Forum » Społeczeństwo

Przedwyborczy sondaż polityczny

  • 20 maj 2023

    Tak się zastanawiam jakie jest obecne nastawienie polityczne w naszej gminie.
    Kampania przedwyborcza ruszyła jak nigdy wcześniej a właściwie to nieustannie trwa.
    Na którą partie byście obecnie zagłosowali?
    Sam mam dylemat bowiem od okrągłego stołu wiele twarzy zmienia tylko miejsce i ciągle są.
    Dla młodych ludzi to ''geriatria''

    8 Cytuj
  • 20 maj 2023

    Czy Właściciel :
    ORLEN, PGNIGE, TAURON, KGHM, LOT, , Banków
    Wlasciciel sądów, prokuratury, Sejmu Trybunału Konstytucyjnego, policji, wojska, Urzędów Skarbowych Radia i TVP, będzie chciał oddać władzę?

    23 2 Cytuj
  • 20 maj 2023
    Prawicowiec napisał/a:

    Czy Właściciel :
    ORLEN, PGNIGE, TAURON, KGHM, LOT, , Banków
    Wlasciciel sądów, prokuratury, Sejmu Trybunału Konstytucyjnego, policji, wojska, Urzędów Skarbowych Radia i TVP, będzie chciał oddać władzę?

    Czy to ten sam właściciel który posiada 30 mln niewolników?

    16 2 Cytuj
  • 22 maj 2023

    Zostało jeszcze pare gałęzi gospodarczych do znacjonalizowania .
    To handel, huty, fabryki samochodów, rolnictwo, przemysł przetwórczy - rolny, spożywczy ( wędliny, nabiał…) i farmaceutyczny.
    To powinno być znacjonalizowane w przyszłej kadencji PiS.

    7 2 Cytuj
  • 22 maj 2023

    Tak, pewnie róbcie sobie jaja z pogrzebu....... A tu się już nie ma z czego śmiać... Może oprzytomniejecie jak nas z Unii wyprowadzą, tylko wtedy to już będzie trochę za późno.....

    10 2 Cytuj
  • 23 maj 2023
    t-34 napisał/a:

    Tak, pewnie róbcie sobie jaja z pogrzebu....... A tu się już nie ma z czego śmiać... Może oprzytomniejecie jak nas z Unii wyprowadzą, tylko wtedy to już będzie trochę za późno.....

    Nie mogę się doczekać.

    3 7 Cytuj
  • 23 maj 2023
    pan Kracy napisał/a:

    Nie mogę się doczekać.

    Anglicy tacy szczęśliwi???
    Zresztą jak nie Unia to kto???
    Znowu Ruskie??? Bo mocarstwem to raczej przy tych bambikach u władzy nie będziemy.

    14 1 Cytuj
  • 24 maj 2023
    pan Kracy napisał/a:

    Nie mogę się doczekać.

    Ruski troll jesteś... czy taki głupi tylko?
    Jeszcze opcja żyjesz od pierwszego do pierwszego tylko z 500+.
    Bo tylko tacy mogą mówić, że UE nic nam nie dała/daje... tylko ogranicza reformy sądownictwa... te pseudo-reformy dodajmy.

    4 2 Cytuj
  • 24 maj 2023
    zygi napisał/a:

    Tak się zastanawiam jakie jest obecne nastawienie polityczne w naszej gminie.
    Kampania przedwyborcza ruszyła jak nigdy wcześniej a właściwie to nieustannie trwa.
    Na którą partie byście obecnie zagłosowali?
    Sam mam dylemat bowiem od okrągłego stołu wiele twarzy zmienia tylko miejsce i ciągle są.
    Dla młodych ludzi to ''geriatria''

    Jak słusznie zauważył Prawicowiec gdzieś, wcześniej... Najważniejsze to wymienić tych u koryta!
    W przeciwnym razie ... urosnął w taką siłę, że zrobi nam się tutaj Oligarchia rodem z Rosji.

    Niestety... taka prawda.

    A to, że wszyscy beznadziejni i po prawej i po lewej... to tak jest niestety.
    A pletą takie głupoty... że żal słuchać.

    PISowcy znowu teraz mają dużo młodych, wydaje mi się szkoleni są jak kiedyś Lepper i spółka - gadane mają taką, że dziennikarzom ciężko ich do rogu zapędzić. Bo jak trzeba to umiejętnie odpowiadają nie na temat... i w uciekają pole!

    8 Cytuj
  • Janek Sal 24 maj 2023
    pan Kracy napisał/a:

    Nie mogę się doczekać.

    ILE TY MASZ LAT DZIECIACZYNO -?
    pewnie pampersa mamusia nie załozyła

    takie jaja sobie robili Anglicy a teraz nie ma kto im towarów rozwozic. i chetnie by cofneli tą decyzję

    7 1 Cytuj
  • 3 cze 2023

    chyba czas na zmiane bo coraz bardziej nas ograniczaja.Juz nawet wypowiadac sie nie wolno bo moga Cie zwolnic.

    7 Cytuj
  • 4 cze 2023

    i znowu płacz 5 osób..... :-) całe to pozycjonowanie forum od kilku lat sięgnęło bruku to pięciu płaczków jak im jest źle, to koniec, gasimy światło, dno, ryba psuje się od głowy i w kółko to samo. Ostatnio nawet na wiosnę czekali XD i się nie doczekali. Po wyborach będzie rozkminka, że nie demokratyczne, że oszustwa, że ustawka :-))) i tak całe życie macie pod górę. Chyba domyślam się gdzie potrzebujecie zmiany najbardziej XD

    3 10 Cytuj
  • 4 cze 2023

    Trzeba zrobić referendum i podzielić Polskę. Oddać wrogami Jarosława Kaczyńskiego ziemie na których wygrają referendum.
    Reszta zostaje przy Jarosławie Kaczyńskim.
    Kto wierzy w Niego, nie podlega potępieniu; a kto nie wierzy, już został potępiony.

    Komisje do badania współpracy z Rosją będą dwie .
    Ta pana Jarosława Kaczyńskiego będzie badać współpracę tych poza rządem z Rosją,
    a ta druga Polska, będzie badać współpracę obecnie rządzących z Rosją.
    Za pare lat nastąpi zjednoczenie kraju i w ten sposób unikniemy rozlewu krwi.

    3 1 Cytuj
  • 4 cze 2023
    Vivaldi napisał/a:

    i znowu płacz 5 osób..... :-) całe to pozycjonowanie forum od kilku lat sięgnęło bruku to pięciu płaczków jak im jest źle, to koniec, gasimy światło, dno, ryba psuje się od głowy i w kółko to samo. Ostatnio nawet na wiosnę czekali XD i się nie doczekali. Po wyborach będzie rozkminka, że nie demokratyczne, że oszustwa, że ustawka :-))) i tak całe życie macie pod górę. Chyba domyślam się gdzie potrzebujecie zmiany najbardziej XD

    Vivuś no ale kto cię słucha??? Jak jest każdy zdrowo myślący widzi......

    5 2 Cytuj
  • 4 cze 2023
    Vivaldi napisał/a:

    i znowu płacz 5 osób..... :-) całe to pozycjonowanie forum od kilku lat sięgnęło bruku to pięciu płaczków jak im jest źle, to koniec, gasimy światło, dno, ryba psuje się od głowy i w kółko to samo. Ostatnio nawet na wiosnę czekali XD i się nie doczekali. Po wyborach będzie rozkminka, że nie demokratyczne, że oszustwa, że ustawka :-))) i tak całe życie macie pod górę. Chyba domyślam się gdzie potrzebujecie zmiany najbardziej XD

    Nasz 5-ciu... Ty jeden :-P
    No to chyba... wypadasz blado i coś mi się wydaje ... kurczycie się ;-)

    3 2 Cytuj
  • 4 cze 2023
    marko napisał/a:

    Nasz 5-ciu... Ty jeden :-P
    No to chyba... wypadasz blado i coś mi się wydaje ... kurczycie się ;-)

    No cóż prezes kazał zapłacił to i kukizowaty pisze co mu nakazali....

    2 2 Cytuj
  • 4 cze 2023
    t-34 napisał/a:

    No cóż prezes kazał zapłacił to i kukizowaty pisze co mu nakazali....

    Kukizowatym być... to już lepiej tęczowym....
    Ten oderwany od gitary to jest PAJAC jakich mało.
    Mógłby maskotką McDonalda zostać.

    3 Cytuj
  • 5 cze 2023

    Malejczuk w wywiadzie powiedział o Kukizie, że to w świecie muzycznym , skończona kreatura.

    2 1 Cytuj

Odpowiedz