeszcze raz wiedzą że troll z tej roboty wyrośnie który na dezinformacji chce zagrać na ludzkich uczuciach o "własnej" matce? Czy mama wie, że nawet modlitwy za jej zdrowie nie umiesz zmówić a tyle się z tobą oklęczała ucząc "Ojcze nasz", mimo, że kolana bolały bo za 2,50 na godzinę pracowała na dwa etaty.
    Co jeszcze zapozorujesz aby wywołać skrajne emocje? Metoda małych kroczków tu nie zadziała trolu.

    ?

    4 2 Cytuj
  • 28 lut 2020

    We Włoszech przez dekady rządziła chadecjaJulio Andreottigo. To taka konserwatywno chrześcijańska partia.
    Sam przywódca to niski wykształcony człowieczek.
    Okazał się z cała swoją partią zleceniodawcą czyli głową sycylijskiej mafii.
    Ta jego partia rządziła wespół z mafią a później w tej roli zastapił go szef tej samej partii Sylvio Berlusconi.

    Jakieś takie skojarzenie mi zaplątało głowę.

    8 3 Cytuj
  • 29 lut 2020

    Żegnamy Andrzeja Dudę.
    Władek Kamysz- górą!!!

    10 3 Cytuj
  • Pietja 29 lut 2020

    Błońska trochę pojechała dzisiaj po bandzie

    3 7 Cytuj
  • 29 lut 2020

    Duda musi kłamać jeszcze bardziej niż teraz... Wypada życzyć temu krajowi zdrowych proporcji. Bo jak zabraknie "długopisa" 24/24 to bubli prawnych przepchnąć się już nie da. Ale żeby zosrać w temacie: TVP będzie agitować nachalnie bo dla PiS to być albo nie być. Należy się spodziewać, że Kurski będzie podkręcał kurek im bliżej wyborów.

    Nota bene zastanawia Ziemiec w rozkroku między TVP a RMF-em, jakby nie było stacje na dwóch krańcach dziennikarskiego warsztatu. Robi się nawet śmiesznie.

    7 3 Cytuj
  • 29 lut 2020

    maktor co się stanie jak znów wygra Duda? Znikniesz w niebyt. Zastanawiam się kiedy wy się jorgniecie w tym wszystkim :-)

    2 11 Cytuj
  • 1 mar 2020

    Bardzo mi się podobała konwencja Kosiniaka Kamysza. Świetne się pokazała jego żona, a on sam okazał się świetnym oratorem z godzinnym przedstawieniem programu , wygłoszonym a nie przeczytanym z kartki. Jego wystąpienie trzymało w napięciu, świetni się go słuchało , a program mnie swoją dojrzałością bardzo zaskoczył.
    To było jak expose.

    To nowe młode pokolenie które nie miało udziału w Solidarności. Nowa partia już nie chłopska a mieszczańska, która osobą Kamysza kończy z walką byłych solidarnościowców i kończy z zaszufladkowany działaczami z czasów i komuny i solidarności wojujących ze sobą już trzydzieści lat.

    6 3 Cytuj
  • 1 mar 2020
    bono napisał/a:

    Jego wystąpienie trzymało w napięciu

    ....chyba za ręce.
    Fakt faktem, że jakaś tam marna opcja konkurencyjna jest. Niestety dla niego są dużo lepsi. Poszedł za POprzedników z nimi i się zmechacił więc zmechaci się nie raz za wszelką cenę byleby być i tu jest u mnie z tego powodu na dnie bo "kto nie jest wierny w małej sprawie ten i w wielkiej wierny nie będzie". Generalnie pasujecie do siebie jeden i drugi pozorant.

    1 9 Cytuj
  • 1 mar 2020

    Kamysz bije Dudę w drugiej turze i to na starcie! Może być tylko lepiej!!!

    Wszystko kiedyś się kończy, ten najciemniejszy stan od czasów PRLu kiedyś również.

    10 2 Cytuj
  • 2 mar 2020
    maktor napisał/a:

    Kamysz bije Dudę w drugiej turze i to na starcie! Może być tylko lepiej!!!

    Wszystko kiedyś się kończy, ten najciemniejszy stan od czasów PRLu kiedyś również.

    No gość jest młodszy i ma młodszą żonę. Ma za sobą historię nieżyrandolową i nie ma ksywy Adrian i podczas przemówień nie zaciska warg i nie trzepie głową.

    8 1 Cytuj
  • 3 mar 2020
    maktor napisał/a:

    Kamysz bije Dudę w drugiej turze i to na starcie! Może być tylko lepiej!!!

    Wszystko kiedyś się kończy, ten najciemniejszy stan od czasów PRLu kiedyś również.

    A przeżyjesz porażkę w pierwszej turze? Bo jesteś podniecony jak geje na Biedronia i znów będzie rozczarowanie :-)

    1 6 Cytuj
  • 3 mar 2020
    bono napisał/a:

    No gość jest młodszy i ma młodszą żonę. Ma za sobą historię nieżyrandolową i nie ma ksywy Adrian i podczas przemówień nie zaciska warg i nie trzepie głową.

    tak bardzo rzetelny a argument nie trzepania to jest argumentem :-)))
    https://www.youtube.com/watch?v=A3qUEBNKlZ8

    2 5 Cytuj
  • 3 mar 2020
    Vivaldi napisał/a:

    tak bardzo rzetelny a argument nie trzepania to jest argumentem :-)))
    https://www.youtube.com/watch?v=A3qUEBNKlZ8

    Ten wywiad pasuje mi idealnie do fachowców Kurskiego montujących obrazy we WIADOMOŚCIACH.

    5 3 Cytuj
  • 3 mar 2020

    RMF FM ....... tygrysie o tygrysku :-)

    1 7 Cytuj
  • 6 mar 2020

    Boję się o LOT, który kupił Condora, aby ten w związku z epidemią wirusa, nie położył
    LOT u na łopatki wcześniej, niż gdyby LOT Condora nie kupił.

    Pytanie na najbliższe tygodnie:
    zakup przez państwowy LOT Condora, to strzał w dziesiątkę, czy strzał w stopę?
    Dotąd rząd PiS miał kupę szczęścia, czyżby się teraz od niego odwróciło?

    6 3 Cytuj
  • 6 mar 2020
    bono napisał/a:

    Dotąd rząd PiS miał kupę szczęścia, czyżby się teraz od niego odwróciło?

    już zacierasz ręce czy jeszcze ryba się nie psuje od głowy, bo w gównotematach nie odbiegasz od AntyPatusa?

    2 5 Cytuj
  • Anty 6 mar 2020
    Vivaldi napisał/a:

    już zacierasz ręce czy jeszcze ryba się nie psuje od głowy, bo w gównotematach nie odbiegasz od AntyPatusa?

    A Ty co jesteś moderatorem czy właścicielem strony, że tak ci przeszkadzają nowe wątki? Dobrze wiedzieć. Będę zakładać ich więcej. Rozgrzejemy atmosferę jak zenek na sylwestrze!!!

    5 10 Cytuj
  • 6 mar 2020
    Vivaldi napisał/a:

    już zacierasz ręce czy jeszcze ryba się nie psuje od głowy, bo w gównotematach nie odbiegasz od AntyPatusa?

    Nie zacieram, bo sam się cieszyłem na ten zakup.
    Ale fart który towarzyszył do tej pory PiS, zdaje się ich opuszczać. Są lata tluste i lata chude i jak się zaczyna pieprzyc to już się pieprzy.

    6 2 Cytuj
  • 7 mar 2020

    Boję się że gdy zmonopolizujemy banki to władza poprzez te banki będzie zbierać kolejne podatki.
    Inteligo zapowiedziało podwyżkę przelewów i płatne przelewy na ZUS.
    Dobrze że są jeszcze inne banki i jakaś konkurencja, ale jak Państwo przejmie jeszcze Santandera i Mbank to będziemy bulić bankom państwowym, ile zażądają za najmniejszą operację.
    A widzę że apetyt Państwa na łatwą kasiorę rośnie. Pracownicy banków przejętych prze Państwo narzekają na zarobki, organizację i klimat. Przedtem było nam lepiej, da się słyszeć w relacjach miedzyludzkich, a banki miały lepszy sprzęt, organizację i zasoby personalne.

    PiS kombinuje jak nic nie robiąc wyssać z ludzi jak najwięcej kasy, że kasiora sama przyjdzie, a oni jak Ojciec Chrzestny, będą ją tylko rozdzielać po uważaniu.

    4 1 Cytuj
  • 7 mar 2020
    bono napisał/a:

    Boję się że gdy zmonopolizujemy banki to władza poprzez te banki będzie zbierać kolejne podatki.

    Ty jak zwykle bredzisz jak postrzelony Jasiu.....to se umowe w Raiffeizenie czy innym ruskim banku podpiszesz i będzie ok. Ty siedzisz i wyszukujesz tematów zaczepnych czy faktycznie robisz sondaż wśród pracowników banków?

    bono napisał/a:

    Ale fart który towarzyszył do tej pory PiS, zdaje się ich opuszczać. Są lata tluste i lata chude i jak się zaczyna pieprzyc to już się pieprzy.

    Moim zdaniem fart nie trwa 8 lat, choć kto wie skoro POprzednikom niefart trwał 8 lat :-)

    AntyPatusMyslenice napisał/a:

    A Ty co jesteś moderatorem czy właścicielem strony, że tak ci przeszkadzają nowe wątki? Dobrze wiedzieć. Będę zakładać ich więcej. Rozgrzejemy atmosferę jak zenek na sylwestrze!!!

    Jakbyś nie pajacował tylko cokolwiek w necie i życiu ogarniał to byś wiedział, że moderatorem czy właścicielem to zależałoby mi na coraz większej ilości tematów. Ale ktoś ci zlecił zakładanie coraz większej ilości gównonewsów a że jesteś kiepski to nie dowiedziałeś się chodzi o pozycjonowanie (naturalne) strony M-I przez forum a co za tym idzie reklamę i reklamodawców. A może jesteś właśnie właścicielem? XD zanim wywalisz argumenty sprawdź czy się na tym znasz, bo na pajaca wychodzisz.
    Dlaczego mi to przeszkadza? Bo trolle dokładnie tak samo działają i stąd moja teza że na smyczy piszesz.

    1 4 Cytuj

Odpowiedz