Forum » Społeczeństwo

DRASTYCZNE ! Suka Owczarka Niemieckiego przebrana w sukienkę i skatowana

 • 24 sie 2011

  Prawda jest niestety taka że zdarzenie i postępowanie tych zwyrodnialców , bezwzględnie obnaża nieudolność i nie wiem jak to nazwać , nie chce użyć słów ostrzejszych, naszej myślenickiej policji. Nie wierzę powtarzam nie wierzę aby w tak małym środowisku można ukryć tak drastyczną sprawę. Uważam że fakt nie wykrycia tego czynu jest wprost groteskowy i , przynajmniej w moich oczach ośmiesza naszych stróżów prawa. Uważam to za karygodne i nie uznam żadnych tłumaczeń.

  14 Cytuj
 • 24 sie 2011

  Brawo! Lepiej bym tego nie ujął.

  6 Cytuj
 • 24 sie 2011

  Zgadzam się z przedmówcami,Policja idzie na łatwiznę i liczą się tylko statystyki.Zorganizują jakąś akcję,odtrąbią sukces jak z tymi zatrzymanymi kierowcami(13 w ciągu 3 dni)
  Tylu to odjeżdża w ciągu godziny spod baru lub sklepu na wiosce.

  7 Cytuj
 • 24 sie 2011

  Zadzwonisz na Policje z taką sprawą to powiedzą Ci, że oni są od ludzi, a nie od zwierząt, wydaje im się że każdy z nich to Dirty Harry i że będą sławni bo złapią Kaddafiego, szukanie oprawców psa- obciach zamknąć sprawe- sprawcy nieznani... Pozatym na początku tego wątku widać dokładnie podejście Policji do tej sprawy...

  7 Cytuj
 • Marek Stoszek 24 sie 2011

  To co stało się na pograniczu Zarabia i Osieczan istotnie wprawia w osłupienie . Z dwóch powodów po pierwsze barbarzyństwa , okrucieństwa i zwykłego prymitywizmu oprawców. Z drugiej jednak strony: niemocy i bezsilności a ja powiem bez z owijania nieudolności lub braku dobrej woli odpowiedzialnych służb. Oczywiście wiadomo to "tylko pies" a przecież trzeba łapać tych złoczyńców co w pogodny dzień nie zapalą świateł lub nie daj Boże w mieście nie zapną pasów . To są prawdziwi przestępcy i tu oczywiście trzeba ich łapać. Ja sam mam psa i może jestem ześwirowany na jego punkcie ale jak pisze Almanzor jest to po prostu żenujące. Nasi stróże prawa są bezradni wobec 2-3 zwyrodniałych podpitych gówniarzy bo zapewne ktoś taki dokonał tego haniebnego czynu. Kpina z prawa , kpina z nas Wszystkich.

  8 1 Cytuj
 • 24 sie 2011

  może nie ten temat ale zapytam z ciekawości co tam z tym nożownikiem z festynu z Drogini ???? Chyba nie ma ani świadków ani sprawcy ....he he he..... może następnym razem gnój zabije dokładniej to wtedy może się sprężą i znajdą..........

  4 4 Cytuj
 • 29 sie 2011

  "No i co no i pstro myślał by kto że co..." Popisaliśmy i cisza a w kolejnej "Myślenickiej" Szymon Sala pochwali się kolejnymi sukcesami policji. Zupełna katastrofa moim zdaniem a zwyrodnialcy obalają kolejnego jabcoka i planują jak tu raz jeszcze ośmieszyć polcjantów.

  9 Cytuj
 • 8 paź 2011

  Dziwna "fala" karania czworonogów;
  http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/bydgoszcz/wyrzucil-psa-przez-okno-grozi-mu-2-lata-wiezienia,1,4869098,region-wiadomosc.html
  http://www.polskatimes.pl/pap/459355,warszawa-20-latek-aresztowany-na-dwa-miesiace-za-wyrzucenie,id,t.html?cookie=1
  http://www.dziennikzachodni.pl/aktualnosci/413787,myslowice-wyrzucil-psa-przez-okno,id,t.html?cookie=1
  Myślę że tę ustawę należy jeszcze raz znowelizować i drastycznie podnieść próg kar. Widocznie te obowiązujące są zbyt "atrakcyjne" co widać po narastającym braku odpowiedzialności i wyobraźni.

  4 1 Cytuj
 • 9 sty 2012

  http://www.wiocha.pl/379992,Odwazny_Ktos_i_maly_szczeniak

  Może znacie samochód i właściciela?
  Niech się wstydzi.

  7 1 Cytuj
 • 9 sty 2012

  [quote=gość: poiu] http://www.wiocha.pl/379992,Odwazny_Ktos_i_maly_szczeniak Może znacie samochód i właściciela?Niech się wstydzi. [/quote]

  tacy niestety nie wiedzą co to wstyd

  3 1 Cytuj
 • 9 sty 2012

  Brak słów na takich ludzi zresztą czy to jeszcze ludzie??????????????????????????????to tylko homo bez sapiens(rozumny). Zwyrodnienie przekracza wszelkie granice i skoro znane są tablice rejestracyjne to może odpowiednie służby zajęły by się tą sprawą.

  10 2 Cytuj
 • 3 lut 2012

  Już się zajmują jak to wiejski bizmesmem dobrze im znany , szanowany obywatel i z żoną zawsze do kościoła chodzi, muchy by nie skrzywdził taki dobry. A pies co tam, nie czepiajcie się. Tak to niestety wygląda, nie jestem sadystą ale jak bym ** namierzył to przynajmniej bym bu naubliżał a w razie czego i w ryja przyłożył.

  8 1 Cytuj
 • 24 lip 2015

  Jak się zakończyła ta sprawa??

  4 2 Cytuj

Odpowiedz