Forum » Społeczeństwo

Wesele !!! Udane czy nie ? ORGANIZACJA, SALE, ZESPOŁY

  • 21 lut 2011

    potrzebuję numer do strażnicy w Zawadzie, dysponuje ktoś? dzięki:)

    Cytuj
  • 21 lut 2011

    Niech mi ktoś powie jak wygląda kwota za usługi fotograficzne (bez kamerzysty), bo dostałam wycenę od jednej firmy i jestem przerażona. Powiedźcie mi ile wy płaciliście.

    Cytuj
  • 21 lut 2011

    [quote=gość: Ancik] Niech mi ktoś powie jak wygląda kwota za usługi fotograficzne (bez kamerzysty), bo dostałam wycenę od jednej firmy i jestem przerażona. Powiedźcie mi ile wy płaciliście. [/quote]

    na dobrego fotografa z dobrym sprzętem trzeba wydać ok.2000 zdjecia na slubie, wesele do oczepin i plener np w innym dniu
    można zaoszczedzic i dac amatorowi 1000 jeśli nie zależy Ci na zdjęciach...ale po co wydawac 1000 za coś ,co będzie kiepskie i nie będzie się nawet nadawało do pokazania na nk?? :D

    Cytuj
  • 21 lut 2011

    Akurat nk to jest najmniejszy problem:P Więc kogo możecie polecić? Czyli 3600zł mam rozumieć że jest to naprawdę o wiele wiele za dużo;)

    Cytuj
  • 21 lut 2011

    zależy co ten fotograf oferuje ...hm ja wyżej polecałem Marcina Srokę. można go łatwo wyszukać w necie i popytać o terminy i ofertę

    Cytuj
  • 21 lut 2011

    To zdecydowanie zbyt dużo....ja w sumie po slubie to już jestem jakieś 17 lat ale jedno sie nie zmianiło od tamtej pory-uwierzcie mi nie warto wydawać takich pieniedzy na setki zdjec których potem i tak nikt nie oglada-leza zakurzone albo abumy zdobia połki-warto zrobic kilka profesjonalnych zdjęc-umiescic w jednym nieduzym albumie po który zawsze siegniemy z przyjemnoscia...Pozdrawiam i wszystkiego dobrego wszystkim nowozencom:))

    Cytuj
  • 21 lut 2011

    Napisałam do P. Marcina i czekam na odpowiedź co Pan Marcin zaoferuje i za ile. Jego strona nie za bardzo zachęca- bardzo uboga.

    Cytuj
  • 21 lut 2011

    Tak wpisuje. Dwa plenery ślubne jak dla mnie to ubogo, nie wiem jak dla innych.

    Cytuj
  • 21 lut 2011

    oo rzeczywiście ma tylko dwa.dawno tam nie zaglądałem. ale bankowo ma większy zbiór bo chłop się wieloma rzeczami zajmuje i nie wszystko ma na stronie. może warto byłoby się umowic i obejrzeć inne, zresztą kto pyta...
    sam mam wesele w 2012 , teraz tylko jeszcze zespół..ehh ciężko wybrać i trafkć
    a tymczasem również zyczę owocnych poszukiwań :) my Marcina w każdym razie rezerwujemy na 2012 .pzdr

    Cytuj
  • 21 lut 2011

    Jeśli o zespół chodzi ja polecam zespół Sigma.

    Cytuj
  • 21 lut 2011

    no jak ktoś chce zdjęcia na nk to musi dużo zapłacic zeby potem ludzie pisali-sweet focia!żal!

    Cytuj
  • 21 lut 2011

    bo tu chodzi o to, żeby się nie wstydzić później za fotografa na którego się wyda te 1000 zł który zrobi czasem i nawet gorsze zdjęcia od wujka ,wiele zdjęć w rodzinie oglądalam i wśród znajomych i właśnie niektóre too żaaal że się wydało na to kasę, niby pół taniej a i tak lepsze zdjecia na weselu zrobila reszta rodziny i znajomi

    Cytuj
  • 22 lut 2011

    dobra rada-chcesz fajne zdjęcia z sesji weselnej plenerowej?zanim staniesz przed obiektywem i zaczniesz słuchać fotografa sama wybierz miejsce na plener,obejrzyj je.....i jak masz troche wyobrazni wymyśl pozy i miejsca gdzie chcesz mieć fotki...zanim bezgranicznie oddasz się w ręce fotografa który jak to czasem bywa tylko chce odwalić swoją robote i w twoim albumię slubnym będą tylko się 3 pozy przewijały..jak to jesteśmy przytuleni i jak się kochamy....piękne są zdjęcia robione w opuszczonych domach czy pustostanach..ale to dla tych ludzi którzy chcą mieć wyjątkowe,niestandardowe zdjęcia.dobra rada-jak ci wpadnie fajne zdjęcie w oczy w jakiejś ulotceczy gazecie-wytnij je i pokaż fotografowi na spotkaniu że chcesz podobne,pokieruj nim żeby potem nie żałować....wspomnienią się zatrą a zdjęcia zostaną.

    Cytuj
  • 22 lut 2011

    Ja chce mieć tylko piękną pamiątkę ze ślubu zdjęcia plenerowe z zupełnie innego dnia mnie nie interesują, bo to żadna pamiątka ślubna tylko zupełne pajacowanie i przebieranki.

    Cytuj
  • 22 lut 2011

    [quote=gość: Ancik] ..... zdjęcia plenerowe z zupełnie innego dnia mnie nie interesują, bo to żadna pamiątka ślubna tylko zupełne pajacowanie i przebieranki. [/quote]

    Ktoś tu nieźle pojechał po bandzie :)
    Idąc za tokiem rozumowania to suknia ślubna, bukiety to także po niekąd pajacowanie
    Jeśli kogoś stać na profesionalną sesję i wielogodzinne pozowanie sprawi mu późniejszą frajdę w postaci mistrzowskich zdjęć - pajacem nazwać go nie godzi :)

    Cytuj
  • 22 lut 2011

    Ja nie nazywam nikogo pajacem, proszę mi tego nie przypisywać. To jest moje zdanie a takie mogę posiadać i nikogo nie powinno to obrażać:) Frajda z oglądania zdjęć to fakt ale nie pamiątka ślubna. Suknia ślubna, zwłaszcza taka skromniejsza w dniu ślubu to nie przebranie:P Nie wiem jak dla Ciebie BRuce? Bo dzień ślubu ja nie traktuję jak bal maskowy, tylko jak dzień bardzo ważny, który wymaga stroju innego niż na co dzień.

    Cytuj
  • 22 lut 2011

    bruce-popieram.teraz się czasy zmieniły w kwesti ślubów i wesel.teraz obciachem jest mieć zdjęcia na rynku przy samochodzie!!co ci biedni ludzie zrobią z tymi zdjęciami co zawsze na zarabiu się robi?? pajacowaniem jest mieć 30 takich samych zdjęć!a pamiątką jest mieć zdjęcie które nie uchwyci ściskającej się pary a ich uczucie!

    Cytuj
  • 22 lut 2011

    A czy ja mówię o pozowaniu przy samochodzie czy na rynku? NIE! Albo o 30 takich samych ujęciach? NIE! Ja mówię o sesji zdjęciowej w zupełnie inny dzień niż dzień Ślubu! Że to ponowne ubieranie i nazywanie tego pamiątką ze ślubu jest pajacowaniem! I ja nie krytykuję tych zdjęć bo niektore są naprawdę rewelacyjne, Ale to nie jest pamiątka weselna!!! I być może jestem staroświecka, nie na czasie ale nie wstydzę się tego i nie robię tego co każdy:)

    Cytuj
  • 22 lut 2011

    no tak Twoja sprawa jakie chcesz zdjęcia, zrobisz tylko ślub i wesele to zapłacisz mniej ;)
    ale plener w innym dniu to nie pajacowanie ani przebieranki a również pamiątka ze ślubu, bo w sukni ślubnej itd ukazująca te chwile ślubne i te momenty...a jak są jeszcze w fajnych miejscach i ładnie zrobione to już wogóle po latach jest do czego wracać..bo np mój brat miał zrobione w ich ulubionych miejascach, śmieszne związane z praca i w miejscu gdzie sie poznali. a że się znów przebierali?? no to właśnie pamiątka.. bo wtedy się tak stroimy w tym dniu i każda kobieta wygląda pięknie i raczej chce to uwiecznić w jakimś fajnym plenerze.. no ale cóż to kosztuje;) pamiątkę z wesela i ze ślubu takiej jak Ty chcesz może zrobić wujek

    Cytuj
  • 22 lut 2011

    Wujek przychodzi jako gość a nie jako facet z aparatem, który ma biegać za nami i robić zdjęcia.

    Cytuj
  • 22 lut 2011

    Ja nie szukam oszczędności, więc na fotografa mnie stać, nie musi to być wujek;)

    Cytuj
  • 22 lut 2011

    piszę "wujek" a może to być cała masa rodziny i znajomych...zwykle znajdzie się na ślubie z 30 takich poza panem fotografem i biegają z aparatami ,w wyniku tego zlepku bedziesz mieć pamiątkę ;) zapłacisz tylko za album i wywołanie ;)

    Cytuj
  • 23 lut 2011

    Ja nie szukam oszczędności!

    Cytuj
  • 23 lut 2011

    [quote=gość: Naxa] czy ktoś z was na swoje wesele miał catering a dokładniej fontanny z Cydronu??bo orientowałam się w temacie i u nich jest w miare sensowna opcja (w porównaniu z pewną firmą w myślenicach która tylko wynajmuje samą fontanne a reszta typu owoce i przystrojenie stołu w własnym zakresie...jedno wielkie nieporozumienie...... ). [/quote]

    Ja byłam na weselu gdzie obsługiwali z Cydronu - fontanna. Obsługa super, jedzonko dawno takiego nie jadłam na weselach (a lubię sobie zjeść, niestety). Z tego co wiem to mają jeszcze w opcji obsługi też fontannę alkoholową albo cały barek alkoholowy z barmanem i tego od kawy, chyba barista się to nazywa, robi takie różnego rodzaju kawy że szok, wiem bo byłam w Krakowie na weselu gdzie był ten kelner tylko od kaw i powiem że super pomysł lepszy od fontanny czekoladowej.

    Cytuj

Odpowiedz