Forum » Społeczeństwo

Myślenicka policja w czasie "pandemii"

  • 17 mar 2021

    Witajcie.
    Każdy kto śledzi niezależne media wie że świadomi ludzie w obecnym czasie mają pod górkę i nie są przyjaźnie traktowani przez policję. W mediach społecznościowych jest masa filmów jak policja łamie prawo, zachowuje się agresywnie itp. A jak to wygląda u nas w Myślenicach? Miał ktoś nieprzyjemności ze strony naszej policji?

    1 5 Cytuj
  • 17 mar 2021
    kkk-komp napisał/a:

    Witajcie.
    Każdy kto śledzi niezależne media wie że świadomi ludzie w obecnym czasie mają pod górkę i nie są przyjaźnie traktowani przez policję. W mediach społecznościowych jest masa filmów jak policja łamie prawo, zachowuje się agresywnie itp. A jak to wygląda u nas w Myślenicach? Miał ktoś nieprzyjemności ze strony naszej policji?

    Proponuje samemu sprawdzić.

    4 1 Cytuj
  • Janek Sal 18 mar 2021

    sprawdziłem - całkiem normalna interwencja -

    2 Cytuj
  • Janek Sal 18 mar 2021

    wiadomość z dnia dzisiejszego- dotyczy policji ale chyba nie myślenickiej a krakowskiej grupy speed .
    Jadąc dzisiaj do Krakowa zauważyłem przed sobą dosyć brudnego forda mondeo na rej ksu . a za nim podążające bmw złote wyglancowane .
    Mozna by przejsc do porządku dziennego ale zwróciłem uwage ze ta bmka nie wyprzedza forda tylko wisi mu na zderzaku 2 m za nim . gostek w brudnym jechał w miare przepisowo bo zwalniał gdzie radar i dawał po gazie gdzie było wolno wiecej. BMW cały czas za nim a ja za nimi i zauważyłem ża na tylnej szybie mają poprzeczkę która sie w momencie zatrzymania zaswieca . w Krzyszkowicach spory ruch na prawym pasie mondeo na lewym za nim juz ok 1 metra i zmuszają by dołożył gazu a tam przejscie dla pieszych- ale zdziwienie brudas nie przyspiesza za to hamuje . Pod Mogilany to samo mozna pocisnąc alee widać ze nie zarobią wiec wjechali na wiadukt - typowa podpucha naszej ukochanej milicji speeeed

    13 3 Cytuj
  • mknp@o2.pl 19 mar 2021

    To myślenicka policja istnieje? :)
    Ciężko się przekonać jak zachowuje się policja w Myślenicach, bo ich zwyczajnie nie ma na drogach i to nie tylko w czasie pandemii, ale zawsze. Najłatwiej było ich spotkać przy Spontiuszu, zapewne na przerwie, kilka razy widziałem po kilka radiowozów na parkingu na galerii myślenickiej, ale też pewnie na przerwie, bo zjechali się na ploteczki. Poza tym, na prawdę ciężko zobaczyć w Myślenicach radiowóz albo patrol pieszy.

    7 1 Cytuj
  • 19 mar 2021

    Jak mają się zachowywać jak ci bohaterowie w internecie to lepiej żeby ich nie było widać

    1 2 Cytuj

Odpowiedz