Forum » Społeczeństwo

Wesele !!! Udane czy nie ? ORGANIZACJA, SALE, ZESPOŁY

  • 4 mar 2015
    okruszek22 napisał/a:

    Witam, słyszał ktoś kapele "Jamajka", poleca ktoś? nie mają żadnej strony internetowej ciężko czegokolwiek się o nich dowiedzieć

    Jamajka grała na weselu u mojej siostry i wszyscy goście stwierdzili, że są świetną kapelą. Ja sama podpisałam już z nimi umowę na wesele w tym roku. Głos wokalisty Łukasza jest po prostu nieziemski, wokalistka też jest super. Grają wszystko! Ja szczerze polecam.

    3 10 Cytuj
  • 4 mar 2015

    Dzięki Selena za info polecają się nawzajem z zespołem immunitet, jak któraś kapela nie ma wolnego terminu, a członkowie tych kapel grają w zespole my way. Jeszcze posłucham ich na żywo i to pewnie też będzie mój wybór :)

    3 Cytuj
  • 4 mar 2015

    Jeszce pytanie, ile biorą za wesele i poprawiny?

    1 Cytuj
  • 6 mar 2015

    4500 zł. za jednodniowe, a za dwa dni 6000 zł.

    1 Cytuj
  • 9 mar 2015

    Moze ktoś coś powiedziec o cateringu Filipka?? Ile bierze za dwa dni obecnie i co w to wchodzi??

    3 Cytuj
  • 10 mar 2015

    130 za osobe na dwa dni. Jedzenie full wypas nie do przejedzenia. Dzieci przez pol.

    3 3 Cytuj
  • 10 mar 2015

    Jesli moge cos doradzic od siebie :) ? mialam slub w sierpniu 2014r. i mialam PANIA GIENIE ZA KUCHARKE super babka i jedzenie pyszne. ORKIESTRE MIALM 2 SWIATY I BYLI REWELACYJNI :) ludzie sie super bawili graja wszystko i nie uslyszalam takiego slowa jak nie zagramy bo nie znamy !!!! grali do ostatniego goscia i sa BARDZO FER CO DO UGRANEJ KASY !!!!! MNIE WYSZLA 1500 ZL ORKIESTRA BO RESZTE UGRALI :) Naprawde polecam :)

    2 6 Cytuj
  • 10 mar 2015

    130 full ?? czyli??:) Placki, owoce i napoje tez?? nie mozliwe ze tak mało

    2 2 Cytuj
  • kawa 11 mar 2015

    Ile pani gienia bierze za dwa dni wesela i co jest zawarte w tej cenie ?

    2 Cytuj
  • 13 mar 2015

    Poszukuję informacji na temat zespołu INWAZJA albo PROSPECT oni są chyba z okolic Myślenic... Wiecie może coś na ich temat, znajomi mi wspominali o nich ale chciałbym coś więcej usłyszeć?

    10 13 Cytuj
  • 13 mar 2015

    Jeśli mowa o panu Filipku to oczywiście ciasta, tort, owoce i napoje są dodatkowo płatne, ale to zupełnie naturalne. ;-)Niemniej jednak, można się z nim dogadać bezproblemowo i ustalić najbardziej korzystne warunki i dostać wszystko to, czego się chce w świetnej cenie i wspaniałym wydaniu :-)

    2 Cytuj
  • 19 mar 2015
    mateusz100 napisał/a:

    W tym roku to nie ma mowy,chyba ze ktoś zwolni miejsce. Naprawdę ładne i duża sala jest w Ochojnie. Nie wiem jak ona się nazywa .

    Ta sala będzie się nazywać "Alexia". Mamy tam termin na 2017r. O ile z zewnątrz już robi wrażenie to w środku jest jeszcze lepiej. Jak podpisywaliśmy umowę były jeszcze wolne terminy na 2016r, choć nie wiem jak dużo.

    Cytuj
  • mateusz nowakowski 20 mar 2015

    Ja też tam mam termin na 2016r. Sala super wygląda.

    Cytuj
  • 23 mar 2015
    jajaja1 napisał/a:

    130 full ?? czyli??:) Placki, owoce i napoje tez?? nie mozliwe ze tak mało

    U Pana filipka wersja full za dwa dni waha się między 160-180zł kwestia dogadania.

    2 1 Cytuj
  • 24 mar 2015

    Witam, czy ktoś może mi
    coś napisać o zespole Magnum. Planuję ślub w 2016 i jestem na etapie wyboru orkiestry. Słyszałam sprzeczne informacje i dlatego proszę o pomoc w podjęciu decyzji. Z góry dziękuję.

    2 Cytuj
  • 25 mar 2015

    Kontynuując wątek, chciałabym zapytać o to, czy ktoś miał może do czynienia z kimś takim jak Dj Pepe Music? Natknelam sie na jego osobe gdzies w internecie, wiec moze jest tu ktos, kto juz z nim wczesniej pracowal i moze mi powiedziec troche na jego temat?

    Cytuj
  • 26 mar 2015

    Czy ma ktoś może numer do właściciela sali weselnej w Ochojnie ?

    1 Cytuj
  • 26 mar 2015
    Lusi 90 napisał/a:

    Czy ma ktoś może numer do właściciela sali weselnej w Ochojnie ?

    Google naprawdę nie bolą :)

    3 5 Cytuj
  • 8 kwi 2015

    Witam :) czy ma ktos moze nr telefonu do Pana Filipka ? i namiary na jakieś sprawdzone orkiestry ? planuje wesele w przyszłym roku wiem, ze już teraz może byc problem z załatwieniem jakieś fajnej orkiestry ale może akurat cos sie znajdzie :) Z góry dziękuje za pomoc :)

    1 Cytuj
  • 10 kwi 2015

    Gdzie w Myślenicach można kupić BUTY ŚLUBNE??

    2 Cytuj
  • 12 kwi 2015

    Mam pytanie odnosnie zapowiedzi. Slub mam 25.04 w kosciele NNMP w Mce protokol i platnosci byly msc wczescniej a zapowiedzi nie wisza.. a zostalo niecale 2 tyg. w gablocie sa zapowiedzi z marca... mial ktos tak??

    Cytuj
  • 13 kwi 2015
    jaoluniaaa napisał/a:

    Ja na weselu miałam zespół Alt Band, 3900 zł za 2 dni, ludzie bawili się świetnie. W sobotę skończyli grać po 5, a w poprawiny koło 2, nic nie marudzili, że muszą na drugi dzień iść do pracy (chociaż wiedziałam, że niektórzy z nich idą). Salę i tak opuścili dopiero ok. 3, bo mieli dużo sprzętu do zbierania :) ale mogę ich polecić z czystym sercem.

    jaoluniaaa mam prośbę czy masz może płytę z wesela żeby posłuchać jak graja ? :) dzwoniłam do tego zespołu ale dopiero w maju graja wesele a chciałam ich posłuchać na żywo.

    1 1 Cytuj
  • 13 kwi 2015

    Planuje wesele za rok, czy zna ktos zespół ORAWIANIE ?? Jakieś opinie na ich temat odnośnie wesela ?

    8 Cytuj
  • 14 kwi 2015

    Gdzie w Myślenicach można kupić BUTY ŚLUBNE??

    2 Cytuj
  • 15 kwi 2015

    czy ma ktoś może nr do zespołu system ze skomielnej czarnej? nie mogę znaleźć w internecie.
    dziękuje

    5 1 Cytuj

Odpowiedz