Forum » Społeczeństwo

USG tarczycy

  • 13 wrz 2023

    Witam, gdzie w Myślenicach lub okolicach można zrobić prywatnie USG tarczycy w rozsądnej cenie? Wiem że jest kilka przychodni ale próżno szukać cennika na stronach. Może ktoś robił i ma coś do polecenia?

    Cytuj
  • 17 wrz 2023

    Ja robiłam w Dobczycach w Specjalmed( prywatnie) ale to wcale takie proste nie było. W okienku powiedziałam że chce usg tarczycy i że chce zapłacić od razu. Pani powiedziała że o tym czy zostanie mi wykonane decyduje lekarz, jesli wykona wtedy mam dopiero zapłacić. Pani doktor - nie pamiętam nazwiska była baaardzo zdziwiona ze mając wzorowe Jej zdaniem wyniki z krwi(Tsh, Ft3, Ft4) upieram się przy tym USG(sama by mi go nie wykonała) . Koniec końców zrobiła iiii.. okazało się że jest zmiana na tarczycy. Na pytanie co to jest nie wiedziała, na pytanie jakim cudem coś jednak jest skoro twierdziła że wyniki wzorowe padła taka sama odpowiedz🙂 Drugim miejscem w którym byłam na konsultacje był Certus tam również nie polecam. Pani również stwierdziła że wyniki ok i usg które pokazałam ze Specjalmed oceniła jako dobre, zmiana Jej zdaniem to nic takiego. Koniec końców okazało się że jest Hashimoto🙂 Ale to już żadna z dwóch Pan endokrynologów tego nie zdiagnozowała. Więc osobiście nie polecam tych dwóch miejsc, czy jest gdzieś, warte polecenia-nie wiem.

    3 1 Cytuj
  • baron nk klasa 18 wrz 2023

    gdów koło placu targowego

    1 Cytuj
  • 19 wrz 2023

    SONALMED Dobczycce Rynek 19 +48 533 32 32 11 dr hab. n. med. Małgorzata Wójcik, prof. UJ

    2 Cytuj
  • 1 paź 2023

    Dziękuję bardzo za podpowiedzi :) pozdrawiam

    Cytuj

Odpowiedz