Forum » Społeczeństwo

Polski Ład

  • burzumsquat666@wp.pl 14 maj 2021

    Jedyny aktualny poseł Ziemii Myślenickiej należy do PiS, więc temat jak najbardziej pasuje do tego forum. Jutro zostanie ogłoszony "Polski Ład". O szczegółach dowiemy się jutro, ale z deklaracji polityków PiS możemy się już dowiedzieć, że będzie to potężne uderzenie podatkowe w przedsiębiorców prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą (JDG).

    Wszyscy klakierzy "Dobrej Zmiany", którzy wychwalają posła Kurowskiego za 13, 14 emerytury, rzekome miliony ściągnięte na inwestycje w Gminie i Powiecie, 500+, obiecany dodatek dla strażaków etc. będą mogli mu teraz "podziękować". Teraz zabiorą nam dużą część naszych zarobków i to nie my, a PiS będzie decydował do kogo ona trafi i na co zostanie wydana.

    Dlaczego to temat ważny dla Myślenic? Bardzo duża część mieszkańców Miasta i Gminy to drobni przedsiębiorcy, prowadzący działalność w formie JDG i spółek osobowych. Poseł interesujący się losem swoich wyborców powinien o tym wiedzieć i dbać o ich interesy.

    29 4 Cytuj
  • 14 maj 2021

    Nasz poseł???? Kończ waść..... Wstydu oszczędź.....

    27 4 Cytuj
  • 14 maj 2021

    Coś mi się wydaje, że tym Polskim Ładem, PiS zagwarantuje sobie wygraną w przyszłych wyborach. 770 mld zł dla Polski im się trafiło, nie wierzę w to, że mając taką kasę i prawdopodobnie opanowaną sytuację z covidem, PiS może przegrać następne wybory.

    15 6 Cytuj
  • 15 maj 2021
    Choinka napisał/a:

    Coś mi się wydaje, że tym Polskim Ładem, PiS zagwarantuje sobie wygraną w przyszłych wyborach. 770 mld zł dla Polski im się trafiło, nie wierzę w to, że mając taką kasę i prawdopodobnie opanowaną sytuację z covidem, PiS może przegrać następne wybory.

    Tu pierwsze skrzypce zagra raczej brak spójnej alternatywy. PO miota się po całej scenie politycznej, jednocześnie prowadzi wewnętrzną wojnę która nikogo nie obchodzi, lewica sama nie wie czego chce - uczepili się dwóch tematów i się tak bujają. Głosować na PSL to jak napluć pod wiatr a konferencja to nisza. Jak żyć?

    15 1 Cytuj
  • 15 maj 2021

    To już wiemy jak długo będzie rządził PiS, Jarek powiedział na konwencji 10 lat, jakoś zleci ?

    8 3 Cytuj
  • burzumsquat666@wp.pl 15 maj 2021

    Składka zdrowotna nieodliczana od podatku. Wszyscy drobni przedsiębiorcy i samozatrudnieni z całej Gminy - jeśli głosowali na PiS - powinni się teraz walnąć w łeb. Ich realne opodatkowanie wzrośnie do ponad 41%.

    Lokalny poseł na swoim profilu FB bezczelnie kłamie, udostępniając wpis mówiący o "niższych podatkach" w ramach "Polskiego Ładu".

    14 3 Cytuj
  • 15 maj 2021

    Czekamy na sygnał
    Czekamy na sygnał
    Czekamy na sygnał
    Z centrali!

    Wszyscy na jednej fali!
    Centrala nas ocali
    Centrala nas ocali, ocali

    4 1 Cytuj
  • burzumsquat666@wp.pl 15 maj 2021
    gwidoniusz napisał/a:

    Czekamy na sygnał
    Czekamy na sygnał
    Czekamy na sygnał
    Z centrali!

    Wszyscy na jednej fali!
    Centrala nas ocali
    Centrala nas ocali, ocali

    Dokładnie tak jest.

    Z ciekawości sprawdziłem profile FB innych parlamentarzystów PiS w okręgu (m.in. Filipiak, Szydło). Nie znalazłem nieczego o "Polskim Ładzie". Tylko Kurowski udostępnia wszystko co mu karzą. Nawet informację o podwyżce podatków dla przedsiębiorców, pomimo tego, iż prowadzi (jedyne) biuro poselskie w mieście drobnych sklepikarzy (nikomu niczego nie ujmując).

    Myślę, że zasłużył na zaszczytne miano słupa ogłoszeniowego PiS :)

    Głosowało na niego ponad 10 tys. osób. Wynika z tego, że wielu mamy w Gminie nierobów nastawionych na życie z socjalu, kosztem tych, którzy muszą ciężko tyrać. Nie wróży to dobrze dla Myślenic.

    18 3 Cytuj
  • 15 maj 2021

    Brylewski przewidział

    5 Cytuj
  • 15 maj 2021
    Obserwator30 napisał/a:

    Składka zdrowotna nieodliczana od podatku. Wszyscy drobni przedsiębiorcy i samozatrudnieni z całej Gminy - jeśli głosowali na PiS - powinni się teraz walnąć w łeb. Ich realne opodatkowanie wzrośnie do ponad 41%.

    Lokalny poseł na swoim profilu FB bezczelnie kłamie, udostępniając wpis mówiący o "niższych podatkach" w ramach "Polskiego Ładu".

    Przecież to wszystko mają policzone komu zabrać komu dać.
    Kto na kogo głosuje, skąd można pozyskać dodatkowy elektorat. Dla analityków to pestka.
    Przedsiębiorcy nie są elektoratem PiSu, przynajmniej ja takich nie znam. Powiem więcej, osoby które prowadzą biznes, zawsze są przeciw tym co są u koryta. Dlatego z punktu widzenia Jarka, są bezużyteczni, co by nie zrobił i tak na niego nie zagłosują.
    Opozycja znalazła się w klinczu. Negowanie socjalu, nie sprawdziło się, wyjdzie jeden z drugim i powie jak Rostowski " pieniędzy na to nie ma i nie będzie" a kilka miesięcy po tym, wchodzi 500+ :) i słupki w dół.
    Kiedy opozycja pożarła się między sobą, PiS ogłasza Polski Ład. Można powiedzieć, Jarek pobił kalekę. Ogladalem na wszystkich stacjach komentarze po ogłoszeniu Ładu, i co ? Konfederacja zapadła się pod ziemię, pozostali ledwo wydukali " będziemy sprawdzać i punktować PiS czy wprowadzą to co obiecali.
    Odniosłem wrażenie, że każdy z opozycji zastanawia się jak głosować za przedstawionymi projektami. Lewica juz wyraziła poparcie, mówiąc że mają gotowe projekty ustaw. Statystyczny wyborca włączając konwencję KO wie, że uslyszy PiS to, PiS tam to, rozliczymy PiS, PiS zrujnowal kraj, PiS, PiS, PiS, PiS itd.
    Dziś ten sam wyborca, czekał z niecierpliwością na to co dostanie od Jarka, i dostał dużą marchewkę na kiju ?
    Bardzo jestem ciekawy jak rozwinie się sytuacja z lewicą, chyba jeszcze nigdy lewica i PiS nie były tak blisko siebie. PiS dzięki niej, będzie przepychał ustawy, a Lewica będzie zyskiwać dodatkowe punkty w sondażach. Jeszcze kilka miesięcy temu lewica krzyczała ***** *** a dziś pomaga PiSowi. ?

    12 Cytuj
  • burzumsquat666@wp.pl 16 maj 2021
    Choinka napisał/a:

    Przecież to wszystko mają policzone komu zabrać komu dać.
    Kto na kogo głosuje, skąd można pozyskać dodatkowy elektorat. Dla analityków to pestka.
    Przedsiębiorcy nie są elektoratem PiSu, przynajmniej ja takich nie znam. Powiem więcej, osoby które prowadzą biznes, zawsze są przeciw tym co są u koryta. Dlatego z punktu widzenia Jarka, są bezużyteczni, co by nie zrobił i tak na niego nie zagłosują.
    Opozycja znalazła się w klinczu. Negowanie socjalu, nie sprawdziło się, wyjdzie jeden z drugim i powie jak Rostowski " pieniędzy na to nie ma i nie będzie" a kilka miesięcy po tym, wchodzi 500+ :) i słupki w dół.
    Kiedy opozycja pożarła się między sobą, PiS ogłasza Polski Ład. Można powiedzieć, Jarek pobił kalekę. Ogladalem na wszystkich stacjach komentarze po ogłoszeniu Ładu, i co ? Konfederacja zapadła się pod ziemię, pozostali ledwo wydukali " będziemy sprawdzać i punktować PiS czy wprowadzą to co obiecali.
    Odniosłem wrażenie, że każdy z opozycji zastanawia się jak głosować za przedstawionymi projektami. Lewica juz wyraziła poparcie, mówiąc że mają gotowe projekty ustaw. Statystyczny wyborca włączając konwencję KO wie, że uslyszy PiS to, PiS tam to, rozliczymy PiS, PiS zrujnowal kraj, PiS, PiS, PiS, PiS itd.
    Dziś ten sam wyborca, czekał z niecierpliwością na to co dostanie od Jarka, i dostał dużą marchewkę na kiju ?
    Bardzo jestem ciekawy jak rozwinie się sytuacja z lewicą, chyba jeszcze nigdy lewica i PiS nie były tak blisko siebie. PiS dzięki niej, będzie przepychał ustawy, a Lewica będzie zyskiwać dodatkowe punkty w sondażach. Jeszcze kilka miesięcy temu lewica krzyczała ***** *** a dziś pomaga PiSowi. ?

    Smutna diagnoza, niestety trafna. Jak się opozycja nie ogarnie, to czekają nas ciężkie czasy.

    8 1 Cytuj
  • 16 maj 2021
    Obserwator30 napisał/a:

    Smutna diagnoza, niestety trafna. Jak się opozycja nie ogarnie, to czekają nas ciężkie czasy.

    Wyglada na to, że w trzeciej kadencji rządów PiS, trzeba się do nich przyłączyć i załapać się na korzyści które PiS rozdaje.
    A będą teraz mieć kasiorę z UE i będą rozdawać po uważaniu,
    Po wojnie wszyscy dziwili się Niemcom, że ci służyli NSDAP. Że byli ślepi.
    Wyglada na to, że każdy naród można kupić, podobną retoryką.
    Wystarczy wyszukać wroga i grać kompleksami narodu.
    Bo co jakiś czas znajdą się na świecie tacy, którzy na kompleksach narodu budują swoją pozycje. Tylko naród musi być na tyle doświadczony, aby to ogłupianie odrzucić.
    Bardzo ciężko to przyszło społeczeństwu USA, ale jednak po pierwszej kadencji, odsunęło podobną kreaturę od władzy. Mimo że otumanił połowę społeczeństwa, to jednak ta druga, dała radę.
    My jeszcze kupujemy sny o potędze.

    A wobec braku opozycji, w sytuacji gdy u steru mamy właściwie posłańców niebios,
    wypada załapać się na tą falę,
    przystąpić do nich i w rywalizacji o najlepszego PiSowca, i brylujących obecnie, (przy tępawych) przenieść na boczny tor.
    Tak właściwie upadła komuna. Gdyby dalej obrażano się na PZPR, i wybierano Śiwakow, Gomółkow, a bardziej inteligentni dalej się wypinali na komunę, dzisiaj ta komuna rządziłaby dalej.
    To inteligentniejsza cześć aktywistów przystąpiła do odnowy.
    I teraz też, to inteligentniejsze społeczeństwo , trzeba wprowadzić do PiS i w rywalizacji, odsunąć prymitywów od władzy.
    Przecież, jeżeli PiS jest gwarancją bycia posłem, burmistrzem , wójtem należy wprowadzić pod szyld PiS, przyszłego posła, burmistrza, wójta człowieka z którego będziemy dumni, a tak to jołopy załapały się do PiS i nas jołopy reprezentują.
    Jak w latach 50 tych, czasów minionych.
    Należy przystępować tłumnie do PiS, i zneutralizować garstkę prymitywów którzy się pierwsi załapali do PiS i na szyldzie PiS, robią życiowe kariery, a którzy pod swoim nazwiskiem, byliby dalej tym czym byli.

    8 3 Cytuj
  • Janek Sal 16 maj 2021
    bono napisał/a:

    Wyglada na to, że w trzeciej kadencji rządów PiS, trzeba się do nich przyłączyć i załapać się na korzyści które PiS rozdaje.
    A będą teraz mieć kasiorę z UE i będą rozdawać po uważaniu,
    Po wojnie wszyscy dziwili się Niemcom, że ci służyli NSDAP. Że byli ślepi.
    Wyglada na to, że każdy naród można kupić, podobną retoryką.
    Wystarczy wyszukać wroga i grać kompleksami narodu.
    Bo co jakiś czas znajdą się na świecie tacy, którzy na kompleksach narodu budują swoją pozycje. Tylko naród musi być na tyle doświadczony, aby to ogłupianie odrzucić.
    Bardzo ciężko to przyszło społeczeństwu USA, ale jednak po pierwszej kadencji, odsunęło podobną kreaturę od władzy. Mimo że otumanił połowę społeczeństwa, to jednak ta druga, dała radę.
    My jeszcze kupujemy sny o potędze.

    A wobec braku opozycji, w sytuacji gdy u steru mamy właściwie posłańców niebios,
    wypada załapać się na tą falę,
    przystąpić do nich i w rywalizacji o najlepszego PiSowca, i brylujących obecnie, (przy tępawych) przenieść na boczny tor.
    Tak właściwie upadła komuna. Gdyby dalej obrażano się na PZPR, i wybierano Śiwakow, Gomółkow, a bardziej inteligentni dalej się wypinali na komunę, dzisiaj ta komuna rządziłaby dalej.
    To inteligentniejsza cześć aktywistów przystąpiła do odnowy.
    I teraz też, to inteligentniejsze społeczeństwo , trzeba wprowadzić do PiS i w rywalizacji, odsunąć prymitywów od władzy.
    Przecież, jeżeli PiS jest gwarancją bycia posłem, burmistrzem , wójtem należy wprowadzić pod szyld PiS, przyszłego posła, burmistrza, wójta człowieka z którego będziemy dumni, a tak to jołopy załapały się do PiS i nas jołopy reprezentują.
    Jak w latach 50 tych, czasów minionych.
    Należy przystępować tłumnie do PiS, i zneutralizować garstkę prymitywów którzy się pierwsi załapali do PiS i na szyldzie PiS, robią życiowe kariery, a którzy pod swoim nazwiskiem, byliby dalej tym czym byli.

    Ale czy można się tak przenicowac ?
    kiedys jeden funkcjonariusz zaproponował mi wstąpienie do pzpr - mogłem

    odpowiedziałem - a OJCIEC mi rękę poda? a to było wazniejsze .
    więc z tą zmianą poglądów nie kazdy może

    4 Cytuj
  • 16 maj 2021
    jaskokrakow napisał/a:

    Ale czy można się tak przenicowac ?
    kiedys jeden funkcjonariusz zaproponował mi wstąpienie do pzpr - mogłem

    odpowiedziałem - a OJCIEC mi rękę poda? a to było wazniejsze .
    więc z tą zmianą poglądów nie kazdy może

    To była okupacja sowiecka.
    Teraz to partia narodowa jakie znamy z historii innych narodów.

    Chociaż twierdzę, że gdyby do PZPR przystępowała inteligencja a nie „wicie rozumicie”, to ekonomię w komunie mielibyśmy typu węgierskiego a nie typu kubańskiego.
    Nawet w komunie bułgarskiego lewa ,można było w Turcji zamienić za złoto.
    Polskim złotym poza krajem można sobie było dupę podetrzeć.
    Węgierski forint i czeska korona były honorowane we wiedeńskich bankach.
    Stąd zawsze mi się włącza czerwone światło na wiadomość o manipulowaniu złotówką,
    bo obecnie rządzący czerpią dużo z tamtego systemu.
    Dużo bardziej byłbym spokojny o przyszłość kraju, gdyby naszą walutą było euro, nie pln narażona na decyzje Obajtkow.

    3 4 Cytuj
  • 16 maj 2021

    A w Sejmie po cichutku spróbują niedługo przepchnąć nową ustawę o prywatyzacji Lasów Państwowych.....

    11 3 Cytuj
  • 22 maj 2021

    "NOWY ŁAD" W/G PiS CZYLI "Komuno wróć"

    Załóżmy, że każdego popołudnia 10 znajomych wybiera się wspólnie na obiad do restauracji. Rachunek za cały obiad wynosi 100 zł.

    Ponieważ cała dziesiątka nie zarabia po równo, a wręcz przeciwnie — mają bardzo zróżnicowane zarobki, postanowili, że rachunek będą płacić w następujący sposób:

    * Czterech najbiedniejszych nie zapłaci nic.
    * Piąty od końca pod względem dochodów zapłaci 1 zł.
    * Szósty — 3 zł.
    * Siódmy — 7 zł.
    * Ósmy — 12 zł.
    * Dziewiąty — 18 zł.
    * Dziesiąty, najbogatszy z nich wszystkich — 59 zł.

    Tak sobie postanowili.

    Ale pewnego dnia właściciel restauracji oznajmił im:
    — Jesteście takimi dobrymi klientami, że obniżę wam cenę za 10 obiadów o 20 zł.

    Więc posiłek kosztował ich 80 zł. Ale ciągle chcieli płacić rachunek w ten sam sposób. Więc 4 najbiedniejszych ciągle jadłoby za darmo.

    Pozostałych 6 policzyło, że obniżka, 20 zł, podzielona na 6 daje 3,33 zł, jeśli więc każdemu płacącemu oddać te pieniądze, to właściwie piąty i szósty dostaliby pieniądze za zjedzenie posiłku.

    Właściciel restauracji, widząc, że panowie mają problem z podzieleniem kwoty obniżki, zaproponował im, żeby każdy z płacących dostał zwrot proporcjonalny do tego, ile wcześniej płacił. I tak:

    * Czterech najbiedniejszych ciągle jadło za darmo.
    * Piąty, teraz nie płaci nic, tak jak poprzednich czterech.
    * Szósty teraz płaci 2 zł, zamiast 3 zł (obniżka o 33%).
    * Siódmy — 5 zł, zamiast 7 zł (obniżka o 28%).
    * Ósmy — 9 zł, zamiast 12 zł (obniżka o 25%).
    * Dziewiąty — 14 zł, zamiast 18 zł (obniżka o 22%)
    * Dziesiąty — 49 zł, zamiast 59 zł (obniżka o 16% ).

    Pierwszych czterech ciągle je za darmo, a z pozostałej szóstki każdy skorzystał i je taniej niż poprzednio. Jednak kiedy wyszli z restauracji zaczęli porównywać, ile każdy zyskał:

    — Dostałem tylko złotówkę z 20 zł — powiedział Szósty — ale Dziesiąty dostał połowę, 10 zł!
    — Właśnie! Ja też dostałem tylko złotówkę — przytaknął mu Piąty — To niesprawiedliwe, że on dostał 10 razy więcej niż ja!

    — To prawda! — dodał Siódmy — Czemu on dostał 10 zł, a ja tylko 2 zł? Bogaci dostają najwięcej!
    — A my nic nie dostaliśmy — zaczęła krzyczeć pierwsza czwórka — Ten system wykorzystuje najbiedniejszych!

    Cała dziewiątka otoczyła Dziesiątego i dotkliwie go pobiła.
    Następnego dnia znów przyszli na obiad. Ale Dziesiąty się nie pojawił.
    Kiedy przyszło do płacenia rachunku, zorientowali się, że pomimo obniżki ceny, nie są w stanie zapłacić nawet połowy rachunku!

    Bogaci najbardziej zyskują na obniżce podatków, ale następnym razem mogą nie pokazać się przy stoliku. Jest wiele świetnych restauracji w innych krajach.

    11 3 Cytuj
  • 22 maj 2021
    bono napisał/a:

    "NOWY ŁAD" W/G PiS CZYLI "Komuno wróć"

    Załóżmy, że każdego popołudnia 10 znajomych wybiera się wspólnie na obiad do restauracji. Rachunek za cały obiad wynosi 100 zł.

    Ponieważ cała dziesiątka nie zarabia po równo, a wręcz przeciwnie — mają bardzo zróżnicowane zarobki, postanowili, że rachunek będą płacić w następujący sposób:

    * Czterech najbiedniejszych nie zapłaci nic.
    * Piąty od końca pod względem dochodów zapłaci 1 zł.
    * Szósty — 3 zł.
    * Siódmy — 7 zł.
    * Ósmy — 12 zł.
    * Dziewiąty — 18 zł.
    * Dziesiąty, najbogatszy z nich wszystkich — 59 zł.

    Tak sobie postanowili.

    Ale pewnego dnia właściciel restauracji oznajmił im:
    — Jesteście takimi dobrymi klientami, że obniżę wam cenę za 10 obiadów o 20 zł.

    Więc posiłek kosztował ich 80 zł. Ale ciągle chcieli płacić rachunek w ten sam sposób. Więc 4 najbiedniejszych ciągle jadłoby za darmo.

    Pozostałych 6 policzyło, że obniżka, 20 zł, podzielona na 6 daje 3,33 zł, jeśli więc każdemu płacącemu oddać te pieniądze, to właściwie piąty i szósty dostaliby pieniądze za zjedzenie posiłku.

    Właściciel restauracji, widząc, że panowie mają problem z podzieleniem kwoty obniżki, zaproponował im, żeby każdy z płacących dostał zwrot proporcjonalny do tego, ile wcześniej płacił. I tak:

    * Czterech najbiedniejszych ciągle jadło za darmo.
    * Piąty, teraz nie płaci nic, tak jak poprzednich czterech.
    * Szósty teraz płaci 2 zł, zamiast 3 zł (obniżka o 33%).
    * Siódmy — 5 zł, zamiast 7 zł (obniżka o 28%).
    * Ósmy — 9 zł, zamiast 12 zł (obniżka o 25%).
    * Dziewiąty — 14 zł, zamiast 18 zł (obniżka o 22%)
    * Dziesiąty — 49 zł, zamiast 59 zł (obniżka o 16% ).

    Pierwszych czterech ciągle je za darmo, a z pozostałej szóstki każdy skorzystał i je taniej niż poprzednio. Jednak kiedy wyszli z restauracji zaczęli porównywać, ile każdy zyskał:

    — Dostałem tylko złotówkę z 20 zł — powiedział Szósty — ale Dziesiąty dostał połowę, 10 zł!
    — Właśnie! Ja też dostałem tylko złotówkę — przytaknął mu Piąty — To niesprawiedliwe, że on dostał 10 razy więcej niż ja!

    — To prawda! — dodał Siódmy — Czemu on dostał 10 zł, a ja tylko 2 zł? Bogaci dostają najwięcej!
    — A my nic nie dostaliśmy — zaczęła krzyczeć pierwsza czwórka — Ten system wykorzystuje najbiedniejszych!

    Cała dziewiątka otoczyła Dziesiątego i dotkliwie go pobiła.
    Następnego dnia znów przyszli na obiad. Ale Dziesiąty się nie pojawił.
    Kiedy przyszło do płacenia rachunku, zorientowali się, że pomimo obniżki ceny, nie są w stanie zapłacić nawet połowy rachunku!

    Bogaci najbardziej zyskują na obniżce podatków, ale następnym razem mogą nie pokazać się przy stoliku. Jest wiele świetnych restauracji w innych krajach.

    Zapomniałeś całość wziąć w cudzysłów i podać źródło

    6 2 Cytuj
  • 23 maj 2021
    taki_gość napisał/a:

    Zapomniałeś całość wziąć w cudzysłów i podać źródło

    Sugerujesz, że to z pracy magisterskiej Adamczyka?

    www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/sad-nakazal-ujawnic-prace-magisterska-ministra-andrzeja-adamczyka/fe35trb.amp" target="_blank" rel="nofollow">https://www.google.pl/amp/s/www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/sad-nakazal-ujawnic-prace-magisterska-ministra-andrzeja-adamczyka/fe35trb.amp>

    3 3 Cytuj
  • 23 maj 2021
    bono napisał/a:

    Sugerujesz, że to z pracy magisterskiej Adamczyka?

    Nic nie sugeruję, po prostu stwierdzam, że zapomniałeś całość wziąć w cudzysłow i podać źródło z którego zaczerpnąłeś cytat.
    A Ty jak zwykle gdy Cię ktoś złapie, zmieniasz temat.

    2 1 Cytuj
  • 23 maj 2021
    taki_gość napisał/a:

    Nic nie sugeruję, po prostu stwierdzam, że zapomniałeś całość wziąć w cudzysłow i podać źródło z którego zaczerpnąłeś cytat.
    A Ty jak zwykle gdy Cię ktoś złapie, zmieniasz temat.

    Nie znasz źródła? Żal mi Cię.

    1 3 Cytuj
  • 24 maj 2021
    bono napisał/a:

    Nie znasz źródła?

    Oczywiście, że znam., dlatego napisałem Ci, że zapomniałeś wziąć tekstu w cudzysłów i podać źródło z którego go zaczerpnąłeś.

    bono napisał/a:

    Żal mi Cię.

    A mnie Ciebie na żal.
    Jesteś typem, który za wszelką cenę usiłuje zaistnieć, często konfabulując. Lubisz również prowokować, ale większość forumowiczów wyznała się już na Tobie.

    2 1 Cytuj
  • 24 maj 2021
    taki_gość napisał/a:

    Oczywiście, że znam., dlatego napisałem Ci, że zapomniałeś wziąć tekstu w cudzysłów i podać źródło z którego go zaczerpnąłeś.

    A mnie Ciebie na żal.
    Jesteś typem, który za wszelką cenę usiłuje zaistnieć, często konfabulując. Lubisz również prowokować, ale większość forumowiczów wyznała się już na Tobie.

    ?? „na żar”

    1 3 Cytuj
  • 24 maj 2021

    Bardzo skrzywdzili Brzozowskiego i Kurskiego , który decydował o reprezentancie Polski na Eurowizję, że ten pierwszy odpadł z reprezentowania nas w finale.
    Plamy przecież nie było. Piosenka raczej nieznana nawet w kraju. ale utrzymana w konwencji Eurowizji.
    Cud to nie był, ale mogła konkurować z reprezentantem Wielkiej Brytanii czy Niemiec a nawet Rosji w finale.
    No ale ze względu na nieznajomość piosenki. Polonia zrezygnowała z głosowań.

    1 3 Cytuj
  • burzumsquat666@wp.pl 24 maj 2021
    bono napisał/a:

    Bardzo skrzywdzili Brzozowskiego i Kurskiego , który decydował o reprezentancie Polski na Eurowizję, że ten pierwszy odpadł z reprezentowania nas w finale.
    Plamy przecież nie było. Piosenka raczej nieznana nawet w kraju. ale utrzymana w konwencji Eurowizji.
    Cud to nie był, ale mogła konkurować z reprezentantem Wielkiej Brytanii czy Niemiec a nawet Rosji w finale.
    No ale ze względu na nieznajomość piosenki. Polonia zrezygnowała z głosowań.

    Tak szczerze, to szkoda pary na komentowanie Eurowizji. Nikt się już tym nie interesuje, równie dobrze mógłby jechać myślenicki burmistrz ze swoją "Kolędą" i nikt by nie zauważył XD.

    Skupmy się na rzeczach ważnych - "Polski Ład" to zamach na nasze pieniądze!!! To się liczy.

    6 1 Cytuj

Odpowiedz