Forum » Społeczeństwo

Poszukiwany kierowca golfa, który uderzył w samochód

  • 14 gru 2012

    Witam wszystkich,
    mam taką sprawę. Dzisiaj ok. godziny 21.05 w mój samochód uderzył Golf ( prawdopodobnie czwórka), w ciemnym kolorze i z przyciemnianą szybą (z tyłu), kierowany przez młodego mężczyznę po czym (oczywiście) uciekł. Rejestracja samochodu zaczyna się "KMY", w tym momencie ma on uszkodzony kawałek zderzaka (odłamał się jego fragment). Jeśli ktoś posiada informacje na ten temat to proszę o kontakt. Byłabym wdzięczna za zgłoszenie się naocznego świadka, który niestety opuścił miejsce zdarzenia zanim zdążyłam zejść na dół.

    10 4 Cytuj
  • 14 gru 2012

    Ale gdzie to było?

    7 1 Cytuj
  • 17 gru 2012

    To jak szukanie igły w stogu siana ... Wszystkie rejestracje w tych okolicach zaczynają się na KMY więc wątpię że takie szukanie przyniesie jakieś rezultaty nie mniej życzę powodzenia ..
    Święta idą może dla czystego sumienia sam się zgłosi hehe

    5 2 Cytuj
  • 18 gru 2012

    Zgłoś na Policję niech przejrzą monitoring może coś znajdą nie koniecznie jak uderza ale jak jedzie gdzieś taki golf z uszkodzonym zderzakiem po zdarzeniu

    3 2 Cytuj
  • 18 sty 2013
    alapatala napisał/a:

    Zgłoś na Policję niech przejrzą monitoring może coś znajdą nie koniecznie jak uderza ale jak jedzie gdzieś taki golf z uszkodzonym zderzakiem po zdarzeniu

    nie licz na cuda. Dwa lata temu w mój prawidłowo zaparkowany samochód wjechał pewien pan i uciekł. Widział to mój kolega. I nie ważne, że poszłam na policję, że znalazłam sprawcę. Najciemniej pod latarnią. Zdarzenie miało miejsce zaraz obok komendy. Pod pocztą.

    7 1 Cytuj

Odpowiedz