Forum » Społeczeństwo

Wesele !!! Udane czy nie ? ORGANIZACJA, SALE, ZESPOŁY

  • 26 lis 2013

    poszukuję świeżych informacji o zespole REMIX BAND NIEPOŁOMICE. Możecie się podzielić opiniami?

    3 Cytuj
  • 27 lis 2013

    Odstąpię sale w Kornatce na około 80 osób, termin 01.03.2014
    kontakt kadek1989@wp.pl

    1 Cytuj
  • 27 lis 2013

    szukam kamerzysty na czerwiec 2014! Wszyscy których brałem pod uwagę są zajęci a nie stać mnie wydać trzech tysi, czekam na propozycje.

    1 Cytuj
  • Marek 27 lis 2013
    ona_ napisał/a:

    poszukuję świeżych informacji o zespole REMIX BAND NIEPOŁOMICE. Możecie się podzielić opiniami?

    Ten zespół grał u mojego brata w tamtym roku w "Gali" i powiem że było bardzo dobrze muzycznie i technicznie.Polecam .

    1 Cytuj
  • 27 lis 2013

    Mam kumpla co filmuje, to mogę jutro w pracy zapytać. Tylko podaj konkretny termin. Pakiet minimalny robi z tego co wiem za 2,5 tysiąca ale cena w HD. W 3D jak się wstrzelisz z terminem to pewnie zrobi ci za 3 tysiące.

    14 Cytuj
  • 16 gru 2013

    szukam osoby ktora niedrogo ubrala by mi sale weselna.. ktora oczywiscie sie tym zajmuje

    4 Cytuj
  • inka 20 gru 2013

    czy może ktoś polecić krawcową szyjącą suknie ślubne z okolic lub Krakowa? :)

    Cytuj
  • Artur Jania 27 gru 2013

    A ja polece siebie. Zajmuje sie transporem gosci weselnych i transoortem gosci z imprez okolicznosciowych (wieczory kawaleskie/panienskie) Audi A8
    Pozdrawiam :)

    3 13 Cytuj
  • 9 sty 2014
    viki198926 napisał/a:

    Witam 2 tygodnie temu miałam ślub na którym grał Swietny zespół ,,GOŁECKI''dzięki niej miałam świetne wesele wiec z tym sie nie zgodze,każda orkiestra lubi sie napić u mnie też pili ale z umiarem grali az do rana do 7 wiec tego im nie można zarzucić są wielcy !!!:)Pozdrowienia dla Davidka Pawełka Ignasia i Zbysia :):):)Jeszcze raz Dziękujemy :*

    To jest forum i każdy może wyrazić swoje zdanie. Nie jestem jedyną osobą pisząca o tym zespole . mój post jest dla przestrogi, ale gratuluje udanej imprezy że kapela się nie opiła u nich to sukces .. POzdrawiam

    4 1 Cytuj
  • 12 sty 2014

    Nie wiecie może, ile osób zmieści się w Rudniku w Gali? Tak, żeby można było mówić o swobodzie..?

    Cytuj
  • 13 sty 2014

    A czy grał u kogoś zespół Alt-Band? Ma ktoś jakieś opinie?

    1 Cytuj
  • 17 sty 2014

    Poszukuję namiaru na zespół COMBO z Dobranowic, opinie mile widziane

    3 Cytuj
  • Tom 17 sty 2014
    Kardi napisał/a:

    Nie wiecie może, ile osób zmieści się w Rudniku w Gali? Tak, żeby można było mówić o swobodzie..?

    Rudnik od 150 osób do 600 nawet

    Gala - dwie sale - mała do 130
    duża do 220.

    Pozdr ;)

    Cytuj
  • 19 sty 2014

    Witam! Mieliśmy w Gali przyjęcie weselne na 120 osób w sali bankietowo - konferencyjnej w samym hotelu (mniejszej). Było swobodnie ... i stylowo. Piękne wnętrza, świetna obsługa ... i pyszne jedzenie:)

    2 Cytuj
  • 23 sty 2014

    Witajcie. Chciałam napisać kilka słów o moim doświadczeniu z zespołem Gołecki. Pamiętam jak sama przeszukiwałam to forum w poszukiwaniu opinii... Swoją drogą nie wierzyłam w żadne negatywne wypowiedzi. Teraz niestety muszę do nich dołączyć.
    Umówiliśmy się z zespołem Gołecki na podpisanie umowy. Niestety nikt nie pojawił się ani o czasie, ani nawet godzinę później. Nikt też nie odebrał żadnego z naszych telefonów (dzwoniliśmy z dwóch numerów). Co więcej, nikt dzień ani dwa później nie oddzwonił pomimo, że widział tak dużą liczbę połączeń... W końcu dowiedziałam się, że zespół grał w ten dzień koncert (oczywiście nie od nich, a z ich konta na facebooku). Szkoda tylko, że nikt nie pofatygował się by nas o tym poinformować... Zapomnieli? Nawet jeśli, to każde dziecko wie, że nie należy uciekać od odpowiedzialności... Że jak się coś zrobi, to trzeba chociaż powiedzieć "przepraszam"...
    Pomijam już fakt, że musieliśmy przejechać 60 km bez sensu...
    W życiu bym nie pomyślała, że coś takiego może się wydarzyć. Totalny BRAK PROFESJONALIZMU. Na koniec dodam, że fajne pocieszenie usłyszałam od bliskiej mi osoby: "ciesz się, że teraz zawalili, a nie w dniu wesela":) Tak, cieszę się, że nie podpisaliśmy tej umowy!!

    Na koniec taka luźna myśl... Po co szukać zespołów tak daleko. Tyle wspaniałych kapel mamy w Myślenicach i okolicach, doceńmy to. :)

    12 1 Cytuj
  • 23 sty 2014

    a co myślicie o zespole giepen?????

    2 Cytuj
  • 23 sty 2014

    i o zespole ze Stróży???

    2 Cytuj
  • 23 sty 2014

    ja polecam zespół Incognito z Nowego Sącza grają bardzo dobrze pod nogę i nie drogo.

    2 5 Cytuj
  • 23 sty 2014

    Giepen to ten z Sułkowic ???

    3 Cytuj
  • 23 sty 2014

    może ktoś się podzieli opinią o zespole MAXI z Koźnic?:)

    1 3 Cytuj
  • 23 sty 2014

    ze Sułkowic i Jasienicy... proszę o opinie

    1 Cytuj
  • 24 sty 2014

    coś o nich słyszałam ale od osób postronnych ;) że strasznie blisko ust trzymają mikrofon i że to nie za fajnie słychać są straszne zakłócenia

    Cytuj
  • 24 sty 2014

    Co to znaczy granie "niedrogo"? Na razie gdzie zadzwoniłam to pomiędzy 4000-5000 zł za jednodniowe wesele.

    1 Cytuj
  • 24 sty 2014
    ona44 napisał/a:

    Witajcie. Chciałam napisać kilka słów o moim doświadczeniu z zespołem Gołecki. Pamiętam jak sama przeszukiwałam to forum w poszukiwaniu opinii... Swoją drogą nie wierzyłam w żadne negatywne wypowiedzi. Teraz niestety muszę do nich dołączyć.
    Umówiliśmy się z zespołem Gołecki na podpisanie umowy. Niestety nikt nie pojawił się ani o czasie, ani nawet godzinę później. Nikt też nie odebrał żadnego z naszych telefonów (dzwoniliśmy z dwóch numerów). Co więcej, nikt dzień ani dwa później nie oddzwonił pomimo, że widział tak dużą liczbę połączeń... W końcu dowiedziałam się, że zespół grał w ten dzień koncert (oczywiście nie od nich, a z ich konta na facebooku). Szkoda tylko, że nikt nie pofatygował się by nas o tym poinformować... Zapomnieli? Nawet jeśli, to każde dziecko wie, że nie należy uciekać od odpowiedzialności... Że jak się coś zrobi, to trzeba chociaż powiedzieć "przepraszam"...
    Pomijam już fakt, że musieliśmy przejechać 60 km bez sensu...
    W życiu bym nie pomyślała, że coś takiego może się wydarzyć. Totalny BRAK PROFESJONALIZMU. Na koniec dodam, że fajne pocieszenie usłyszałam od bliskiej mi osoby: "ciesz się, że teraz zawalili, a nie w dniu wesela":) Tak, cieszę się, że nie podpisaliśmy tej umowy!!

    Na koniec taka luźna myśl... Po co szukać zespołów tak daleko. Tyle wspaniałych kapel mamy w Myślenicach i okolicach, doceńmy to. :)

    Zachowali się okropnie. Człowiek organizuje czas, umawia się, jedzie w wyznaczone miejsce a potem okazuje się, że został wykiwany.... Mi to dało do myślenia, zastanawiałam się nad tym zespołem, ale wybiorę spośród innych. Co sądzicie o Immunitet i MAXI ?

    4 Cytuj
  • 24 sty 2014

    Jaka jest rozpiętość cenowa okolicznych zespołów, co znaczy nie drogo? I czy opłaca się brać kapelę z dalsza np. Znalazłam np. ciekawy zespół z okolic Gliwic, no ale wtedy jest problem z podpisaniem umowy etc.

    1 Cytuj

Odpowiedz