Forum » Społeczeństwo

Wesele !!! Udane czy nie ? ORGANIZACJA, SALE, ZESPOŁY

  • 12 maj 2011

    a SALE NA WESELE...TO TYLKO U LEŚNIAKÓW..... BUDYNEK MA BYĆ PODOBNO NIEDŁUGO ODDANY DO UŻYTKU...SALA JUŻ TERAZ BOSKO WYGLĄDA.... :-)
    A GDZIE..? A NO W KIERUNKU DOBCZYC...."EUFORIA"...

    3 1 Cytuj
  • 12 maj 2011

    oooo auto reklama...a ja POLECAM SIEBIE NA GOŚCIA-GWARANTUJE-POJEM POPIJE I WSI NIE ZROBIE ;-) skoro już się tak wszyscy reklamujemy,, ha ha.chętnych prosze o podanie daty imprezy i miejsca to przyjdę!!

    2 1 Cytuj
  • 12 maj 2011

    jaka auto reklama... oni mają tyle reklam, że nie muszą się reklamować na forum.... :-) odsyłam do wyszukiwarki google... hasło euforia... :-)
    a tak na marginesie.....chyba mam prawo rekomendować to co dobre, zważywszy że to odpowiedź na wiele pytań...co ? gdzie? i czy udane czy nie ? :-)
    pozdrawiam gites

    5 1 Cytuj
  • 12 maj 2011

    @Jania, musisz wiedzieć, jakimi prawami rządzi się to forum.
    Jeżeli ktoś poleci cokolwiek tutaj, od razu zostaje zawalony komentarzami typu : autoreklama itp.
    Dlatego nie warto chwalić tu nikogo i niczego.
    Od razu cie zg..ją.

    Taka małomiasteczkowa mentalność.

    3 1 Cytuj
  • 13 maj 2011

    JANIA jak można polecać euforię ,pisząc że dobre, a nie będąc tam na weselu??jak otworza to się sypnie opinii i tych złych i tych dobrych..ja w każdym razie wolę nie ryzykować, bo jednak są to dość spore koszta weselne..a nie wiemy jaka to kuchnia będzie, czy akustyka dobra itd....

    1 1 Cytuj
  • 14 maj 2011

    Czyli Immunitet ma wokalistkę od niedawna?A stary wokalista śpiewa dalej? Jeśli był ktoś na weselu z ich udziałem w nowym składzie to proszę o opinię. ;)

    1 Cytuj
  • 15 maj 2011

    macie może jakies namiary na osoby które zajmują sie odwozem gości weselnych po weselu, osobówka i busem?

    Cytuj
  • 16 maj 2011

    luka- zobacz sobie w ogłoszeniach- inne tam jest kilka propozycji rozwożenia gości, są numery podane, zadzwoń zapytaj.

    2 Cytuj
  • 16 maj 2011

    [quote=gość: Kryycha] JANIA jak można polecać euforię ,pisząc że dobre, a nie będąc tam na weselu??jak otworza to się sypnie opinii i tych złych i tych dobrych..ja w każdym razie wolę nie ryzykować, bo jednak są to dość spore koszta weselne..a nie wiemy jaka to kuchnia będzie, czy akustyka dobra itd.... [/quote]

    Masz racje Krycha...Trudno mówić o weselu czy fajne czy nie jeśli się na nim nie było....Chodzi o salę...obszerna...elegancka na wysoki połysk...Ale wesele to nie tylko sala to też...odpowiedni zespół, odpowiedni goście....odpowiednie miejsca parkingowe...wszystko musi współgrać...Z doświadczenia wiem, że zawsze znajdzie się jakaś czarna owca, albo nawet kilka, których coś sie nie spodoba,,,,nawet jeśli wszystko będzie ok....to i tak skrytykują, najczęściej Ci najbardziej zazdrości...Taka jest niestety mentalność ludzka...Pamiętaj, że to Twój dzień i w tym dniu tak naprawdę dla Ciebie liczyć się będzie nie to jak sala ubrana, jakie jedzonko...będziesz tak przejęta samą ceremonią, że nawet nie zwrócisz uwagi na ewentualne niedociągnięcia....A co do samej Euforii wiem, że młodzi którzy rozglądają się za salami i odwiedzą to miejsce ( bo można już tam oglądnąć tą salę) odwołują wcześniejsze rezerwacje i rezerwują właśnie tam... Ja życzę wszystkiego dobrego...na nowej drodze życia.... i udanej zabawy a przede wszystkim zadowolenia gości, bo z tym zawsze najtrudniej...
    pozdrawiam

    1 Cytuj
  • 16 maj 2011

    No niestety nie ma takiej możliwości aby każdemu dogodzić, każdy człowiek jest inny i inne ma gusta, więc organizując wesele na 100 os= 100różnych gustów i nie jesteśmy w stanie zorganizować przyjęcia aby komuś coś nie zgrzytało. Nie ma takiej fizycznej możliwości.

    3 Cytuj
  • 30 maj 2011

    Najgorsze wesela dla zespołu są w mieście myślenice!!!często na wesela przychodzą biznesmeni i rzekoma elita tej miasto-wsi a ugrywasz za 2 dni 250,00zł i dedykacje za friko zamawiają, a później pretensja do zespołu, wymyślanie skrzynek itp. W jeden dzień w okolicach wiśniowej wesele jest ugrane a jeśli nawet nie to i tak nikt po zespole nie wiesza psów i nie tworzy polityki na min.forach internetowych, typu najlepszy zespół, a później wpisuje swój zespół a inny bezkarnie opluwa.żenada to forum.

    Cytuj
  • 30 maj 2011

    czy ktoś miał lub był na weselu w restauracji WANDA na Zarabiu w Dobczycach bo słyszałem że jest tam fajnie?

    Cytuj
  • 30 maj 2011

    Święte słowa, Chłopok. Święte słowa!

    Cytuj
  • 2 cze 2011

    Witam, był ktoś w Jasienicy w Jamajce na weselu ? I jeśli by mógł coś napisać o tym miejscu to byłbym bardzo wdzięczny. Druga sprawa - co sądzicie o HOT NIGHT?

    Cytuj
  • 2 cze 2011

    Pewnie chodzi ci o agro gościniec w Jasienicy.
    Sala bardzo ładna podchodząca pod styl góralski z dużym ogrodem .
    Powiem że troszku nie pozornie wygląda od strony ulicy ale jak sie podjedzie pod tylnie wejście robi wrażenie.
    Ogólnie mają bardzo pozytywne opinie .

    2 1 Cytuj
  • 2 cze 2011

    HOT NIGHT JEST TO MŁODY ZESPÓŁ ,CO DO GRY SĄ RÓŻNE GUSTY :)

    Cytuj
  • 2 cze 2011

    Tak mam na myśli Agrogościniec. Wiem jak wygląda tylko chodziło mi raczej o kwestie podczas trwania samej imprezy ;) kogoś z gości najlepiej ;)

    2 Cytuj
  • 2 cze 2011

    UUUUUU ALE KONKURĘCJA POJECHAŁA PO JASIENICY .
    PEWNIE DO TEGO EFORIA BO OSTANIO KRÓLUJE TU NA FORUM :p.
    WIDAĆ W BIZNESIE NIE MA LITOŚCI .HEHHEHE
    JA BYM ZROBIŁ ODWET :P

    1 Cytuj
  • 3 cze 2011

    E tam od razu konkurencja. Biedna ta euforia niema z tym nic wspólnego. a branża to całkiem inna po prostu jest się na tych weselach często, widzi się i słyszy opinię od par młodych od ludzi. Opinie te czasem zaskakują.

    Cytuj
  • 3 cze 2011

    [quote=gość: lolek]....... często, widzi się i słyszy opinię od par młodych od ludzi. Opinie te czasem zaskakują. [/quote]

    Często są wyssane z palca i tak absurdalne, że pozostaje się tylko z tego śmiać i pozostawić to bez żadnego komentarza.
    Czasem pary młode wymyślają niestworzone rzeczy i opowiadają te bajki swoim znajomym a opinia idzie za lokalem, zespołem, kamerzystą, fotografem, kucharzem itd...
    Wyobraźcie gdyby zespół opowiadał po weselu rzeczy typu: "Na weselu u X i Y było takie pijaństwo, panna młoda była już w ciąży, teść się spił jak prosie, dwóch gości się pobiło itd... a na koniec para młoda targowała się z zespołem o 50zł:)

    Cytuj
  • 3 cze 2011

    Agrogościniec (Jamajka) mają rewelacyjne własne wyroby. Do tego rosół jest naprawdę z kury. Osobiście uwieczniłem komórką moment przekonywania siekierą kury do dołączenia do rosołu.

    3 2 Cytuj
  • 3 cze 2011

    Wlasnie zerknalem na kilka zdjec Eufori,... troszeczke sie rozczarowalem. Nie tak dano zastanawialem sie czy nie poczekac az ukoncza ten dom weselny, ale zdecydowalem sie na sale. Poczatkowo nie chcialem ogladac zdjec zeby sie nie denerwowac i nie zazdroscic. Ale teraz widze ze jakos to przezyje. Po takim czasie oczekiwania nie bylo przyslowiowego ..wow.. Sala jak sala, ale brakuje mi klimatu weselnego. Widac ze znalazlo sie tutaj miejsce na kompromis pomiedzy sala konferencyjna a domem weselnym. Po wielkosci budynku spodziewalem sie przestrzennego budynku z wysoko podwieszonym sufitem, z jakimis fikusnymi balkonikami. Jednak wyglad jest poprawny, bez zadnych dodatkow. Sala troszke okrojona chyba miejscami noclegowymi. To na pewno wielki plus, ze mozna pomiescic gosci od razu i nie troszczyc sie o noclegi w innych czesciach miasta. Tyle ze pewnie wszystko ma swoja cene.

    swoja droga zastanawia mnie lokalizacja tego domu weselnego. Dzialka nie jest wielka, na pewno brakuje zieleni i okolica troche ze tak powiem "gospodarcza". Zawsze podobaly mi sie domy weselne wsrod drzew, z duzymi parkami, z miejscami do spacerowania. Przeciez goscie nie beda siedziec cala noc w 4 scianach. Wyjatkowa lokalizacje ma ten hotelik z sala w Osieczanach. Jednak tam jest problem z sala, bo jest strasznie niska, w dodatku mala i ze tak powiem brakuje jej polysku. Jezeli mialbym juz zainwestowac tyle pieniedzy w taki budynek, na pewno na miejscu inwestorow poszukalbym innej lokalizacji. Na pewno udalo by sie znalesc cos ladniejszego , nawet w nizszej cenie. Tutaj jednak pozostaje pod samym nosem ruchliwa ulica przy wyjsciu. CZasami ciezko upilnowac gosci, a po zmierzchu goscie roznie sie zachowuja wychodzac na droge.

    1 1 Cytuj
  • 3 cze 2011

    Zajrzałam w galerię, aż z ciekawości do tej reklamowanej Euforii i co żadne mi to zdjęcia tylko wizualizacje, więc nie ma pewności czy to tak wszystko wygląda czy będzie wyglądało itp

    3 2 Cytuj
  • 3 cze 2011

    Też zajrzałam z ciekawości na ich stronę i mnie osobiście się podoba, bardzo elegancko, fajnie oświetlona sala, co prawda są tylko trzy zdjęcia, ale na pierwszy rzut oka spoko.

    1 1 Cytuj
  • 3 cze 2011

    To nie są zdjęcia tylko wizualizacje- projekt!

    7 Cytuj

Odpowiedz