Forum » Społeczeństwo

Wesele !!! Udane czy nie ? ORGANIZACJA, SALE, ZESPOŁY

  • 11 lut 2013

    albo w skomielnej czarnej

    2 Cytuj
  • 11 lut 2013

    Oddam lokal weselny z terminem 7 Wrzesien 2013, Restauracja Dallas Borzęta

    6 Cytuj
  • 13 lut 2013

    Niech mi ktoś powie czy właściciele hotelu Gala i Hotelu Black and white zachowują się w porządku w stosunku do ich klientów, którzy maja tam zarezerwowane Wesela lub inne imprezy. Kiedy umieścili ogłoszenia że chcą sprzedać lokale. Oczywiście nikt nie sprawdza ciągle w różnych ogłoszeniach ze dany lokal jest do sprzedania. I co się stanie gdy ktoś kupi lokal? co z tymi co maja tam zarezerwowane wesele? Czy właściciele poinformowali klientów którzy zarezerwowali np. lokal na wesele że jest możliwość zmiany właściciela nie wydaje mi się że tak zrobili. Myślę że nikt kto dowiedział by się o takim fakcie nie ryzykował by składając rezerwacji w tym lokalu gdyż liczył by się z tym że nowy właściciel może już nie akceptować starej rezerwacji lub po prostu przerobić lokal na coś innego. Przestrzegam przed robieniem rezerwacji na wesela w tych miejscach. Jeżeli chcecie zweryfikować moje informacje wystarczy trochę poszukać na ogłoszeniach o sprzedaży nieruchomości. Pozdrawiam

    14 1 Cytuj
  • 18 lut 2013

    Pytanie: catering Filipek czy może Pani Gienia z Rudnika? Ma może ktoś jakieś porównanie poza kosztami? Filipek jak się dobrze orientuje 160 zł P. Gienia jak widzę na forum 130 zł.

    9 Cytuj
  • 18 lut 2013

    Kolejne moje pytanie: o zespołach wiele tutaj mowy było, wiele konkurencja o samej sobie się wypowiadała itd, pytanie do osób którym nie zależy na własnej reklamie zespołu: Gołecki, Baciary czy coś innego? Baciary wolne terminy tylko na miesiące zimowe, reszta to trasa koncertowa. Ktoś słyszał inny dobry zespół który może polecić? I coś może na temat Gołeckiego - bo wiele jest opinii ale która prawdziwa?

    3 Cytuj
  • 19 lut 2013

    Witam, byłam przy organizacji kilku wesel, bywa się na różnych weselach, więc wyrażę swoją opinie na ten temat, może komuś pomoże.
    Jeżeli chodzi o zespoły(zaczynając od najlepszych): Sami Swoi, Gołecki, Avangarda, Kapela Zryw.
    Sale: strażnica na Dolnym Przedmieściu, strażnica na Zarabiu, Folwark Zalesie, Dom Weselny w Mogilanach.
    Catering: pani Gienia:)
    Fotografia: LMFoto, Studio Novo.
    Filmowanie: photograph - Dobczyce, Studio Novo

    2 4 Cytuj
  • 19 lut 2013

    A orientujesz się może jak ma się do Studia Novo fotograf/kamerzysta koło Dobosza, salonu Orange - ulica jak dobrze pamiętam Słowackiego.

    1 Cytuj
  • 19 lut 2013

    I czy słyszał może ktoś o zespole Popularni? ;) Jak wypadają na żywo, bo na forum cicho o tym zespole:D

    2 Cytuj
  • 19 lut 2013

    Popularni powinni być popularni ;) Chyba kiedyś miałem okazję pracować ze studio NOVO i wydaje mi się że mają pojęcie o filmowaniu, bo samego filmu nie widziałem. W każdym bądź razie mi nie przeszkadzali w robieniu zdjęć, więc plusa mają :)

    3 Cytuj
  • 19 lut 2013
    HD50000 napisał/a:

    A orientujesz się może jak ma się do Studia Novo fotograf/kamerzysta koło Dobosza, salonu Orange - ulica jak dobrze pamiętam Słowackiego.

    Niestety nie potrafię pomóc w tej kwestii:) Jeżeli chodzi o filmowanie i fotografię najlepiej poszperać po stronach i określić się, czego tak naprawdę szukamy. Czy czegoś niepowtarzalnego, czy idziemy na łatwiznę i robimy tak jak wszyscy:) Moje spostrzeżenia: Studio Novo kręci na lustrzankach i mają o tym pojęcie. Fotografię mają porównywalną z lmfoto - potrafią uchwycić niesamowite chwile i zabrać młodych na piękną plenerówke. Jeżeli chodzi o filmowanie photograph, polecam sprawdzenie strony internetowej, materiał dynamiczny, kręcony z kilku kamer(Nie pracuje w tej branży, to tylko moja opinia:)) Nie zapominajmy także o budżecie ślubnym, od niego wiele zależy:)

    1 1 Cytuj
  • 19 lut 2013

    a był ktoś na weselu na strażnicy w skomielnej ?? ilu gości mieści??

    2 1 Cytuj
  • 22 lut 2013
    floo napisał/a:

    Witam, byłam przy organizacji kilku wesel, bywa się na różnych weselach, więc wyrażę swoją opinie na ten temat, może komuś pomoże.
    Jeżeli chodzi o zespoły(zaczynając od najlepszych): Sami Swoi, Gołecki, Avangarda, Kapela Zryw.
    Sale: strażnica na Dolnym Przedmieściu, strażnica na Zarabiu, Folwark Zalesie, Dom Weselny w Mogilanach.
    Catering: pani Gienia:)
    Fotografia: LMFoto, Studio Novo.
    Filmowanie: photograph - Dobczyce, Studio Novo

    Strażnicom już podziękujemy. na Zarabiu to dopiero totalna porażka kto tam organizuje wesele to nie wie co robi. Na dolnym trochę lepsza ale też już się nie nadaje na wesela.
    Catering : Co pani Gienia ? Tylko ludzie co się nie znają na gastronomi mogą tak pisać i zachwalać. Miałem przyjemność z panią współpracować jako osoba nic do niej nie mam ale wiele wątpliwość co do ceny i jakości. Również ilości zamawianego mięsa coś czasami za dużo tego mięsa było zamówione a jakoś mało później to wyglądało. Zawodowy kucharz się szybko może zorientować o co chodzi. Radze się czasami zastanowić dwa razy bo czasami taniej wychodzi drożej. Szczególnie jest to widoczne w gastronomi :)

    14 5 Cytuj
  • 22 lut 2013

    Marta, nie obraz sie ale pie.. sz jak malo kto. Co ty myslisz ze wszystkich stac na Euforie i catering z Sheratona? Nie oceniaj ludzi swoim plytkim ego i nie oskarzaj jogos kogo nie zlapalas, a reke o kradziez.
    Dla ciebie ludzie ktozy organizuja wesela na straznicach sa gorsi? Wspolpracowalas z pania Gienia ktora kradla przy tobi mieso? Czasem w tym nie uczestniczylas skoro wiesz ile zamawiala a ile wydawala po usmazeniu? Masz miarke w oczach mowiac ze po usmazeniu bylo go mniej? Jestes zawodowym kucharzem ktorego pani Gienia zatrudnila? Moze twoje wpisy maja ja zlosliwie zdyskredytowac publicznie? Chetnie zobacze pozew sadowy pani Gieni o publiczne znieslawienie jej imienia i firmy.

    9 14 Cytuj
  • 22 lut 2013
    HD50000 napisał/a:

    Pytanie: catering Filipek czy może Pani Gienia z Rudnika? Ma może ktoś jakieś porównanie poza kosztami? Filipek jak się dobrze orientuje 160 zł P. Gienia jak widzę na forum 130 zł.

    Marta86 napisał/a:

    floo napisał/a:Witam, byłam przy organizacji kilku wesel, bywa się na różnych weselach, więc wyrażę swoją opinie na ten temat, może komuś pomoże.
    Jeżeli chodzi o zespoły(zaczynając od najlepszych): Sami Swoi, Gołecki, Avangarda, Kapela Zryw.
    Sale: strażnica na Dolnym Przedmieściu, strażnica na Zarabiu, Folwark Zalesie, Dom Weselny w Mogilanach.
    Catering: pani Gienia:)
    Fotografia: LMFoto, Studio Novo.
    Filmowanie: photograph - Dobczyce, Studio NovoStrażnicom już podziękujemy. na Zarabiu to dopiero totalna porażka kto tam organizuje wesele to nie wie co robi. Na dolnym trochę lepsza ale też już się nie nadaje na wesela.
    Catering : Co pani Gienia ? Tylko ludzie co się nie znają na gastronomi mogą tak pisać i zachwalać. Miałem przyjemność z panią współpracować jako osoba nic do niej nie mam ale wiele wątpliwość co do ceny i jakości. Również ilości zamawianego mięsa coś czasami za dużo tego mięsa było zamówione a jakoś mało później to wyglądało. Zawodowy kucharz się szybko może zorientować o co chodzi. Radze się czasami zastanowić dwa razy bo czasami taniej wychodzi drożej. Szczególnie jest to widoczne w gastronomi :)

    Widzę że pani Gienia zaszła za skórę panu Filipkowi w końcu 160zł do 130zł to jest duża różnica. Czy ktoś mi powie Jak się nazywa ta firma Pani Gienin. Nie mogę znaleźć. Proszę nie zapominać urząd skarbowy też śledzi miasto info. Jak powszechnie wiadomo przy organizacji wesel nie wszędzie wszytko jest tak jak powinno i odpowiedni podatek nie jest zapłacony. Myślę że nikt nikogo po sądach nie chciał by ciągać bo by się wystawił na rożne nie potrzebne pytania i nie potrzebne zainteresowania urzędu skarbowego. To samo sie tyczy zespołów grających na weselach. Tak więc apelujemy o zdrową konkurencję.

    11 3 Cytuj
  • 25 lut 2013

    Moze ktos cos jeszcze powiedziec na temat zespolu immunitet?

    3 4 Cytuj
  • Monika Żądło 25 lut 2013

    witam, mam pytanie biorę ślub wrzesień, lub październik 2014 rok. ale konkretna data nie znana, ponieważ albo sala zajęta albo zespół ma zajęte, więc kto może zagrać w tym czasie ? jaki zespół ?

    1 Cytuj
  • 25 lut 2013

    W zeszłym roku miałam wesele, na którym grał zespół Immunitet i w 100% mogę ich polecić, przed weselem miałam obawy bo nie słyszałam ich w nowym składzie ale moje obawy okazały się niepotrzebne, bo grali świetnie bawiąc gości, już na weselu wiele znajomych i osób z rodziny pytało co to za zespół, bo bardzo im się podobał. Jeśli chodzi o sprawy organizacyjne i finansowe (bo to też istotne) to również wszystko w porządku, miły kontakt ;) Cała ekipa jest bardzo wesoła i pozytywnie nastraja. Plusem jest też to, że mogą zagrać na pierwszy taniec piosenkę, którą chcemy a nie jest w ich repertuarze. Oczywiście grają na żywo, ale to już dużo osób pisało. Mają bardzo bogaty repertuar i jeśli pytacie czy grają tylko rockowo to mówię, że w innych stylach też czują się świetnie.

    I nie radzę sugerować się nagraniami z internetu, bo to nigdy nie brzmi tak jak na żywo - niestety.

    7 4 Cytuj
  • 26 lut 2013

    Ma może ktoś numer do Pani G. z Rudnika? ;)

    2 4 Cytuj
  • 27 lut 2013

    witam mam kilka:
    1. ile osób zmieści się w strażnicy w wiśniowej,Lipniku i poznachowicach dolnych
    2. ile kosztuje wynajęcie sali w ww strażnicach i ile wcześniej trzeba rezerwować z góry dziękuje

    1 1 Cytuj
  • 27 lut 2013

    w wiśniowej sala jest na ponad 250 osób to na pewno nie wiem jak w lipniku no i rezerwować trzeba przynajmniej ze dwa lata przed weselem

    1 1 Cytuj
  • 1 mar 2013

    Ile kosztuje wynajęcie sali na jednodniowe wesele w OSP Myślenice Dolne Przedmieście?

    2 Cytuj
  • Szymon 4 mar 2013

    Witajcie!
    Organizuje wesele 120-140 osób, jedno-dniowe i chciałbym zapytać jaki dom weselny/restauracje/sale itp. w Myślenicach, lub w okolicach Myślenic polecacie. Zależy mi na tym by było w miarę elegancko, ale także aby porcje podawanych posiłków nie były miniaturowe jak mi się to już nie raz zdarzyło oglądać na weselach, ale także nie chciałbym przepłacić. Czekam na wasze propozycje, w szczególności chciałbym poznać opinie na temat domów weselnych:
    - Restauracja Wanda - Dobczyce
    - Folwark Zalesie - Dziekanowice
    - Dom Weselny - Krzywaczka
    - Krakowiacy i Górale - Krzyszkowice
    - Hotel pod Dębami - Osieczany
    Pozdrawiam

    1 7 Cytuj
  • 5 mar 2013

    Z tej listy ja polecam "Folwark Zalesie" jedzenie i jakość obsługi na najwyższym poziomie, dobra akustyka sali,jeśli wesele będzie w misiacach letnich to jest gdzie wyjść się przewietrzyć:)

    17 5 Cytuj
  • 12 mar 2013

    Hej, czy któraś z Was może się wypowiedzieć na temat salonu Emilia na Słowackiego? Suknie wyglądają na porządne, ale może któraś z Was tam szyła i powie coś więcej? :)

    Polecicie gdzie zamówić ciasta i tort, takie domowe, nie sztuczne jak w większości cukierni? No i w rozsądnej cenie.

    Cytuj
  • Dariusz Waśniowski 14 mar 2013

    Witam! Chcieliśmy się pobrać w lipcu lub sierpniu 2014 roku...Bardzo proszę o propozycje remiz w okolicach Wieliczki lub Gdowa z pojemnością przynajmniej 170 osób. No i przede wszystkim jakieś fajne zespoły...

    5 Cytuj

Odpowiedz