Forum » Społeczeństwo

Wesele !!! Udane czy nie ? ORGANIZACJA, SALE, ZESPOŁY

  • 3 kwi 2014

    witam! jak w temacie- kogo polecacie? jak sobie licza firmy ? od kilometra? od calosci? prosze o opinie, wyceny i jakies namiary.

    Cytuj
  • 3 maj 2014

    Witam.
    Potrzebuje opinie o zespole "Góralsi". Jestem ciekawy Waszych opinie ponieważ jestem zainteresowany tym zespołem. Pozdrawiam

    4 6 Cytuj
  • 5 maj 2014

    zespół folk band słyszał ktoś jak grają jakie wasze opinie ??

    2 Cytuj
  • 6 maj 2014

    witam miałam okazje organizować swoje wesele w miesiącu kwietniu w domu weselnym Dora w Jasienicy właściciele bardzo konkretni pomocni wszyscy goście chwalili sale ciasta szczególnie :) atmosfera extra Właścicielka dostępna przez całe wesele w kuchni mąż także.
    bardzo miły gest od właściciela na zakończenie wesela po za tym jeden pokój dostępny od piątku do niedzieli

    3 Cytuj
  • 6 maj 2014

    polecam zespól IMITACJA z Osieczan i Lipnika po moim weselu duża ilość osób zabrała od nich wizytówki nawet sam właściciel domu weselnego ;) młodzi bardzo ludzie za całe wesele nie wypili nawet kropli alkoholu podobno robili za długie przerwy chodź dla mnie było ok jeżeli by ktoś się zdecydował na ten zespół pogadać z nimi o kwocie za wesele i podpisać umowę a także o tym aby piosenki się nie powtarzały

    2 Cytuj
  • 6 maj 2014

    a co powiecie o organizowaniu wesela w restauracji "GRZYBEK" szukam czegoś z ogrodem blisko Myślenic ??

    2 6 Cytuj
  • 6 maj 2014

    A ja mam do Was takie pytanko. Ile wczesniej idzie sie do ksiedza zeby zaklepac sobie date i godzine? Konkretnie chodzi mi o parafie w Dobczycach

    2 Cytuj
  • 8 maj 2014

    Co myslicie o zespole immunitet? Niestety z tego co widzialam to komentarze sa stare...

    2 2 Cytuj
  • 8 maj 2014

    Co wam wiadomo o Dobczyckim Podzamczu?

    1 2 Cytuj
  • gosia 8 maj 2014

    [cytat=jajaja1]Co myslicie o zespole immunitet? Niestety z tego co widzialam to komentarze sa stare...

    Myślę, że są fajni. Przynajmniej gdy ich słyszałam na weselu bardzo mi się podobali.

    1 3 Cytuj
  • 9 maj 2014

    ciężko teraz o dobrą kapele

    1 1 Cytuj
  • 11 maj 2014

    Zespół "Los Celinos" nie jest ze Słomnik tylko z Celin. To okolice Słomnik. :) Grają naprawdę rewelacyjnie,potrafią bawic ludzi do białego rana. Polecam :)

    2 Cytuj
  • 12 maj 2014

    Witam
    macie jakiś sprawdzony catering na wesele?

    1 3 Cytuj
  • 17 maj 2014

    poszukujemy jakiegoś fajnie grającego organisty na nasz ślub do kościoła w Stroży ... możecie kogoś polecić???

    1 1 Cytuj
  • 17 maj 2014

    poszukujemy jakiegoś fajnie grającego organisty na nasz ślub do kościoła w Stroży ... możecie kogoś polecić???

    2 Cytuj
  • 17 maj 2014

    Tomasz Chorzalski! - obecnie gra w Trzemeśni, wcześniej w Polance

    12 4 Cytuj
  • 17 maj 2014
    bolacyzab napisał/a:

    Tomasz Chorzalski! - obecnie gra w Trzemeśni, wcześniej w Polance

    Dzięki ... a jeszcze jakieś propozycje??? Pojedziemy posłuchać kilku i wybierzemy :)

    1 1 Cytuj
  • 18 maj 2014
    bolacyzab napisał/a:

    Tomasz Chorzalski! - obecnie gra w Trzemeśni, wcześniej w Polance

    Z czystym sumieniem mogę potwierdzić info w/w.
    P.s. szkoda czasu na innych...

    12 6 Cytuj
  • Andrzej 19 maj 2014

    Przychylam się do wypowiedzi poprzedników. Organista w Trzemeśni jest dobry w swoim fachu. Grać umie a i głosu mu natura nie poskąpiła. Polecam.

    9 3 Cytuj
  • 28 maj 2014

    Skoro to jest forum ... dlatego pozwolę sobie OSTRZEC !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wszystkie młode pary przed kamerzystą VideoPolek. POrażka ślub miałam rok temu.. po 10 miesiącach otrzymałam film weselny ( który miejscami nie ma głosy, obrazu masakra) na zdjęcia w dalszym ciągu czekam ... można by było więcej napisać ale po co , to ma być profesjonalizm ,, to jest żenada uważajcie

    18 3 Cytuj
  • 1 cze 2014

    witam chcialam zspytac czy byl ktos na weselu w Agro - Goscincu w Jasienicy? jakie wrazenia? jak jedzenie?

    4 5 Cytuj
  • 2 cze 2014

    W Agro-Gościńcu sama miałam wesele w maju i jestem bardzo zadowolona , bardzo ładny lokal z pokojami gościnnymi co jest wielkim plusem gdy się ma dużą rodzinę z poza rejonu , mają piękny ogród i otoczenie ,podają dużo i smaczne jedzenie goście byli bardzo zadowoleni i ja i mój mąż nie mieliśmy się do czego przyczepić .
    Również cena była atrakcyjna . w sumie po oglądnięciu 5 lokali wybraliśmy własnie ten .
    Osobiście polecam!

    6 6 Cytuj
  • Ania 11 cze 2014

    Witam,

    czy możecie mi polecić kucharkę lub kucharza na wesele ? 19 lipca 2014r ( wiem że to trochę za późno ale może będzie miał ktoś wolny termin) . Kontakt mailowy slusarczyk.anja@gmail.com Pozdrawiam

    1 2 Cytuj
  • 14 cze 2014

    mam pytanie, orientuje się ktoś jak wygląda sytuacja kiedy nie chcę usług jakiegokolwiek organisty na ślubie w kościele w rynku? przerabiał ktoś coś takiego? ewentualnie żeby grał inny organista z innej paramefii lub tylko np. skrzypaczka?

    2 Cytuj
  • 16 cze 2014
    katy napisał/a:

    poszukujemy jakiegoś fajnie grającego organisty na nasz ślub do kościoła w Stroży ... możecie kogoś polecić???

    orowiok napisał/a:

    Witam
    macie jakiś sprawdzony catering na wesele?

    proponuje taką ekipę z Pcimia mam nr. tel lub firmę Raj (pan Mirek), mam tez namiary na dziewczyny zajmujace się dekoracją są naprawdę dogadanie i niedrogie w porównaniu do innych :)

    1 Cytuj

Odpowiedz