Forum » Społeczeństwo

Wesele !!! Udane czy nie ? ORGANIZACJA, SALE, ZESPOŁY

  • 5 paź 2011

    Umowę ma każdy zespół i osoba która jest gospodarzem strażnicy- przynajmniej jak ja spisywałam, to oni mieli.
    Zespół maxi -5500zł - 2 m-ce temu spisałam z nimi umowę. Nawet nie słyszałam jak grają, ale wszyscy mówią, że są mega rewelacyjni....:)
    Pozdrawiam

    1 Cytuj
  • 6 paź 2011

    Jeżeli ktoś zna kogoś godnego polecenia lub sam śpiewa/robi oprawę muzyczną (skrzypce, flet poprzeczny itp) na uroczystość ślubną w kościele - bardzo proszę o informację!!!

    Cytuj
  • 11 paź 2011

    Jaki alkohol najlepiej wybrać na wesele??? chodzi mi o rodzaj która wódka ludziom najbardziej smakuje

    1 Cytuj
  • 11 paź 2011

    zimna :-)

    2 1 Cytuj
  • 11 paź 2011

    Zimna to podstawa. Ostatnio na weselach modna jest wódka Stock. Wyborowa zawsze wszystkim smakuje. Bywa też Smirnoff. Wszystko zależy, ile masz kasy i jakie duże wesele planujesz zrobić.
    Jak będzie Soplica, to goście będą narzekać, że to syf. Bo to syf. :)
    Pozdrawiam.

    1 2 Cytuj
  • 11 paź 2011

    Ja na swoje wesele wybrałem Wyborową. Nie jest to może oryginalny wybór, ale za to pewny :) Stock też jest niczego sobie, degustowałem go niedawno na weselu i dobrze wchodził. Ewentualnie Żołądkowa Gorzka De Luxe.

    2 3 Cytuj
  • 11 paź 2011

    a moje wesele bedzie bez alkocholu

    2 9 Cytuj
  • 11 paź 2011

    [quote=gość: jania] a moje wesele bedzie bez alkocholu [/quote]
    Dobrze, że mnie na tej stypie nie będzie.

    6 3 Cytuj
  • 11 paź 2011

    też polecam Stock'a

    2 2 Cytuj
  • 11 paź 2011

    nie chcialbym pić tego "alkocholu"

    2 2 Cytuj
  • Dominika Wójcik 11 paź 2011

    A ja polecam Finlandie:-)ludzie już tyle na weselach nie piją co dawniej więc warto postawić na coś sprawdzonego.

    3 2 Cytuj
  • 11 paź 2011

    [quote=Bum-Tarara] A ja polecam Finlandie:-)ludzie już tyle na weselach nie piją co dawniej więc warto postawić na coś sprawdzonego. [/quote]
    A toś mnie ubawił kolego! Chyba w ogóle nie chodzisz na wesela. Ludzie piją i to na potęgę!
    Uwierz chałturnikowi.

    3 3 Cytuj
  • 12 paź 2011

    A kapele na dwie potęgi .....

    5 Cytuj
  • 12 paź 2011

    [quote=Bruce] A kapele na dwie potęgi ..... [/quote]

    Chyba ty i Red Band!

    1 3 Cytuj
  • 12 paź 2011

    Ktoś się orientuje jaki zespół weselny grał w minioną sobotę w Eufori??

    2 Cytuj
  • 12 paź 2011

    [quote=gość: Chwyc] Ktoś się orientuje jaki zespół weselny grał w minioną sobotę w Eufori?? [/quote]

    baciary

    1 Cytuj
  • 12 paź 2011

    [quote=gość: Weselnik] gość: Chwyc napisał/a: Ktoś się orientuje jaki zespół weselny grał w minioną sobotę w Eufori??

    baciary [/quote]
    Tak z tobą na czele...żal.

    3 Cytuj
  • 12 paź 2011

    [quote=gość: Chwyc] gość: Weselnik napisał/a: gość: Chwyc napisał/a: Ktoś się orientuje jaki zespół weselny grał w minioną sobotę w Eufori??

    baciary
    Tak z tobą na czele...żal. [/quote]

    żal.pl

    a tak na poważnie to chyba Inoros

    2 Cytuj
  • 12 paź 2011

    To był ONYX z Jawornika wiem bo byłem na weselu.

    1 1 Cytuj
  • 13 paź 2011

    Czyli nie wiadomo jaki grał... Ponoć goście byli raczej nie zadowoleni...wolałbym uniknąć kiepskiego zespołu na swoim weselu więc zależy mi wiedzieć jak się ten nazywał..czytając poprzednie wpisy łatwiej już się zorientować który wart jest posłuchania.

    2 Cytuj
  • 13 paź 2011

    Witam szukam fajnej sali na wesele w okolicach Mylslenic. Zalezy mi na fajnym klimacie żeby goście się dobrze czuli. Najlepiej z pokojami gdyż duzo gości jest nie jest z okolic Myślenic. Ilośc osób około 150. Mam duzo znajomych z innych krajów i chciała bym im pokazć jak wygąląda tradycyjne polskie wesele i zeby zasmakowali dobrego poslkiego jedzenia. Dodam ze strażnice odpadają na wstepie. Odwiedziłam juz kilka obiektów i troche poszperałam na necie i np sala w Rudniku i Gala odpadaja a tak że euforia w Myślenicach. Potrzebuje także dobrego zespołu , Kamerzysty i Fotografa.
    Pomocy macie jakies pomysły dziekuje

    1 3 Cytuj
  • 13 paź 2011

    Malachite meadow

    4 1 Cytuj
  • 13 paź 2011

    Takie zajęcia polecam:)

    3 1 Cytuj
  • 13 paź 2011

    [quote=GoldenGirl] Witam szukam fajnej sali na wesele w okolicach Mylslenic. Zalezy mi na fajnym klimacie żeby goście się dobrze czuli. Najlepiej z pokojami gdyż duzo gości jest nie jest z okolic Myślenic. Ilośc osób około 150. Mam duzo znajomych z innych krajów i chciała bym im pokazć jak wygąląda tradycyjne polskie wesele i zeby zasmakowali dobrego poslkiego jedzenia. Dodam ze strażnice odpadają na wstepie. Odwiedziłam juz kilka obiektów i troche poszperałam na necie i np sala w Rudniku i Gala odpadaja a tak że euforia w Myślenicach. Potrzebuje także dobrego zespołu , Kamerzysty i Fotografa.
    Pomocy macie jakies pomysły dziekuje [/quote]

    Jeśli chodzi o takie miejsce to proponuję Folwark Zalesie ,fajny klimat i noclegi na miejscu , lub
    Dwór w Tomaszowicach i sala "Oranżeria" na imprezę .

    2 Cytuj
  • 13 paź 2011

    Do Chwyca ,jeżeli chcesz wiedzieć jaki zespół grał w Euforii to tam zadzwoń to się dowiesz.Tel.
    12-272-19-38,607-962-481

    2 2 Cytuj

Odpowiedz