Forum » Społeczeństwo

Młodzi rozczarowani Kościołem - Polska młodzież laicyzuje się najszybciej na świecie!

  • Anty 19 lut 2020

    Natrafiłem ana artykuł w "Przegląd"
    https://www.tygodnikprzeglad.pl/mlodzi-rozczarowani-kosciolem/

    Co może być tego przyczyną? Rozbestwienie seksualne? Dobrobyt? A może sam Kościół zniechęca do praktykowania wiary? Chętnie poznam wasze zdanie na ten temat. Dajcie znać w komentarzach do tego bloga co o tym sądzicie

    51 112 Cytuj
  • 19 lut 2020

    W Małopolsce przyczyna jest prosta, to Jędraszewski, ksiądz -polityk jednej opcji.

    22 15 Cytuj
  • 19 lut 2020

    I kolejny założony temat. SPoro wam płacą za trolowanie. Tematów o wierze i kościele tutaj w brud ale trzeba było nowy założyć aby się pozycjonowały słowa klucze w stylu : syf, dno, gnój, dziadostwo. Po wyborach zamilkniecie jak zwykle. Cóż do maja powalczymy. Pozaśmiecam Wam to hejtowanie :-)))
    Do tego zachęta w klik linku a każdy kto nie świadomy kliknie i robi wam ruch w witrynie.
    Normalna kryptoreklama .....a nie łaska wykupić reklame w Google AdS? Pewnie chcecie z zasobów naturalnych internetu pozycjonować :-)))
    I to durne pytanie podprogowe ...... "a może sam kościół" ???
    Na prawde wydaje ci się AntyCośTam, że na durni tu trafiłeś i napiszesz : co o tym myślicie? kliknijcie i powiedzcie? dajcie znać :-))) itd itd

    5 20 Cytuj
  • 19 lut 2020

    ja nie zauważyłem aby młodzi mieli problem z kościołem. Jest wręcz odwrotnie. Patrząc na politykę szukają wartości w tym co stałe i trwałe.

    A tymczasem podsypie żołędzi dzikom :

    https://prawy.pl/36092-george-soros-wylozyl-650-tys-dolarow-na-rozegranie-kosciola-katolickiego/

    9 15 Cytuj
  • 22 lut 2020
    Vivaldi napisał/a:

    A tymczasem podsypie żołędzi dzikom :

    https://prawy.pl/36092-george-soros-wylozyl-650-tys-dolarow-na-rozegranie-kosciola-katolickiego/

    Niech po prostu kupi kościół katolicki.

    5 5 Cytuj
  • Anty 16 mar 2020
    Vivaldi napisał/a:

    ja nie zauważyłem aby młodzi mieli problem z kościołem. Jest wręcz odwrotnie. Patrząc na politykę szukają wartości w tym co stałe i trwałe.

    Szczególnie w miastach widać te setki młodych ludzi chodzące na nabożeństwa...

    46 106 Cytuj
  • 16 mar 2020

    to nie te parady, nie te "bombelki" i nie to środowisko.....mylisz się, ale jak tam chcesz to mierz wg własnej miary nie mam zamiaru wcinać się w twój pomiar

    3 10 Cytuj
  • Janek Sal 17 mar 2020

    Czemu zawsze ten sam NICK jest przeciw . w kazdym temacie arcymistrz i wszystkowiedzący . w każdym kto widzi cos inaczej widzi trola i piszącego za kase bo sa wybory. Temat jest na czasie - młodych nie uświadczysz na transmisji mszy św z Łagiewnik.
    Przyczyna - sporo za uszami ma polski Episkopat. tuszowanie zła - brak reakcji na zło uczynione nieletnim, pazerność w rzyciu codziennym, Niestosowanie się do nauk Franciszka o pokorze . do tego dołączył sie Stasek oraz obecny metropolita .

    8 1 Cytuj
  • 17 mar 2020
    jaskokrakow napisał/a:

    Czemu zawsze ten sam NICK jest przeciw . w kazdym temacie arcymistrz i wszystkowiedzący . w każdym kto widzi cos inaczej widzi trola i piszącego za kase bo sa wybory. Temat jest na czasie - młodych nie uświadczysz na transmisji mszy św z Łagiewnik.
    Przyczyna - sporo za uszami ma polski Episkopat. tuszowanie zła - brak reakcji na zło uczynione nieletnim, pazerność w rzyciu codziennym, Niestosowanie się do nauk Franciszka o pokorze . do tego dołączył sie Stasek oraz obecny metropolita .

    bo wszech wiedzący SPYRA na wszystkim się zna , prawie doktor SPYRA .

    8 Cytuj
  • Janek Sal 17 mar 2020

    sorry za to rzycie - błąd się wkradł

    2 Cytuj
  • 29 mar 2020

    Nie widzicie co się dzieje??? Gender, rozbestwienie seksualne, odwrócenie się od Kościoła. Młodzi są zagubieni przez różnej maści hipokrytów. Musimy im wskazywać drogę. Na szczęście mamy teraz dobry czas dla Ojczyzny i on nam pomoże w tym zagubieniu. Ma rację Vivaldi, że jest zupełnie odwrotnie, jak by sorosowi chcieli. Młodzi garną się do Kościoła i nic tego nie zmieni. Nawet takie trolowanie.

    3 8 Cytuj
  • Anty 29 mar 2020
    nabuchodonozor napisał/a:

    Nie widzicie co się dzieje??? Gender, rozbestwienie seksualne, odwrócenie się od Kościoła. Młodzi są zagubieni przez różnej maści hipokrytów. Musimy im wskazywać drogę. Na szczęście mamy teraz dobry czas dla Ojczyzny i on nam pomoże w tym zagubieniu. Ma rację Vivaldi, że jest zupełnie odwrotnie, jak by sorosowi chcieli. Młodzi garną się do Kościoła i nic tego nie zmieni. Nawet takie trolowanie.

    Jak widać nie tylko Jezus niedługo Zmartwychwstanie.

    Ostatnia wiadomość 30.11.2014. Witamy!
    https://forum.miasto-info.pl/spoleczenstwo/2991,bojkot-tacy-podczas-slubu,9.html#p125950

    2 31 Cytuj
  • 30 mar 2020

    Po co od razu walisz młotkiem w łeb? Daj mu szanse. Może to jakiś syn marnotrawny od "nas z England" wrócił skoro tam nie robią testów jeśli nie jesteś już w agonii. Widzisz chłop po prawie 6 latach chciał się pochwalić, że pamięta login i hasło :-) a są niektórzy co
    zmieniają nicka, login i hasło nie pamiętając o starym :-) czyli szacun dla nabuchanego większy niż dla "konto usunięte" XD

    4 2 Cytuj

Odpowiedz