Forum » Społeczeństwo

Petycja w sprawie katastrofy Smoleńskiej.-podpisz.

  • 2 lip 2012

    Ja podpisałem, kto chciał to podpisał z własnej woli, nikt nikogo nie zmuszał do popdisu więc darujcie sobie głupie komentarze ...

    Co do samej akcji oceniam na +, najważniejsze, ze się udała i niczego nie zmienią wasze żałosne i godne politowania wpisy na temat Smoleńska i Kaczyńskiego.

    JESTEM DUMNY, ŻE TO PODPISAŁEM (możecie minusować :-D)

    35 14 Cytuj
  • 2 lip 2012

    Teraz takie petycje to "musztarda po obiedzie" , trzeba było myśleć o tym dużo wcześniej.Wszystkie dowody i tak zostały zniszczone.

    3 29 Cytuj
  • 2 lip 2012

    [quote=marr] petycjami ? pisaniem bzdurnych postow na prowincjonalnym forum ? marszami ramie w ramie z kibolami ? otwieraniem parkow, rond, ulic i czego tam jeszcze im Kaczynskich ? rozdrabnieniem "prawicy" ?

    nie tedy droga Panowie... [/quote]
    A którędy mądralo ??
    Władza obecnie ma wszystkie media, sądy i prokuratorów czego dowody widzimy na codzień.
    Jaką opozycja ma siłę przebicia ?

    36 3 Cytuj
  • 2 lip 2012

    Lepiej późno niż wcale ! Katastrofa do dzisiaj jest niewyjaśniona, wszystkie dowody i czarne skrzynki w rękach Rosjan nie wiem czy kiedykolwiek się dowiemy co się tam stało ... Chyba nie za naszego życia ...

    25 3 Cytuj
  • Marek 2 lip 2012

    [quote=gość: opozycjonista]A którędy mądralo ?? [/quote]

    WYBORY - to jedyna droga.

    4 30 Cytuj
  • 2 lip 2012

    Niewiarygodne co ja widze to jakas kpina z ta petycja ludzie wezcie sie za robote a wczesniej do lekarza bo macie cos z glowa tyle ludzi ginie w wypadkach morduja dzieci a wy nic tylko smolensk i nic wiecej

    7 27 Cytuj
  • 2 lip 2012

    robertos- gdyby w innym kraju zdarzyałby się taka katastrofa to na pewno do wyjaśnienia jej nie schodziałby z pierwszego miejsca. Ale tu jest Polska, śledztwo i dowody oddaje się Rosji, pomyśl gdyby na terenie Polski rozbiłby się samolot Obamy- myślisz, że Polska prowadziałaby śledztwo i nie chciała oddać wraku USA i do tego go niszczyła ? Śmieszny jesteś z tym swoim tekścikiem xD

    28 5 Cytuj
  • 2 lip 2012

    Już widzę jak Bronek z Donkiem nie chcą oddać czarnych skrzynek USA :-) Teren od razu otoczyłyby służby amerykańskie i każdy kawałek i skrawek samolotu składaliby w hangarze aż do złożenia w całość. Polskie władze nie miałby nawet dojścia do samolotu. Ale naszej władzy widocznie nie zależy na wyjaśnieniu katastrofy, dlatego dobrze, że chociaż zwykli ludzie coś robią w tym kierunku.

    30 5 Cytuj
  • 2 lip 2012

    [quote=gość: Gienek z Polanki] Już widzę jak Bronek z Donkiem nie chcą oddać czarnych skrzynek USA :-) Teren od razu otoczyłyby służby amerykańskie i każdy kawałek i skrawek samolotu składaliby w hangarze aż do złożenia w całość. Polskie władze nie miałby nawet dojścia do samolotu. Ale naszej władzy widocznie nie zależy na wyjaśnieniu katastrofy, dlatego dobrze, że chociaż zwykli ludzie coś robią w tym kierunku. [/quote]
    A OD KIEDY TO JESTES NA TY Z PREZYDENTEM I PREMIEREM?TACY WLASNIE JESTESCIE Z PIS-U JAK PREZYDENT TO BRONEK JAK PREMIER TO DONEK A JAK KACZYNSKI TO WTEDY PAN PREZES JESTES SMIESZNY

    5 25 Cytuj
  • Tolo 2 lip 2012

    [quote=gość: marcinecki] Rok 1918 odzyskanie niepodległości
    1920 wojna polsko –bolszewicka
    1 wrzesień 1939r agresja Niemiec hitlerowskich
    17 wrzesień 1939 agresja Rosji sowieckiej
    Okupacja , pierwsze obozy koncentracyjne, Katyń wywózki na Sybir i Kazachstan.
    Dochodzimy do 1945r kiedy to Stalin instaluje władze komunistyczną na terenie Polski.

    !

    Teraz pytanie kto po tym wszystkim popiera władze ludową ?
    Właściciele ziemscy nazwani obszarnikami którym skonfiskowano majątki i podzielono na parcele – nie
    Małorolni chłopi nazwani kułakami –nie
    Młynarze , kowale , leśnicy – nie
    Fabrykanci, bankierzy , handlarze, kamienicznicy – nie
    Lekarze, prawnicy , administracja państwowa – nie
    Wykwalifikowana klasa robotnicza - nie
    No więc kto ?
    Otóż bezrolni chłopi , fornale , menele, bezrobotni, złodzieje i mordercy.
    Ta grupa otrzymała od Stalina prace , mieszkanie i awans społeczny . Ci ludzie to pierwsza elita PRL, jeszcze surowa ale świadoma że bez opieki Rosji nic w życiu nie osiągnie, to sekretarze lat 50 i 60 tych.
    Następnie ich dzieci , już po skończonych studiach partyjnych, potrafiący się poprawnie wysłowić stanowią w latach 70 i 80 kwiat PRL.
    Koniec komunizmu był łaskawy dla ich dzieci , zachowali majątki , układy zostali biznesmenami to już kadra IIIRP .
    Mimo że minęło tyle lat odkąd ich dziadowie wyszli z czworaków i melin podmiejskich , nadal słoma wystaje z butów.
    Popatrzcie na zachowanie obecnych elit , czy ktokolwiek wyobraża sobie żeby powiedzieć człowiekowi którego brat zginął powiedzmy w ”wypadku” aby do niego zadzwonił.

    To ten sam typ ludzi którzy odzierali powstańców styczniowych z butów , grzebali we wnętrznościach zamordowanych Żydów szukając kosztowności .
    Ta hołota wniosła na szczyty wzorce wyniesione z czworaków , język ,zachowanie obyczaje , wtedy miedzy sobą się żarli , kopali dołki aby mieć lżejsza prace ,lepsze wynagrodzenie . Dzisiaj robią to samo , żaden nie pomyśli o wspólnocie , o narodzie, liczy się tylko indywidualny zysk.
    Czy popieranie takich ludzi nie świadczy o tych co ich wybierają ?
    Nawet nie wiecie jak się brzydzę tą cała elitą obecną , jak mnie mierzi oglądanie Niesiołowskiego Palikota i innych .
    Polacy !!!!!!!!!!
    Otwórzcie oczy , to że inni plują nam w twarz to nasza wina , chama trzeba lać PO pysku bo będzie coraz gorzej . [/quote]

    DZIĘKUJĘ ZA KONKRETNY WYKŁAD Z HISTORII !!!
    Zważywszy na to jak ją chcą ograniczyć tym bardziej

    31 2 Cytuj
  • 2 lip 2012

    @ robertos

    Po pierwsze nie jestem z PISu i nie musisz tak krzyczeć używając dużych liter- wiesz w ogóle co to jest Netykieta ? :-)

    Po drugie to Ty jesteś śmieszny i nie za bardzo rozgarnięty jeżeli z dwóch postów wyciągasz dwa określenia które nic nie znaczą w tych wypowiedziach, a nie umiesz ustosunkować się do reszty i odpowiedzieć na całość :-D

    A po trzecie nawet Jarosława Kaczyńskiego nazywam po prostu Jarkiem a nie jakimś prezesem jak go określiłeś, a na przyszłość życzę Ci trochę więcej luzu, bo jeżeli nawet w życiu prywatnym przyczepiasz się do takich pierdoł to naprawdę trudno z Tobą wytrzymać.
    Pozdrawiam.

    26 2 Cytuj
  • 2 lip 2012

    ha ha ha ha
    myślenicki grajdoł

    3 26 Cytuj
  • 2 lip 2012

    Marcinecki super to ująłeś a dowodem że masz rację są późniejsze wypowiedzi nowoczesnej elyty

    24 2 Cytuj
  • 2 lip 2012

    [quote=gość: OTTOman] ha ha ha ha
    myślenicki grajdoł [/quote]

    Paszoł Won jak ci się obiektywne argumenty nie podobają, te za i przeciw.
    Hanys jesteś czy POtomek NKawódzisty? Jak ci się nasze forum nie podoba, wolna droga.
    Czy ci główne "media" całkiem mózg wyprały?
    Kto ma rozum niech z niego korzysta, Myśleniczanie nie gęsi i swój rozum mają...
    Jeśli już musisz lub ci za to płacą to pisz merytorycznie i na temat.

    25 4 Cytuj
  • 2 lip 2012

    Może ojciec mateusz jest w stanie rozwiązać tą zagadkę? bo macierewicz przegrał z wiatrakami

    7 24 Cytuj
  • 3 lip 2012

    [quote=gość: NicTo] gość: OTTOman napisał/a: ha ha ha ha
    myślenicki grajdoł

    Paszoł Won jak ci się obiektywne argumenty nie podobają, te za i przeciw.
    Hanys jesteś czy POtomek NKawódzisty? Jak ci się nasze forum nie podoba, wolna droga.
    Czy ci główne "media" całkiem mózg wyprały?
    Kto ma rozum niech z niego korzysta, Myśleniczanie nie gęsi i swój rozum mają...
    Jeśli już musisz lub ci za to płacą to pisz merytorycznie i na temat. [/quote]

    Podoba się (!!) - zwłaszcza styl obłudy, gniewu, i "obiektywnych argumentów".
    Tylko tu na tym forum

    5 23 Cytuj
  • 3 lip 2012

    aktywny ten pisowski ludek, rondo, teraz petycja, styl wypowiedzi godny pożałowania, a dywagacje marcineckiego akurat do pisowskiego wyborcy pasują, przepisał Ziemkiewicza charakterystykę polactwa, tylko, że ludzie z czworaków , których notabene lżyć nie należy na PiS głosują, Niesiołowski to hrabia.Elyta z czworaków zginęła z Kaczyńskim, ta PO-wska z Wajdą wróciła. Taki los i Obamie zawracać głowy nielzja, pycha została ukarana, zginął mierny prezydent, który chciał na Katyniu kapitał polityczny zbić.

    11 26 Cytuj
  • 3 lip 2012

    to jest jakas komedia...raczek komediodramat. Chciałbym bardzo wiedziec jak wygląda życie człowieka która żyje pogrążony w teoriach spiskowych...to samolot, to żydzi, to illuminati.

    Wiem oczywiście odcinacie się od tego wyborcy pisu...kiedy w ty zostawicie w końcu ? Choć jestem pewien że to nie wyborca a aktywny działacz partyjny stworzył ów temat. Może to lepiej jakby w internecie pod każdą wypowiedzią widniał wszystkie dane adresata...bo takich postów by nie było/

    TO wasze pisanie wszędzie PO wielkimi literami...o czym to świadczy ? kto tak piszę ? albo dzieciak albo ktoś kto ma jakieś problemy z sobą...moze jeszcze zaraz będzie o dziadku w wermachcie.

    Taaa zawracajcie Obamie 4 litery. Jestem bardziej niż pewien że to przeczyta :D:D:D

    A teraz na koniec prosze odpiszcie mi powiedziecie jesli na prawde wierzycie ze to byl zamach albo ze rozpylane mgle ja to chce zobaczyć bo wprost nigdy nikt tego nie powie zeby sie nie wyglupic

    9 25 Cytuj
  • 3 lip 2012

    Witam
    Czytam i czytam te niektóre komentarze i tak się zastanawiam gdzie niektórzy z Was zgubili mózg? Upał doskwiera rozumiem ale nie widzę powiązania.
    Czytając te komentarze anty PO-wskie z DUŻYCH liter to ogarnia mnie ogromny śmiech. Na wstępie ogłaszam wszem i wobec, jestem za żadną z tych dwóch partii, bynajmniej przeciwko jednej, ale nóż w kieszeni mi się otwiera jak widzę jaką kolejną zagrywkę ze strony partii szanownego prezesa. Otóż moi drodzy takim petycją mówimy stanowcze NIE!
    Nazywanie ulic, stawianie pomników i innych prostych dupereli to po prostu robi się bynajmniej nie smaczne, jakie pomniki, jakie ronda o tym imieniu, wielkie poświęcenie z córką zmarłego w tym locie BYŁEGO prezydenta, pytam się po co??? Zapytał ktoś w ogóle innych mieszkańców o zdanie? czy szanowny pan którego nazwisko widnieje na tymże pomniku, był w ogóle w Myślenicach?Sądzę że nawet nie wiedział że istnieją, kolejne pytanie czy on sam tam leciał?? Wiele zasłużonych osób znajdowało się w tym samolocie,wiele ważnych postaci, generałów, ale nie pamięta się już o tym, bo na miejsce honorowe wychodzi szanowny Pan o którym jak zawsze głośno. Ludzie nie mają pracy, z głodu przymierają a szanowna władza co robi? stawia pomnik a za kogo pieniądze? Za NASZE!! Nie długo będzie ogłoszone kolejne święto narodowe w kwietniu.. może już dość tego, doszukiwania się kto, gdzie po, co i dlaczego? Oczywiście wiem, przecież to wina PO, tylko zawistni ludzie z parti PIS potrafią wymyślić takie brednie.. Uświadomcie sobie to w końcu i raz na zawsze że nikogo do swoich politycznych poglądów i śmiesznych racji nie przekonacie. Każdy kto trzeźwo myśli i patrzy na świat Was nie posłucha szanowni, śmieszni i zawistnie rozgoryczeniu działacze i wysłannicy PIS-u.

    7 26 Cytuj
  • 3 lip 2012

    zdjecie

    24 8 Cytuj
  • 3 lip 2012

    [quote=muza] Kończy się EURO czas spokoju i już na arenę wkraczają oszołomy kaczusie ludzie nie ośmieszajcie Polski i dajcie nam spokojnie żyć!!!!!! [/quote]

    To ty daj nam spokój. Jesteś żenująca bleeee.

    23 8 Cytuj
  • 3 lip 2012

    http://www.youtube.com/watch?v=76wR39GAJ9I polecam krótki filmik o patriotyzmie :)

    3 22 Cytuj
  • 3 lip 2012

    Mam gdzieś Smoleńsk! Jestem prawdziwym Polakiem ! Mam gdzieś oszołomów !

    13 26 Cytuj

Odpowiedz