Forum » Społeczeństwo

Bieganie. Ktoś chętny?

  • 25 lip 2011

    Cześć,
    Szukam jakiejś koleżanki do wspólnego biegania. Ja dopiero zaczynam wiec stopień początkujący mile widziany:)
    Jak ktoś zainteresowany to prosze pisać na moja pocztę.

    1 Cytuj
  • 25 lip 2011

    Tyś jest chłop cy baba , bo ja chłop

    3 1 Cytuj
  • 26 lip 2011

    No jaaa :) szybki zadal dobre pytanie :) ale slowo "kolezanki" mnie wyklucza na calej linii ;)

    2 1 Cytuj
  • 26 lip 2011

    Jestem kobietą:)
    Szukam koleżanki z która wzajemnie będziemy się motywować do systematycznego biegania, bo samej to tak trochę ciężko:)

    2 2 Cytuj
  • 26 lip 2011

    eee nie umiesz sie bawic... ja jestem boy a chętnie bym pobiegał

    3 2 Cytuj
  • Roman 27 lip 2011

    Dałoby się ponegocjować w kwestii tej "koleżanki"? ;) Resztę wymagań spełniam ;)

    1 Cytuj
  • 27 lip 2011

    Jak widać powyżej biegających kobiet w Myślenicach jest wciąż bardzo mało.
    Z własnych obserwacji (biegam głównie wieczorem) mogę powiedzieć, że przez 2 lata mojego biegania spotkałem ok 5 pań.
    Jedna z nich ok 25-30 lat, a reszta to 15-20. A i raz jeszcze widziałem jak biegło sobie razem małżeństwo. Ale z miesiąca na miesiąc biegaczy jest coraz więcej, aczkolwiek głównie spotykam nowe twarze. Co się dzieje, czyżby słomiany zapał.

    Bieg hartuje nie tylko ciało ale przede wszystkim ducha!!!

    4 Cytuj
  • 20 kwi 2013

    Temat zdublowany, dobrze to i może, bo dorzucę parę myśli refleksyjnych do posta Montero. Wyskoczyłem w teren, botki już nie zbrudzone i naturalny grunt to jest to. Najzdrowiej byłoby boso, tylko jak tu zacząć, cierpiałoby ciało niemało, oj. Po trawce? - Dlaczego by nie? :-d. Zawsze lubiłem chodzić, teraz zmiana tempa przemieszczania przekłada się na zupełnie inne wrażenia – więcej uwagi dla ciała, mniej myślenia, do tego szybciej zmieniające się otoczenie, no i element próby czy walki, które stopniowo przesuwają granicę fizycznych możliwości. Nie brakuje chwil do których świetnie pasuje powiedzenie: in einem gesunden Körper wohnt ein gesunder Geist – rozluźnienie, uczucie że wszystko ze sobą współgra i płynąca z tego radość. Sztuka latania :-d.

    A tak wyglądała trasa biegu dn. 3.04: http://fotowrzut.pl/QVLA40I0L2

    1 Cytuj

Odpowiedz