Forum » Społeczeństwo

Turystyka weekendowa.

  • 12 paź 2020

    Witam,Jeżeli ktoś zna jakieś ciekawe miejsca w Małopolsce na weekendowy wypad to proszę o podpowiedź.
    Mogę ze swej strony też małe co nieco w okolicy polecić.
    Wymieńmy się wiadomościami o okolicy.

    Cytuj
  • 13 paź 2020
    gór-alka napisał/a:

    Witam,Jeżeli ktoś zna jakieś ciekawe miejsca w Małopolsce na weekendowy wypad to proszę o podpowiedź.
    Mogę ze swej strony też małe co nieco w okolicy polecić.
    Wymieńmy się wiadomościami o okolicy.

    Osoby dorosłe, rodzina ?
    Czym dla Ciebie jest najbliższa okolica (1,2,3,4 godz. jazdy samochodem od miejsca zamieszkania) ?

    Cytuj
  • 13 paź 2020

    Polscy naukowcy na Grenlandii odkryli życie z przed 215 mln lat.
    Zwane grobami naszych przodków.

    Zastanawia mnie, czy 215 mln lat temu już był Bóg, i dlaczego ponownie przyszedł na ziemię dopiero po tych milionach lat, czyli 2 tys lat temu?

    2 Cytuj
  • 13 paź 2020
    Lukaszz napisał/a:

    Osoby dorosłe, rodzina ?
    Czym dla Ciebie jest najbliższa okolica (1,2,3,4 godz. jazdy samochodem od miejsca zamieszkania) ?

    Odpowiem tak,
    osoby dorosłe,tak 2 do 3 godzin jazdy samochodem,jak ciekawa rzecz to może być i 4 godz. to na pewno coś wybiorę.
    O te propozycje tak na godzinkę jazdy z Myślenic też proszę.
    Z góry dziękuję bardzo!

    1 Cytuj
  • 13 paź 2020
    bono napisał/a:

    Polscy naukowcy na Grenlandii odkryli życie z przed 215 mln lat.
    Zwane grobami naszych przodków.

    Zastanawia mnie, czy 215 mln lat temu już był Bóg, i dlaczego ponownie przyszedł na ziemię dopiero po tych milionach lat, czyli 2 tys lat temu?

    Nie myśl,jest tylu mężczyzn którzy nie myślą i jakoś im idzie!!! Nie myśl !!! szkoda czasu :)

    1 Cytuj
  • 14 paź 2020
    gór-alka napisał/a:

    Nie myśl,jest tylu mężczyzn którzy nie myślą i jakoś im idzie!!! Nie myśl !!! szkoda czasu :)

    Ale ja, nie jestem duchownym.

    2 Cytuj

Odpowiedz