Forum » Społeczeństwo

prawda o Palikocie

  • 13 lut 2013

    Kiedyś myślałem, że Palikot z czasem nabierze jakiejś politycznej ogłady i wniesie pewną nową energię do parlamentu. Energię może i wniósł ale niestety burak dżentelmenem nigdy nie będzie. To oczywiście w aspekcie słów o gwałcie które mnie osobiście zbulwersowały. W normalnych okolicznościach powinien dostać w pysk. Żenujące? To za mało...

    "Jesli nie wiesz jak się zachować, zachowaj się chociaż przyzwoicie"

    6 2 Cytuj
  • Def Ibrylator 13 lut 2013

    Jeśli chodzi o moją listę największych zagrożeń dla Polski, to Pan Palikot plasuje się na zaszczytnym miejscu pierwszym. Za nim depcze mu po piętach PIS. Na trzeciej pozycji dumnie stoją Platforma i SLD. Reszta jak na razie poza podium.

    3 1 Cytuj
  • 13 lut 2013

    Są dwa wyjścia albo jest inteligentnym głupkiem na co wskazywałyby objawy albo wszystko co robi jest misternie realizowanym planem i skłaniam się do tej drugiej opcji.W polityce na tym szczeblu rzadko coś jest przypadkowe.

    6 Cytuj
  • 13 lut 2013

    pesymista inteligentny to Palikot jest, tylko mocno nieokrzesany, a inaczej mówiąc brakuje mu starej i poczciwej kindersztuby. Notabene jak wielu innym politykom od lewa do prawa...

    3 Cytuj
  • 13 lut 2013

    Palikot w naszym społeczeństwie jest bardzo potrzebny, zwłaszcza gdy lewica nie spełnia swojej roli. Równowaga musi być zachowana i jakieś proporcje dla poszczególnych grup społecznych.
    Inaczej byli byśmy czarno-biali, albo tylko biali a może nawet tylko czarni?

    2 6 Cytuj
  • 13 lut 2013

    bono tak Palikot potrzebny tylko język wypowiedzi delikatnie mówiąc jakby czasem zbyt chamski a przypisywanie kobiecie tęsknoty za gwałtem to już absolutne jego himalaje...

    1 5 Cytuj
  • 13 lut 2013
    czytelnik napisał/a:

    bono tak Palikot potrzebny tylko język wypowiedzi delikatnie mówiąc jakby czasem zbyt chamski a przypisywanie kobiecie tęsknoty za gwałtem to już absolutne jego himalaje...

    OK. Pełna zgoda. Piszę tylko o zjawisku, nie o osobie.

    1 3 Cytuj
  • 13 lut 2013

    janusz p język chamski ordynarny zachowanie w polskim sejmie taka osoba wogóle nie powinna być

    9 Cytuj
  • 14 lut 2013

    jaki jest taki jest. Język zbyt cięty, ale gość nadzwyczaj inteligentny i oczytany. Może jako osoba jest kontrowersyjny aczkolwiek jego partia bardzo potrzebna w tym motłochu jaki mamy w izbach.
    Wcale się nie dziwię, że jest z deczka wku..ony na swoją marszałkinię. Dała nagrody poza księgowością, pod stołem chcąc sprzeniewierzyć państwową kasę, po czym obiecała ustąpić ze stanowiska i "zrobiła z gęby bidet", nie dotrzymując słowa danego własnej partii i swoim kolegom. Wg mnie postąpiła lekko mówiąc niegodnie i zdziwiłbym się gdyby nie wyleciała z partii na "zbity r.j".
    Co by nie mówić na Palikota, postąpił poprawnie i z wielką odwagą, której nie miał żaden inny klub, którego marszałkowie pod stołem podzielili sobie publiczną kasę.

    3 11 Cytuj
  • 14 lut 2013

    haha inteligentny weź sie mecenasie nie odzywaj

    6 Cytuj
  • 15 lut 2013
    pisowiec napisał/a:

    haha inteligentny weź sie mecenasie nie odzywaj

    Widocznie nie wiesz na czym polega inteligencja. Dla PiSowca to pewne że ktoś kto jest przeciw nim nie może być inteligentny. Inteligentni są tylko w PiSie ;) PiS ma wyłączność na inteligencję, szkoda że ta inteligencja nie przedkłada się na czyny i projekty ;)
    Tu mamy ostatni przykład nad wyraz inteligentny:

    http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,13392266,Mariusz_Kierepka__prokurator_od__nocnych_przesluchan__.html

    3 Cytuj
  • 15 lut 2013

    jaki jest taki jest. Język zbyt cięty, ale gość nadzwyczaj inteligentny i oczytany. Może jako osoba jest kontrowersyjny aczkolwiek jego partia bardzo potrzebna w tym motłochu jaki mamy w izbach.
    Wcale się nie dziwię, że jest z deczka wku..ony na swoją marszałkinię. Dała nagrody poza księgowością, pod stołem chcąc sprzeniewierzyć państwową kasę, po czym obiecała ustąpić ze stanowiska i "zrobiła z gęby bidet", nie dotrzymując słowa danego własnej partii i swoim kolegom. Wg mnie postąpiła lekko mówiąc niegodnie i zdziwiłbym się gdyby nie wyleciała z partii na "zbity r.j".
    Co by nie mówić na Palikota, postąpił poprawnie i z wielką odwagą, której nie miał żaden inny klub, którego marszałkowie pod stołem podzielili sobie publiczną kasę.

    zgadzam się całkowicie Palikot to mądry gość i wie co robi !!!

    6 Cytuj
  • 15 lut 2013

    Palikot jest rozmówcą niewygodnym, ponieważ pobierał naukę na tym samym uniwersytecie na którym kształcą naszych duchownych. Filozofia na tym uniwersytecie jest ta sama, tylko sposób jej wykorzystania, inny.

    3 5 Cytuj

Odpowiedz