Forum » Społeczeństwo

Prośba o pomoc-potrzebna krew!!!

  • 9 mar 2012

    [quote=Tiger72] eej trolek;)..nie unoś się,aż tak dosadnie?:) przecież wszystkie parkingi w Mcach są bezkulturowe? Masz na to sposób? A jak to jest napisałeś wyżej takie słowa cyt "sam nie wiem ile w swoim życiu przejechałem kilometrów" a tutaj nagle 4 miliony?!:)....a za badania lekarskie i psychotesty się płaci więc nie pisz głupot:)Pozdrawiam [/quote]

    CZYTAJ ZE ZROZUMIENIEM - napisałem że sam nie wiem ile - a potem napisałem UDOKUMENTOWANE ponad 4 miliony - jeśli wiesz co znaczy u kierowcy zawodowego UDOKUMENTOWANE KILOMETRY.

    Pozatym jeżdżę prywatnie też bardzo dużo więc stąd wzięło się sam nie wiem ile !

    Za badania się nie płaci, ale nie wszystkim chce się chodzić robić badania i testy wolą sobie "kupić gotowy pakiet ", a czym to może skutkować to widać w statystykach.

    8 3 Cytuj
  • 9 mar 2012

    [quote=gość: wredny troll]

    a co uważasz że 60 - 70- latki nie potrafią pisać, czytać albo obsługiwać komputer - tak mam 62 lata UDOKUMENTOWANE ponad 4 miliony kilometrów przejechanych ( bez wypadkowo) wciąż aktywny zawodowo - badania lekarskie i psychotechniczne mam prawdziwe nie kupione , umiem pisać, czytać i to w kilku językach takim talentem zostałem obciążony . A kultury za kierownicą to raczej ja bym mógł Cię nauczyć - wystarczy spojrzeć na zaparkowane samochody w Myślenicach i już mamy pełen obraz myślenickiej kultury. [/quote]

    a czy ja napisalem ze nie moze korzystac ? Czy ja to wykluczylem w swoim poscie ? Napisalem swoje odczucie po przeczytaniu swojego postu. Nawet i lepiej ze mas ztyle lat, poniewaz wlasnie od takich osob oczekuje wartosciowych wpisow. Po prostu jezyk ktory byl uzyty w poscie nie pasowal mi do wieku z ktorym laczane sa troche inne atrybuty. Swietnie ze potrafisz poslugiwac sie obcymi jezykami. Tyle ze ten temat nie powstal po to zebys mogl opisywac w nich swoje talenty.

    Nie napisalem rowniez ze kultura kierowcow w Myslenicach jest super.. napisalem ze jest dla mnie czesto wazniejsza niz predkosc. Nie wiem dlaczego od razu mialbys mnie uczyc kultury ? Czy wszystkie samochody w miescie sa moje ze wiesz akurat ktorym samochodem sie poruszam i gdzie parkuje ?

    3 9 Cytuj
  • 9 mar 2012

    OBU UCZESTNIKOM WYPADKU ŻYCZĘ SZYBKIEGO POWROTU DO ZDROWIA!!!

    6 Cytuj
  • Raphaell 9 mar 2012

    ..Jakie drogi...jaki.. kraj takie statystyki...jak na tą chwilę masz wygórowane mniemanie o swojej osobie.Po prostu jesteś NAJ-fajniejszy,NAJ-lepszy itd:)Życzę Ci jednak byś dojezdził kolejnych " 4 milionów-udokumentowanych":). Dla co poniektórych osób na tym forum byłoby najlepiej gdyby to..oboje zginęli wówczas byłoby o czym pisać?!...oj działo by się heh...zastanawiam się tylko dlaczego oceniacie kogoś tak pochopnie?!..A co do tragedii to obydwie rodziny ją przeżywają a nie tylko tego starszego kierowcy?!

    3 7 Cytuj
  • 9 mar 2012

    Tiger po raz pierwszy się z tobą zgadzam NIKT nie jest doskonały - TYLKO NIEKTÓRYM BRAK POKORY .
    Ale tym wpisem trochę sam sobie zaprzeczyłeś wcześniej twoje wypowiedzi sugerowały coś innego.

    POKORA I JESZCZE RAZ POKORA.

    7 3 Cytuj
  • Raphaell 9 mar 2012

    pokaż mi wpis w którym napisałem o czyjejś "doskonałosci"?:)

    3 5 Cytuj
  • Raphaell 9 mar 2012

    [quote=gość: nabu] gość: wredny troll napisał/a:

    a co uważasz że 60 - 70- latki nie potrafią pisać, czytać albo obsługiwać komputer - tak mam 62 lata UDOKUMENTOWANE ponad 4 miliony kilometrów przejechanych ( bez wypadkowo) wciąż aktywny zawodowo - badania lekarskie i psychotechniczne mam prawdziwe nie kupione , umiem pisać, czytać i to w kilku językach takim talentem zostałem obciążony . A kultury za kierownicą to raczej ja bym mógł Cię nauczyć - wystarczy spojrzeć na zaparkowane samochody w Myślenicach i już mamy pełen obraz myślenickiej kultury.

    a czy ja napisalem ze nie moze korzystac ? Czy ja to wykluczylem w swoim poscie ? Napisalem swoje odczucie po przeczytaniu swojego postu. Nawet i lepiej ze mas ztyle lat, poniewaz wlasnie od takich osob oczekuje wartosciowych wpisow. Po prostu jezyk ktory byl uzyty w poscie nie pasowal mi do wieku z ktorym laczane sa troche inne atrybuty. Swietnie ze potrafisz poslugiwac sie obcymi jezykami. Tyle ze ten temat nie powstal po to zebys mogl opisywac w nich swoje talenty.

    Nie napisalem rowniez ze kultura kierowcow w Myslenicach jest super.. napisalem ze jest dla mnie czesto wazniejsza niz predkosc. Nie wiem dlaczego od razu mialbys mnie uczyc kultury ? Czy wszystkie samochody w miescie sa moje ze wiesz akurat ktorym samochodem sie poruszam i gdzie parkuje ? [/quote]..."nabu"?!-nie męcz się--nie warto:)..pozdro:)

    2 6 Cytuj
  • 9 mar 2012

    [quote=Tiger72] ..Jakie drogi...jaki.. kraj takie statystyki...jak na tą chwilę masz wygórowane mniemanie o swojej osobie.Po prostu jesteś NAJ-fajniejszy,NAJ-lepszy itd:)Życzę Ci jednak byś dojezdził kolejnych " 4 milionów-udokumentowanych":). Dla co poniektórych osób na tym forum byłoby najlepiej gdyby to..oboje zginęli wówczas byłoby o czym pisać?!...oj działo by się heh...zastanawiam się tylko dlaczego oceniacie kogoś tak pochopnie?!..A co do tragedii to obydwie rodziny ją przeżywają a nie tylko tego starszego kierowcy?! [/quote]

    BRAK CI MERYTORYCZNYCH ARGUMETÓW - JAKIE DROGI DO TAKICH MUSISZ DOSTOSOWAĆ PRĘDKOŚĆ. NIE PASUJE CI KRAJ TO WYJEDŹ . STATYSTYKI SAMI TWORZYMY.
    Nie zachowuj się jak skarcone dziecko - kilka razy wcześniej wychwalałeś p.Marka ile to przejechał i hohoho .....a teraz co zaprzeczasz.

    6 3 Cytuj
  • Raphaell 9 mar 2012

    wcale nie zaprzeczam?! Napisałem tylko że nikt nie jest doskonały a to że przejechał to fakt:)...ale pomysł o wyjezdzie jest super-pomyślę nad tym obiecuję:)..Przecież to Wy budowaliście wcześniejsze drogi prawda?...:)..

    1 8 Cytuj
  • 9 mar 2012

    [quote=Tiger72] wcale nie zaprzeczam?! Napisałem tylko że nikt nie jest doskonały a to że przejechał to fakt:)...ale pomysł o wyjezdzie jest super-pomyślę nad tym obiecuję:)..Przecież to Wy budowaliście wcześniejsze drogi prawda?...:).. [/quote]

    a wy budujecie obecne !!!! to są dopiero jaja !!! jeszcze nie oddali do użytku a już dziurawe :) :) :)

    6 2 Cytuj
  • Raphaell 9 mar 2012

    ...nikt nie jest doskonały czytaj TY RÓWNIEŻ:)...

    1 6 Cytuj
  • 9 mar 2012

    [quote=Tiger72] ...nikt nie jest doskonały czytaj TY RÓWNIEŻ:)... [/quote]

    Ja nigdy nie twierdziłem że jestem doskonały - proszę czytaj moje wpisy ze zrozumieniem .

    Bo mam wrażenie ,że nie rozumiesz tego co czytasz.

    5 2 Cytuj
  • Raphaell 9 mar 2012

    ...czytam to co piszesz?:)....nawet talenty językowe wymieniłeś?!:)....doceniam to:)..ale spójrz na temat tego forum to nie jest o Twoich osiągnięciach życiowych:)..trzymaj się na drodze i szerokości życzę:P...

    2 7 Cytuj
  • 9 mar 2012

    [quote=Tiger72] wcale nie zaprzeczam?! Napisałem tylko że nikt nie jest doskonały a to że przejechał to fakt:)...ale pomysł o wyjezdzie jest super-pomyślę nad tym obiecuję:)..Przecież to Wy budowaliście wcześniejsze drogi prawda?...:).. [/quote]

    A wy co zbudowaliście i za czyją kasę więcej szacunku do starszego pokolenia - zrób sobie rachunek sumienia co ty zbudowałeś w swoim życiu trawałego .
    Wnioskując z poziomu twoich wypowiedzi to raczej nic - pyszczysz bo ktoś starszy i mądrzejszy przedstawił ci argumenty nie do podważenia .
    Historii nie znacie nie wiecie ile wasi dziadkowie się wycierpieli dla was - jedź jednego darmozjada mniej.

    6 4 Cytuj
  • Raphaell 9 mar 2012

    "starzec"?-wyluzuj załóż sobie nowe forum i tam się baw w "adwokata":)....

    3 7 Cytuj
  • 9 mar 2012

    [quote=Tiger72] "starzec"?-wyluzuj załóż sobie nowe forum i tam się baw w "adwokata":).... [/quote]
    to ty sie bawisz w adwokata marka.

    6 5 Cytuj
  • Raphaell 9 mar 2012

    ...masz dwa niki? ha ha to nie było do Ciebie

    1 9 Cytuj
  • 9 mar 2012

    tiger nie mam 2 nicków , ale twoja postawa jest jednoznaczna - adwokat marka! masz prawo ,ale odpowiedzialnosc karna spoczywa na sprawcy tragicznego wypadku i to rozstrzygnie sad , a nie ty!

    10 4 Cytuj
  • 9 mar 2012

    Możecie skończyć ta pyskówkę?
    Tajger, jesteś tu nowy, więc chyba nie wiesz, że pełno tu trolli, którzy tylko czyhają na takich naiwniaków jak Ty, chcących za wszelką cenę udowodnić swoją rację.
    Nic nie zdziałasz, tylko wyjdziesz na frajera. A już na pewno nie pomożesz Markowi, dla którego utworzono ten temat.

    A redakcja - tradycyjnie. Nic nie robi, żeby to skończyć, bo temat się kręci.

    10 6 Cytuj
  • 9 mar 2012

    [quote=Tiger72] "starzec"?-wyluzuj załóż sobie nowe forum i tam się baw w "adwokata":).... [/quote]

    przedstawiciel młodego pokolenia

    http://www.sl-webs.com/deesillustration/artwork.asp?arrowphoto=8&cat=satire

    9 3 Cytuj
  • 9 mar 2012

    A nie pomyślałeś że po prostu zasnoł

    4 5 Cytuj
  • 9 mar 2012

    [quote=gość: pawlo3] A nie pomyślałeś że po prostu zasnoł [/quote]
    JAK TIROWIEC JEST ZMECZONY TO NA PARKING I SPAC A NIE JECHAC I POWODOWAC ZAGROZENIE I WYPADKI

    10 6 Cytuj
  • 11 mar 2012

    Marku wracaj do zdrowia POZDROWIENIA

    14 Cytuj
  • 12 mar 2012

    [quote=gość: koma] Marku wracaj do zdrowia POZDROWIENIA [/quote]
    ja Tobie tez zycze wszystkiego naj.i mam nadzieje , ze ten wypadek byl skutkiem czegos nie zwiazanego z twoja wina , np.awaria samochodu , ktróy prowadziles , bo jak nie to nie bedzi Tobie do śmiech , a narazie pozdrawiam

    9 4 Cytuj
  • 20 mar 2012

    http://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=394869127194620&id=194457527235782

    może to wam wiele wyjaśni i nie bedziecie wymyślać własnych niestworzonych historii

    3 Cytuj

Odpowiedz