Forum » Społeczeństwo

TVP-Rządowa SZCZUJNIA?

  • Anty 7 mar 2020

    Czemu tak dużo używasz inwektyw typu pajac itd. Nie potrafisz rozmawiać normalnie? Wiesz czasy szlugow za MDKiem się skończyły....

    8 15 Cytuj
  • 7 mar 2020

    Spyra co taki nerwowy ,czyżby się autko zepsuło przed Krakowem ???

    8 2 Cytuj
  • 8 mar 2020

    Spyra, jest taka dziedzina na której się nie znasz?
    Czy masz tak jak Putin "Granica Rosji nie kończy się nigdzie",
    zaś twoja wiedza nie kończy się nigdzie.

    Dla mnie jesteś takim lokalnym Markiem Suskim, choć w emocjach przypominasz Tarczyńskiego to intelektualnie jesteś tym pierwszym.

    8 6 Cytuj
  • 8 mar 2020
    kynio napisał/a:

    Spyra co taki nerwowy ,czyżby się autko zepsuło przed Krakowem ???

    Twoje? ......a to nie wiem, moje żadne.
    Czy wy normalni jesteście, jeden o fajkach, drugi o jakimś aucie? Świat was przypadkiem nie atakuje za mocno?

    Pajac jak to pajac :-) cóż tłumaczyć?

    3 9 Cytuj
  • Anty 8 mar 2020
    Vivaldi napisał/a:

    Twoje? ......a to nie wiem, moje żadne.
    Czy wy normalni jesteście, jeden o fajkach, drugi o jakimś aucie? Świat was przypadkiem nie atakuje za mocno?

    Pajac jak to pajac :-) cóż tłumaczyć?

    Tak - swój pozna swego - w tym wypadku Pajac wykrywa innych Pajaców. I jest równowaga w przyrodzie.

    8 17 Cytuj
  • 8 mar 2020

    Oj widzę, że Vivaldiego nobilituje porównanie do Suskiego i Tarczyńskiego.
    Nie było to moją intencją porównując Go do tych person, myślałem raczej w kategoriach o
    miejscowym głupku.
    Jaka inteligencja, taka wrażliwość.
    Jednak najlepiej co Vivaldiemu wychodzi, to pompowanie cudzych opon.

    8 7 Cytuj
  • 8 mar 2020
    AntyPatusMyslenice napisał/a:

    Tak - swój pozna swego - w tym wypadku Pajac wykrywa innych Pajaców. I jest równowaga w przyrodzie.

    zrozumiałeś to co napisałeś ? :-))) myślę, że logicznie nie bardzo ....zdecydowanie gorączkujesz :-)

    bono napisał/a:

    Jaka inteligencja, taka wrażliwość.
    Jednak najlepiej co Vivaldiemu wychodzi, to pompowanie cudzych opon.

    Kiedyś już przegrałeś licytacje, chcesz do tego wracać? Od muzyki (było w temacie Zenka) przez podatki (jak rozdzielałeś nie swoje, bo swoje masz cieniutkie ale najgłośniej krzyczysz jak je trzeba rozdzielać - pamiętasz ten wątek czy to Bono2 pisał) po doświadczenie (było w temacie gdzie rzekomo byłeś i co rzekomo widziałeś jak chciałeś wzorce do Polski z Niemiec przenosić ale niestety na argumenty już nie odpowiedziałeś, bo się okazało, że nigdzie nie byłeś i bladego pojęcia nie masz)......tak tego wszystkiego można się nauczyć i dowiedzieć podczas pompowania cudzych opon, zapraszam ..... o ile cie stać, od ciebie
    EURo przyjmę, żebyś się pokrzywdzony nie poczuł (jak w temacie o EURo) jak to oszczędności ci odparowały :-) u mnie masz tą swobodę płacenia w EURo :-)
    Zapraszałem cię nie raz, pogadać, wymienić poglądy......niestety klawiszowa odwaga ci nie pozwoliła :-)

    3 12 Cytuj
  • Anty 8 mar 2020
    Vivaldi napisał/a:

    zrozumiałeś to co napisałeś ? :-))) myślę, że logicznie nie bardzo ....zdecydowanie gorączkujesz :-)

    Kiedyś już przegrałeś licytacje, chcesz do tego wracać? Od muzyki (było w temacie Zenka) przez podatki (jak rozdzielałeś nie swoje, bo swoje masz cieniutkie ale najgłośniej krzyczysz jak je trzeba rozdzielać - pamiętasz ten wątek czy to Bono2 pisał) po doświadczenie (było w temacie gdzie rzekomo byłeś i co rzekomo widziałeś jak chciałeś wzorce do Polski z Niemiec przenosić ale niestety na argumenty już nie odpowiedziałeś, bo się okazało, że nigdzie nie byłeś i bladego pojęcia nie masz)......tak tego wszystkiego można się nauczyć i dowiedzieć podczas pompowania cudzych opon, zapraszam ..... o ile cie stać, od ciebie
    EURo przyjmę, żebyś się pokrzywdzony nie poczuł (jak w temacie o EURo) jak to oszczędności ci odparowały :-) u mnie masz tą swobodę płacenia w EURo :-)
    Zapraszałem cię nie raz, pogadać, wymienić poglądy......niestety klawiszowa odwaga ci nie pozwoliła :-)

    Spyra, to raczej ty słabo rozumujesz słowo pisane. Miałeś sporo szczęścia, że pewien nauczyciel wstawił się na maturze za Ciebie, bo plotka głosi że inaczej krucho byłoby z językiem polskim ustnym... hahahahah

    11 16 Cytuj
  • 8 mar 2020
    bono napisał/a:

    w kategoriach o miejscowym głupku.

    tak w temacie
    https://forum.miasto-info.pl/spoleczenstwo/4832,polska-w-ruinie.html
    w tym art pokazane ile durnowatych tematów pozakłądał bono, sypał co kilka dni - takie dostał wytyczne z hejterowni, zasypać byle czym ble się pozycjonowało

    https://forum.miasto-info.pl/spoleczenstwo/4204,przyjazn-polsko-czeska.html

    ale maktor widzę, że wtóruje taki sztuczny tłok bo tematy pierwszy sort :-))) mocno yntelygentne :-)

    no i bono z 2013 roku

    bono napisał/a:

    No nie, muszę stać się Prawdziwym Polakiem a co robi Prawdziwy Polak: jest wiecznym frustratem i malkontentem, który siebie i bliźnich nienawidzi i wszem i wobec chwali się, że:
    świetne piwo to nie polskie, Czeskie jest dobre
    a samochody najlepsze to niemieckie a buty włoskie a tramwaje zagraniczne a wódka to tylko zagraniczna a papierosy to tylko Marlboro a meble to tylko z Ikei a kawa to cofiheven, paliwo to tylko w BP itd, itd, tylko, że te wszystkie produkty wytwarzane są w Polsce. Ale specyfika polska jest taka, że nawet współmałżonek też jest do niczego, no i pogoda a wszystkich na głowę bije teściowa i pracodawca.

    okazuje się, że z piewcy już dwa lata później zaczął być forumowym marudą i frustratem. Nagle w Polsce nikt nic nie umie produkować, generalnie syf i metr mułu. Nagle odcięło entuzjazm, stał się malkontentem mimo, że MAN produkuje nadal a wskazał go jako polski produkt :-)
    Większego rozdwojenia jaźni to ja jeszcze nie widziałem.....ale cóż jak hejter płaci tak troll trolluje. Były wytyczne jak zalewać forum to zalewali i zalewają, były wytyczne kiedy mają być piewcami a kiedy frustratami to są.
    Powrzucać więcej ?
    ten sam bono z 2013r

    bono napisał/a:

    Piszecie straszne bzdury. Macie w głowach polską prowincjonalną sieczkę,którą przekazali Wam potomkowie wychowani jako niewolnicy w zaborach, którym skutecznie wmawiano, że wszystko co polskie jest złe a właściwe to co robią zaborcy. Należy z polskich mózgów wyplewić taki sposób myślenia, aby swoja głupota nie zarażali innych.
    (...)
    A ten Ursus jak piszesz, jest lepszy od czeskiego Zetora, który wciąż jest montowany jako czeski na częściach z Indii.

    gdzieś miałem art jak bono obecnie rwał łacha z polskiego Ursusa

    pamiętajcie jednak, że bono twierdzi, że całą wiedzę nam "przekazali Wam potomkowie wychowani jako niewolnicy w zaborach, którym skutecznie wmawiano, że wszystko co polskie jest złe a właściwe to co robią zaborcy" i ciekawi mnie jak się ma to teraz do wzorców które pilnie chce kopiować z zachodu.

    A tu bono mierzy własną miarą i rozkręca obecnie gównoburze i zalewa z kolesiami nowymi gównotematami w stylu: TVP szczujnia czy Za PiS brakło mi bateryjek do Holtera :-)
    To z 2016r

    bono napisał/a:

    Manipulacja jest jak wielka, bo mimo że PiS traci, deklasuje nowoczesną.
    Co do forów, to hejterzy PiS, wygrali dla tej partii wybory.

    Tak PiS tracił, że wygrał, ale wg trollingu bono okazało się, że to nie demokratycznie wygrał ale hejterami :-))) .......niezła dezinformacja, zmiana nastawienia od 2013r, zmiana celu trollingu, obecnie nagonił kolegów z KODu i próbują fejkować. Wyciszą siępo wyborach jak zwykle. Powstaną przed następnymi i znów temat będzie gonił temat byle dużo, byle nijaki, byle o niczym, byle był nagłówek : syf, dno, metr mułu na tym polega walka w internecie a najbardziej nerwowo reagują kiedy ich ostatni wpis przykrywa się tekstem biegunowo różnym, wtedy nie osiągają celu. Dostają szału kiedy pozycjonowane słowo zamiast prowadzić do tematu dna i metra mułu prowadzi do wpisu gdzie ktośsięz tym nie zgadza i jest pozytywnie nastawiony. Tak to działa.
    Polecam ten art
    https://oko.press/proba-wplyniecia-na-wyniki-wyborow-dwie-siatki-patriotycznych-trolli-wspieraly-konfederacje/
    bo wielu tutaj z bono na czele określało się jako polscy patrioci a Senece nawet się rozjeżdżała czcionka na ruską jakby ze Sputnika :-) .....taki to zbieg okoliczności i jak działa pozycjonowanie polityczne za pomocą zalewajek na ogólnych forach.
    Nerwice dostają jak się im dopisze : "to wcale nie tak, "nie jest źle" , "wcale tak nie wygląda jak piszesz" .....dostają pianę bo pozycjonowanie treści upada w sieci :-)))

    Zostawiam do myślenia.

    5 13 Cytuj
  • 8 mar 2020
    Vivaldi napisał/a:

    Twoje? ......a to nie wiem, moje żadne.
    Czy wy normalni jesteście, jeden o fajkach, drugi o jakimś aucie? Świat was przypadkiem nie atakuje za mocno?

    Pajac jak to pajac :-) cóż tłumaczyć?

    pajac to ty byłeś , może jeszcze CI zostało .

    15 3 Cytuj
  • 9 mar 2020
    Vivaldi napisał/a:

    tak w temacie

    bo wielu tutaj z bono na czele określało się jako polscy patrioci a Senece nawet się rozjeżdżała czcionka na ruską jakby ze Sputnika :-) .....taki to zbieg okoliczności i jak działa pozycjonowanie polityczne za pomocą zalewajek na ogólnych forach.
    Nerwice dostają jak się im dopisze : "to wcale nie tak, "nie jest źle" , "wcale tak nie wygląda jak piszesz" .....dostają pianę bo pozycjonowanie treści upada w sieci :-)))

    Zostawiam do myślenia.

    Cóż, żal mi cię, ale z tym co cię spotkało należy walczyć. Nie poddawaj się,
    służba zdrowia jest świetna, pis przeniósł ją do I ligi. Dasz radę, terapia daje pozytywne efekty. Musisz tylko wierzyć że się uda. A wiary ci nie brakuje. Jestem przekonany że wyjdziesz z tego.
    Na chwilę odpuść sobie forum i zajmij się tylko pompowaniem opon.

    16 5 Cytuj
  • 9 mar 2020

    I jeszcze Vivaldi, jedno.
    Zobacz co zrobili z Kurskim. Był takim samym medialnym pieskiem w centrum, jak ty
    na ulicy myślenickiej.
    Olali go, dostał kopa. Ciebie też tak potraktują, choćbyś zdzierał buty, wycierał kolana i całował po rękach.
    Pompuj te opony, to ci najlepiej wychodzi, a jak za bardzo nadmuchasz to i powietrze z nich łatwo spuścić.

    19 6 Cytuj
  • 12 mar 2020

    Widzę, po treści że drugi bono przyszedł. Co ty masz z tymi oponami? W co drugim wpisie o tym samym. To nic nie zmieni, bo argument żaden, nie wiem czy to rozumiesz czy nie. Zawsze to jakieś zajęcie inne i lepsze niż trolowanie na smyczy.
    Możesz odpowiedzieć na argumenty jak to zmieniałeś nastawienie w zależności od chętnego na twoje ....treści?
    Wyżej masz argumenty. To wszystko na co cie stać? Jakaś wrzuta o oponach? :-)))
    Zaczynasz się upodabniać do tego kynio, on jak wrzuci argument to nie wiadomo płakać czy płakać. Trzymajcie się razem.....w kupie siła. Ja ominę deko, bo się do buta przyczepi i będzie śmierdzieć. Wam wystarczy po prostu nie przeszkadzać XD

    2 13 Cytuj
  • 12 mar 2020

    Ale wiesz co bono odnośnie pompowania opon i wymiany : skoro tak cie to gryzie, że poruszasz w co drugim wpisie to przyjazdu do ciebie akurat bym serwisu mobilnego nie wysłał. Jeszcze by się serwisant zaraził.....głupotą. Ruszaj śmiało do poczekalni i siedź w kolejce na sezonowej wymianie :-)))

    3 12 Cytuj
  • 13 mar 2020
    Vivaldi napisał/a:

    Ale wiesz co bono odnośnie pompowania opon i wymiany : skoro tak cie to gryzie, że poruszasz w co drugim wpisie to przyjazdu do ciebie akurat bym serwisu mobilnego nie wysłał. Jeszcze by się serwisant zaraził.....głupotą. Ruszaj śmiało do poczekalni i siedź w kolejce na sezonowej wymianie :-)))

    Proszę Cię nie ośmieszaj się SPYRA ,gdzie masz teraz kolejki na wymianę opon .

    11 3 Cytuj
  • 2 kwi 2020

    Nie wiem kto był wcześniej szefem Europejskiej Partii Ludowej.
    Nie wiem czy był zły czy dobry i z jakiego kraju pochodził.
    Odkąd jest Polak szefem tej partii, wiem z TVP o nim wszystko,
    jak jest ubrany, co powiedział, jaką minę zrobił, kim był wcześniej,
    kolor butów i grymas twarzy.
    Nie znam też wielu szczegółów o obecnym prezydencie UE, gdy nim był Polak,
    znałem za pośrednictwem TVP każdą jego niezręczność, złe spojrzenie, każde zająknięcie się i czy się śmieje a rzadko kiedy jest poważny i jak kopie piłkę (powinien mieć brzuch)

    I tak sobie myślę, że żaden Polak nie powinien reprezentować nas w UE,
    bo Polak to nam tylko pecha przynosi.

    No chyba, że pechowi są tylko ludzie z poza PiS, ale PiS też ma pecha, bo nikt mu nie zaproponuje żadnego prestiżowego stanowiska w UE.
    Czyli sam nie zje i drugiemu nie da.

    9 4 Cytuj
  • 3 kwi 2020

    ejjjj no weź daj już spokój......wg mnie nie warto nawet. Chyba, że znowu kopiuj i wklej. Było o tym naście stron tutaj. NIE i już :-) ..... dość

    2 12 Cytuj
  • Janek Sal 3 kwi 2020

    Z PEWNĄ TEZĄ POWYZEJ SIE ZGADZAM - o potknięciach ,gafach , Donalda Tuska tvpis wieścił bardzo duzo ., Obecnie pomimo tylu lat gdy jie jest juz premierem jeszcze
    beata k-ępa oskarża ze jak rządził nie zamówił maseczek .....noz q- a mać ....

    11 2 Cytuj
  • 3 kwi 2020

    Wydaje się, że w sytuacji gdy mamy wybory, a ten koronawirus nas dopadł w ich trakcie, należałoby rozwiązać opozycję, i dokończyć wybory.
    Bo jeżeli sie wybory nie odbędą to walką z epidemią będzie nieskuteczna a firmy staną.
    Jedynym wyjściem aby wznowić produkcję i zatrudnienie a następnie wyleczyć lekarzy, aby ci mogli ratować innych, jest przeprowadzenie wyboru prezydenta Andrzeja.

    1 2 Cytuj
  • Janek Sal 3 kwi 2020
    bono napisał/a:

    Wydaje się, że w sytuacji gdy mamy wybory, a ten koronawirus nas dopadł w ich trakcie, należałoby rozwiązać opozycję, i dokończyć wybory.
    Bo jeżeli sie wybory nie odbędą to walką z epidemią będzie nieskuteczna a firmy staną.
    Jedynym wyjściem aby wznowić produkcję i zatrudnienie a następnie wyleczyć lekarzy, aby ci mogli ratować innych, jest przeprowadzenie wyboru prezydenta Andrzeja.

    sarkastyczne podejscie - w żadnym wypadku nieskuteczne .,przy tej narracji rządzących - nie sa w stanie zrozumieć ze to kosztuje - i firmy i tak staną

    2 1 Cytuj
  • 3 kwi 2020
    jaskokrakow napisał/a:

    sarkastyczne podejscie - w żadnym wypadku nieskuteczne .,przy tej narracji rządzących - nie sa w stanie zrozumieć ze to kosztuje - i firmy i tak staną

    Firmy tak, ale rządzącym włos z głowy nie spadnie.
    Ktoś już kiedyś powiedział ze rząd wyżywi się sam.

    4 2 Cytuj
  • Janek Sal 4 kwi 2020
    bono napisał/a:

    Firmy tak, ale rządzącym włos z głowy nie spadnie.
    Ktoś już kiedyś powiedział ze rząd wyżywi się sam.

    po wczorajszym wystapieniu tego co głosował kiedyś za ale sie z tego nie cieszył - Gówina takie samo wrazenie miałem . parcie na koryto i tylko koryto . chyba trzeba wrócić do struktury plemion ,rada starszych .........

    4 Cytuj
  • 4 kwi 2020
    bono napisał/a:

    Wydaje się, że w sytuacji gdy mamy wybory, a ten koronawirus nas dopadł w ich trakcie, należałoby rozwiązać opozycję, i dokończyć wybory.
    Bo jeżeli się wybory nie odbędą to walką z epidemią będzie nieskuteczna a firmy staną.
    Jedynym wyjściem aby wznowić produkcję i zatrudnienie a następnie wyleczyć lekarzy, aby ci mogli ratować innych, jest przeprowadzenie wyboru prezydenta Andrzeja.

    Tu dedykacja dla Andrzeja: takie niby krytyczne, kokietowanie autorytetu.

    https://www.youtube.com/watch?v=NfnVw0QuHDE

    2 2 Cytuj
  • Janek Sal 14 kwi 2020

    temat tvpis znowu należy odswiezyć - w piątek zapowiedz 400 t srodków do walki z KW.
    w poniedziałek 100 t , dziś cała świta na podeście samolotu ogłasza ze zakupili 80 t środków ....... i to ogłasza na platformie załadunkowej Mrija< marzenie> a suski podskakuje jakby chciał sprawdzić czy utrzyma jego dupe po swiętach

    6 1 Cytuj

Odpowiedz