Forum » Społeczeństwo

Czyste powietrze

  • 12 sie 2022

    Dzień dobry. Czy ktoś z Państwa składał może o prefinansowanie w czystym powietrzu? Ktoś może wie jak to wygląda i wgl ?

    Cytuj
  • 15 sie 2022

    Procedura długa i skomplikowana na tyle że doradcy z Myslenic nie ogarniali a zwrot marny powiedział bym że symboliczny lepiej korzystać z lokalnych programów.

    1 Cytuj
  • 15 sie 2022
    Pama napisał/a:

    Dzień dobry. Czy ktoś z Państwa składał może o prefinansowanie w czystym powietrzu? Ktoś może wie jak to wygląda i wgl ?

    Składałam w czasie gdy jeszcze nie było punktu doradztwa w Myślenicach, jeździłam do Krakowa za tym. Wsparcie jest marne, chyba, że masz niskie dochody na osobę w rodzinie a modernizację i tak musisz zrobić to wtedy ma sens. Ja składałam dla budynku nowo budowanego, tak więc tylko na źródło ciepła i rekuperację. Nie jest to aż tak trudne, tylko najpierw trzeba przeliczyć czy ci sie opłaca.

    2 Cytuj
  • 15 sie 2022
    seba napisał/a:

    lepiej korzystać z lokalnych programów.

    Jakby jeszcze jakieś były ;)

    3 Cytuj
  • 16 sie 2022

    Są moi rodzice dostali dofinansowanie do fotowoltaiki poza tym są do wymiany kopciuchow

    2 Cytuj
  • 25 gru 2022

    Jeżeli jakiś mieszkaniec decyduje się na fotowoltaikę i termomodernizację domu
    to nie powinno być kryteriów dochodowych bo są to bardzo duże koszty takiej inwestycji. Należałoby stosować takie same kryteria jak przy cenie paliwa na CPN - nie ma kryterium
    dochodowego.

    4 Cytuj

Odpowiedz