Forum » Społeczeństwo

TVP-Rządowa SZCZUJNIA?

  • Janek Sal 14 kwi 2020

    ten co podskakiwał to sorry - nie suski tylko sasin . twarze podobne

    1 Cytuj
  • 15 kwi 2020
    jaskokrakow napisał/a:

    temat tvpis znowu należy odswiezyć - w piątek zapowiedz 400 t srodków do walki z KW.
    w poniedziałek 100 t , dziś cała świta na podeście samolotu ogłasza ze zakupili 80 t środków ....... i to ogłasza na platformie załadunkowej Mrija< marzenie> a suski podskakuje jakby chciał sprawdzić czy utrzyma jego dupe po swiętach

    ale oddychaj.......

    8 Cytuj
  • Janek Sal 15 kwi 2020
    Vivaldi napisał/a:

    ale oddychaj.......

    daje rade nawet w maseczce - a tobie juz tchu brakuje i slina kapie co?

    6 Cytuj
  • Janek Sal 15 kwi 2020

    kogo ta szczujnia bierze na prezenterów do tej pvpis---- dosłownie przed momentem pani ze studia podczas łączenia z korespondentem powiedziała ze największy samolot przywiózł 100 milionów ton sprzętu i pokażemy panstwu rozładfunek tej pomocy - jaja

    6 1 Cytuj
  • Janek Sal 15 kwi 2020
    jaskokrakow napisał/a:

    kogo ta szczujnia bierze na prezenterów do tej pvpis---- dosłownie przed momentem pani ze studia podczas łączenia z korespondentem powiedziała ze największy samolot przywiózł 100 milionów ton sprzętu i pokażemy panstwu rozładfunek tej pomocy - jaja

    tvp info 15,38

    5 1 Cytuj
  • 15 kwi 2020

    UE przy nowym przewodniczącym, tonie.
    Gdyby nim był jeszcze Tusk, już byłaby
    pod wodą, na dnie.
    Cała UE poza Polską się spóźniła z kwarantanną.
    A USA zostały oszukane przez Światową Organizacje Zdrowia o pandemii i Trump, nie mógł zareagować w porę tak jak Polska.
    Tylko te dwa kraje, które są partnerami, gdy nie są oszukiwane, potrafią reagować prawidłowo.

    5 3 Cytuj
  • 15 kwi 2020

    Już ci w innym wątku odpowiedziałem. Strasznie jesteś rozkiwany od skrajności w skrajność. Tak masz od maleńkości :-) czy jak?

    1 10 Cytuj
  • 16 kwi 2020
    Vivaldi napisał/a:

    Już ci w innym wątku odpowiedziałem. Strasznie jesteś rozkiwany od skrajności w skrajność. Tak masz od maleńkości :-) czy jak?

    To rozkiwanie, przynosi mi obraz i słowo TV i radia.
    Wcześniej nie było wiarygodnego przekazu. Teraz zacząłem rozumieć wiarygodne stacje.
    I doceniam już ten przekaz. Teraz też myślę o opuszczeniu UE.
    Teraz, front z USA, minie przekonał. Martwię się jedynie aby po Trumpie, był taki sam prezydent, najlepiej aby u nich zmieniono konstytucję, by dano obecnemu prezydentowi USA, szansę na więcej kadencji.

    4 1 Cytuj
  • Janek Sal 16 kwi 2020

    Pani Dominika Kulczyk sprowadziła do Polski 57 t sprzętu cała pomoc trafi do Poznania -

    Widział ktoś jakąś relację z rozładunku smolotu w tvpis?

    12 1 Cytuj
  • 19 kwi 2020

    Podobno Tusk porównał Węgry do hitlerowcow, a Węgrzy odpowiedzieli Tuskowi, ze miał dziadka w wermachcie.
    Nie wiem czy to prawda bo ostatnio wiadomości TVP w tłumaczeniu tekstów wypowiedzianych, wydaje się korzystają z translatora, albo improwizują tłumaczenie.

    2 2 Cytuj
  • 20 kwi 2020

    Sprawdziłem
    Nie ma takiej wypowiedzi Tuska,
    Ani takiej odpowiedzi z Węgier .

    Wiadomości robią dokładnie to, co zachodnia prasa, pisząc o polskich obozach zagłady.

    4 2 Cytuj
  • Janek Sal 20 kwi 2020

    19 kwietnia rocznica POWSTANIA W GETCIE

    co na doniosła tvpis?
    ano był materiał o powstaniu . dołączyli do tego kto dawno składał wieńce< prez. Lech Kaczyński> sporo o prześladowcach ale nic o jednym z przywódców i organizatorze powstania Marku Edelmanie .

    nawet nie wspomniano tego nazwiska - czyżby przez jego stosunek do braci Kaczyńskich?

    4 3 Cytuj
  • Anty 20 kwi 2020

    Materiał może nie być zrozumiały dla przeciętnego fana TVP, ale forumowicze są ludźmi dużo bystrzejszymi niż przeciętny widz TVP, toteż zostawiam wam ten link

    https://www.youtube.com/watch?v=Jzc2IyL6Zgs&feature=emb_logo

    Serdeczności T.M.

    5 37 Cytuj
  • Janek Sal 21 kwi 2020

    13 minut straconego czasu - ale zysk też jest nastepny klip to K Daukszewicz i J Gajos

    1 2 Cytuj
  • Anty 21 kwi 2020
    jaskokrakow napisał/a:

    13 minut straconego czasu - ale zysk też jest nastepny klip to K Daukszewicz i J Gajos

    To tak jak przywoływanie artykułów sprzed roku i nie weryfikowanie wiedzy publikowanej na forum....

    A ponieważ nasza pani Ambasador US zabrała głos to takie przemyślenia...

    PiS się nigdy nie nauczy (oraz media mu służalcze), że Amerykanie nie lubią i nie pozwolą na naruszenia swoich interesów. Przez swoje interesy rozumieją też interesy firm ze swoim kapitałem. Więc jak TVN cześć grupy Discovery jest atakowane, to można było oczekiwać, że się odezwą. Podobnie jak to było w przypadku podatku cyfrowego i wielu innych rzeczy. I za to chapeau bas dla Amerykanów - ponad podziałami politycznymi potrafią dbać o swój interes zagranicą.

    5 42 Cytuj
  • 21 kwi 2020

    Trochę zaskoczyła mnie postawa pani ambasador. Uważałam ją za sprawną intelektualnie inaczej. A tu proszę...

    Cytuj
  • 21 kwi 2020
    Lula napisał/a:

    Trochę zaskoczyła mnie postawa pani ambasador. Uważałam ją za sprawną intelektualnie inaczej. A tu proszę...

    No ale teraz pytanie, co byłby gdyby TVP, kupił kapitał USA i obie stacje byłyby w rękach USA. Której racji (stacji) by broniła ambasador?

    5 Cytuj
  • Anty 21 kwi 2020
    bono napisał/a:

    No ale teraz pytanie, co byłby gdyby TVP, kupił kapitał USA i obie stacje byłyby w rękach USA. Której racji (stacji) by broniła ambasador?

    tej która byłaby dla bieżącej administracji amerykańskiej bardziej wygodna, podobnie jak to się dzieje w stanach z FOX/CNN

    1 36 Cytuj
  • 21 kwi 2020

    Zamiast oglądać tą "szczujnię" obejrzyjcie ciekawy wywiad:
    https://www.bitchute.com/video/yrgOyP8jrW6f/

    3 2 Cytuj
  • Janek Sal 22 kwi 2020
    AntyPatusMyslenice napisał/a:

    To tak jak przywoływanie artykułów sprzed roku i nie weryfikowanie wiedzy publikowanej na forum....

    A ponieważ nasza pani Ambasador US zabrała głos to takie przemyślenia...

    PiS się nigdy nie nauczy (oraz media mu służalcze), że Amerykanie nie lubią i nie pozwolą na naruszenia swoich interesów. Przez swoje interesy rozumieją też interesy firm ze swoim kapitałem. Więc jak TVN cześć grupy Discovery jest atakowane, to można było oczekiwać, że się odezwą. Podobnie jak to było w przypadku podatku cyfrowego i wielu innych rzeczy. I za to chapeau bas dla Amerykanów - ponad podziałami politycznymi potrafią dbać o swój interes zagranicą.

    czyli kłamała czy nie kłamała ta pani ambasador - i czy nasza czy amerykańska .

    pan Kracy napisał/a:

    Zamiast oglądać tą "szczujnię" obejrzyjcie ciekawy wywiad:
    https://www.bitchute.com/video/yrgOyP8jrW6f/

    też tak uważam ale trzeba również znać jezyk i narrację wroga...

    3 1 Cytuj
  • 23 kwi 2020

    Głos w sprawie...

    DOSKONALE WYREŻYSEROWANA PANDEMIA - Ewa Pawela
    https://www.youtube.com/watch?v=JM-meGZv-wQ

    Ciekawostka...

    "Na początku lutego policja opublikowała w sferze publicznej ogłoszenie przetargowe na 5 sztuk pojazdów typu armatka wodna o wartości brutto 20 424 706,46 zł. Postępowanie zakończono 19 marca. (...)
    https://kresy.pl/wydarzenia/policja-kupuje-armatki-wodne-za-20-mln-zlotych/

    Co tu się dzieje?

    4 1 Cytuj
  • Janek Sal 25 kwi 2020
    Luna napisał/a:

    Głos w sprawie...

    DOSKONALE WYREŻYSEROWANA PANDEMIA - Ewa Pawela
    https://www.youtube.com/watch?v=JM-meGZv-wQ

    Ciekawostka...

    "Na początku lutego policja opublikowała w sferze publicznej ogłoszenie przetargowe na 5 sztuk pojazdów typu armatka wodna o wartości brutto 20 424 706,46 zł. Postępowanie zakończono 19 marca. (...)
    https://kresy.pl/wydarzenia/policja-kupuje-armatki-wodne-za-20-mln-zlotych/

    Co tu się dzieje?

    Też mam odczucie ze cos świat zaczyna brać obywateli za przysłowiową mordę -

    słuchałem w Radio Kraków wywiad z socjologiem o innym podejściu do tematu pandemii.

    zaczął od Snowdena który opublikował tajne raporty amerykańskie , przytoczył 4 lata temu--- też było tam o zamordyzmie --- kto chce kupic sim musi sie wylegitymowac i spiszą dowód ....
    Policja tłumaczyła ze to dla dobra ogółu - ile było przestępstw na 10000 telefonów 0,05 % a wzieli za morde 30000000 obywateli .
    teraz pandemia - kilkaset zgonów w Polsce . w ub roku z powodu grypy zmarło 13000 obywateli - na restrykcje wszyscy sie godzimy . popieramy nawet,
    Teraz policja kupuje armatki wodne - do podlewania klombów???

    Psychoza w narodzie wręcz jak z filmu grozy. Ludzie piętnują pielęgniarki , lekarzy.
    Sam doświadczyłem podobnej sytuacji .
    Miałem 14 dni na kwarantannie całą rodzinę która wróciła ze stanów- mieszkali w moim domu sami i tylko sami . dom ogrodzony - wychodzili na trawę do ogrodu. Policja sprawdzaała ich codziennie - sąsiedzi do dzis patrzą jak na zadżumionych . zero rozmów nawet . choć znamy sie kilkadziesiat lat . dzieci miały sie nie bawic blizej niz 3 metry.......
    Dobrze ze dzieci mają w dupie ten system i bawią sie już od tygodnia normalnie -
    Wczoraj byłem na zarabiu - maseczki , odleglosci ,...... policjanci - widzuiałem 3 radiowozy w przeciągu 1,5 godz .
    dawno nie uświadczył tam policjanta w srodku dnia .
    winie za to obóz przy korycie . robia wszystko pod wybory jakie by to miały nie byc -
    Zdrowia

    2 Cytuj
  • 25 kwi 2020

    Czekam niecierpliwie, jak koronawirus zostanie powiązany z Tuskiem,
    a bezrobocie i załamanie gospodarcze, z PO a może i z Kamyszem (jeżeli mu notowania wzrosną).

    4 3 Cytuj
  • Janek Sal 5 maj 2020

    cisza w tvp - transmisja z obrad senatu nieważna -

    2 Cytuj

Odpowiedz