Forum » Społeczeństwo

Poradnia przedmałżeńska

  • Bylic 4 mar 2012

    Witam,
    <div>Czy ktoś może wystawić opinię na temat poradni w myślenicach??</div>
    <div>Zależy nam na bezproblemowym załatwieniu wszelkich formalności</div>

    3 5 Cytuj
  • 4 mar 2012

    niedawno załatwialiśmy formalności p/ślubne .Było miło i sympatycznie.Polecam.

    5 Cytuj
  • 4 mar 2012

    Witam, Dodatkowo do pytania dołączam kwestie pieniędzy? ile to kosztuje?

    3 2 Cytuj
  • Tomek 5 mar 2012

    Sama poradnia kosztuje "co łaska". A co do poradni, jeśli pójdziecie i nie będziecie sie wdawać w dyskusje za to będziecie potakiwać to pójdzie to sprawnie i bezproblemowo.

    3 2 Cytuj
  • 5 mar 2012

    a może ktoś podać dokładny adres tej poradni? i czy trzeba umawiać się na spotkanie wcześniej? i w jakim czasie odrobimy wszystkie spotkania? z góry dzięki za info;)

    3 1 Cytuj
  • 5 mar 2012

    Poradnia jest czynna we wtorki i w czwartki od 18:00 - 20:00.Nie ma zapisów.Czsem trzeba poczekać w kolejce, nie chodzi o to żeby potakiwać tylko jeśli mnie nurtował pewin problem pani mi wytłumaczyła i podbiła pieczątki.

    1 1 Cytuj
  • 5 mar 2012

    aha jeśli jesteś z myślenic zapytaj rodziców gdzie było stare kino - to tam

    3 Cytuj
  • 5 mar 2012

    dzięki;)

    1 Cytuj
  • Tomek 5 mar 2012

    [quote=gość: młodzi]nie chodzi o to żeby potakiwać tylko jeśli mnie nurtował pewin problem pani mi wytłumaczyła i podbiła pieczątki. [/quote]
    Tu bym polemizował. Znajomy miał w jednej kwestii odmienne zdanie niż pani, która jest (ewentualne była) katechetką w ZSTE. Zrobiła mu pyskówkę i nie podbiła. Musieli z narzeczoną jechać do innej poradni.

    1 1 Cytuj
  • 5 mar 2012

    Ale jest druga pani

    2 Cytuj
  • Tomek 5 mar 2012

    Owszem. Ta starsza pani w okularach jest w porządku. Ja tylko mówię, żeby uważać na katechetke.

    2 1 Cytuj
  • 5 mar 2012

    Pani Marysia (ta co przyjmuje we wtorki) jest OK! Tamtej nie polecam...

    2 1 Cytuj
  • 13 mar 2012

    a czy może ktoś powiedzieć ile potrwa odrobienie tych spotkań w poradnii? w jakim odstępie czasowym należy przyjść na kolejne spotkanie? bardzo proszę o odpowiedź;)

    Cytuj
  • 13 mar 2012

    dołączam się do prośby;)

    Cytuj
  • 13 mar 2012

    najlepiej iść na 2 godzinne warsztaty z komunikacji małżeńskiej załatwiają 2 wizyty w poradni :) a jak się już jest po tych warsztatach Pani w poradni podbija 3 wizytę bez żadnego problemu w 3 sekundy :) sama tego doświadczyłam. szczegóły podam prywatnie. proszę o kontakt na malabik@op.pl

    Cytuj
  • 13 mar 2012

    U nas w Myślenicach jest tak, że przyjmują dwie panie, jedna we wtorki a druga w czwartki (18.00-20.00) a w jakim odstępie czasowym to trudno mi powiedzieć bo ja chodziłam tydzień po tygodniu.

    Cytuj
  • 13 mar 2012

    Po pierwszej 10 minutowej wizycie, Pani kazała przyjść za 2 tygodnie, w trakcie 2 wizyty podbiła pieczątki, wrzuciliśmy pieniążki do puszki z napisem &#039;&#039;ofiara na książki&#039;&#039;czy coś podobnego:) i po 5 minutach byliśmy wolni i tyle :)

    1 Cytuj
  • 14 mar 2012

    do kaiiisa...a w który dzień chodziliście?

    Cytuj
  • Dominika Wójcik 14 mar 2012

    Ja chodziłam we wtorki(byliśmy tylko 2 razy) do tej młodszej Pani i trochę pokiwaliśmy głowami na temat metody kalendarzykowej wiadomo.. ;-) ale potem mieliśmy kilka pytań i naprawdę było ok.Jak wpada para małolatów i robi sobie jaja i lekceważy całą sprawe to wtedy żal mi takich przyszłych małżonków bo to świadczy tylko o ich ogólnym podejściu do ślubu itd.a najciszej siedzą już Ci z brzuszkiem ,ale nikt ich palcem nie pokazuje,ludzka rzecz ;)Ksiądz tylko powie że zaczeli nie pokolej ale luz. Mimo że tyle nam odradzano Myślenicką poradnię to miło wspominam ten kurs-księży nawet miło się słuchało,wesoło było.Tylko jak przyszło do wykładu tej starszej pani w okularach to wiało nudą więc sama wcześniej skończyła jak już widziała ze ludzie nie słuchają.A i daja tam dobre cukierki ;-)Naprawdę da się &#039;wszystko załatwić&#039; .Pozdrawiam

    2 2 Cytuj
  • 14 mar 2012

    do hm... nie pamiętam który to był dzień, pamiętam tylko że Pani miała ciemne włosy :P, i była bardzo sympatyczna. naprawdę było ok, a tyle się wcześniej nasłuchałam na temat tych poradni:/

    2 1 Cytuj
  • 15 mar 2012

    dzięki za informacje;)

    1 Cytuj
  • 5 cze 2012

    Ile trwa taki kurs ??

    Cytuj
  • 9 cze 2012

    Kurs trwa przez dwie soboty drugą i trzecią, zaczyna się o godzinie 15 i trwa do około 18, czyli zaczyna się 9.06

    Cytuj
  • 16 kwi 2013

    Właśnie dziś byliśmy na 2 wizycie w poradni. Pierwsza trwała może 10 min, druga chyba nawet krócej.Bardzo miła Pani,można z nią normalnie porozmawiać.Na dzisiejszym spotkaniu podbiła nam pieczątki. Wizyty w poradni ograniczyły się do 2 ;) Miałam troszkę stresa,narzeczony też ale okazało się że niepotrzebnie.Wizyta " kosztuje" co łaska. Na biurku tej Pani jest taka mała puszeczka i tam się wrzuca pieniążka :) mam nadzieje że troszkę pomogłam :) buziaki

    ps.Nie stresujcie się bo na prawdę nie ma czym i życze wszystkim Szczęścia na nowej drodze Życia ;*

    Cytuj

Odpowiedz