Forum » Społeczeństwo

Niebezpiecznie w Myślenicach ?!

  • 3 lut 2012

    Ostatnio wszyscy rozmawiają o rzekomym "znalezieniu ciał" na Zarabiu, niedawno były też pogłoski o podobnej sytuacji w Dobczycach... Nie będę tu podawać szczegółów, ale założę się, że większa część z Was wie o co chodzi. Skąd się biorą te plotki? A może mają w sobie coś z prawdy? Lecz to raczej niemożliwe, jeżeli by miały, to pewnie sytuacja zostałaby nagłośniona, pisano by o tym i ostrzegano ludzi...

    8 15 Cytuj
  • 3 lut 2012

    Ludzie, nic takiego nie ma miejsca, internet robi wam sieczkarnie z mózgu!!!

    13 11 Cytuj
  • 3 lut 2012

    plotki się biorą z nic nie robienia trza się za robote wziaść:))

    7 10 Cytuj
  • 3 lut 2012

    czy wyobrażasz sobie jakby ludzie zareagowali na takie informacje ludzie z domów by nie wychodzili wiec myśle że policja nie nagłaśnia nic zeby paniki nie było a czy coś w tym jest nie wiadomo może plotki któż to wie .................

    7 8 Cytuj
  • 3 lut 2012

    człowieku wszystkie media ogólnopolskie by o tym trąbiły

    5 10 Cytuj
  • 4 lut 2012

    To nie internet , to co ktoś tu pisze to jest prawda , szukają młodych dziewczyn i chłopaków ... biorą do samochodu i zabijają na organy ... w telewizji nie mówią o tym bo wiadomo nie chcą aby ludzie panikowali , ale prawda jest taka że już dwie młode kobiety zagineły , jest mafia nie stąd bardziej z innych miast . Policja jak na dzisiejszy dzień jest bezbronna nie mogą ich złapać ... , jak na dzisiejszy dzień dalej nie jest bezpiecznie. Ja słyszałem to od paru ludzi , połowę Dobczyc o tym mówi w końcu z Dobczyc dziewczynę na organy tak załatwili jacyś ludzie , z Myślenic ktoś zginął , plotki to raczej nie są , ludzie się boją nie mówcie że nie ... .

    10 4 Cytuj
  • adzygmunt 4 lut 2012

    Jak już piszesz coś to uważniej redaguj tekst >BEZRADNA<.
    Plotka goni plotkę!

    4 8 Cytuj
  • 4 lut 2012

    Tak więc plotki o rzekomych porwaniach dotarły do naszego powiatu. Przesyłam link do artykułu z którego wynika, że psychoza strachu nie występuje tylko u nas. W każdym razie Policja nie potwierdziła w Małopolsce tego typu zdarzeń jakie państwo opisują.

    http://krakow.naszemiasto.pl/artykul/1257943,wieliczka-fala-plotek-o-porwaniach-i-zabojstwach-w-grajowie,id,t.html#50663ffad7fb9b60,1,3,8

    5 2 Cytuj
  • 4 lut 2012

    że zboczeńcy nie maja co robić wyrachowani coś okropnego

    3 Cytuj
  • 4 lut 2012

    [quote=gość: EDPVP] To nie internet , to co ktoś tu pisze to jest prawda , szukają młodych dziewczyn i chłopaków ... biorą do samochodu i zabijają na organy ... w telewizji nie mówią o tym bo wiadomo nie chcą aby ludzie panikowali , ale prawda jest taka że już dwie młode kobiety zagineły , jest mafia nie stąd bardziej z innych miast . Policja jak na dzisiejszy dzień jest bezbronna nie mogą ich złapać ... , jak na dzisiejszy dzień dalej nie jest bezpiecznie. Ja słyszałem to od paru ludzi , połowę Dobczyc o tym mówi w końcu z Dobczyc dziewczynę na organy tak załatwili jacyś ludzie , z Myślenic ktoś zginął , plotki to raczej nie są , ludzie się boją nie mówcie że nie ... . [/quote]
    Z reguły nie piszę takich rzeczy, ale w twoim przypadku mUszę to napisać, ktoś ci to musi powiedzieć - JESTEŚ IDIOTĄ.

    5 3 Cytuj
  • 4 lut 2012

    Z reguły nie piszę takich rzeczy, ale w twoim przypadku mUszę to napisać, ktoś ci to musi powiedzieć - jESTEŚ IDIOTĄ. jak nie piszesz to po co to napisałeś ....

    1 4 Cytuj
  • 4 lut 2012

    Jak narządy to musi to być sprawka rządu. Czyżby Czarna Wołga???

    3 1 Cytuj
  • 5 lut 2012

    ja sie nie mogłem przestać śmiać, jak zacząłem sprawdzać te informacje, i na jakimś forum ktoś napisał, że pod Wieliczką porwali dziecko, wycięli nerki i [sic!] oddali pod drzwi domu w koszyku z karteczką, żeby szybko jechali do szpitala, bo dziecko się wykrwawi. i oczywiście za chwile seria oodpowiedzi, którzy w to uwierzyli. albo info, że porywają, najpierw gwałcą, mają własnego lekarza, biorą narządy i porzucają.

    no ludzie, ogarnijcie się, to są jakieś chore wymysły

    6 Cytuj
  • 5 lut 2012

    [quote=gość: milkaa] Z reguły nie piszę takich rzeczy, ale w twoim przypadku mUszę to napisać, ktoś ci to musi powiedzieć - jESTEŚ IDIOTĄ. jak nie piszesz to po co to napisałeś .... [/quote]
    bo ktoś mu to musiał powiedzie9

    3 Cytuj
  • 14 lut 2012

    UWAGA!!
    "Niedawno na Baryczy znaleziono dwie dziewczyny z wyciętymi nerkami (informacja potwierdzona), jakiś czas później podobne trzy przypadki w Janowicach, zaginięcie dziewczyny z okolic Dobczyc i próba wciągnięcia do samochodu kobiety z okolic Śledziejowic. Mimo to w prasie i telewizji cisza.
    Dyrekcja jednej ze szkół w powiecie rozmawiała ze Strażą Miejską, bo nie wiedziała, jak zareagować na ...tego typu doniesienia, bo podobnie jak wiele osób uznała, że to niewiarygodne, żeby takie rzeczy działy się „u nas”. Straż potwierdziła, że faktycznie tak jest i nie należy tego lekceważyć. Zostały przyjęte zgłoszenia i do Straży i do policji – nie chcą oni jednak tego nagłaśniać, żeby nie siać paniki.
    Uważajcie na wszystko, bądźcie ostrożniejsze i z jeszcze większą rezerwą podchodźcie do prób podwiezienia Was gdziekolwiek przez osoby, których nie znacie albo znacie słabo, bo nie wiadomo, jak to może się skończyć.
    j eżdżą czarnym BMW. Porywają głównie dziewczyny w wieku 14-18 lat, gimnazjalistki. Z tego co mi wiadomo porwali więcej dziewczyn niż 1 w Dobczycach, znaleziono tam już kilka ciał. W Koźmicach w okolicach gimnazjum też już kilka porwali. Byszyce, Gorzków... Wczoraj wieczorem porwano 15 latkę wracającą wieczorem z przystanku, na Ul. Grottgera w Wieliczce, jej koleżance udało się uciec. Próbowali szczęścia też na Os. Lekarka, ale dziewczyna uciekła. Dziewczyny porywają na organy i do domów publicznych. To nie jest SPAM – podajcie to dalej, żeby później nie żałować, że zbagatelizowało się ostrzeżenie!!!

    5 Cytuj
  • 14 lut 2012

    [quote=gość: mysovixc] UWAGA!!
    "Niedawno na Baryczy znaleziono dwie dziewczyny z wyciętymi nerkami (informacja potwierdzona), jakiś czas później podobne trzy przypadki w Janowicach, zaginięcie dziewczyny z okolic Dobczyc i próba wciągnięcia do samochodu kobiety z okolic Śledziejowic. Mimo to w prasie i telewizji cisza.
    Dyrekcja jednej ze szkół w powiecie rozmawiała ze Strażą Miejską, bo nie wiedziała, jak zareagować na ...tego typu doniesienia, bo podobnie jak wiele osób uznała, że to niewiarygodne, żeby takie rzeczy działy się „u nas”. Straż potwierdziła, że faktycznie tak jest i nie należy tego lekceważyć. Zostały przyjęte zgłoszenia i do Straży i do policji – nie chcą oni jednak tego nagłaśniać, żeby nie siać paniki.
    Uważajcie na wszystko, bądźcie ostrożniejsze i z jeszcze większą rezerwą podchodźcie do prób podwiezienia Was gdziekolwiek przez osoby, których nie znacie albo znacie słabo, bo nie wiadomo, jak to może się skończyć.
    j eżdżą czarnym BMW. Porywają głównie dziewczyny w wieku 14-18 lat, gimnazjalistki. Z tego co mi wiadomo porwali więcej dziewczyn niż 1 w Dobczycach, znaleziono tam już kilka ciał. W Koźmicach w okolicach gimnazjum też już kilka porwali. Byszyce, Gorzków... Wczoraj wieczorem porwano 15 latkę wracającą wieczorem z przystanku, na Ul. Grottgera w Wieliczce, jej koleżance udało się uciec. Próbowali szczęścia też na Os. Lekarka, ale dziewczyna uciekła. Dziewczyny porywają na organy i do domów publicznych. To nie jest SPAM – podajcie to dalej, żeby później nie żałować, że zbagatelizowało się ostrzeżenie!!! [/quote]

    kolejnemu fanowi lancuszkow polecam ten tekst: http://miasto-info.pl/myslenice/5085,morderstwa-w-myslenicach-czyli-jak-powstaje-i-rozwija-sie-plotka.html

    4 Cytuj
  • 14 lut 2012

    a z kąt ty masz takie informacje ...

    4 Cytuj
  • profesor profesor 14 lut 2012

    [quote=gość: ogon] a z kąt ty masz takie informacje ... [/quote]

    Pisze się "skąd", nie "z kąt".

    Nie polecam czerpania wiedzy z portali typu demotywatory, kwejki lub z łańcuszków internetowych jak ten powyżej. Cytując proszę podać źródło.

    5 1 Cytuj
  • 14 lut 2012

    na pewno się poprawie profesorku bardzo dziękuję ale nie masz się czego czepiać... no ale coś w tym musi być bo to nie pierwsza osoba od której słyszę te oto informacje...

    2 5 Cytuj
  • profesor profesor 14 lut 2012

    [quote=gość: ogon] to nie pierwsza osoba od której słyszę te oto informacje... [/quote]

    Weź pod uwagę to, że wiele osób bezmyślnie może kopiować takie łańcuszki, napędzając przy tym plotkę i siejąc chaos. Link do artykułu, wyjaśniającego, że to plotka ma dla mnie większą wartość jako źródło niż przeklejony bez źródła łancuszek internetowy.

    3 1 Cytuj

Odpowiedz