Forum » Społeczeństwo

cytaty które wzbogacają

  • Janek Sal 5 cze 2020

    jak ubogi byłby język przeciętnego Polaka gdyby ze słownika zniknęła kurwa-

    Idziemy sobie przez ulicę potykamy się i mówimy do siebie <bardzo mnie irytują nierówności tego chodnika które z nienacka narażają mnie na upadek .Nasuwa mi to złe mysli o władzach gminy .
    Wszystkie te słowa zastekuje proste - O kurwa \|

    Gdyby zakazać tego słowa niektórzy by zaprzestali wogóle mówić -gdyż nie potrafiliby wyrazić swoich uczuć

    Jan Miodek

    1 3 Cytuj
  • 5 cze 2020

    Mnie interesuje od strony socjologicznej uwielbienie dla osoby, którą znam przede wszystkim z takich wyrażeń wypowiadanych na sali sejmowej, pod krzyżem, jak: : "mordy zdradzieckie", "chamska hołota", "kanalie' itp. Mądrego z tych złotych ust nie słyszałam nic, bo rozmowy (monologi i decyzje do wykonania) prowadzone są tylko w ukryciu w budynku otoczonym kordonem dziwnych panów. No, ale są widać ludzie, którzy spragnieni są takiego słownictwa. Daj Boże zdrowie.

    6 2 Cytuj
  • Janek Sal 5 cze 2020
    Lilka 1 napisał/a:

    Mnie interesuje od strony socjologicznej uwielbienie dla osoby, którą znam przede wszystkim z takich wyrażeń wypowiadanych na sali sejmowej, pod krzyżem, jak: : "mordy zdradzieckie", "chamska hołota", "kanalie' itp. Mądrego z tych złotych ust nie słyszałam nic, bo rozmowy (monologi i decyzje do wykonania) prowadzone są tylko w ukryciu w budynku otoczonym kordonem dziwnych panów. No, ale są widać ludzie, którzy spragnieni są takiego słownictwa. Daj Boże zdrowie.

    w zgodzie z powyzszym

    i oby kiedys zaczelo sie rozmawiac normalnie -= teraz jade poprzec Trzaskowskiego
    zdrowia

    4 1 Cytuj
  • 5 cze 2020
    jaskokrakow napisał/a:

    w zgodzie z powyzszym

    i oby kiedys zaczelo sie rozmawiac normalnie -= teraz jade poprzec Trzaskowskiego
    zdrowia

    To smucisz takiego vivaldiego, bo gość za obozem z którym trzyma, liczyli, że ograją kandydata KO, i nie dadzą mu szans na zebranie podpisów.
    Kaczyński na samą myśl że straci nadzór nad prezydentem, zagotował w Sejmie.

    4 1 Cytuj
  • Janek Sal 5 cze 2020
    bono napisał/a:

    To smucisz takiego vivaldiego, bo gość za obozem z którym trzyma, liczyli, że ograją kandydata KO, i nie dadzą mu szans na zebranie podpisów.
    Kaczyński na samą myśl że straci nadzór nad prezydentem, zagotował w Sejmie.

    sorry ale nie rozmawiajmy o zagończyku pisowskim - nie chce .

    Natomiast zaskoczony jestem postawą sporej części myślenickich emerytów - Na spotkaniu z Prezydentem Trzaskowskim ok 70 % było ludzi około 70 lat . a frekwencja jak dla mnie nie za wielka ale ok 3 msze z koscioła na osiedlu .
    Oczywiście policjanci pewnie liczyli wiec podadzą swoje dane statystyczne .
    zdrowia

    1 Cytuj
  • 5 cze 2020
    jaskokrakow napisał/a:

    sorry ale nie rozmawiajmy o zagończyku pisowskim - nie chce .

    Natomiast zaskoczony jestem postawą sporej części myślenickich emerytów - Na spotkaniu z Prezydentem Trzaskowskim ok 70 % było ludzi około 70 lat . a frekwencja jak dla mnie nie za wielka ale ok 3 msze z koscioła na osiedlu .
    Oczywiście policjanci pewnie liczyli wiec podadzą swoje dane statystyczne .
    zdrowia

    Ale za to byli prawie wszyscy ci "skaczący pod sądem", jakby to napisał Vivaldi.

    3 2 Cytuj
  • Janek Sal 5 cze 2020

    Ok 70 % nie mogli by skakac , niektórzy ledwo szli mijałem na moście osoby o laskach i około 70 moze więcej lat .

    Przypomniało mi się jak wyszlismy na marszu poparcia stoczniowcom z Huty Lenina o 14 godz cała zmiana ranna ok 5000 osób i szlismy w strone placu centralnego . starsze osoby na balkonach kwiatami machały do protestujących na os Szkolnym,CentrumB .Potem była zadyma jak zwykle ....
    te 5000 osób to tylko szacunkowo bo pracowało w hucie 35000 ludzi wówczas
    zdrowia

    1 Cytuj
  • 6 cze 2020
    jaskokrakow napisał/a:

    Ok 70 % nie mogli by skakac , niektórzy ledwo szli mijałem na moście osoby o laskach i około 70 moze więcej lat .

    Przypomniało mi się jak wyszlismy na marszu poparcia stoczniowcom z Huty Lenina o 14 godz cała zmiana ranna ok 5000 osób i szlismy w strone placu centralnego . starsze osoby na balkonach kwiatami machały do protestujących na os Szkolnym,CentrumB .Potem była zadyma jak zwykle ....
    te 5000 osób to tylko szacunkowo bo pracowało w hucie 35000 ludzi wówczas
    zdrowia

    Spoko..wroca te czasy gdy tylko KO dojdzie do wladzy

    2 1 Cytuj

Odpowiedz