Forum » Społeczeństwo

Wesele !!! Udane czy nie ? ORGANIZACJA, SALE, ZESPOŁY

  • 19 sie 2013

    jest strona internetowa tez.

    2 1 Cytuj
  • 20 sie 2013

    W sprawie dekoratorki, Pani Francuziak Sułkowice. Dekoracja kwiatowa na pewno. Nie wiem jak reszta. Piękne dekoracje, konkurencyjna cena:)

    7 Cytuj
  • 20 sie 2013

    Kontakt do Pani Francuziak można znaleźć na stronie: powiat-myslenicki-malopolskie.pl / kwiaciarnia Gracja:)

    7 Cytuj
  • 22 sie 2013

    Czy ktoś korzystał z usług Pani Młynarczyk z Łęk? Dekoracje ,,Fiore"?

    1 10 Cytuj
  • 22 sie 2013

    Gdzie/u kogo w Myślenicach lub okolicach można nauczyć się pierwszego tańca? (Oprócz szkoły ,,Samba")

    2 2 Cytuj
  • Viki 24 sie 2013
    Gość napisał/a:

    Czy możecie polecić jakąś naprawdę dobrą, niedrogą dekoratorkę? Jeżeli chodzi o Panią z Ismeny - działa cuda, ale nie wydam 5 tysięcy na samą dekorację... Proszę o pomoc.

    Pani Żądło Ania z Borzęty polecam:)

    7 Cytuj
  • 31 sie 2013

    jakiego kamerzystę/fotografa polecanie?

    3 5 Cytuj
  • 2 wrz 2013

    Mam pytanko o nauki przedmałżeńskie? Czy w Mc są te dwudniowe?

    3 1 Cytuj
  • 3 wrz 2013
    Gość napisał/a:

    Mam pytanko o nauki przedmałżeńskie? Czy w Mc są te dwudniowe?

    KATECHEZY DWUDNIOWE
    poza Krakowem
    * Myślenice, Od lutego 2011 spotkania odbywać się będą co miesiąc, w II oraz III sobotę miesiąca w Domu Katolickim im. Ks. Prałata Józefa Bylicy, przy ul. 3 Maja 1a. Rozpoczęcie o 15:00. Czas trwania ok. 4 godziny. :-)

    6 1 Cytuj
  • 11 wrz 2013

    [quote=CzarnaMka]Jest aż tak źle z tym zespołem "Weekend"?! Czy ktoś z Was miał podobne odczucia jak zostały tutaj wyżej opisane przez "nettixa"???[/quote]

    Witam.
    Miałem przyjemność razem z moją dziewczyną posłuchać zespołu ''Weekend'' w restauracji ''Przystań w kabanosie'' i możemy przyznać, że grają Bardzo Fajnie. Imprezę rozkręcili super.
    Na weselu u siostry mojej dziewczyny też dali czadu :) i żadnych problemów nie było !
    Ogólnie to fajny dogadany młody zespół, grający na żywo ,który naprawdę zadowolił gości na weselu.

    6 2 Cytuj
  • 12 wrz 2013

    Czy ktoś może polecić jakiś bardzo dobry salon fryzjerski który DORADZI jaką fryzurę uczesać na ślub ( Pani Młoda) . Zależy mi żeby to był jakiś konkretny salon, tzn. aby umiał dobrać fryzurę do kształtu twarzy, itp.

    Cytuj
  • 12 wrz 2013

    polecam salon fryzjerski na ul. Matejki 2!

    1 2 Cytuj
  • 13 wrz 2013

    a ja do dekoracji sali na swoje wesele zamówiłam firmę dekoracyjną ze Stróży k. Myślenic. Nazywa się Magnolia. Widziałam parę ich dekoracji i na prawdę mi się podobały, tak samo bukiety ślubne i inne są bardzo ładne. Cenę powiedzieli mi również konkurencyjną.

    1 5 Cytuj
  • 13 wrz 2013

    zespol na wesele polecam LARGO z okolic wierzbanowej, mlode chlopaki graja super i goralskie, i inne, zabawy tez ok

    1 2 Cytuj
  • 14 wrz 2013

    Witam wszystkich poszukujących zespołu muzycznego na wesele ... Po własnych doświadczeniach absolutnie nie polecam zespołu Gołecki z Mszany... Mimo ze nie podacie im wódki na stoliki to i tak ją wniosą sobie i bedą juz pijani o godz 20... dedykacje tragedia .... pisza tak chaotycznie w swoim zeszycie ze sami sie w tym gubią,,, mijaja zamówione dedykacje z czego goście są nie zadowoleni... a o rozliczeniu z pieniędzmi juz nie wspomnę... chodźby nie wiadomo ile pisało na umowie zawsze trzeba im dopłacic... bo "niby" nie ugrali co jest nie mozliwe w moim przypadku iż wiem ze było inaczej... także bez przygotowanej przez siebie skrzynki nawet ich nie bierzcie.... pisze ostrzegając wszystkich którzy maja jakiekolwiek watpliwości co do zespołu Gołecki ... szukajcie innych świetnie grających zespołów ... a ich warto sobie podarować pozdrawiam

    14 3 Cytuj
  • 14 wrz 2013

    polecam zespół expressband: epertuar mają naprawde mega obszerny. Perkusista potrafi tak zmieniać głos - że czasami można naprawde zastanawiać się czy to przypadkiem nie oryginał.... na żywo ich kawałki brzmią jeszcze lepiej niż na ich stronie!!!

    6 Cytuj
  • 15 wrz 2013

    Witajcie!
    Chciałabym się dowiedzieć coś o Krakowiakach i Góralach w Krzyszkowicach.
    Ile biorą za osobę? Za wynajem sali płaci się osobno? Obsługa i media tez?
    Proszę - odpowiedzcie, jeśli tam pracujecie lub jeśli mieliście tam wesele :)

    5 2 Cytuj
  • 16 wrz 2013

    Zespół Mila na wesele idealny:)

    2 10 Cytuj
  • gaa 17 wrz 2013

    [quote=wip186]

    pozytywna napisał/a:

    karla 8899 napisał/a:

    a co do strażnicy na 220 osób, możesz zadzwonic do strażnicy w Trzemeśni, tam chyba się zmieści, z tego co kojarze.

    Nie ma szans upchać 220 do 250 osób to można ale w Drogini.[/quote]

    W Drogini Pan który się zajmuje wynajmem powiedział, że max 160 osób żeby mozna było się ruszyć na parkiecie.
    Sala w Trzemeśni na krzesłach mieści 170 osób, a na ławkach ponad 200.

    8 Cytuj
  • 17 wrz 2013

    WIELKA PROŚBA DO PRZYSZŁYCH PAŃ MŁODYCH !!!!! :)

    POTRZEBUJE NAMIARY NA FAJNĄ TANIĄ SUKNIE ŚLUBNĄ :)
    MOŻE BYĆ KRAWCOWA LUB SALON :) WIELKIE DZIĘKI

    1 Cytuj
  • 17 wrz 2013

    salon przy zoologicznym. Przyniosłam swój projekt i panie mi uszyły suknię taka jaką chciałam :)

    2 1 Cytuj
  • 18 wrz 2013

    Ja ostatnio byłam w salonie sukien ślubnych Isabella - Pani prze urocza pokazałam jej mój projekt i nie było problemu z uszyciem ;0

    1 1 Cytuj
  • 19 wrz 2013

    Ja szylam ze zdjecia swoja suknie slubna I tez obok zoologicznego I bylam bardzo zadowolona. Kupilam tam tez wszytskie dodatki I cena byla bardzo dobra.

    2 2 Cytuj
  • Ania 24 wrz 2013

    Czy może ktoś polecić dobrą kucharkę ? Chodzi mi o taką która bierze "od talerzyka", ponieważ zależy mi na tym aby samej kupić produkty.Proszę o kontakt na lovecristal@interia.pl z góry dziękuję :)

    Cytuj
  • Ania 24 wrz 2013

    Proszę o pomoc, poszukuje namiar na kucharki wraz z obsługą z okolic. Zależy mi na takiej, która liczy "od talerzyka", ponieważ produkty chcę kupić sama. Chętnych do pomocy proszę o kontakt na lovecristal@interia.pl. Pozdrawiam

    Cytuj

Odpowiedz