Forum » Społeczeństwo

Pytanie do zorientowanych.

  • 5 mar 2012

    Witam.
    Chciałbym zapytać gdzie można wypożyczyć, urządzenie do rozdrabniania gałęzi. Wiem, że używa tego RPGK no ale od nich na pewno nie pożycze. Są wypożyczalnie sprzętu budowlanego, ale może ktoś orientuje się gdzie mogę dostać takie urządzenie? Będę ogromnie wdzięczny za trafne odpowiedzi.
    Pozdrawiam, Adam

    6 3 Cytuj
  • 5 mar 2012

    a tam urzadzenie do rozdrabniania:) siekierka + pniaczek i jazda :D

    a tak na powaznie jestem na 100 % przekonany że nigdzie nie wypożyczysz w Mc-e takiego sprzęta :(

    Popytaj w ogrodniczych sklepach .

    6 1 Cytuj
  • 6 mar 2012

    w agropatnerze w krzyszkowicach

    1 Cytuj
  • 30 mar 2012

    gdzie znajduje sie redakcja Gazety Myślenickiej ?????????????

    1 Cytuj
  • 30 mar 2012

    W marketach typu Obi spotkasz, albo np. na Allegro. Chińszczyzny za kilkaset zł raczej nie warto. Zgłoś że oddasz drzewo za darmo to na pewno się ktoś zjawi i w ten sposób pozbędziesz się problemu bez wydawania tysięcy na taki osprzęt.

    Cytuj
  • 30 mar 2012

    [quote=gość: michael] gdzie znajduje sie redakcja Gazety Myślenickiej ????????????? [/quote]
    W rynku, budynek Urzędu Miasta.

    1 Cytuj
  • 30 mar 2012

    [quote=adam_mysliciel] Witam.
    Chciałbym zapytać gdzie można wypożyczyć, urządzenie do rozdrabniania gałęzi. Wiem, że używa tego RPGK no ale od nich na pewno nie pożycze. Są wypożyczalnie sprzętu budowlanego, ale może ktoś orientuje się gdzie mogę dostać takie urządzenie? Będę ogromnie wdzięczny za trafne odpowiedzi.
    Pozdrawiam, Adam [/quote]
    a co tam Adamie, teściowa się już psuje ? ;)

    3 Cytuj
  • 30 mar 2012

    można kupić taki sprzęt znajoma ma a rozdrobnione gałęzie słóżą jej jako kora do krzewów

    Cytuj

Odpowiedz