Forum » Społeczeństwo

Samochodem osobowym zamiast ciasnym busem

  • 24 wrz 2015

    Jeżdżę codziennie do Krakowa, wyjazd o 5:30. Mogę zabrać maksymalnie 4 osoby. Trasa: Myślenice -> Borek Fałęcki -> Mateczny -> Aleje -> Karmelicka. Czas przejazdu ok. 30 minut. Jakby ktoś chciał się zabrać to zapraszam.
    Kom. 665-190-200

    1 1 Cytuj
  • 22 lut 2016

    a ja jeżdżę do krk z trzemeśni na 7 do krk rondo matecznego ale mogę jechać obwodnicą do powstańców/wielicka.

    jak co to wracam o 15.

    798790052 może ktoś szuka pasażera na tej trasie to też dołączę

    2 1 Cytuj
  • 30 mar 2016

    witam z uwagi na zmiany obecnie nie posiadam własnego auta. szukam kierowcy który poszukuje pasażera który dołoży się do paliwa.
    pracuje w okolicach ronda matecznego. interesuje mnie dojazd do Krakowa na ok. 07:00 i powrót ok 15:00.

    pracuje pn-pt i w tych dniach chętnie się z kimś zabiorę. dla ciebie oszczędność na paliwie dla mnie oszczędność czasu.
    pisz dzwoń zawsze odpowiem

    2 Cytuj
  • 13 maj 2016

    Witam,
    szukam osoby, która byłaby chętna na wspólny dojazd do Krakowa (kwestia czyim samochodem, kto prowadzi i kiedy jeździ do dogadania ;) )
    Szukam współtowarzyszki/współtowarzysza na trasie Myślenice - Kraków Mały Płaszów/ Rybitwy.

    Pracuję od poniedziałku do piątku od 7.00 do 15.00.

    Gdyby był ktoś chętny proszę o wiadomość na priv.

    Pozdrawiam
    Magda

    1 Cytuj
  • 14 maj 2016

    Witam
    Jeżdżę od poniedziałku do piątku: wyjazd 8:00 (Jawornik -> Kraków (Korona)
    powrót 18:00. Chętnych zapraszam :)

    1 1 Cytuj
  • 26 gru 2016

    Witam, czy jest może ktoś, kto dojeżdża do Krakowa pon-piąt, wyjazd między 6.30 a 7.00 i jest chętny na dodatkowego pasażera?:) Z góry dziękuję za odzew. Wiadomości proszę na priv.

    1 Cytuj
  • 11 sty 2017

    Witam,
    mam trzy miejsca na trasie Myślenice - Wieliczka, od poniedziałku do piątku (pn 9:30, wt 13:15, śr 6:45, czw 7:45, pt 7:00) - gdyby ktoś był zainteresowany proszę o wiadomość.

    Cytuj
  • 10 lut 2017

    szuka ktoś pasażera na dojazd na 7 do krakowa i powrót o 15?

    jestem z trzemeśni ale mogę czekac np w myslenicach pod estakadą. jak ktoś ma wolne miejsce i chce ograniczyć koszty paliwa to prosze o info

    1 Cytuj
  • 26 mar 2017
    aaa napisał/a:

    bolacyzab
    Od dłuższego czasu jest ten temat ale.

    Nie chcę straszyć tyko proszę przeczytać.
    http://prawo.rp.pl/artykul/1136556.html

    A może zmieniły się przepisy?

    W takim razie co z serwisem bla bla car? Chyba on jest na tej zasadzie

    1 Cytuj
  • 28 mar 2017

    Witam,
    Czy jest może ktoś kto wraca z Krakowa z ok. Placu Imbramowskiego o 15:00 lub Ronda Matecznego koło 15:30 i poszukuje pasażera. Z góry dziękuje za odpowiedź.

    Cytuj
  • 22 maj 2017

    kurcze jak to jest tyle osób codziennie wyjeżdża z lub przez myslenice do krakowa a ogłoszen tu jak na lekarstwo. sami krezusi że nikt nie szuka pasażera?

    1 Cytuj
  • Andrzej 24 maj 2017

    Bo godziny masz nieludzkie.
    Ja o 7 rano to jeszcze w Trzemeśni jestem.

    1 Cytuj
  • 24 maj 2017

    to w takim razie kiedy z niej startujesz i dokąd jedziesz bo jakoś nie pochwaliłeś się tymi szczegółami aby poszukać pasażera. no chyba że tak jak większość kierowców wolisz w swoim aucie tylko swoje towarzystwo aby móc samemu do siebie ponarzekać na korki i drogie paliwo.

    2 Cytuj
  • Andrzej 24 maj 2017

    Oj, coś źle szukałeś. Obecny wątek, strona 2.

    Endrju napisał/a:

    (Trzemeśnia)-Myślenice-Opatkowice-A4-Skotnicka-Kraków Chmieleniec. Możliwa też alternatywna trasa przez Górę Borkowską i dalej Zawiłą.
    Wyjazd z Myślenic około 7:30, powrót około 16:45-17:00. Codziennie od poniedziałku do piątku.

    Chętnych proszę o PM.

    Obecnie mamy komplet (4 osoby) w samochodzie, ale od lipca (lub po okresie urlopowym) będziemy jeździć najprawdopodobniej na dwa samochody (6 osób).

    1 Cytuj
  • 13 cze 2017

    Od pn do pt dojeżdżam do Matecznego z Trzemeśni przez Myślenice. Na miejscu jestem ok 12:20 ale mogę jeździć na 13:00 i parkować np. na Kurdwanowie - do ustalenia.
    Wracam o 20:30 trasa jw ale mogę kończyć o 21:00 - do ustalenia.
    Jak jest ktoś chętny to zapraszam.

    2 Cytuj
  • 14 cze 2017
    glase napisał/a:

    Witam
    W związku z planowanym zawieszeniem działalności PKS, założyłem forum na którym można wpisywać kiedy, skąd, dokąd ktoś jedzie swoim samochodem, lub chce z kimś jechać.
    Jazda samochodem osobowym w 4 osoby do Krakowa i z powrotem będzie opłacalna zarówno dla właściciela pojazdu jak i jego pasażerów, a warunki dużo lepsze niż w ciasnym busie. Wystarczy się tylko dogadać i stworzyć taki "zespół".
    Tak samo można jeździć z okolicznych wiosek do Myślenic.
    Zachęcam do wpisywania.

    1 Cytuj
  • 8 paź 2017

    Cześć,
    Szukam osoby dojeżdżającej do Krakowa samochodem z Myślenic (lub przez Myślenice) w okolicy godziny 6 lub później. Zainteresowana jestem stałymi dojazdami (najchętniej w okolice ulicy Puszkarskiej lub ronda matecznego - ew. inna w tych okolicach). Proszę o prywatną wiadomość.

    Cytuj
  • 11 paź 2017

    jeżdżę na 7 do krk w okolice tv kraków na krzemionkach - koło matecznego. wyjeżdżam ok 05:45 z trzemeśni i dalej prosto do estakady gdzie skręcam na zakopiankę. kończę o 15 i powrót jw - chyba że korki to objazdem.
    jak ktoś chętny to walcie śmiało :)

    Cytuj
  • 30 lis 2017

    a czy dojeżdża ktoś do Jordanowa?????

    Cytuj
  • 14 gru 2017

    od lat funkcjonuje juz blablacar

    Cytuj
  • 14 gru 2017

    samochodem zawsze wychodzi taniej (zwlaszcza na gaz) - jeszcze wkilka osob

    Cytuj
  • 9 maj 2018

    czy dojeżdża ktoś do pracy do Niepołomic lub Wieliczki???

    Cytuj
  • 7 lip 2018

    Szukam osób chętnych na wspólne dojazdy do Krakowa.... przyszły tydzień trasa myslenice - okolice galerii Kazimierz. Wyjazd Ok 7 powrót Ok 16. Później myslenice - bonarka 7./7.30-16./16.30. Tanio :-) zapraszam do kontaktu :-)

    Cytuj
  • 17 sie 2018

    Hej. Jeździ ktoś na 7.00 w okolice Dobrego Pasterza?

    Cytuj
  • 31 paź 2019

    hej, czy dojezdza ktos w okolice matecznego ;lub przejezdza ktos niedaleko? Chcialabym byc w Krakowie okolo 7:00 we srody i czwartki. Powrot okolo 15:30. Prosz eo kontakt

    Cytuj

Odpowiedz