Forum » Społeczeństwo

Dobra zmiana? antypis

  • 27 gru 2023
    NikiLauda napisał/a:

    Nie, tam ten był mocno za pisem, ja na pis ani na tą dziwną hybryde nie głosowałem. Dlatego tak zarąbiście mi się patrzy jak ludziom zaczynają boleć dupy od dobrej zmiany vol.2 😅
    Miało być a nie ma, obiecali, wydymali.
    Cudownie 😁

    Ale przeca te co już kiedyś kłamały teraz obiecały że dadzo! Przeca tera to już jak bumcykcyk bedzie lepij jak dobrze. Prawda?

    prawda?

    5 2 Cytuj
  • 29 gru 2023

    Spełniła się kolejna obietnica nowej dobrej zmiany. Mamy obiecany dobrowolny ZUS dla przedsiębiorców 🤡

    https://www.fronda.pl/a/Tak-Tusk-zadbal-o-przedsiebiorcow-czyli-zamiast-dobrowolnego-ZUS-u-jeszcze-wyzsze-skladki,224560.html

    Miska ryżu za PiSu, za Tuska miska ale do wylizania 😅

    10 6 Cytuj
  • 30 gru 2023
    NikiLauda napisał/a:

    Spełniła się kolejna obietnica nowej dobrej zmiany. Mamy obiecany dobrowolny ZUS dla przedsiębiorców 🤡

    https://www.fronda.pl/a/Tak-Tusk-zadbal-o-przedsiebiorcow-czyli-zamiast-dobrowolnego-ZUS-u-jeszcze-wyzsze-skladki,224560.html

    Miska ryżu za PiSu, za Tuska miska ale do wylizania 😅

    Morawiecki nawalił kasy po sobie, że można szaleć.

    Ale szczujni już nie ma. I zdrowie psychiczne większości polskojęzycznej, wraca na zdrowe tory..
    Nie-patrioci mają większość, więc nie-patriotyzm staje się normą. Drugi sort górą.

    W końcu większość zajęła miejsce 30% społeczeństwa. i zepchnęła je do opozycji, gdzie jest jej demokratyczne miejsce.

    4 8 Cytuj
  • 30 gru 2023
    Prawicowiec napisał/a:

    Morawiecki nawalił kasy po sobie, że można szaleć.

    Ale szczujni już nie ma. I zdrowie psychiczne większości polskojęzycznej, wraca na zdrowe tory..
    Nie-patrioci mają większość, więc nie-patriotyzm staje się normą. Drugi sort górą.

    W końcu większość zajęła miejsce 30% społeczeństwa. i zepchnęła je do opozycji, gdzie jest jej demokratyczne miejsce.

    Szczujni pisowskiej nie ma, będzie nowa szczujnia Tuska, co to za różnica ? W szczujniach Tuska pewnie nie mówią o tym, że nowa g....a zmiana podwyższyła kolejny podatek?
    Żeby Ci się dobrze wystartowalo w nowym roku nowy minister podwyższył opłatę paliwową o 13,2% 💩

    Na ekipę Tuska zawsze można było liczyć, nikt tak nie wydyma Polaków jak rudy 😅

    13 4 Cytuj
  • 30 gru 2023
    NikiLauda napisał/a:

    Szczujni pisowskiej nie ma, będzie nowa szczujnia Tuska, co to za różnica ? W szczujniach Tuska pewnie nie mówią o tym, że nowa g....a zmiana podwyższyła kolejny podatek?
    Żeby Ci się dobrze wystartowalo w nowym roku nowy minister podwyższył opłatę paliwową o 13,2% 💩

    Na ekipę Tuska zawsze można było liczyć, nikt tak nie wydyma Polaków jak rudy 😅

    Są suwerenem. Poczuj jak to jest.
    Też się męczyłem z poprzednim suwerenem.
    Ja jestem zadowolony , wcześniej zadowolonym byłeś ty.
    Demokracja!

    12 8 Cytuj
  • 31 gru 2023
    Prawicowiec napisał/a:

    Są suwerenem. Poczuj jak to jest.
    Też się męczyłem z poprzednim suwerenem.
    Ja jestem zadowolony , wcześniej zadowolonym byłeś ty.
    Demokracja!

    Ja też jestem bardzo zadowolony z obecnej władzy 💩
    Działania rządu Tuska pokazują że są dokladnie tacy sami jak PiS a nawet gorsi, i tak jak pis bezpowrotnie stracił władzę, tak samo skończy Tusk ze swoją bandą klaunów 🤡
    Ludzie szybko odczują dobrą zmianę w swoich portfelach 😁
    Do tego spadnie klika rakiet i będzie gitara 😃

    8 7 Cytuj
  • 31 gru 2023
    NikiLauda napisał/a:

    Ja też jestem bardzo zadowolony z obecnej władzy 💩
    Działania rządu Tuska pokazują że są dokladnie tacy sami jak PiS a nawet gorsi, i tak jak pis bezpowrotnie stracił władzę, tak samo skończy Tusk ze swoją bandą klaunów 🤡
    Ludzie szybko odczują dobrą zmianę w swoich portfelach 😁
    Do tego spadnie klika rakiet i będzie gitara 😃

    Masz rację. W te dwa tygodnie powinniśmy być już drugą Japonią.

    7 5 Cytuj
  • 31 gru 2023
    NikiLauda napisał/a:

    Ja też jestem bardzo zadowolony z obecnej władzy 💩
    Działania rządu Tuska pokazują że są dokladnie tacy sami jak PiS a nawet gorsi, i tak jak pis bezpowrotnie stracił władzę, tak samo skończy Tusk ze swoją bandą klaunów 🤡
    Ludzie szybko odczują dobrą zmianę w swoich portfelach 😁
    Do tego spadnie klika rakiet i będzie gitara 😃

    A możesz zaproponować rząd który Cię zadowoli?
    Podaj skład, personalny.

    3 8 Cytuj
  • 31 gru 2023
    Lukaszz napisał/a:

    Masz rację. W te dwa tygodnie powinniśmy być już drugą Japonią.

    Będziemy niebawem Koreą północną.
    W dwa tygodnie mamy przykłady jak elegancko można po wyborach wydymać Polaków.
    1. Zwiększony deficyt
    2. Rekordowe finansowanie kościoła
    3. Podniesienie składki ZUS
    4. Próba finansowania zamkietej tvp(rekordowa kwota)
    5. Podniesienie opłaty paliwowej
    6. Gdzie jest zwiększona wolna kwota od podatku ?

    Warto poczytać jakie plany ma nowa minister ws kopalń 🤯

    Kiedy holownia fotografuje się z murzynami w Sejmie, na granicy głodują i marzną przewoźnicy. Ale w nowej tvppo pokazują jak sie z wojewodą ciastem dzielą 💩

    A nowy rok dopiero się zaczyna 😅

    9 4 Cytuj
  • 31 gru 2023
    NikiLauda napisał/a:

    Będziemy niebawem Koreą północną.
    W dwa tygodnie mamy przykłady jak elegancko można po wyborach wydymać Polaków.
    1. Zwiększony deficyt
    2. Rekordowe finansowanie kościoła
    3. Podniesienie składki ZUS
    4. Próba finansowania zamkietej tvp(rekordowa kwota)
    5. Podniesienie opłaty paliwowej
    6. Gdzie jest zwiększona wolna kwota od podatku ?

    Warto poczytać jakie plany ma nowa minister ws kopalń 🤯

    Kiedy holownia fotografuje się z murzynami w Sejmie, na granicy głodują i marzną przewoźnicy. Ale w nowej tvppo pokazują jak sie z wojewodą ciastem dzielą 💩

    A nowy rok dopiero się zaczyna 😅

    Wskaż takich, którzy by to zrobili lepiej.

    8 8 Cytuj
  • 4 sty
    Prawicowiec napisał/a:

    Wskaż takich, którzy by to zrobili lepiej.

    RACIECHOWICE --> pamiętamy !!! XD jak lewaki rządzili, pamiętamy też kto gminę wyciągnął za uszy. To ta przestrzeń Fuhrera na rozwój :D
    Myslisz, że coś zmienili w postępowaniu? Miała być Trzecia Droga 2050 a w pierwszych dniach słowo rzekło Simens Strasse 2050 i notowania Orlenu na pysk. Jakie obietnice? Jakie 100 dni? Brednie, kłamstwo i hipokryzja. Taką Wam zrobi przestrzeń rozwoju, że nie uniesiecie XD
    https://www.facebook.com/reel/301853426182991

    5 4 Cytuj
  • 4 sty
    Vivaldi napisał/a:

    RACIECHOWICE --> pamiętamy !!! XD jak lewaki rządzili, pamiętamy też kto gminę wyciągnął za uszy. To ta przestrzeń Fuhrera na rozwój :D
    Myslisz, że coś zmienili w postępowaniu? Miała być Trzecia Droga 2050 a w pierwszych dniach słowo rzekło Simens Strasse 2050 i notowania Orlenu na pysk. Jakie obietnice? Jakie 100 dni? Brednie, kłamstwo i hipokryzja. Taką Wam zrobi przestrzeń rozwoju, że nie uniesiecie XD
    https://www.facebook.com/reel/301853426182991

    Boli Vivuś??? Ma boleć.... Pamiętasz jak mówiłeś o kwiku odgrywanych od koryta??? Walnij sobie parę twoich żołędzi to ci się poprawi...

    8 4 Cytuj
  • 4 sty

    Zobaczymy co będzie za pół roku :D ja tam nie jestem zadowolona. Dla mnie ten rząd niczym specjalnie się nie różni od poprzedniego.

    3 3 Cytuj
  • 4 sty
    Martyneczka88 napisał/a:

    Zobaczymy co będzie za pół roku :D ja tam nie jestem zadowolona. Dla mnie ten rząd niczym specjalnie się nie różni od poprzedniego.

    Musi być jakiś z "PiS" który wybudował Muzeum, Bibliotekę, zorganizował strefę przemysłową,
    Park na Zarabiu i pod Stekiem........
    A nie jakiś pierdoła który mówi o złotym pociągu, o bezkolizyjnych Krzyszkowicach, przedszkolu na Zarabiu i szkole na Chełmie......... i o Paradzie Pułaskiego, i o gruszkach na wierzbie......

    8 3 Cytuj
  • 4 sty

    Oho, długo nie trzeba było czekać, kolejny poroniony pomysł nowej lepszej władzy.
    https://forsal.pl/nieruchomosci/mieszkania/artykuly/9395439,mieszkanie-na-start-zandberg-doplaty-do-kredytow-nie-rozwiaza-problemu.html

    Więc ta lepsza dobra zmiana proponuje:
    1. Ludzie którzy kupili swoje mieszkania za ciężko zapracowane pieniądze, będą dokładać się do preferencyjnych kredytów dla cwaniaków i nierobów.
    2. Będzimy tzn ludzie którzy pracują i płacą podatki będą sponsorować budowę mieszkań komunalnych, które potem zostaną rozdane tym którym nie chce się ruszyć dupy do pracy i zarobić na swoje 4kąty.

    No i elegancko 💩
    Mi się podoba a wam ? 🤡

    6 1 Cytuj
  • 4 sty
    t-34 napisał/a:

    Boli Vivuś??? Ma boleć.... Pamiętasz jak mówiłeś o kwiku odgrywanych od koryta??? Walnij sobie parę twoich żołędzi to ci się poprawi...

    nawet nie wiesz jak się mylisz, ale to nie twoja wina ale czytając twoje wpisy wiem, że myślenie analityczne lub perspektywiczne to dla ciebie abstrakcja. Wiesz jak się ta ciuciubabka ekologiczno-propagandowo-konstytucyjna skończy ? Regularną wojną a co najmniej mordobiciem. Jesli umiesz analizować coś co jest między faktami to wytęż wzrok i znajdź szczegóły :
    1. Niemcy - najbardziej karny ze wszystkich narodów, wierzących od lat swoim przedstawicielom kreującym prawo pod siebie, jeśli rodowity Niemiec wychodzi na demonstracje to po prostu już jest ostro :
    https://www.facebook.com/reel/344025668490608
    a możesz mi wierzyć rolnictwo to tylko pretekst, uformowała się po prostu najmniej skorumpowana grupa społeczna, rolnicy.
    2. Amerykanie władają kontenerami i kontenerowcami na świecie. Ktoś zaburzył ich szlaki w ostatnich dniach. Tej informacji raczej nie otrzymasz ale Chiny (pod rękę z Ruskimi) naciskają już mocno Białoruś aby zrobiła wszystko aby wymóc na UE otwarcie granic potrzebne do połączenia kolejowego (sprawdź rozszerzenie Schengen tylko o cargo samolotem i pociagiem - dziwne Schengen co? ). I robi się gruby zgrzyt. Francja i Niemcy a zwłaszcza Holender potrzebują produkcji w Chinach tylko łańcucha nie ma. Pociąg (najbardziej stabilny i przewidywalny transport) jest realny ale Białoruś zamknięta. Jak ją otworzyć. Pod pretekstem humanitarnym? Z drugiej strony USA w UE im przeszkadza. Nie widzisz tego, że albo wojna ruska się skończy albo pójdą na naprawde ostre zwarcie.
    3. W każdym z wariantów kurs jest mocno kolizyjny i pieprzenie że teraz już spokój, miłość i serduszko nic nie ugra. Ruchy Tuska w połączeniu z zadymą samych Niemców są irracjonalne, jakby w szale. Mogło się rozpocząć polowanie na czarownice a uciekać nie ma dokąd. Lewaki (poza tobą dlatego ci tłumaczę XD ) to zbyt inteligentni ludzie aby tego nie kojarzyli. Stąd wszelkie ruchy bezprawne, zamordyzm białoruski, wprowadzanie chaosu tylko powstał jeden czynnik nieprzewidziany : dym w UE, dym ekologiczny, dym handlowy, kasty tracą USD i EURo, prawo nic nie znaczy bo w to miejsce są uchwały i bezprawie, a do tego ludzie po prostu ciśnienia nie wytrzymują.
    Reżim Tuska z reżimem BY będzie się próbował wąchać więc oczekuj newsów nt."czy aby nie otworzyć granicy cargo z Białorusią". Będziesz miał potwierdzenie. A tej granicy potrzebuje UE <--> CHRL+Ruskie (stary dobry układ pozornie pyskujący).
    Tu już nie chodzi o bezprawie bo już nawet pozorów nie robią, trą się strefy wpływów makro czyli pachnie wojną. Czy u nas? Jest możliwość, bo rakiety dziwnie wlatują i wylatują. Rudy będzie rozbrajał kraj z prawa i wojska a minister MSW Kosiniak schowany za Kamyszem. Nadzieja taka że kasa USA na razie gra na Niemca ale nie odpuści nas jako przyczółka najbliżej granicy BY chyba, że ......lewaki w tym pomogą aby nikt piachu w tryby UE <--> CHRL+RUS nie sypał.
    Całość czytelna jak gazeta a wy się podniecacie tym, że marszałek ledwo co średnie wykształcenie złapał i nie rozumie sądu baaaa nie rozumie do której izby ma płakać że te zawieszone posły to jak to nie zawieszone? Dziecinada i zasłona dymna. Dał dzieciakowi funkcje prowadzącego tok show i sam ma bekę a robi swoje czyli pośredniczy i pilnuje aby nikt piachu nie sypał, niech się zajmą mediami bo gdzie indziej się pieniądz kręci.

    5 8 Cytuj
  • 5 sty

    Się uaktywnił nasz terenowy przedstawiciel propagandy PiS.
    Weź się przenieś do tv Republika, tam jest twoje miejsce myślenicki Jachimowiczu, a może Pietrzaku .
    Wyciszyli cię przed wyborami, nie pomogło.
    Dostaliście w dupe od ludzi stojących w kolejkach by was wykasować.
    Teraz znowu cię uruchomili.
    Ty wychowanku TVP info. Szczujni dzielącej ludzi.

    Zajmij się swoją robotą a nie podpuszczaniem ujadaniem i szczekaniem, zeszmacić się łatwo, ale wyjść z tego trudno.

    10 4 Cytuj
  • 5 sty

    A coś na konkretach? Bo widzę, że najłatwiej nadal przychodzi ***** *** oraz odsuwanie i język nienawiści. Nie przyjmujesz do wiadomości tego co się dzieje (nie tylko a zwłaszcza w Polsce) ? Ciśnienie już dekiel wybija ludziom nawet w Niemczech.
    Ale pomyślmy :
    Skoro chłopak SimensStrasse2050 wyklucza posła zawieszając mu mandat oznacza niekonstytucyjną ilość posłów (stylu już nie komentuje). Z drugiej strony (korzystając z wcześniej hejtowanego systemu) Bodnar bierze fuche prokuratora zatem Małgosia Kidawa powinna uchylić mu senatora. Z wiadomych powodów we własne gniazdo się nie sra (choć Janda czuła inaczej XD) więc tego nie zrobi kłopot jednak taki że TK z urzędu uchyli sentaora. Ergo mamy nie taką liczbę posłów i senatorów. Teraz doczytaj czy każda ustawa od tej pory będzie prawomocna? Na to nakładamy chłopaka z tiktoka który za bardzo uwierzył w swój awans społeczny i omija dziennik podawczy do sądu najwyższego.
    Jak myślicie co to oznacza? Z założenia przyjmijmy, że PO to ludzie bardzo inteligentni a na pewno mają świetnych Ratgeber-ów (niem.doradc-ów). Zostały wysadzone w kosmos ostatnie bezpieczniki prawne i zaczyna się uchwałowa i umowna karuzela. Dalej uznajmy, że to nie jest niewiedza -bo ci którzy nie rozumieją z braku wykształcenia robią show wierząc w to co robią- ale działanie celowe ponieważ wyżej nad marszałkiem są ludzie którzy wiedzą doskonale o co chodzi. Jedziemy na rowerze w dół, hamulce zostały wysadzone a kask zabrali. Na dole dodatkową deską przymusowego ratunku mają być.... imigrancji XD ponoć mają nas łapać w tym pędzie.
    Jaki cel jest tych inteligentnych Ratgeberów? Doprowadzić do białoruskiego stanu państwa a następnie wmówienie ratowania tego co zostało. Łącząc kropki, bo za Odrą źle sie dzieje (budżetowo, ekonomicznie i humanitarnie choć to oni ciągle pouczają) :
    - Tuskiem chcą wyczyścić u siebie imigrantów aby odzyskać swój kraj
    - jesli to nie wyjdzie to scenariusz B jest gotowy : przygotowania do przejęcia bardziej "przyjaznego do życia" kraju stąd od lat takie naciski na EURo i obrona aby nie wyjść z UE.
    Zdecydowanie to wygląda na Ein Volk, ein Reich, ein Fuhrer. Jak inaczej rozmontowanie sejmu i senatu przez chłopaka wytłumaczyć? Niekonstytucyjna ilość posłów i senatorów! Doświadczony Tusk zamilkł, UE nagle ucichła i już nic nie wzbudza niepokojów? Jak to?
    Ale że USA nie odpuszczą tak po prostu zatem niebawem wojna. Zacznie się od próby usadzenia na dupie czyli jakaś pandemia tylko, że tym razem nie wyjdzie.
    https://niezalezna.pl/polityka/szokujaca-lista-ambasadorow-grochmalski-o-niemieckich-nadzorcach-polski/508217

    3 8 Cytuj
  • 5 sty

    A żołędzie jak leżały, tak leżą... Vivaldi chłopie wszyscy już mają dość ciebie, twojego prezesa i tej pokopanej partii.... Jesteście gotowi doprowadzić nawet do rozlewu krwi byle być dalej przy żłobie......

    8 3 Cytuj
  • 5 sty
    t-34 napisał/a:

    A żołędzie jak leżały, tak leżą... Vivaldi chłopie wszyscy już mają dość ciebie, twojego prezesa i tej pokopanej partii.... Jesteście gotowi doprowadzić nawet do rozlewu krwi byle być dalej przy żłobie......

    Ty to weźmy poprawmy atmosferę na taką teraz serduszkową, miłosną, spokojną. Wrzucę Ci coś i pośmiejmy się deko.
    https://www.facebook.com/reel/749331743874812?fs=e&s=TIeQ9V
    śmieszne prawda?
    To obejrzyj drugi i trzeci raz. Raz po raz mniej śmieszne prawda? Łacha z nich drą u nich z nich. Ostatnio kilka lat temu byłem w Monachium. W metrze nie idzie uświadczyć białego człowieka. Już nie wspomnę o Niemcach, możliwe że powinni nosić opaski na ręce ;-) bo o wyglądzie aryjskim to można zapomnieć.
    Zrób krok w tył i popatrz z perspektywy : nasrali na swój własny kraj, zrobili już taki gnój że dzisiaj w demonstracjach im to rolnicy przypominają gnojówką pod Reichstagiem. Policja sobie nie radzi a wręcz boi. Nooo jest ##j, dupa i kamieni kupa. Chwilę temu wygląda jakby szukali zakątka w miarę blisko takiego raczej "czystego rasowo". Przygotowali sobie własnościowo firmy, media, "swój" rząd "swoich" ludzi którzy twierdzili po co nam LOT jak jest Lufthansa, po co lotnisko jak jest w Berlinie, no a bronić będzie nas Luftwaffe - nosz kto tak mówi jak nie "nasz człowiek w Warszawie"? Brakło tylko waluty a było niedaleko i wtedy PiS im przeszkodził. Wyciągneli wnioski i teraz to już pójdzie grubo w bezprawie.
    Jesli to zauważa nawet interia to jest pytanie
    https://wydarzenia.interia.pl/felietony/news-nadszedl-czas-tyranii-tym-razem-niestety-prawdziwej,nId,7248989
    o co głębiej chodzi? Tuska nie odpalą bo za bardzo skumplowany. A jeśli go nie odpalą a popłoch wtargnął to kto gra nim nad nimi w Polsce? Soros z USA?
    Czołg dzbanie nie widzisz że jest Państwo ponad granicami? To, że podpalają Polskę to w sumie było do przewidzenia, ale podpalają też Niemcy (Niemcy to narzędzie) a tam im łatwiej pójdzie w tej mieszance. Francja już jest generalnie stracona choc dzielnie się bronili w kamizelkach.
    Pytanie co się u nas stanie i co z tego pozostanie, bo tak łatwo nie będzie, jednak jesteśmy nieprzewidywalni. Jest szansa, bo sieć nadzoru elektronicznego jest niekompletna. A to co się obecnie odwala u nas z bezprawiem w milczącym akcepcie Niemiec to poszukiwanie schronu i bunkra jednocześnie.

    Prawicowiec napisał/a:

    To świadczyło by o budowaniu potęgi i przestrzeni życiowej dla nas Polaków. Każdy Führer robi to dla swojej ojczyzny

    Ten tutaj to już kompletnie odklejony boot i cholera wie skąd klika, jakiego ma Fuhrera i jaka to ta jego ojczyzna ale tutaj to mu zrobią przestrzeń miedzy 5 a 8 rzędem szparagów a dla niego specjalnie większą dwa rzędy więcej dostanie do obrobienia.
    Raz jak robili nam przestrzeń chrześcijańską z krzyżami na tarczach to ja już takiej przestrzeni nie chcę.
    Kto przejrzał po miesiącu to scyzoryki ostrzyć bo tym razem łatwo nie będzie. Teraz to już idzie o coś więcej niż o wyjście z UE. W życiu takich jaj nie widziałem aby konstytucja przeszkadzała rządowi. Nawet Jaruzelski jakieś pozory robił zwołując dopołudnia Radę Narodową którą po południu pozamykał. Ci teraz to już nam szykują albo antypaństwo albo wojnę domową.
    Powtórzę do doczytania ze zrozumieniem :
    https://wydarzenia.interia.pl/felietony/news-nadszedl-czas-tyranii-tym-razem-niestety-prawdziwej,nId,7248989
    Ciekawe kiedy dotrze, że to żarty nie są jak się wywala sejm i senat niekonstytucyjną ilością posłów, przez chłopczyka który nawet nie wie do jakiej izby sądowej się zwrócić i w jakiej formie. Ale jeleni znalazł Donald, w sumie szacun dla chłopa XD. Godny przeciwnik dla Jarosława, prawie mu dorównuje doświadczeniem.

    3 4 Cytuj
  • 6 sty

    https://www.youtube.com/watch?v=c_GHBVkwvs0

    gdzie są koszulki KON STY TU CJA ? Odkupię chętnie

    2 3 Cytuj
  • Janek Sal 6 sty

    8 lat robienia gnoju to kupa sie utworzyła - teraz wywózka musi śmierdzieć .
    a ryje kwiczą - miło powitać jasnie pana od walca wiedenskiego ponownie na forum .
    Oj kwiczec beda ,oj będa ......

    3 4 Cytuj
  • 6 sty
    jaskokrakow napisał/a:

    8 lat robienia gnoju to kupa sie utworzyła - teraz wywózka musi śmierdzieć .
    a ryje kwiczą - miło powitać jasnie pana od walca wiedenskiego ponownie na forum .
    Oj kwiczec beda ,oj będa ......

    W Niemczech już się zaczęło 11 stycznia
    https://www.facebook.com/reel/2825756347563006
    ciekawi mnie kto podpala Europę, ślad wiedzie przez Donalda ale żeby do .....Niemiec?

    Bardzo polecam sobie przetłumaczyć o co im chodzi.....wygląda na to że znaleźli się w tym samym punkcie co my.
    https://www.facebook.com/reel/891388089146005

    A naszego kanclerza mamy z tej samej łapanki więc dlaczego u nas miałoby być inaczej
    https://www.facebook.com/reel/713786896992338

    wszystko wskazuje na to, że należy zacytować : "...co nam obca przemoc wzięła, szablą odbierzemy...." sprawy idą w stronę kolizyjną bezapelacyjnie

    2 2 Cytuj
  • 6 sty
    Vivaldi napisał/a:

    https://www.youtube.com/watch?v=c_GHBVkwvs0

    gdzie są koszulki KON STY TU CJA ? Odkupię chętnie

    Ani nie kupisz koszulki KON STY TU CJA ani z gaśnicą. Ot - demokracja

    2 Cytuj
  • 7 sty

    53,2% obywateli Polski zaufało koalicji 15 Października.

    36,8% zaufało koalicji Partii Republikańskiej, Solidarnej Polski, Kukiz’15. pod sztandarem PiS.

    Temat jest prosty. Polacy nie chcą PiS.

    O czym tu pisać!!!!!….

    tylko po to, by propagandzista Vivaldi, miał szansę wypisywać propagandowe treści i pokazywać „wała”
    💪.

    4 3 Cytuj

Odpowiedz