Forum » Społeczeństwo

Samochodem osobowym zamiast ciasnym busem

  • Piotrek 7 sty 2014

    Tak. Wyjeżdżamy tak około 6.30 -6.45 z Myślenic. Jedziemy aż do Nowej Huty koło tandety lub koło rybitw.

    1 1 Cytuj
  • 16 sty 2014

    A czy jedzie ktoś może w poniedziałek 20.01 w kierunku Nowego Sącza?

    1 2 Cytuj
  • 24 mar 2014

    Czy ktoś jeździ pon-pt z Dobczyc do Myślenic..godz. 8-16 ?

    2 Cytuj
  • Rafał 25 mar 2014

    Dobry pomysł! Popieram i też bedę się wpisywał :)

    1 1 Cytuj
  • 2 kwi 2014

    Witam! Dojeżdżam do Krakowa z Trzemeśni, na 8, czy jest ktoś kto pokonuje tę trase samochodem i szuka chętnych do partycypowania w kosztach paliwa?

    1 Cytuj
  • Andrzej 2 kwi 2014

    W które miejsce Krakowa?

    1 Cytuj
  • 3 kwi 2014
    Endrju napisał/a:

    W które miejsce Krakowa?

    W okolice Kleparza- ul. Wrocławska, Racławicka

    1 Cytuj
  • 3 cze 2014

    Czy jezdzi ktos z Myslenic w okolice Ronda Grzegorzeckiego / Nowej Huty ok godziny 5.00 /6.00 /7.00?

    1 Cytuj
  • 7 wrz 2014

    Hej :) niestety niedawno zobaczyłam ten wątek.. jedzie ktoś ok 21 z Myślenic do Krakowa lub po 6 z Krakowa do Myślenic? Jeśli tak i ma wolne miejsce proszę o kontakt tel 889815009

    Cytuj
  • 12 wrz 2014

    A nie jeździ ktoś przypadkiem z Myślenic do Katowic na 8 rano?

    4 2 Cytuj
  • 17 paź 2014

    Dojeżdżam codziennie samochodem na trasie Stróża (koło Myślenic) do Wieliczki. Wyjazd ok 07:00, a powrót ok 16:30 z Wieliczki. Trasa do wyboru Zakopianką bądź przez wsie. Jeśli ktoś z Was chciałby ze mną jechać, to proszę o kontakt:)

    2 Cytuj
  • Przemek 20 paź 2014

    Szukam osób chętnych na dojazdy do Krakowa.
    Pracuje na Prokocimiu w godz od 8-16.
    Chętnie podwiozę w te okolice z Myślenic wyjazdy około 07 10 powrót 16 05 ,
    w zamian za dołożenie pieniędzy do paliwa.
    Jeżdżę obwodnicą Krakowa przez ul.Wielicką ,ale mogę jechać przez Łagiewniki na powstańców wielkopolskich lub przez mateczny.
    Każdego odbiorę z pod domu i odwiozę .

    Sam mogę się dołączyć do kogoś jeżdżącego w tamte okolice .

    Zainteresowanych proszę o kontakt pod nr 788 636 427

    1 Cytuj
  • 23 paź 2014

    Witam,

    Wyjeżdżam codziennie o 7:00 lub 7:30 z centrum Myślenic do Krakowa (Nowy kleparz).
    Jeżeli cenisz sobie komfort, szybki i bezpieczny dojazd to pewnie dobrze trafiłeś/aś !

    Kontakt: 780 023 123

    1 2 Cytuj
  • Jozek Tula 23 paź 2014

    Wyjazd 8 z Trzemeśni do Krk (ruczaj)
    powrót około 19
    Różne dni w zależności od zmiany

    sb - nd wyjazd około 9
    powrót 18
    również nie każdy weekend

    limakkamil22@wp.pl

    2 Cytuj
  • 31 paź 2014

    wyjeżdża ktoś może z myślenic dolne przedmieście-kraków codziennie pn-pt ok 5;00

    1 Cytuj
  • 23 sty 2015

    szukam transportu od poniedziałku do piątku z Myślenic (lub okolic Zawady[Borzęty]) do Krakowa. Wyjazd 7 - 8 powrót po 17.

    Cytuj
  • 7 kwi 2015
    pikuś napisał/a:

    Tak. Wyjeżdżamy tak około 6.30 -6.45 z Myślenic. Jedziemy aż do Nowej Huty koło tandety lub koło rybitw.

    Czy to jest jeszcze aktualne?

    1 Cytuj
  • 11 kwi 2015

    Proszę o kontakt na e-maila idepta@op.pl

    1 Cytuj
  • 30 kwi 2015

    Witam.
    Moje stare ogłoszenie już jest nieaktualne:

    Rafi napisał/a:

    Witam!
    Dojeżdżam codziennie (od pon. do pt.) o tej samej porze (6:15 wyjazd z Myślenic) do pracy na Rondo Mogilskie (na miejscu o 7:00).
    Jadę praktycznie taką samą trasą co busy (przez Dietla), do ronda Grzegórzeckiego i na Mogilskie.
    Istnieje również możliwość zabrania się z powrotem do Myślenic - wyjazd o 15.00 z Mogilskiego (jadę tą samą trasą: przez Rondo Grunwaldzkie i Matecznego).
    Za przejazd wezmę 5 zł w jedną str. czyli mniej nawet niż bus a warunki nieporównywalne:)
    Chętnych proszę jedynie o punktualność i kulturę.

    Moje info o dojazdach na portalu otodojazd:
    http://www.otodojazd.pl/dojazd-z-myslenice-do-krakow-10089.html

    Zainteresowani proszę pisać na maila: fijal.r@gmail.com
    bądź dzwonić na tel. podany w powyższym linku (na portalu otodojazd)
    Obecnie mam 3 miejsca wolne.
    Serdecznie zapraszam i pozdrawiam :)

    Obecnie dojeżdżam obwodnicą do Balic koło lotniska (ul. Krakowska). Jeśli są jacyś chętni to również mogę kogoś zabrać w tamten rejon (ewentualnie mogę podrzucić do pobliskiego Zabierzowa). Może akurat ktoś jeździ w tamtą stronę tak jak ja, sam autem to możemy się zgadać i podzielimy koszty dojazdu.

    Generalnie póki co mam na 8.00 do pracy ale mogę też jechać wcześniej np. na 7.00-8.00. Wówczas wyjeżdżałbym z Myślenic tak ok. 6.30-7.30. Z powrotem wracam po 8 godzinach, tj. zależy kiedy dotrę do pracy to tak wychodzę, max o 16.00.

    Jak nie będę miał dłuższy czas chętnych to ewentualnie rozważam jeszcze możliwość podrzucenia kogoś np. do Wadowickiej pod zajezdnię MPK ale muszę jeszcze rozeznać ile wyszłoby mi to dłużej czasowo.

    Co do kosztów to na pewno nie policzę więcej niż za busa, może nawet mniej w miarę większej liczby chętnych.
    Zainteresowani niech piszą do mnie na tego samego maila co kiedyś: fijal.r@gmail.com

    1 Cytuj
  • 30 kwi 2015

    Hej czy ktoś jedzie z Krakowa do Myślenic 2 maja o ok 6 rano?

    1 Cytuj
  • Michał Jam 21 sie 2015

    Codziennie dojeżdżam do pracy do Krakowa z Jawornika. Mam 3 miejsca wolne (Toyota Yaris - 2 osoby z tyłu). W Krakowie muszę być na ul. Biskupińskiej do godziny 7:00. Mogę podjechać do Myślenic po kogoś jak jest chętny. Cena to maksymalnie 5 zł z Jawornika a 6zł z Myślenic (przy 2 osobach 5 zł). W przypadku kompletu na pewno będzie taniej. Jeżeli uzbiera się stała ekipa to podzielimy koszty po równo.
    Powrót o godzinie 15:05 z Biskupińskiej.
    Trasa standardowa: Opatkowice, Borek, Łagiewniki, Mateczny, Tandeta, Lipska i Biskupińska (przez Mierzeje Wiślane). Mogę wydłużyć trasę o kilka ulic z tym że muszę być przed 7:00 na Biskupińskiej.
    mail: michaljamro@gmail.com
    kom: 519651447

    4 2 Cytuj
  • 24 sie 2015

    https://www.blablacar.pl/podroz-myslenice-krakow-230603358

    Myślenice → Kraków - Aleja Generała Tadeusza Bora-Komorowskiego, Kraków

    Godzina wyjazdu 06:10 (do dogadania się)
    Godzina odjazdu z Krakowa - po 8, 8.5h od rozpoczęcia pracy
    513575767

    1 1 Cytuj
  • 24 sie 2015

    bolacyzab
    Od dłuższego czasu jest ten temat ale.

    Nie chcę straszyć tyko proszę przeczytać.
    http://prawo.rp.pl/artykul/1136556.html

    A może zmieniły się przepisy?

    1 Cytuj
  • Michał Jam 28 sie 2015

    aaa pierwszy przykład to było na temat osoby która podwoziła za kasę osoby w kierunku w którym sama nie jechała to jest standardowy przykład okradania państwa i prowadzenia działalności zarobkowej a nie zabieranie kogoś przy okazji własnego przejazdu, za to jeszcze nikt nie dostał kary.
    A kolejne dwa przykłady to są tylko wyjątkowe sytuacje, które tylko potwierdzają regułę iż jest to bezpieczne i bardzo popularne wszędzie rozwiązanie, promowane przez wszystkie organizacje państwowe. Dobrze jednak mieć jako kierowca dodatkowo NNW, które obecnie kosztuje kilkadziesiąt złotych a na pewno zabezpieczy to kierowce przed dziwnymi sytuacjami. A przede wszystkim jeździć odpowiedzialnie i nie narażać nikogo, czasami lepiej być kilak minut później a dojechać :D

    Ponawiam swoją propozycję dojazdów do Krakowa:
    Codziennie dojeżdżam do pracy do Krakowa z Jawornika. Mam 3 miejsca wolne (Toyota Yaris - 2 osoby z tyłu). W Krakowie muszę być na ul. Biskupińskiej do godziny 7:00. Mogę podjechać do Myślenic po kogoś jak jest chętny. Cena to maksymalnie 5 zł z Jawornika a 6zł z Myślenic (przy 2 osobach 5 zł). W przypadku kompletu na pewno będzie taniej. Jeżeli uzbiera się stała ekipa to podzielimy koszty po równo.
    Powrót o godzinie 15:05 z Biskupińskiej.
    Trasa standardowa: Opatkowice, Borek, Łagiewniki, Mateczny, Tandeta, Lipska i Biskupińska (przez Mierzeje Wiślane). Mogę wydłużyć trasę o kilka ulic z tym że muszę być przed 7:00 na Biskupińskiej.
    mail: michaljamro@gmail.com
    kom: 519651447

    7 1 Cytuj

Odpowiedz