Forum » Społeczeństwo

Szkodliwe Jabłka

  • waligóra ogrodowy 11 sie 2010

    Marek Łatas zjadł wtedy najprawdopodobniej parchate jabłka!

    2 Cytuj
  • 11 sie 2010

    zawsze mi sie wydawało że ma jakiś dwuznaczny charakter

    Cytuj
  • 15 sty 2011

    Pan Marek Łatas jako poseł wsławił się nie tylko samymi jabłkami. Zresztą popatrzmy: http://www.youtube.com/watch?v=rwkxRykvV40&feature=related
    Panie pośle, czyżby te kilkadziesiąt tysięcy złotych miesięcznie nie działało dostatecznie motywująco? Wstyd!!! Będziemy pamiętać przy najbliższych wyborach te kompromitacje!!!

    Cytuj
  • 17 mar 2011

    dajcie sobie siana :D
    a mógł się zasłonić legitymacja poselska ze tego nie zrobił to tylko plus dla niego

    1 Cytuj
  • 17 mar 2011

    Kraj w którym są osoby uprzywilejowane nie jest krajem demokratycznym.Jeśli chce pić niech siedzi w swoim domu a nie sejmu, a że wybrał dietkę to pewne standardy osoby publicznej powinien spełniać

    Cytuj
  • 18 mar 2011

    "a mógł się zasłonić legitymacja poselska ze tego nie zrobił to tylko plus dla niego"
    i to jest maleńki8 plusik dla niego

    1 Cytuj
  • 19 mar 2011

    Jak dla mnie nie ma tłumaczenia dla samego czynu, podobnie jak dla statystyk sejmowych, które wskazują na lenistwo. Trzeba nam posła wymienić.

    Cytuj
  • 19 mar 2011

    [quote=gość: tadek] Trzeba nam posła wymienić. [/quote]
    No ale po co nam w ogóle jakiś poseł czy senator ?
    Do przecinania wstęg ???

    Cytuj
  • 19 mar 2011

    [quote=gość: Pan Tadeusch] gość: tadek napisał/a: Trzeba nam posła wymienić.
    No ale po co nam w ogóle jakiś poseł czy senator ?
    Do przecinania wstęg ??? [/quote]
    Nie prostaku nie tylko. Zarówno jeden jak i drugi przyczyniają się do rozwoju miasta choć o tym nie bębnią. A tylko wy widzicie to co chcecie zobaczyć , ty jak i tobie podobni najchętniej głosowali by na Lady Gagę albo Dodę bo są cool. I cały czas te prymitywne docinki o jabłkach. Po prostu jesteście słabi.

    Cytuj
  • 19 mar 2011

    [quote=gość: Danielak] gość: Pan Tadeusch napisał/a: gość: tadek napisał/a: Trzeba nam posła wymienić.
    No ale po co nam w ogóle jakiś poseł czy senator ?
    Do przecinania wstęg ???
    Nie prostaku nie tylko. Zarówno jeden jak i drugi przyczyniają się do rozwoju miasta choć o tym nie bębnią. A tylko wy widzicie to co chcecie zobaczyć , ty jak i tobie podobni najchętniej głosowali by na Lady Gagę albo Dodę bo są cool. I cały czas te prymitywne docinki o jabłkach. Po prostu jesteście słabi. [/quote]
    Może zamiast pisać do kogoś prostaku to wymienisz jakie to osiągnięcia ma poseł Łatas i jak przyczynia się do rozwoju Myślenic?? Jeśli chodzi o prymitywne docinki o jabłkach to jeśli cokolwiek było prostackiego to tłumaczenie posła i w ogóle prowadzenie samochodu nie będąc trzeźwym do końca. Na plus można mu zaliczyć, że nie zasłaniał się immunitetem ale marne to pocieszenie.

    Cytuj
  • 19 mar 2011

    Ja nie chcę mieć takiego państwa, które ma więcej posłów niż USA. Chcę państwa z jednomandatowymi okręgami wyborczymi do wszystkich instytucji wybieralnych. Chcę państwa z wolnymi kwotami podatkowymi porównywalnymi z najbogatszymi krajami świata. Chcę likwidacji powiatów i wielu innych zbędnych instytucji i struktur. Chcę likwidacji nieopłaconych emerytur i stanów spoczynku.

    1 Cytuj
  • 19 mar 2011

    Wybranie Łatasa jeszcze raz na posła będzie świadczyło o tym, że to społeczeństwo już całkiem zdurniało. Ale czego si\\ę spodziewać po mieście, które wybiera ludzi takich jak Urbański, Ostrowski czy Tomal?

    1 Cytuj
  • 19 mar 2011

    Elektrycerz dlatego stwierdziłam ,że moja noga już nigdy na wybory ,jakiekolwiek nie postąpi ,u nas jest taka mentalność ludzka i nic na to nie poradzimy.

    1 Cytuj
  • 19 mar 2011

    [quote=gość: pasa%u017Cerka] Elektrycerz dlatego stwierdziłam ,że moja noga już nigdy na wybory ,jakiekolwiek nie postąpi ,u nas jest taka mentalność ludzka i nic na to nie poradzimy. [/quote]

    a łatasowe pójdą i go wybiorą

    1 Cytuj
  • 19 mar 2011

    [quote=gość: pasa%u017Cerka] Elektrycerz dlatego stwierdziłam ,że moja noga już nigdy na wybory ,jakiekolwiek nie postąpi ,u nas jest taka mentalność ludzka i nic na to nie poradzimy. [/quote]
    I w tym jest właśnie problem. Na wybory TRZEBA iść, bo jak nie to inni wybiorą za nas...

    4 Cytuj
  • 23 mar 2011

    Oj, jabłuszko jabłuszko jabłuszko... jak Ty smakujesz kiedy się zepsujesz:-D

    2 Cytuj
  • 4 sie 2011

    Czy ktoś wie gdzie skupują jabłka w Myślenicach-spady .Proszę o odpowiedz

    3 Cytuj
  • 6 sie 2011

    W biurach poselskich podobno nawet przyjmują :)

    6 Cytuj
  • 20 wrz 2011

    Mam nadzieję, że nikt nie zapomniał Pana Łatasa-sejmowego śpiocha i amatora jazdy "po jabłku" ;] nadszedł czas oceny jego czteroletniej kadencji. Czym ten Pan zabłysnął, przez ten okres? Trudno powiedzieć, żeby brylował chyba, że uznać "promowanie" swej osoby na licznych festynach.

    8 Cytuj
  • 20 wrz 2011

    [quote=gość: żabi synek] nadszedł czas oceny jego czteroletniej kadencji. Czym ten Pan zabłysnął, przez ten okres? Trudno powiedzieć, żeby brylował chyba, że uznać "promowanie" swej osoby na licznych festynach. [/quote]
    Dopisz jeszcze do tej krótkiej listy senatora, który pisze na plakatach, że jest "naszym senatorem".

    Jaka szkoda, że po 4 latach się przyznaje do korzeni.

    3 2 Cytuj
  • 21 wrz 2011

    Hmm jeśli chodzi o p. Bisztygę to jest on z Myślenic... tu się urodzin i tu mieszka jeśli jestem z Myślenic to jest on "swój" czy będę na niego głosować czy nie.

    3 4 Cytuj
  • 22 wrz 2011

    Co się stało p. Łatasowi? na głównej stronie taki przystojniak wręcz pomyśleć, można że dieta "jabłkowa" służy a na jego stronie, ponury człek... czyżby jednak "jabłuszka" szkodziły?:D

    1 2 Cytuj
  • 2 lis 2011

    :)pozdrowienia dla lobby jabłkowego z RACIECHOWIC:)

    2 2 Cytuj

Odpowiedz