Forum » Społeczeństwo

Smoleńsk - zamach czy katastrofa?

  • 19 mar 2019
    Strozaninek napisał/a:

    No szczegolnie katastrofa z 2006 roku ze Strozy to dowodzi i opoznienia na budowie Zakopianki Myslenice - Pcim z tamtego okresu rowniez.

    Tak, pamietamy firme Mota Engil, pamietamy :).

    To wskaż takie u których wymienione przeze mnie i Ciebie przypadki się nie zdarzają

    2 Cytuj
  • 19 mar 2019
    bono napisał/a:

    To wskaż takie u których wymienione przeze mnie i Ciebie przypadki się nie zdarzają

    Czy fakt, ze trudno znalezc takie firmy ma powodowac tolerowanie nie wywiazywania sie ze swoich kontraktow? To jakis absurd.

    2 Cytuj
  • 19 mar 2019
    Strozaninek napisał/a:

    Czy fakt, ze trudno znalezc takie firmy ma powodowac tolerowanie nie wywiazywania sie ze swoich kontraktow? To jakis absurd.

    Ni nie tolerowanie, tyko wskaż radę jak wyłonić idealne firmy.

    2 Cytuj
  • 19 mar 2019
    bono napisał/a:

    Ni nie tolerowanie, tyko wskaż radę jak wyłonić idealne firmy.

    Rada jest prosta - zmienic prawo odnosnie przetargow i skonczyc z wybieraniem najtanszych opcji + kontrolowac i wyplacac transzami.

    2 Cytuj
  • 19 mar 2019
    Strozaninek napisał/a:

    Rada jest prosta - zmienic prawo odnosnie przetargow i skonczyc z wybieraniem najtanszych opcji + kontrolowac i wyplacac transzami.

    Prosta, a ani jedni ani drudzy tego nie uczynili, świadomie?

    2 Cytuj
  • 19 mar 2019
    bono napisał/a:

    Prosta, a ani jedni ani drudzy tego nie uczynili, świadomie?

    Najwyrazniej. Bo czemu to cena jest glownym czynnikiem wyboru przy przetargach publicznych? To praktycznie zawsze odbija sie na jakosci i terminowosci Mota, to jeden z wielu przykladow.

    2 Cytuj
  • baron nk klasa 19 mar 2019

    chyba zeszliscie zbytnio z tematu poniewaz powinno sie pisac o katastrofie smolenskiej a tu czytam zupelnie cos innego

    Cytuj
  • 19 mar 2019
    kierowca napisał/a:

    chyba zeszliscie zbytnio z tematu poniewaz powinno sie pisac o katastrofie smolenskiej a tu czytam zupelnie cos innego

    Bono wszędzie napędza gówno warte tematy i wszystkie sprowadza do jednego......PO mu życie uratowało.

    4 Cytuj
  • 19 mar 2019
    Vivaldi napisał/a:

    i co w związku z tym? Po coś to wyciągnął? Tematów Ci brakuje?
    tutaj minęło ponad pół wieku i nikt nic się nie dowiedział, Ty liczyłeś że o Smoleńsku się ktoś wysypie?
    https://www.polskieradio.pl/39/156/Artykul/876824,Tajemnica-katastrofy-w-Gibraltarze

    W obozie śmierci w Oświęcimiu to wg Niemców nie byli Niemcy tylko naziści a w czasie wojny pod Smoleńskiem oficerów polskich nie rozstrzeliwali Ruskie tylko NKWD.
    Ty liczyłeś z Maciarewiczem na coś więcej? Wiem, że akurat Tobie wystarczy żeby spokój był, jesteś w stanie nawet laske zrobić i nic nie mówić byle by cisza była.

    Kto zmienia temat?
    To twój tekst poi moim odgrzebaniu tematu katastrofy TU153

    2 1 Cytuj
  • 19 mar 2019

    Nie widzisz związku? Nie chce mi się wszystkiego Tobie palcem pokazywać.

    2 Cytuj
  • Andrzej 22 mar 2019

    A ja, wyborca PiS pytam, gdzie jest wrak? Przecież Antoni miał go ściągnąć. Jakie są przyczyny katastrofy? Prawda miała ujrzeć światło dzienne? Gdzie są czarne skrzynki? No i najważniejsze: gdzie podwyższenie kwoty wolnej od podatku do 8000?

    3 2 Cytuj
  • 22 mar 2019

    Brawo Endrju.

    2 12 Cytuj
  • 22 mar 2019

    Może mi kto wreszcie wytłumaczy,czym se Kaczyński zasłużył ,czy nie zasłużył że go na Wawelu pochowali i tyle pomników nastawiali ? Ino tym że jako prezydent zginoł tragicznie ? Podobno w Gruzji tyż sprowadzał samolot pod ostrzałem.Mogły ruskie wykorzystać takie ryzykanckie skłonnośći chłopa do zamiszania przy lądowaniu ?

    1 Cytuj
  • 22 mar 2019
    Kiernoz Blachowski napisał/a:

    Może mi kto wreszcie wytłumaczy,czym se Kaczyński zasłużył ,czy nie zasłużył że go na Wawelu pochowali i tyle pomników nastawiali ? Ino tym że jako prezydent zginoł tragicznie ? Podobno w Gruzji tyż sprowadzał samolot pod ostrzałem.Mogły ruskie wykorzystać takie ryzykanckie skłonnośći chłopa do zamiszania przy lądowaniu ?

    Odpowiem krótko, Zasłużył sobie charakterem swojego brata bliźniaka.
    Gdyby się role odwróciły i Jarek był prezydentem a Lechu szefem PiS, to takich przedstawień by nie było.

    2 17 Cytuj
  • 24 mar 2019
    bono napisał/a:

    Rozbijają się 737 max
    a o naszym dochodzeniu o TU 153 jakaś cisza nastała.

    "Eksperci" się wyciszyli, a kasę sporą zainkasowali.
    Prawdę mówiąc niezła fucha zafundowana przez Maciarewicza, gościom od teorii zamachu.

    Ja nadal się zastanawiam po co żeś to wygrzebał? Temat zastępczy wrzuciłeś? Tylko do jakiego głównego?
    https://fakty.interia.pl/raporty/raport-lech-kaczynski-nie-zyje/aktualnosci/news-wpolityce-pl-angielscy-naukowcy-znalezli-trotyl-na-szczatkac,nId,2900798

    1 1 Cytuj
  • 24 mar 2019
    Vivaldi napisał/a:

    Ja nadal się zastanawiam po co żeś to wygrzebał? Temat zastępczy wrzuciłeś? Tylko do jakiego głównego?

    Ano dlatego, że blog jest temu poświęcony, a końca nie widać.
    Wraku jak nie było w Polsce tak nie ma.

    1 1 Cytuj
  • 24 mar 2019
    bono napisał/a:

    Ano dlatego, że blog jest temu poświęcony, a końca nie widać.
    Wraku jak nie było w Polsce tak nie ma.

    To nie blog, a wątek na forum. Jak chcesz mieć bezogródek to skorzystaj chociażby z serwisu blogspot.com.

    Pzdr.

    1 Cytuj
  • 24 mar 2019
    Strozaninek napisał/a:

    To nie blog, a wątek na forum. Jak chcesz mieć bezogródek to skorzystaj chociażby z serwisu blogspot.com.

    Pzdr.

    A jaki ma tytuł ten wątek, że nie można pisać na temat jego treści?

    1 Cytuj
  • 24 mar 2019
    bono napisał/a:

    A jaki ma tytuł ten wątek, że nie można pisać na temat jego treści?

    A czy ja napisałem, że nie można - czytaj ze zrozumieniem. Posługujesz się definicjami, których znaczenia nie znasz.

    1 Cytuj
  • 24 mar 2019

    Widzę, że koledzy chcą zmonopolizować to forum tylko dla swoich treści

    1 Cytuj
  • 24 mar 2019
    bono napisał/a:

    Widzę, że koledzy chcą zmonopolizować to forum tylko dla swoich treści

    Widzę, że jak nie masz argumentów to znowu zmieniasz temat. Przecież ci nie bronie pisać - używaj tylko poprawnych definicji bo się ośmieszasz.

    1 Cytuj
  • 24 mar 2019
    bono napisał/a:

    Jak go zwał tag go zwał, jeżeli jesteś inteligentny to wiesz w czym rzecz.

    Jeżeli jestem inteligenty to dbam o język i poprawność definicji, którymi się posługuje. Inaczej to hipokryzja. Ale widzę, że uwielbiasz być enfant terrible towarzystwa.

    1 Cytuj
  • 24 mar 2019

    Jak go zwał tak go zwał, jeżeli jesteś inteligentny to wiesz w czym rzecz.

    1 Cytuj
  • 24 mar 2019
    bono napisał/a:

    Jak go zwał tak go zwał, jeżeli jesteś inteligentny to wiesz w czym rzecz.

    I kolejny raz Bono usuwa /edytuje swoje posty, bo sam nie wie co pisze i wstawia.

    1 Cytuj
  • 24 mar 2019

    Widzę , że masz dyżur.
    Twoje tłumaczenie, że dyżurujesz przypadkowo i równie przypadkowo odpowiadasz, jest niewiarygodne. Jesteś jednym z nich.

    1 Cytuj

Odpowiedz