Forum » Społeczeństwo

Koronawirus potwierdzony w Polsce!

 • 13 paź
  AntyPatusMyslenice napisał/a:

  Ej pamiętasz jak zwracałeś mi uwagę na niestosowny język? Ten obrazek to troche przeginka...

  ale że niby coś ci sugeruje?

  1 1 Cytuj
 • 14 paź
  Vivaldi napisał/a:

  ale że niby coś ci sugeruje?

  Sugeruje, dogłębną analizę ;)

  2 Cytuj
 • 15 paź

  "Przekazy dnia" to instrukcje centrali Prawa i Sprawiedliwości dla jej parlamentarzystów, by wiedzieli, jakie jest stanowisko partii i jak należy w mediach tłumaczyć konkretne wydarzenia.

  Politycy PiS - sugeruje "przekaz dnia" o covidzie-19 - powinni podkreślać: "robimy wszystko, żeby zapewnić bezpieczeństwo obywatelom". I dalej: "Naszym priorytetem jest walka o życie i zdrowie Polaków. Zrobimy wszystko, co jest w naszej mocy, żeby ograniczyć rozprzestrzenianie się koronawirusa". Centrala wskazuje też, aby podkreślać, że "środków na ochronę zdrowia nie zabraknie".

  Czytamy w tym specjalnym materiale dla parlamentarzystów okrągłe zdania: "dostosowujemy strategię walki z koronawirusem do dynamicznie zmieniającej się rzeczywistości". "Za nami czas dużych wyrzeczeń. Wiosna wszystkim kojarzy się z lockdownem - ogromnymi stratami gospodarczymi i dużym ryzykiem. Działaliśmy błyskawicznie. Dzięki Tarczy Antykryzysowej uratowaliśmy 3 mln miejsc pracy, do polskich firm trafiło ponad 142 mld zł" - to inny fragment. Wedle tego specjalnego przekazu rząd "skutecznie ograniczył transmisję wirusa", a "wszystkie osoby chore na koronawirusa uzyskały niezbędną pomoc".

  4 1 Cytuj

Odpowiedz