Forum » Społeczeństwo

Wesele !!! Udane czy nie ? ORGANIZACJA, SALE, ZESPOŁY

  • 6 maj 2012

    Ile waszym zdaniem powinno dać się młodym do koperty?

    1 1 Cytuj
  • 6 maj 2012

    Minimum 400 zł za dwie osoby.

    2 2 Cytuj
  • 6 maj 2012

    Dobry temat. A studentom lub niepracującym ile wypada dać?

    1 2 Cytuj
  • 6 maj 2012

    nie ile wypada dać tylko na ile cie stać tyle dajesz

    4 1 Cytuj
  • 6 maj 2012

    jak student albo niepracujący nie ma to nie idzie i proste.

    Cytuj
  • 7 maj 2012

    masakra co za temat...

    od razu zapytajcie ile na chrzest i komunię

    3 Cytuj
  • 7 maj 2012

    [quote=gość: ludzie...] masakra co za temat...

    od razu zapytajcie ile na chrzest i komunię [/quote]

    Tak. O to też warto zapytać. Żyjemy w obłędzie dawania pieniędzy za wszystko. Wesele, Chrzest, roczek, potem komunia... wszystko kasa... Żyjemy w pewnej przestrzeni życia codziennego. Ktoś zaprasza na wesele gdzie od osoby koszt wychodzi mu pewną kwotę a wiadomo, że nowożeńcy powinni otrzymać pieniądze na start. Tak jest w wielu kulturach. Pytanie ile dać żeby nie stanowić straty dla młodej pary na weselu nie jest dziwne. To trudna sytuacja dla tych dla których to finansowe wyzwanie. Ja do tej pory dawałem 300 zł ale zauważam powoli, że to już kwota za mała...
    Oczywiście daje się ile się ma ale chyba każdy chciałby dać młodej parze coś konkretnego a nie tylko przyjść za dwie stówki, nachlać się, najeść i iść do domu... Nie o to chodzi w weselu....

    Cytuj
  • 8 maj 2012

    Gdzie można zamówić tanie do 1,5/1 szt. i ładne zaproszenia ślubne (szybka sprawna realizacja) ?

    Cytuj
  • Dominika Wójcik 8 maj 2012

    Wpisz sobie w google - kraków zaproszenia rynek- i wybierz pierwsza pozycje jaka ci wypadnie(niechce podawać dokladnego adresu bo pewno odrazu usuną..)w zeszłym roku od nich zamawialam i w ciągu ok.tygodnia miałam zaproszenia zwłaszcza że tak do ostatniej chwili nie wiedzieliśmy o której będzie slub...Super się mozna z nimi dogadac przez maila.duży wybor zaproszeń itd.Jak potrzebujesz coś więcej wiedzieć podaj maila,napisze.Pozdrawiam

    1 Cytuj
  • 8 maj 2012

    to ten na mikołajskiej ;)??

    1 1 Cytuj
  • 14 maj 2012

    gdzie można kupić w myślenicach buty ślubne?

    Cytuj
  • Dominika Wójcik 14 maj 2012

    [quote=gość: zaproszenie] to ten na mikołajskiej ;)?? [/quote]
    Tak dokładnie ten :-) a jeśłi chodzi o inne pytanie tzn.o buty to ja swoje kupiłam w sklepie obuwniczym przy Twis Foto na ulicy Reja.Ten sklep jest na rogu i w sumie największy wybór butów ślubnych jaki znalazlam w naszym mieście.

    1 Cytuj
  • Agnieszka 15 maj 2012

    Jeśli chodzi o buty ślubne polecam sklep z obuwiem tanecznym w Mogilanach ( gdzie szyją różne buty )taneczne, wieczorowe, ślubne. Są szyte na miarę - są naprawdę wygodne i można przetańczyć w nich całą noc. W wyszukiwarce proszę sobie wpisać obuwie ślubne mogilany. Cenowo - podobnie jak te w sklepach może ciut więcej, ale naprawdę warto.

    1 Cytuj
  • 15 maj 2012

    w eufori jest wolny z tego co eirm

    Cytuj
  • 16 maj 2012

    mam pytanie w której hurtowni można kupić najtaniej napoje/piwa na wesele ?
    proszę o jakieś namiary

    Cytuj
  • inkwizytor 18 maj 2012

    Witajcie:)
    Tak czytając wiele w sieci, i czerpiąc z doświadczenia moich Znajomych,
    rozsianych po Polsce, zastanawiam się, jak to jest w Myślenicach z zapowiedziami:)
    Jedni nic nie płacili, inni ok.50zł, a bywało że 250zł... a gdzie indziej "co łaska"...
    Czy Ktoś z Państwa wie, jak się sprawy prezentują w Myślenicach, w Parafii NMP?
    Bardzo proszę o dzielenie się w temacie, sugestie:)
    Z wyrazami szacunku
    <div></div>
    <div>Inkwizytor:)</div>

    1 5 Cytuj
  • 18 maj 2012

    rok temu placilam 50 zl

    2 Cytuj
  • inkwizytor 18 maj 2012

    Dziękuję Wera:)

    Pozdrawiam

    1 3 Cytuj
  • 18 maj 2012

    olac zapowiedzi co ca ciemnogród.

    5 10 Cytuj
  • ania 18 maj 2012

    "zapowiedzi" są ogłaszane w konkretnym celu, właściwie te cele są dwa
    1. ludzie mają wiedzieć że iksińska wychodzi za mąż, żeby życzliwi mogli zgłosić, że są jakieś "przeszkody" do zawarcia związku(Kościół określa co może być taką przeszkodą).
    2. wyciąganie kasy, 10 lat temu ślub brałam w Tyńcu, a parafię miałam w Skawinie, poszłam do księdza w parafi po karteczkę...czyli dać na zapowiedzi. Dałam księdzu 40 zł a on się mnie pyta czy za mąż wychodzę czy po piwo wyskoczyłam(!!!). Zabrałam kartkę zabrałam pieniądze i dupę ze stołka też zabrałam.

    14 3 Cytuj
  • 18 maj 2012

    w parafii NMP na zapowiedzi płaciłam 100 zł .

    1 2 Cytuj
  • 18 maj 2012

    A cóż to za licytacja, ile kto dał na zapowiedzi ????

    Nie odpowiadają wam warunki jakie panują w kościele to weźcie sobie sam ślub cywilny.

    4 12 Cytuj
  • 18 maj 2012

    [quote=gość: katolik] A cóż to za licytacja, ile kto dał na zapowiedzi ????

    Nie odpowiadają wam warunki jakie panują w kościele to weźcie sobie sam ślub cywilny. [/quote]

    Prawdziwie "katolicka" porada

    15 2 Cytuj
  • 21 maj 2012

    co do butów ślubnych to mają fajne w salonie ślubnym w dobczycach koło ronda. są to buty firmy witt. sama zamówiłam i mogę polecić.

    1 Cytuj
  • 22 maj 2012

    moze i w dobczycach maja fajne buty ale to jest salon slubny a sukienki nie godne polecenia i ich uslugi znajoma szyla tam sukienke ...:/

    1 Cytuj

Odpowiedz