Forum » Społeczeństwo

Czy pakiety wyborcze na pewno są bezpieczne ?

  • 30 kwi 2020

    Czy pakiety wyborcze które wylądują w naszych skrzynkach po majowym weekendzie na pewno są bezpieczne dla nas i bliskich ?

    Bo rządzący a raczej nasze starostwo ma taki komunikat na swojej stronie w up w Myślenicach.

    "(...)Informujemy, że mając na względzie minimalizację możliwości zarażenia koronawirusem dokumenty dostarczane do PUP w formie papierowej będą poddawane kwarantannie przez 48 godzin.

    Więc oni mogą się bać a My nie musimy ???
    Hipokryci ...

    11 2 Cytuj
  • Mariusz Marioosz 30 kwi 2020

    Listonosze i kurierzy też dostarczają nam paczki, przesyłki czy renty i emerytury i nikt jakoś nie kwiczy że to niebezpieczne.

    6 11 Cytuj
  • 1 maj 2020

    Duda musi być wybrany, a że koszty tego będą? Trudno .
    Dla dobra ojczyzny, trzeba ponieść ofiarę.!

    7 5 Cytuj
  • Janek Sal 1 maj 2020

    ale czy głosować czy bojkotować ?

    ze nie będą bezpieczne <> wiadomo ale iść albo nie iść - bojkotować czy iść ?

    np- bojkotować moge - nie kupując lewych programów komp. są złodziejskie
    nie kupować towaru kradzionego - nie jestem przestępcą ,nie biore udziału w przestępstwie - jak nie kupisz towaru od złodzieja nie bierzesz udziału w przestępstwie -
    nie uznaję nielegalnego za legalne

    5 2 Cytuj
  • 1 maj 2020

    Powinniśmy posłuchać Grodzkiego, koperty są zabójcze i lepiej ich nie dotykać, oddając głos możemy zarazić się koronawirusem. Czy warto ryzykować dla Kosiniaka czy Kidawy ? Wybór jest oczywisty.

    3 6 Cytuj
  • 1 maj 2020
    dirty_affair napisał/a:

    Powinniśmy posłuchać Grodzkiego, koperty są zabójcze i lepiej ich nie dotykać, oddając głos możemy zarazić się koronawirusem. Czy warto ryzykować dla Kosiniaka czy Kidawy ? Wybór jest oczywisty.

    Nie nie warto. Właśnie Duda rozdaje pieniądze, bezrobocie 1300, wszyscy dostaną tyle że będzie dobrze.
    Co prawda gdyby przesiębiorcy dostali już tą obiecaną pomoc, bezrobotne byłoby niepotrzebne. Ale tej kasy nie ma.
    Może to bezrobocie rzeczywiście dadzą.
    Ja głosuje na Andrzeja, bo ten mi codziennie coś obiecuje , a reszta nic. Może nie maja swojej TVP a może pomysłu na kasę?
    Ale przecież kasy nie robi prezydent tylko ta kasa po prostu jest wiec kazdy prezydent inny też ją powinien rozdawać. A jednak nie. Ci pozostali kandydaci są normalnie chytrzy. Gowno nam dadzą .

    6 3 Cytuj
  • Janek Sal 1 maj 2020
    bono napisał/a:

    Nie nie warto. Właśnie Duda rozdaje pieniądze, bezrobocie 1300, wszyscy dostaną tyle że będzie dobrze.
    Co prawda gdyby przesiębiorcy dostali już tą obiecaną pomoc, bezrobotne byłoby niepotrzebne. Ale tej kasy nie ma.
    Może to bezrobocie rzeczywiście dadzą.
    Ja głosuje na Andrzeja, bo ten mi codziennie coś obiecuje , a reszta nic. Może nie maja swojej TVP a może pomysłu na kasę?
    Ale przecież kasy nie robi prezydent tylko ta kasa po prostu jest wiec kazdy prezydent inny też ją powinien rozdawać. A jednak nie. Ci pozostali kandydaci są normalnie chytrzy. Gowno nam dadzą .

    Pyszałkowato to zabrzmiało ale OK.
    wszyscy powinni rozdawac - Twoje? moje .?
    jesli nie moje to tez bym rozdawał nawet Dudzie bym dał jesli nie moje .
    co on moze dać ? ano to co mnie zabierze ,Tobie, innemu . poczekam na normalny tryb głosowania i wówczas sie odniose - pod warunkiem ze dożyję takich czasów .
    Zdrowia

    6 1 Cytuj
  • 1 maj 2020

    Kosinak chce rozdawać studentom 1000+, młodzież w końcu musi mieć na browarka i inne przyjemności. Gdzie by tam mieli tracić czas na pracę, uczyć się muszą, a do nauki trzeba być wypoczętym. Taki student skończy porządne zarządzanie w biznesie i od razu zostanie dyrektorem.
    Jego żona już znalazła pomysł na robienie kasy, który nazywa się Polska Fundacja Zdrowia, będzie osobiście decydować komu sfinansować leczenie poza NFZ a komu nie. W końcu są równi i równiejsi. Grodzki ma zostać prezesem fundacji ma duże doświadczenie w zbieraniu kopert na "fundację"
    Kosiniak zwiększy wydatki na obronę, będziemy mocarstwem, i uzdrowi służbę zdrowia zwiększając wydatki do prawie 7% PKB, wszystkim da dużo więcej niż dał PiS.
    Nawet kopalnie węgla pozamyka, i wybuduje wiatraki, wszędzie będą wiatraki. Takie cuda będą, zielona wyspa przy wizji Kosiniaka to Pikuś.

    5 7 Cytuj
  • 1 maj 2020
    dirty_affair napisał/a:

    Kosinak chce rozdawać studentom 1000+, młodzież w końcu musi mieć na browarka i inne przyjemności. Gdzie by tam mieli tracić czas na pracę, uczyć się muszą, a do nauki trzeba być wypoczętym. Taki student skończy porządne zarządzanie w biznesie i od razu zostanie dyrektorem.
    Jego żona już znalazła pomysł na robienie kasy, który nazywa się Polska Fundacja Zdrowia, będzie osobiście decydować komu sfinansować leczenie poza NFZ a komu nie. W końcu są równi i równiejsi. Grodzki ma zostać prezesem fundacji ma duże doświadczenie w zbieraniu kopert na "fundację"
    Kosiniak zwiększy wydatki na obronę, będziemy mocarstwem, i uzdrowi służbę zdrowia zwiększając wydatki do prawie 7% PKB, wszystkim da dużo więcej niż dał PiS.
    Nawet kopalnie węgla pozamyka, i wybuduje wiatraki, wszędzie będą wiatraki. Takie cuda będą, zielona wyspa przy wizji Kosiniaka to Pikuś.

    No masz rację, Kosiniak tylko rozdają, ale Duda daje więcej.

    A co do fundacji to Dudowa ma lepszą fundację i więcej może. Tam, ta Kamyszowa to se palcem w bucie może poruszyć.

    Zaś ten Grocki to powinien kupić busa Myślenice Kraków i za busiarza jeździć, bo jako lekarz to powinien od razu iść na bezrobocie, żaden nawet powiatowy szpital go nie zatrudni, taki dziad.

    Kosiniak, jak się dowiedział ile kasy ma rząd to normalnie chce ta kasę rozdawać jeszcze hojniej, Łatwo przyszło łatwo poszło.

    5 3 Cytuj
  • Janek Sal 3 maj 2020

    Znam większych dziadów co są lekarzami niz prof Grodzki - leczą nawet przepiszą recepte - dadzą zwolnienie . wezmą koperte,
    Kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamień-
    doktor tez medyk tylko z ekipy przy korycie brał i tez koperty szły legalne za prace w czasie gdy brakło na spłate kredytu choć to nielegalne było -

    Jeden z najlepszych ordynatorów w Zakopanem - ortopeda tez został oskarżony , przeszedł do prywatnej praktyki leczy i kolejki jak za cytrynami do niego są - ale podobno miał kilka koniaków , jakis długopis w biurku.....

    Czasem trzeba szybciej myśleć niż działać -

    2 5 Cytuj
  • 3 maj 2020

    Chcesz nam powiedzieć że branie łapówek przez lekarzy jest w porządku i jest normą ?

    2 5 Cytuj
  • 4 maj 2020
    dirty_affair napisał/a:

    Chcesz nam powiedzieć że branie łapówek przez lekarzy jest w porządku i jest normą ?

    Jakoś nie widziałem twojego wpisu potępiającego „ koniaczka Karczewskiego”, to Ci nie przeszkadzało? Bo co? Bo wam pisim się należy? Chcesz być uczciwy to potępiaj wszystkich a nie tylko wybranych

    2 2 Cytuj
  • 4 maj 2020
    dirty_affair napisał/a:

    Chcesz nam powiedzieć że branie łapówek przez lekarzy jest w porządku i jest normą ?

    A jako busiarz, wszystkim dajesz paragon?

    4 2 Cytuj
  • 4 maj 2020
    bono napisał/a:

    A jako busiarz, wszystkim dajesz paragon?

    Nie daje paragonów bo nie jestem busiarzem, ale zawsze jak jadę taxi biorę paragon.
    Lekarzowi nigdy nie dałem w łapę i nie dam.

    4 1 Cytuj
  • 4 maj 2020
    oportunista napisał/a:

    Jakoś nie widziałem twojego wpisu potępiającego „ koniaczka Karczewskiego”, to Ci nie przeszkadzało? Bo co? Bo wam pisim się należy? Chcesz być uczciwy to potępiaj wszystkich a nie tylko wybranych

    To jest próba wybielenia Grodzkiego? Popierasz w ten sposób wykorzystywanie pozycji lekarza w sytuacji beznadziejnej dla chorego. Koperta albo Ci nie pomogę.
    Zmienisz zdanie kiedy sam będziesz w podobnej sytuacji

    2 4 Cytuj
  • Janek Sal 4 maj 2020
    dirty_affair napisał/a:

    Nie daje paragonów bo nie jestem busiarzem, ale zawsze jak jadę taxi biorę paragon.
    Lekarzowi nigdy nie dałem w łapę i nie dam.

    nie dasz -OK
    nie korzystasz z terminów - OK
    jak zaczniesz sie leczyc to dasz nawet paragon bedzie zbyteczny w leczeniu prywatnym - mówie zapłaceniu za wizytę - oby była szybka diagnoza i leczenie skuteczne . na nfz nie masz co liczyć

    4 1 Cytuj
  • 4 maj 2020
    bono napisał/a:

    Ci pozostali kandydaci są normalnie chytrzy

    Chciwość to grzech główny
    http://www.grzechy-platformy.org/7-grzechow-glownych/
    Łapówki? Jakie łapówki??? :-)))

    2 Cytuj
  • Janek Sal 5 maj 2020

    czy pakiety wyborcze sa bezpieczne???

    Odpowiedz - proszę włączyc tvp - nie ma nic - sorry jest familiada

    tvn 24 na żywo obrady z senatu- ciekawy projekt senatorów pisu by utajnic posiedzenie i wyprosić media z sali obrad .

    co mają do ukrycia

    2 Cytuj

Odpowiedz