Forum » Społeczeństwo

Wesele !!! Udane czy nie ? ORGANIZACJA, SALE, ZESPOŁY

  • 16 paź 2014
    karolcia12345 napisał/a:

    Witam, proszę o informację czy ktoś z War orientuje się jak wygląda sprawa z Domem Weselnym w Jasienicy ? Czy jedzenie w tym miejscu było smaczne? Bardzo proszę o jakieś informację. :)

    Pozdrawiam!

    Witam... nie wiem konkretnie o który dom weselny chodzi ale ja miałam okazje być w domu weselnym Dora w Jasienicy, jedzenie było smaczne i spore porcje ... Kierowca który nas odwoził powiedział ze było bardzo dużo ludzi którzy chwalili własnie jedzenie :) ja serdecznie polecam :)

    4 Cytuj
  • 21 paź 2014

    Potrzebuje nr tel do osoby która wynajmuje sale na Nowej Wsi i jakieś informacje na temat tej sali

    Cytuj
  • 21 paź 2014

    Zespół Avangarda z Dobczyc jest świetna!

    4 5 Cytuj
  • 21 paź 2014

    Ostatnio byłem na weselu i Tacy Sami z Dobczyc dali czadu, polecam

    2 7 Cytuj
  • 22 paź 2014
    ona____ napisał/a:

    Ma ktoś swieża opinie na temat Pana Filipka ? Ile kosztuje jednodniowa obsługa? CZy zapewnia ciasta, czy w ogóle piecze? pozdrawiam i proszę o odpowiedz

    Witam! Jeśli chodzi o pana Filipka, to z czystym sumieniem polecam! Organizował nam parę tygodni temu catering na przyjęciu weselnym i spisał się na 1000%! Ciepłe, smaczne i elegancko podane posiłki, obecność przy krojeniu tortu weselnego, kompleksowa obsługa, nienaganni kelnerzy i kelnerki, możliwość zamówienia u niego tortu i ciast to tylko kilka z jego zalet.
    Serdecznie go polecam, bo szczerze mówiąc bałam się brać cateringu, a teraz uważam, że to był strzał w dziesiątkę!

    7 6 Cytuj
  • 23 paź 2014
    KaEm napisał/a:

    Witam! Jeśli chodzi o pana Filipka, to z czystym sumieniem polecam! Organizował nam parę tygodni temu catering na przyjęciu weselnym i spisał się na 1000%! Ciepłe, smaczne i elegancko podane posiłki, obecność przy krojeniu tortu weselnego, kompleksowa obsługa, nienaganni kelnerzy i kelnerki, możliwość zamówienia u niego tortu i ciast to tylko kilka z jego zalet.
    Serdecznie go polecam, bo szczerze mówiąc bałam się brać cateringu, a teraz uważam, że to był strzał w dziesiątkę!

    Zgadzam się, to jest profesjonalista! Godny polecenia!

    8 5 Cytuj
  • 15 lis 2014

    Witam! Chciałbym się dowiedzieć jakie jest wasze zdanie na temat zespołu Sami Swoi z Poznachowic.
    Tzn. opinie kogoś kto w ostatnich tygodniach był na weselu na którym grali ? Bo dawniej to wiem że bardzo super grali, lecz coraz częściej dochodzą mnie słuchy że się " po psuli", i że niby mają zmieniać skład.
    Jeżeli mógłby się ktoś wypowiedzieć to będę bardzo wdzięczny.

    3 4 Cytuj
  • 19 lis 2014

    bardzo prosze o opinie na temat sali Euforia. Najlepiej osob ktore same mialy tam wesele :)

    3 11 Cytuj
  • 1 gru 2014

    Witam czy miał ktoś z was nauki przedmałżeńskie w Myślenicach w domu katolickim? jak oceniacie i jaki koszt?

    2 3 Cytuj
  • 2 gru 2014

    Witam czy miał ktoś z was nauki przedmałżeńskie w Myślenicach w domu katolickim? jak oceniacie i jaki koszt?

    1 5 Cytuj
  • 11 gru 2014

    Potrzebuje PILNIE info o zespołach weselnych, które mają wolne terminy na lato 2015!
    Czy może ktoś się wypowiedzieć o zespole tacy Sami z Mszany dolnej labo zespole LIGHT?

    2 8 Cytuj
  • 11 gru 2014
    ju20 napisał/a:

    Witam czy miał ktoś z was nauki przedmałżeńskie w Myślenicach w domu katolickim? jak oceniacie i jaki koszt?

    Tak, w listopadzie robiliśmy tam nauki, koszt 100zł od pary, szybko, sprawnie i w miarę sensownie (przynajmniej z mojego punktu widzenia i pomijając kwestię naturalnych metod chyba, ze komuś one odpowiadają według tego jak mówi o tym Pani). Szybko i sprawnie załatwione.

    2 2 Cytuj
  • 11 gru 2014
    karolcia12345 napisał/a:

    Witam, proszę o informację czy ktoś z War orientuje się jak wygląda sprawa z Domem Weselnym w Jasienicy ? Czy jedzenie w tym miejscu było smaczne? Bardzo proszę o jakieś informację. :)

    Pozdrawiam!

    Czy masz może na myśli Gosciniec Beskid? Sama mam tam zaplanowane wesele we wrześniu 2015. Poczytałam wcześniej sporo opinii i w większości były mocno pozytywne, odnośnie jedzenia i jego ilości zwłaszcza. Mam nadzieję, że wszystko będzie ok, jak na razie przy ustaleniach jakichkolwiek problemu nie było.

    6 Cytuj
  • 12 gru 2014
    dorka77 napisał/a:

    Tak, w listopadzie robiliśmy tam nauki, koszt 100zł od pary, szybko, sprawnie i w miarę sensownie (przynajmniej z mojego punktu widzenia i pomijając kwestię naturalnych metod chyba, ze komuś one odpowiadają według tego jak mówi o tym Pani). Szybko i sprawnie załatwione.

    Dzięki wielkie za odpowiedz :)

    1 1 Cytuj
  • 17 gru 2014

    Witam serdecznie,

    niestety z niezależnych od nas powodów musimy zrezygnować z wesela w Euforii. Sala jest natomiast przepiękna i na pewno najlepsza ze wszystkich jakie oglądaliśmy. Jeżeli ktoś byłby zainteresowany, odstąpimy termin w 2016 roku. Kontakt: 662 280 422

    2 4 Cytuj
  • 28 gru 2014

    Co myślicie na temat wesela w Steku w Myślenicach na 100 osób

    8 Cytuj
  • 29 gru 2014
    Skarbek napisał/a:

    Co myślicie na temat wesela w Steku w Myślenicach na 100 osób

    Osobiście odradzam jedzenie do kitu i mało miejsca, ale od Cb zależy czy chcesz mieć tam wesele :)

    3 1 Cytuj
  • 5 sty 2015

    Gdzie polecacie SZYCIE NA MIARĘ SUKNI ŚLUBNEJ w Myślenicach i okolicach??

    1 Cytuj
  • gosia 6 sty 2015

    Moze ktos poleci jakas sale pod wesele??? w okolicach myslenic, jordanowa??? Kto sie najlepiej sprawdzi??

    Cytuj
  • 6 sty 2015

    Nam sprawdziła się MKA sala bankietowa- szczegółów mogę udzielić na privie

    1 1 Cytuj
  • 6 sty 2015

    Koło zoologicznego szyja suknie ślubne na miarę.

    1 Cytuj
  • mateusz nowakowski 6 sty 2015

    Duża sala powstałą w Ochojnie koło Świątnik ale otwarcie miało jakoś na sylwestra ale podobno nie zorganizowali bo coś z parkietem było nie tak. Ja jestem na etapie szukania sali weselnej i wszędzie kiepsko z terminami. Spotkałem się że już parę terminów na 2017r było ''zaklepane''

    5 Cytuj
  • gosia 6 sty 2015

    ojej ja wlasnie tez szukam sali i o tym roku to chyba mozna zapomniec ;)

    Cytuj
  • mateusz nowakowski 7 sty 2015

    W tym roku to nie ma mowy,chyba ze ktoś zwolni miejsce. Naprawdę ładne i duża sala jest w Ochojnie. Nie wiem jak ona się nazywa .

    1 Cytuj
  • 7 sty 2015

    Można trafić na salę i spokojnie zorganizować wszystko w przeciągu 6 miesięcy. Mnie się udało w zeszłym roku. Chyba że masz upatrzone konkretne miejsce. Wtedy znalazłam 3 sale. Najpierw szuka się sali. Siadasz przed kompem i szukasz. W mojej opinii organizować wesele 2 lata wcześniej to chore

    3 Cytuj

Odpowiedz