Forum » Społeczeństwo

TVP-Rządowa SZCZUJNIA?

  • 5 cze 2020

    Trzaskowski nie może być prezydentem Polski, bo nie wysłał drugiego dziecka do komunii.
    Po wygraniu wyborów przez Rafała, prawdopodobnie episkopat nie zgodzi się na jego zaprzysiężenie.

    2 1 Cytuj
  • Janek Sal 5 cze 2020

    moze wreszcie kler odp-i sie od polityki?????

    2 1 Cytuj
  • 5 cze 2020

    Niektóre afery PIS
    -Afera ?Misia? który brał milionowe pensje I ?załatwiał sprawy? w zarządzie PGZ a był tylko pomocnikiem aptekarza i protegowanym Antoniego.
    -Afera w Janowie poprzez wymianę wieloletniego dyrektora na pisiewicza renomowana na całym świecie stadnina koni zalicza straty wizerunkowe i milionowe skarbu państwa.
    -Kłamstwa na temat Smoleńska oraz stanu wojska i zakupów oraz utrzymywania komisji za ciężki miliony którego niczego nie wykryła poza tym że parówki wybuchają.
    -Afera z nagrodami dla rządu ?nam się te pieniądze należały?
    -Afera rozkradzenie przez PiS funduszu 600 milionów na niepełnosprawnych które PO zostawiło na ten cel zgodnie z
    orzeczeniem Trybunału Konstytucyjnego
    -Afera z zatrudnieniem syna znanego polityka PiS w Banku Światowym
    -Afera KNF - próba wyłudzenia 40 mln i pensje ?aniołków? z NBP.
    -Afera GETBACK 2,1 mld
    -Afera SKOK 5 mld
    -Afera z agentem Tomkiem i willą niby zakupioną przez Kwaśniewskich
    -Zniknięcie 15 mln zł z CBA
    -Afera krakowskiej kamienicy na godziny...
    -Afera lekowa
    -Afera z lotami Marszałka
    -Afera gruntowa ?bankiera?
    -Afera z tzw. wieżami ?dewelopera ze Srebrnej?
    -Afera Szumowskiego w spr. Dotacji do spółek brata i żony ok.200 mln zł.
    -Afera PCK
    -Afera gruntowa ?bankiera?
    -Afera tzw. ?Misiewiczów? , zmiana ustawy o służbie cywilnej pozwalającej obsadzanie rodzin działaczy PiSowskich w całej
    Polsce na stanowiska kierownicze w bez żadnych umiejętności i kompetencji wymaganych wcześniej ustawowo.
    -Afera spowodowania kar i restrykcji nałożonych przez UE za nie przestrzeganie praworządności w Polsce przez PiS i
    wprowadzenie stalinowskiego sądownictwa
    -Afera Trybunału konstytucyjnego za nie zaprzysiężenie 3 legalnie wybranych sędziów i wstawienie swoich na ich miejsce
    plus nie konstytucyjne wybraną prezes sądu konstytucyjnego
    -Afera zniszczenia państwa Polskiego zmiana bezprawna ustroju państwa Polskiego poprzez złamanie kilkunastu zapisów
    konstytucji.
    -Afera wycinki puszczy i stworzenie prawa do wycinania drzewa w zamieszaniu podczas głosowań w sali kolumnowej ,
    drzewa sprzedano Niemcom a pieniądze 800 milionów oddano do Torunia.
    -Afera z kupnem patriotów których nawet nie ma i zapłacono 3,5 razy więcej jak np. Rumunia
    - Seks afera na Podkarpaciu
    - Afera z zatrudnianiem trolli przez Ministerstwo Sprawiedliwości
    a to dopiero 5 rok rządzenia PISu

    3 1 Cytuj
  • 5 cze 2020
    jaskokrakow napisał/a:

    moze wreszcie kler odp-i sie od polityki?????

    Sam tego nie zrobi. Takie rzeczy robią tylko rewolucje.
    Kto sam zrzeka się władzy?

    1 1 Cytuj
  • Janek Sal 5 cze 2020
    bono napisał/a:

    Sam tego nie zrobi. Takie rzeczy robią tylko rewolucje.
    Kto sam zrzeka się władzy?

    w latach 70 ub wieku tez tak myslałem- po ccałonocnym staniu w kolejce za paliwem by zatankowac rano 15 l na jedną pieczatke myslałem-czy dozyję takich czasów zebym podjechał i zatankował np 1 litr bo taką mam zachcianke- doczekałem .

    bezkrwawo to czerwone zło odeszło i nawet Zagańsk, Lubin , Szprotawa i inne zostały bez wojsk sojuszniczych wówczas jedynie słusznego sojuszu . tez jak jechałem motocyklem w 1972 r do DDR wydawało sie niemożliwe .
    a jednak
    trzeba miec nadzieję i ja ją mam
    zdrowia

    2 1 Cytuj
  • 5 cze 2020
    jaskokrakow napisał/a:

    w latach 70 ub wieku tez tak myslałem- po ccałonocnym staniu w kolejce za paliwem by zatankowac rano 15 l na jedną pieczatke myslałem-czy dozyję takich czasów zebym podjechał i zatankował np 1 litr bo taką mam zachcianke- doczekałem .

    bezkrwawo to czerwone zło odeszło i nawet Zagańsk, Lubin , Szprotawa i inne zostały bez wojsk sojuszniczych wówczas jedynie słusznego sojuszu . tez jak jechałem motocyklem w 1972 r do DDR wydawało sie niemożliwe .
    a jednak
    trzeba miec nadzieję i ja ją mam
    zdrowia

    Kukiz śpiewał w latach 90 tych:
    Ksiądz proboszcz już się zbliża
    już puka do mych drzwi....

    Wydawało się że hydra została ogarnięta, ale oni się odrodzili i rozmnożyli.

    3 1 Cytuj
  • Janek Sal 5 cze 2020

    Kukiz wg mnie się zeszmacił głosując wraz z jedynie mądrymi w kilku waznych sprawach,drugi powód załozył ruch bezpartyjny podobno miało to byc stowarzyszenie oddolne , na początku moze było ale kieszeń jest chciwa i zrobiła sie partyjka do gierek w cymbergaja z ludżmi - jak było bidnie to ruch nazioli wziął pod skrzydełka i rozpleniła sie ta ...... po sejmie .
    Nastepny oddolny kieszonkowiec to będzie Szymon z rozgłośni , zdobędzie 3 wynik i powoła znowu stowarzyszenie , nie partie aby za trzy lata wystartowac jako jedyna słuszna partia założona przez suwerena .

    ale polityka to jak mówi klasyk to Q- WA za pieniądze zrobi wszystko nawet loda kaczorowi
    zdrtowia

    1 Cytuj
  • Janek Sal 5 cze 2020

    loda oczywiście waniliowego
    z......drowia

    1 Cytuj
  • 5 cze 2020

    Nasz kraj kochają mocarstwa.
    Rosyjskie wojska skutecznie nas chroniły przed Niemcami
    a teraz amerykańskie wojska będą nas chroniły przed Rosjanami.
    Dobrze nam z tymi obcymi wojskami na naszych ziemiach.

    2 1 Cytuj

Odpowiedz