Forum » Społeczeństwo

Kosze na zarabiu

  • 3 sie 2020

    Chciałbym zwrócić uwagę na problem koszy na zarabiu a właściwie ich brak. Co weekend widać jak śmieci tylko się wysypują z nich, nie warto by było postawić ich więcej lub zmienić na większe ? Taki widok bardzo szpeci środowisko tak urokliwego miejsca jak zarabie.

    9 1 Cytuj
  • 3 sie 2020
    Króliczek napisał/a:

    Chciałbym zwrócić uwagę na problem koszy na zarabiu a właściwie ich brak. Co weekend widać jak śmieci tylko się wysypują z nich, nie warto by było postawić ich więcej lub zmienić na większe ? Taki widok bardzo szpeci środowisko tak urokliwego miejsca jak zarabie.

    Ostrowski był ślepy i głychy na ten problem, może Szlachetka zauważy. Lepiej późno niż wcale.

    7 7 Cytuj
  • 4 sie 2020

    Problem nie tylko na zarabiu- można policzyć kosze wzdłuż 3 maja- na palcach 1 ręki, a śmieci- rzucane do prywatnych ogródków.

    8 Cytuj
  • 4 sie 2020

    Powinny być też pojemniki na „plastiki” i szkło.Ale segregacja to obcy temat w Myślenicach.

    7 Cytuj
  • 5 sie 2020

    Witam. Jestem mieszkańcem ul. 3 go Maja oraz oś 1000 lecia. Tak mam dwa miejsca zamieszkania. Od razu piszę bo zaraz mi wytkniecie to że mieszkam tu i tu. Od 5 lat jeżdżę z dziećmi mymi na rowerze lub desce lub hulajnodze i widzę COS CZEGO NIE POWINNO BYC. Mianowicie od 5 lat non stop ZNIKAJĄ KOSZE NA ŚMIECI. Pewnie że lepiej usunąć kosze na śmieci- automatyczne niekt nie oskarży nikogo O MARNY WYWÓZ . Mniej koszy mniej roboty. Ale dowalmy im podwyżkę bo pincet + przecież mają

    9 Cytuj
  • 5 sie 2020

    Racja. Wszędzie stoją tabliczki z nakazem sprzątania po psach, ale jeszcze trzeba mieć ten woreczek z zawartością gdzie wyrzucić. I albo kosza brak, albo jest dramatycznie przepełniony.

    6 Cytuj

Odpowiedz