Forum » Społeczeństwo

WALENTYNKI - święto miłości czy kiczu? Dacie komuś walentynkę?

  • Bartek Bartkowski 5 lut 2012

    Tak się zastanawiam, jakie jest wasze podejście do walentynek? z jednej strony ciekawa idea, a z drugiej komercja i kicz... co myślicie? Dacie komuś walentynkę?

    Jakie macie sposoby na spędzenie tego dnia?

    7 2 Cytuj
  • 5 lut 2012

    ja raz obchodziłem to święto ... zachowałem się jak prawdziwy facet wobec jednej kobiety i co z tego miałem ? olewkę parę smutnych słów które do dziś pamiętam ... , bardzo mało jest kobiet które szanują słowa itd ... Ja pewnie dam walentynkę :) chociaż to nie będzie żaden wiersz , nie mam 10 lat by pisać wiersze i wysyłać ... Myślałem bardziej o porządnej kolacji we dwoje , tańcu spokojnym razem w luksusowym miejscu i piękny bukiet kwiatów dla tej osoby .

    12 4 Cytuj
  • 5 lut 2012

    Mieliśmy piękne słowiańskie święta (np noc kupały) a podniecamy się zachodnim dziadostwem...........

    16 7 Cytuj
  • 5 lut 2012

    nie podniecamy się , to święto zakochanych , jest i będzie zawsze , ludzie którzy mają jeszcze coś z człowieka wiedzą jak ten dzień zorganizować by był naprawdę piękny , masz kogoś na kim Ci zależy ? wiesz że ta osoba nie ma nikogo ? chcesz się zbliżyć ? , to święto wiele może zdziałać , tylko jedno ale warto zastanowić się jakie kwiaty wybrać , każdy kwiat , kolor kwiatów ma inną wartość , każdy kwiat mówi co innego , nie zawsze daje się róże czerwone , dajesz czerwoną różę okazujesz swoją miłość mówisz " kocham " ... jeżeli podchodzisz do tego bardziej poważnie nie dasz takiej róży warto poczytać o kwiatach bo one także wiele dają .

    9 6 Cytuj
  • 5 lut 2012

    Wiersze nigdy nie wyjdą z mody, mając 10 20 czy 50 lat.. Kobiety wrażliwe bardzo lubią takie rzeczy.
    Najlepszą walentynką może być spędzenie razem czasu nie ważne gdzie ważne że razem.

    9 2 Cytuj
  • 5 lut 2012

    Jeżeli umiesz pisać wierszę to szacunek :) ja nie umiem i nie ukrywam . Tak razem ważne ale ważne by ten dzień był piękny.

    8 2 Cytuj
  • 5 lut 2012

    prawdą jest że jak się nie ma drugiej połówki to takie święta mogą człowieka niesamowicie *****
    tak jak mnie teraz będzie :(

    PS: SZUKAM DZIEWCZYNY :)

    8 5 Cytuj
  • 5 lut 2012

    Jak się nie ma drugiej połówki zawsze można ją znaleźć , zamiast siedzieć w domu przed komputerem , wybrać się na dyskotekę , imprezę czy nawet na spacer lub do kina zawsze kogoś poznasz ? , chyba ze brak Ci odwagi podejść do dziewczyny/kobiety i zagadać , to już Ci nie pomogę . Siedząc w domu nic nigdy nie osiągniesz , wyjdź do ludzi , a poznasz wiele ciekawych kobiet .

    10 3 Cytuj
  • 5 lut 2012

    a czy ja człowieku proszę kogoś o rade? hehehe do ze sie nie ma kogos to nie znaczy ze jestem no life...

    6 5 Cytuj
  • 5 lut 2012

    Jak się ma komu copodarowac itd to sie obchodzi to świeto a jak nie to nie. To nie USA ze mama daje synowi córce siostrze walentynke , u nas tylko zakochani sobie daja

    3 5 Cytuj
  • 5 lut 2012

    Każdy powie kochac i okazywać uczucia powinnismy na codzien nie tylko w Walentynki ale ilu z nas tak naprawde nie popada w rutynę więc jeśli takie święto sprawi ze będziemy dla siebie milsi bardziej czuli to czemu nie- obchodzmy je...

    4 2 Cytuj
  • 5 lut 2012

    Hamerykańska głupota w celu maksymalizacji zysków w okresie niskiej sprzedaży wywołanej brakiem bliskości świąt oraz zimą.

    7 7 Cytuj
  • 5 lut 2012

    Walentynki są na pokaz i aby handel coś zarobił.Trzeba żyć tak aby to święto było 365 dni w roku.

    5 4 Cytuj
  • Dominika Wójcik 5 lut 2012

    [quote=gość: wqd] Hamerykańska głupota w celu maksymalizacji zysków w okresie niskiej sprzedaży wywołanej brakiem bliskości świąt oraz zimą. [/quote]
    Może i tak ale to jest dzień kiedy mogę odpuścić sobie domowe obowiązki i skupić się tylko na mojej drugiej połowie w moim przypadku na świeżym mężu ;-) w ten dzien jest przynajmniej pretekst do tego żeby dłużej i spokojniej ze sobą pobyć!Pozdrawiam zakochanych i tych co szukaja bo kiedyś znajda ;-)

    7 4 Cytuj
  • 8 lut 2012

    [quote=gość: wqd] Hamerykańska głupota w celu maksymalizacji zysków w okresie niskiej sprzedaży wywołanej brakiem bliskości świąt oraz zimą. [/quote]
    A ja się z Tobą nie zgodzę! I chodż mam 4o lat to uczczę dzień zakochanych wypadem do kina i kolacyjką we dwoje. Dzieciaki podrzucimy dziadkom . Mam tylko cichą nadzieje że kino Muza stanie na wysokości zadania...Zresztą GRÓD KRAKA niedaleko.

    1 2 Cytuj
  • 8 lut 2012

    Ja zawsze daje walentynkem kotu jest mi bliski zwłaszcza gdy lutowe nocki zimne ;p

    4 1 Cytuj
  • 8 lut 2012

    [quote=gość: anonymous] prawdą jest że jak się nie ma drugiej połówki to takie święta mogą człowieka niesamowicie *****
    tak jak mnie teraz będzie :(

    Zawsze możesz skoczyć na stacje albo do biedronki po DRUGĄ POŁÓWKE cwiortka cwiortce nie równa ale po drugiej świat już piękniejszy :/
    PS: SZUKAM DZIEWCZYNY :) [/quote]

    1 1 Cytuj
  • 8 lut 2012

    [quote=gość: napalonyZbysio] Ja zawsze daje walentynkem kotu jest mi bliski zwłaszcza gdy lutowe nocki zimne ;p [/quote]

    Widać macie wiele współnego z prezesem Jarkirm...

    5 Cytuj
  • 9 lut 2020

    prezerwatywy zapachowe?

    1 3 Cytuj

Odpowiedz