Forum » Społeczeństwo

Poseł Marek Sowa (PO) zamieszany w małopolski przekręt stulecia?

  • 7 paź 2022

    Link do artykułu o małopolskim przekręcie stulecia, poczytajcie o waszej Sówce:

    https://plus.dziennikpolski24.pl/jak-za-2-miliony-kupic-ponad-120-odkrywamy-kulisy-malopolskiego-przekretu-stulecia/ar/c15-16939655?fbclid=IwAR2kfUy_zkiGRzACRgXcH2vZOQeK-WPJqa_szk5zkhjfHFYUA5kPmTXIovw

    No i jak tam wielcy obrońcy platformy, zakochani w Sowie i jego kolegach? jak to jest, że taka osoba pełni jeszcze tak zaszczytne funkcje jak Poseł na Sejm RP? Poczytajcie jak za czasów Sowy kupowało się w województwie 120 milionów za....2 miliony XD no tak "by żyło się lepiej kolegom" nabiera nowego wymiaru XD

    Ale wiem, wiem to na pewno ten niedobry ziobro i "pisowskie sądy" grzebią przy Mareczku, przecież platformersi to złotouści, nieskazitelni nigdy nie skalani żadną korupcją i lewymi interesami persony! XD co złego to nie oni! No Pan poseł na pewno jest niewinny to na bank jest jakaś nagonka! XD To już przecież wszyscy wiemy XD ciekawe co Sądy i prokuratura na to? Sprawa trwa i pewnie będzie trwać jeszcze latami, bo wiadomo kto sądów ze świeczkami broni XD i jak to Neumann zapewniał "swoich nie ruszami" i "dopóki jesteś w platformie będziemy cię bronić jak konstytucji" więc sami rozumiecie, to musi potrwać!

    Pamiętacie kto z naszego terenu tak ochoczo sobie z Sową zawsze zdjęcia robił? kto się tak na nim próbował lansować? bo ja pamiętam, ale do tego wrócimy później.

    I przypominam, to jest temat o Sowie i PO więc z wasze zamiłowanie i "wszędziewidzenie" pisu to nie tutaj XD i Daruś, Mieciu, Andrzejku, już standardowo, jak macie znowu wrzucać tutaj jakieś afery typu latarnie palące się w dzień, mejle obajtka itp. to darujcie sobie w zupełności XD

    TEMAT DOTYCZY platformy obywatelskiej (czy jak niektórzy mówią "patologii obywatelskiej") oraz nieskazitelnego Posła Marusia XD A taki ładny był ten Maruś, taki MONSZ STANU się wydawał XD tyle miał na innych do powiedzenia a tutaj popatrz... zapraszam do kulturalnej dyskusji :)

    18 17 Cytuj
  • Janek Sal 7 paź 2022

    monsz stanu jasnie wielmozny zawsze dziewica jarosław oskarzał wielu - i po tylu latach wylicz kto siedzi - , w ilu sprawach państwo polskie zapłaciło zadośćuczynienia zaa pomówienia .
    Co ze sledztwem w sprawie Leppera, Blidy .
    wiec ci meszowie stanu mają sami za uszami - a wystarczyło tylko nie kraść

    15 6 Cytuj
  • 7 paź 2022

    Od początku wiedziałem że sowa to przekręt ! Hipokryta innych jeszcze chciał „rozliczać” ! Rozliczyć i osadzić bez żadnych układów !!!!

    13 9 Cytuj
  • 7 paź 2022
    Hemingway napisał/a:

    poczytajcie o waszej Sówce:

    Do kogo się zwracasz? Są tu na forum jacyś krewni tego Sowy albo nie wiem, przyjaciele? Ja go nie znam. Nie wiem kto to w ogóle.

    Hemingway napisał/a:

    jak to jest, że taka osoba pełni jeszcze tak zaszczytne funkcje jak Poseł na Sejm RP?

    No nie wiem, może zapytaj prokuratora czemu nie zastosował wobec niego jakiś czynności zapobiegawczych typu areszt, albo swojego PiSu, czemu nie uchylono mu immunitetu albo czemu nie głosowano w sejmie za jego odwołaniem.

    Hemingway napisał/a:

    "by żyło się lepiej kolegom" nabiera nowego wymiaru XD

    To jest akurat codzienność w polityce, a za kadencji PiSu urosło to wręcz do granic absurdu. Nie wiem co się tak emocjonujesz jednym z wielu przypadków.

    Ziobro jaki jest to inna kwestia. Polecam książkę Renaty Grochal na ten temat.

    Znowu "sprawa trwa", ale hemisiowi mało :) Czemu ty chłopie nie stoisz i nie krzyczysz pod sądami, tylko na zwykłych ludzi na forum? Czy my mamy wpływ na pracę sądu? Czy my mamy cokolwiek wspólnego z oskarżonym? Odczep że się w końcu, wszo jedna.

    Hemingway napisał/a:

    Pamiętacie kto z naszego terenu tak ochoczo sobie z Sową zawsze zdjęcia robił? kto się tak na nim próbował lansować? bo ja pamiętam, ale do tego wrócimy później.

    Nie, nie pamiętam i szczerze mówiąc wielkie G mnie to obchodzi. Jak i ten cały Sowa zresztą. Zajmuje się nim sąd więc ja nie zamierzam i ty też nie musisz.

    Hemingway napisał/a:

    TEMAT DOTYCZY platformy obywatelskiej

    Zabawne że to pisze człowiek, który wszędzie jest w stanie wepchać krytykę PO, nawet w temacie o dupie marynie znajdzie pretekst.

    10 6 Cytuj
  • 8 paź 2022

    A kto jest właścicielem Dziennika Polskiego i dlaczego jest nim Orlen?

    18 4 Cytuj
  • Janek Sal 9 paź 2022

    Klarenbach miotał sie jak piskorz zeby dowalić Sowie - ale okazuje sie ze brak argumentów i ta teza i oskarzenie rownież się nie utrzyma .
    Jęsli komuś wierzyć to pewnie tylko ziobrze i reszcie ale powoli wycofują sie z oskarżenia zmieniając kwalifikację

    8 4 Cytuj
  • Janek Sal 9 paź 2022
    Franz66 napisał/a:

    Od początku wiedziałem że sowa to przekręt ! Hipokryta innych jeszcze chciał „rozliczać” ! Rozliczyć i osadzić bez żadnych układów !!!!

    trąca deliokatnie sarkazmem

    5 1 Cytuj
  • 10 paź 2022

    Jeżeli to prawda to pokazuje to w jakim stanie jest państwo pisie, ch., .upa i kamieni kupa, jeżeli kradł a nie siedzi a tylko "artykuły" można sobie poczytać to znaczy, że za pisu prokuratura jest tylko z nazwy, w normalny kraju każdy bandyta i złodziej z udowodnioną winą a nie z domysłami niezależnie jak się nazywa, czy to Kaczyński, Ziobro, Sowa, Tusk czy też Hemingway powinien siedzieć. Niestety państwo pisie to państwo bandytòw, już Bredziński krzyczał do Polaków, że z praworządności cała Polska już się śmieje a najbardziej komuniści i zoodzieje poukrywani w pisie i bezkarni

    11 1 Cytuj
  • 10 paź 2022

    Podoba mi się Kaczyński w bajdurzeniu, że miał który przypływa do Polski to wyniku transportu z węgla zamienia się w miał.
    Trzęsie na tym morzu przeokropne.
    Statki powinny mieć amortyzatory jak wagony kolejowe, które z Rosji woziły węgiel bez miału.

    Ale robią głupka z tego Kaczyńskiego, on te pierdoły, wozi po Polsce .

    16 1 Cytuj
  • 11 paź 2022

    Apropo przekrętów. Budują teraz wodociąg dla górnej części Poręby i Chełmu. Projekt za bagatela 4 miliony. W ramach tego projektu układają rurę o średnicy, uwaga - 6 cm. Kopią kilka kilometrów przez las, w trudnych warunkach za 4 bańki i nikomu do głowy nie przyszło, żeby przyszłościowo dać może nieco większa rurę. Jak braknie wydajności trzeba będzie szukać kolejnych milionów, żeby rurę wymienić. Druga sprawa. Rurociągi, kable itp. rzeczy układane w ziemi, układa się na piasku i obsypuje piaskiem. Przedszkolak o tym wie. Tymczasem zdecydowana większość długości tej rury nawet koło piasku nie leżała. Zasypywane było gliną i kamieniami. Za parę, parenaście lat można sobie wyobrazić jak ta rura będzie wyglądała. Tak pilnuje się, koordynuje i myśli gospodarsko o projekcie za 4 miliony w Gminie Myślenice. Brawo UMiG!!!!

    19 1 Cytuj
  • 12 paź 2022

    I jak zwykle platfusy do do pisu spłakali XDDD nie ważne że temat dotyczy ich Boga Marusia z platformy XD HAHAHA

    zawodówkę chociaż skończyliśćie? bo śmiem wątpić skoro wasze zlasowane tefałenem puste garczki nie potrafią pojąć prostego przekazu "TEMAT DOTYCZY PLATFORMY I WASZEJ SÓWKI" XD ale wy sobie nie radzicie z emocjami XD ale wy płaczecie pod każdym tematem o ten pis XD hahahahaha

    4 12 Cytuj
  • 12 paź 2022
    Hemingway napisał/a:

    I jak zwykle platfusy do do pisu spłakali XDDD nie ważne że temat dotyczy ich Boga Marusia z platformy XD HAHAHA

    zawodówkę chociaż skończyliśćie? bo śmiem wątpić skoro wasze zlasowane tefałenem puste garczki nie potrafią pojąć prostego przekazu "TEMAT DOTYCZY PLATFORMY I WASZEJ SÓWKI" XD ale wy sobie nie radzicie z emocjami XD ale wy płaczecie pod każdym tematem o ten pis XD hahahahaha

    Jak widzisz w poście powyżej -cytat z Kaczyńskiego-, wykształcenie nie idzie w parze z inteligencją.
    może być wykształcony debil i inteligentny analfabeta.

    8 3 Cytuj
  • Janek Sal 12 paź 2022

    sam sobie dajesz lajka?????

    6 2 Cytuj
  • 16 paź 2022

    Nie wiem, wsadzili tego Sowę, albo choć próbują? Halo, prokuratura, ministrze Ziobro halo! Halo! Hemingway Czeka na nowe "dobre" wieści....

    9 1 Cytuj
  • Janek Sal 25 paź 2022

    Odpuścili Sowie wyciągnęli królika bez ucha z worka -
    za miliony w reklamówce , oj bedzie się działo

    a działo to armata wiec sie poarmaci

    5 Cytuj
  • 2 lis 2022

    Tuski łapówkarze umoczone już na dobre, jaki stary taki ten niepełnosprawny synek, przekręty skończone. Gardzę takimi kanaliami.

    Ciekawe jak będzie sówką XDDD

    15 Cytuj
  • 2 lis 2022
    Hemingway napisał/a:

    Tuski łapówkarze umoczone już na dobre, jaki stary taki ten niepełnosprawny synek, przekręty skończone. Gardzę takimi kanaliami.

    Ciekawe jak będzie sówką XDDD

    No i popatrz jakoś nikt tematu nie ciągnie, a Sowa dalej lata.......

    5 1 Cytuj
  • 2 lis 2022
    Hemingway napisał/a:

    Tuski łapówkarze umoczone już na dobre, jaki stary taki ten niepełnosprawny synek, przekręty skończone. Gardzę takimi kanaliami.

    Ciekawe jak będzie sówką XDDD

    pogarda - lubię to

    5 Cytuj
  • Janek Sal 3 lis 2022

    czy aby nie pisze tutaj VIVALDI powyzej - narracja identyczna

    3 Cytuj
  • 3 lis 2022
    jaskokrakow napisał/a:

    czy aby nie pisze tutaj VIVALDI powyzej - narracja identyczna

    Rzeczywiście Vivaldi przyzwyczaił nas do podobnego języka, a pod nickiem pierwotnym się wyciszył.
    Aż dziwne było by gdyby się nie "objawił".

    6 Cytuj
  • 3 lis 2022
    Obywatel C napisał/a:

    Apropo przekrętów. Budują teraz wodociąg dla górnej części Poręby i Chełmu. Projekt za bagatela 4 miliony. W ramach tego projektu układają rurę o średnicy, uwaga - 6 cm. Kopią kilka kilometrów przez las, w trudnych warunkach za 4 bańki i nikomu do głowy nie przyszło, żeby przyszłościowo dać może nieco większa rurę. Jak braknie wydajności trzeba będzie szukać kolejnych milionów, żeby rurę wymienić. Druga sprawa. Rurociągi, kable itp. rzeczy układane w ziemi, układa się na piasku i obsypuje piaskiem. Przedszkolak o tym wie. Tymczasem zdecydowana większość długości tej rury nawet koło piasku nie leżała. Zasypywane było gliną i kamieniami. Za parę, parenaście lat można sobie wyobrazić jak ta rura będzie wyglądała. Tak pilnuje się, koordynuje i myśli gospodarsko o projekcie za 4 miliony w Gminie Myślenice. Brawo UMiG!!!!

    a dlaczego nie zadzwonisz w tej sprawie do starostwa albo gminy

    1 1 Cytuj
  • 4 lis 2022
    Hemingway napisał/a:

    Link do artykułu o małopolskim przekręcie stulecia, poczytajcie o waszej Sówce:

    https://plus.dziennikpolski24.pl/jak-za-2-miliony-kupic-ponad-120-odkrywamy-kulisy-malopolskiego-przekretu-stulecia/ar/c15-16939655?fbclid=IwAR2kfUy_zkiGRzACRgXcH2vZOQeK-WPJqa_szk5zkhjfHFYUA5kPmTXIovw

    No i jak tam wielcy obrońcy platformy, zakochani w Sowie i jego kolegach? jak to jest, że taka osoba pełni jeszcze tak zaszczytne funkcje jak Poseł na Sejm RP? Poczytajcie jak za czasów Sowy kupowało się w województwie 120 milionów za....2 miliony XD no tak "by żyło się lepiej kolegom" nabiera nowego wymiaru XD

    Ale wiem, wiem to na pewno ten niedobry ziobro i "pisowskie sądy" grzebią przy Mareczku, przecież platformersi to złotouści, nieskazitelni nigdy nie skalani żadną korupcją i lewymi interesami persony! XD co złego to nie oni! No Pan poseł na pewno jest niewinny to na bank jest jakaś nagonka! XD To już przecież wszyscy wiemy XD ciekawe co Sądy i prokuratura na to? Sprawa trwa i pewnie będzie trwać jeszcze latami, bo wiadomo kto sądów ze świeczkami broni XD i jak to Neumann zapewniał "swoich nie ruszami" i "dopóki jesteś w platformie będziemy cię bronić jak konstytucji" więc sami rozumiecie, to musi potrwać!

    Pamiętacie kto z naszego terenu tak ochoczo sobie z Sową zawsze zdjęcia robił? kto się tak na nim próbował lansować? bo ja pamiętam, ale do tego wrócimy później.

    I przypominam, to jest temat o Sowie i PO więc z wasze zamiłowanie i "wszędziewidzenie" pisu to nie tutaj XD i Daruś, Mieciu, Andrzejku, już standardowo, jak macie znowu wrzucać tutaj jakieś afery typu latarnie palące się w dzień, mejle obajtka itp. to darujcie sobie w zupełności XD

    TEMAT DOTYCZY platformy obywatelskiej (czy jak niektórzy mówią "patologii obywatelskiej") oraz nieskazitelnego Posła Marusia XD A taki ładny był ten Maruś, taki MONSZ STANU się wydawał XD tyle miał na innych do powiedzenia a tutaj popatrz... zapraszam do kulturalnej dyskusji :)

    To, że nie jestem zwolennikiem PISU, nie robi ze mnie zwolennika PO - więc wypraszam sobie.

    Świeżym spojrzeniem - skoro Twoja ulubiona partia jest u władzy już dłuuugi czas, to dlaczego ich wszystkich nie wsadzi do więzienia? Macie dowody, macie "teczki", a prawda jest taka, że politycy i PO i PiSU brali w tym udział. Ręka, rękę myje, a osoby będące w rządzie - kłócą się na mównicy, a wieczorem razem piją piwo - tylko po to, żeby takie osoby jak Ty wierzyły w to, że jedna partia jest lepsza od drugiej i że walczy o dobro Polaków - a to wszystko to jedno wielkie G! W dupie mają obywateli, robią tylko tak, aby im było dobrze.

    Jedyne co potraficie to pierd*** farmazony. Zero konkretów, tylko rzucicie hasło i czekacie na oklaski. Wiem jedno, takie burdelu w PL jak jest teraz nie było dawno.

    4 Cytuj
  • 4 lis 2022
    Hemingway napisał/a:

    Tuski taki ten niepełnosprawny synek,

    Natręctwa powracające, cykliczny lęk przed Niemcami, zaburzenia obsesyjne...
    to niestety choroba, i tutaj niepełnosprawność jest zdiagnozowana.
    Nieleczona, prowadzi do szaleństw Ludwika II.

    Decydująca góra, zjednoczonej prawicy, to jak przytułek dla nieszczęśliwych.

    2 1 Cytuj
  • 13oddział 4 lis 2022
    Bysina355 napisał/a:

    To, że nie jestem zwolennikiem PISU, nie robi ze mnie zwolennika PO - więc wypraszam sobie.

    Świeżym spojrzeniem - skoro Twoja ulubiona partia jest u władzy już dłuuugi czas, to dlaczego ich wszystkich nie wsadzi do więzienia? Macie dowody, macie "teczki", a prawda jest taka, że politycy i PO i PiSU brali w tym udział. Ręka, rękę myje, a osoby będące w rządzie - kłócą się na mównicy, a wieczorem razem piją piwo - tylko po to, żeby takie osoby jak Ty wierzyły w to, że jedna partia jest lepsza od drugiej i że walczy o dobro Polaków - a to wszystko to jedno wielkie G! W dupie mają obywateli, robią tylko tak, aby im było dobrze.

    Jedyne co potraficie to pierd*** farmazony. Zero konkretów, tylko rzucicie hasło i czekacie na oklaski. Wiem jedno, takie burdelu w PL jak jest teraz nie było dawno.

    100% Racji. Czaem wydaje mi sie że kibice piłkarscy w Argentynie są mniej fanatyczni na temat swojego klubu niż wyborcy n atemat swojej partii. Dwa stare powiedzienia się zawsze sprawdzają co do polityki : dziel i rzadź oraz K...wa , K...wie łba nie urwie.

    3 1 Cytuj
  • 4 lis 2022

    No i popatrz Hemuś choćbyś się nie wiadomo jak naprężał, obrażał pisał bzdury i tak cię razem z twoim PiS em w głębokim poważaniu mają.....

    5 1 Cytuj

Odpowiedz