Forum » Społeczeństwo

Wesele !!! Udane czy nie ? ORGANIZACJA, SALE, ZESPOŁY

  • Marta 31 paź 2011

    hmm tez to slyszalam od osoby która tam pracowała tez myslalam zeby tam zrobic wesele ale mnie ostrzegala ta dziewczyna bo coś niedobrego tam sie dzieje.. ale tak mysle ,że od wewnątrz to moze inaczej wygladac, zresztą jak zawsze! gdzie sie dzieje dobrze wewnątrz firmy??hehe a tu zwolnienia, a tu kłótnie rodzinne właścicieli. no niestety zawsze się jest bliżej sprawy. Natomiast mnie się wydaję że nie podpisywaliby umów ,gdyby mieli już nie istnieć wkrótce :/.... w sezonie w końcu mają wesele za weselem i to na dwóch salach! plus najem lokali- stała. nie chce mi się wierzyć o tym bankrucie

    1 3 Cytuj
  • 31 paź 2011

    [quote=gość: pre] Witam polecacie jakąś dobrą i w miarę tanią firmę dekoracyjną lub dekoratorkę? [/quote]
    Z czystym sumieniem mogę pomóc:
    Profesjonalna dekoratorka i o umiarkowanych cenach to Pani z kwiaciarni w Wiśniowej.
    Nazwy i jej telefonu nie będę podawał publicznie, ale proszę pisać, lub tel. do mnie to podam, żeby nie było ze reklamuje ;)
    Coby mi admin hosta nie wykasował.

    2 Cytuj
  • 31 paź 2011

    [quote=wip186]
    Coby mi admin hosta nie wykasował. [/quote]

    hahah chyba posta nieuku

    2 6 Cytuj
  • 31 paź 2011

    Poznać gł.....o po śmiechu jego...?
    Ty nigdy nie trafiłeś w inną literę niż zamierzałeś?
    [quote=gość: poprawny] wip186 napisał/a:

    hahah chyba posta nieuku [/quote]

    Współczuję i dziękuję za komplement... Tutaj wypowiadamy się merytorycznie i na temat.

    6 1 Cytuj
  • 31 paź 2011

    Hmm... niedawno miałem tam wesele, życzliwi też mnie straszyli (od ponad roku) że wszystko padnie, że odwołają itp., a impreza się udała, jedzenie i obsługa I klasa. Tak, że z czystym sumieniem polecam Galę jak i właścicieli choć ksiąg rachunkowych im nie sprawdzałem i nie wiem jak finansowo stoją (wydaje mi się że nie jest źle)

    3 12 Cytuj
  • 31 paź 2011

    Powyższy post dotyczył oczywiście Hotelu Gala i był odpowiedzią na post Kasi123 :)

    1 8 Cytuj
  • 31 paź 2011

    A ja polecam Euforię,byłam,wszystko ekstra,naprawdę niech się chowają wszystkie lokale w okolicy,pełen profesjonalizm:)

    11 9 Cytuj
  • 31 paź 2011

    [quote=gość: cje] A ja polecam Euforię,byłam,wszystko ekstra,naprawdę niech się chowają wszystkie lokale w okolicy,pełen profesjonalizm:) [/quote]

    Jest tylko jeden problem w Euforii - kiepskie usytuowanie lokalu pomiędzy dwiema drogami - beton, kostka i asfalt. Osobiście uważam że taki lokal byłby idealny gdyby był postawiony w innym miejscu. To prawda że wewnątrz jest super, obsługa żadna rewelacja, ale jedzenie i szefowa OK, jednak w sierpniu byłem na weselu w Łapczycy "Allegora" i chociaż lokal widać niższej kategorii, to super usytuowanie i gustowny ogródek dla gości przeważa szalę na korzyść. Ludzie po prostu wieczorkiem mają ochotę wyjść na zewnątrz i posiedzieć w ciszy na świeżym powietrzu, puścić dymka nikotynowego czy jak ktoś woli skręcika konopi zrobionego na własny użytek w zieleni na ławeczce w błogiej ciszy, która pozwoli na lekki haj i kontemplowanie z kumpelami.
    Sam lokal to nie wszystko.

    11 13 Cytuj
  • 1 lis 2011

    Gościu weselny nie Allegora tylko "Allegra" i nie w Łapczycy tylko w Gierczycach!!!! Co masz na myśli pisząc lokal niższej kategorii?? Bo jak dla mnie jest tam bardzo elegancko.

    6 1 Cytuj
  • 4 lis 2011

    Ja ze znajomymi byliśmy na weselu w Euforii i szczerze powiedziawszy nie przeżyliśmy Eufori. Pewnie dlatego że mieliśmy większe oczekiwania co do wesela i klimatu. Wszędzie opowiadali jak tam jest pięknie i dobrze rozreklamowane. Ja tez teraz szukałam sali i myślę że trafiłam w dobre miejsce z klimatem i z ogródkiem. Euforia może i ładna jest ale położenie do bani i obsługa średnia a jedzenie nam nie smakowało. A Najgorsze jest to ze rosół był zimny a tego już nie zniosę na weselu. Moja skromna opinia. (Do fanów i właścicieli E...i tylko nie wypisujcie teraz na mnie złych komentarzy).

    13 8 Cytuj
  • 5 lis 2011

    Jaką sale polecacie na 200 osób ?

    1 2 Cytuj
  • 5 lis 2011

    [quote=gość: Ona 90] Jaką sale polecacie na 200 osób ? [/quote]

    duza

    4 7 Cytuj
  • 5 lis 2011

    [quote=gość: ciekawe] gość: Ona 90 napisał/a: Jaką sale polecacie na 200 osób ?

    duza [/quote]

    Its gut!!

    Świetna odpowiedź. Jestem twoim fanem:)

    3 6 Cytuj
  • 6 lis 2011

    [quote=gość: młotek] gość: ciekawe napisał/a: gość: Ona 90 napisał/a: Jaką sale polecacie na 200 osób ?

    duza

    Its gut!!

    Świetna odpowiedź. Jestem twoim fanem:) [/quote]
    Jaki idol, taki fan.

    7 2 Cytuj
  • 6 lis 2011

    [quote=gość: Gienia] Gościu weselny nie Allegora tylko "Allegra" i nie w Łapczycy tylko w Gierczycach!!!! Co masz na myśli pisząc lokal niższej kategorii?? Bo jak dla mnie jest tam bardzo elegancko. [/quote]

    Przepraszam za pomyłkę, zgadza się Allegra w Gierczycach, jakoś dziwnie mi się wydawało że to Łapczyca bo tam był ślub.
    Dlaczego napisałem niższej kategorii, bo to widać było gołym okiem. Byłem i w jednym i w drugim lokalu, więc porównanie mam. Wnętrze Eufori jest dużo ekskluzywniejsze, może też dla tego że świeże a Allegra ma chyba kilka lat, ale nie powiem żeby nie było w niej ładnie.
    Jedzenie i obsługa w Allegrze na dużo wyższym poziomie, nie wspominając o szefie kuchni z Allegry, który jest po prostu niesamowity i profesionalny (torty, pieczone udźce, świniaki, rzeźbione owoce z imionami młodych, po prostu obsługa bajka. Dodatkowo super usytuowanie lokalu, ogródek, ławeczki, fontanny, skalniaczki. Te rzeczy to jest właśnie klimat, a nie betony, kostki i drogi szybkiego ruchu z każdej strony i ta sterfa przemysłowa i bliska asfaltowania z jednej, cementownia z drugiej strony, już Gala jest o wiele lepsza patrząc na wszystkie te aspekty.

    9 7 Cytuj
  • 7 lis 2011

    To zależy co się komu podoba. Zgadza się otoczenie w Allegrze jest dużo przyjemniejsze dla gości ale przede wszystkim dla tych najmłodszych. Osobiście nie byłam w Euforii ale jakoś ten lokal nie wzbudza we mnie euforii (mówię na podstawie zdjęć). Jak dla mnie panuje tam zwyczajny przepych i nadmierna elegancja. Chyba nie umiałabym się w takim lokalu odnaleść. Natomiast Allegra bardzo przypadła mi do gustu. Nawet ta odległość mnie nie przeraża. Właściciel sympatyczny człowiek bardzo dogadany. Ale więcej relacji za 2 tyg;)

    6 10 Cytuj
  • 7 lis 2011

    [quote=gość: Gienia] To zależy co się komu podoba. Zgadza się otoczenie w Allegrze jest dużo przyjemniejsze dla gości ale przede wszystkim dla tych najmłodszych. Osobiście nie byłam w Euforii ale jakoś ten lokal nie wzbudza we mnie euforii (mówię na podstawie zdjęć). Jak dla mnie panuje tam zwyczajny przepych i nadmierna elegancja. Chyba nie umiałabym się w takim lokalu odnaleść. Natomiast Allegra bardzo przypadła mi do gustu. Nawet ta odległość mnie nie przeraża. Właściciel sympatyczny człowiek bardzo dogadany. Ale więcej relacji za 2 tyg;) [/quote]
    Mistrzostwo świata! Cyt. "...przepych i nadmierna elegancja." Jak za wysokie progi, to zamów sobie strażnicę w Harbutowicach albo na Bysinie. Będziesz mieć swój poziom.
    Dlaczego ludzie tak narzekają? Dostają lokal na wysokim poziomie i biadolą.
    Powiedz wprost, Gienia: Nie stać mnie więc robię skromne wesele. I nikt nie będzie miał pretensji, ani kpił z Ciebie. Nie wypisuj bredni, żeby się dowartościować czyimś, w tym wypadku lokalu, kosztem.

    11 13 Cytuj
  • 7 lis 2011

    [quote=gość: Sean] gość: Gienia napisał/a: To zależy co się komu podoba. Zgadza się otoczenie w Allegrze jest dużo przyjemniejsze dla gości ale przede wszystkim dla tych najmłodszych. Osobiście nie byłam w Euforii ale jakoś ten lokal nie wzbudza we mnie euforii (mówię na podstawie zdjęć). Jak dla mnie panuje tam zwyczajny przepych i nadmierna elegancja. Chyba nie umiałabym się w takim lokalu odnaleść. Natomiast Allegra bardzo przypadła mi do gustu. Nawet ta odległość mnie nie przeraża. Właściciel sympatyczny człowiek bardzo dogadany. Ale więcej relacji za 2 tyg;)
    Mistrzostwo świata! Cyt. "...przepych i nadmierna elegancja." Jak za wysokie progi, to zamów sobie strażnicę w Harbutowicach albo na Bysinie. Będziesz mieć swój poziom.
    Dlaczego ludzie tak narzekają? Dostają lokal na wysokim poziomie i biadolą.
    Powiedz wprost, Gienia: Nie stać mnie więc robię skromne wesele. I nikt nie będzie miał pretensji, ani kpił z Ciebie. Nie wypisuj bredni, żeby się dowartościować czyimś, w tym wypadku lokalu, kosztem. [/quote]

    Tu nie chodzi o to czy mnie stać czy nie. Po prostu mi się tam nie podoba i tyle.I chyba mogę mieć swoje zdanie. A Ty proszę nie obrażaj mnie bo każdy sądzi wg siebie. Obrońca euforii sie znalazł. NIE PODOBA MI SIĘ W EUFORII I MOGĘ TO PO PROSTU TAK NAPISAĆ!
    Znam swoją wartość i wybacz ale nie muszę się niczym dowartościowywać a zwłaszcza jakimś tam lokalem weselnym. Ja nie narzekam tylko wyrażam swoją opinię, do której mam prawo jak każdy. Może i nie należę do jakiejś tam elity ale za to jestem kulturalnym i dobrze wychowanym człowiekiem. Czego niektórym na tym forum brakuje.

    12 12 Cytuj
  • Piotr Kowalski 10 lis 2011

    W październiku tego roku byłem na weselu w Euforii. Wesele na ok. 200 os. Widać lokal nowo otwarty, czysty, elegancki i na czasie. Bardzo dobre oświetlenie i świetna akustyka. Jedzenie bardzo dobre i ciekawe i dużo ;) obsługa młoda elegancko ubrana, na dobrym poziomie. Według mojego skromnego zdania lokal godny polecenia. Dobrze, że powstało coś fajnego i eleganckiego w naszych okolicach. Jeszcze raz poleca i jestem pod wielkim wrażeniem.!!!!!!!!!!!!

    14 14 Cytuj
  • 12 lis 2011

    Do kogoś kto był na weselu w Euforii mam pytanko, czy kelnerów nie było za mało? Bo ponoć jeden kelner na 40 osób przypada...

    pytam bo chcę tam zorganizować swoje wesele.

    4 6 Cytuj
  • 13 lis 2011

    Anna123 o zwiększenie liczby kelnerów zawsze można poprosić właścicieli, a moim zdaniem jeden kelner na 40 osób jest wystarczająco... Ja osobiście byłem tam na weselu, wszystko mi się bardzo podobało, Kelnerzy pierwsza klasa, jedzenie również... co do wyglądu to każdemu podoba się coś innego ja daję 10/10 :))
    pozdrawiam...

    7 5 Cytuj
  • 13 lis 2011

    ja myślę że jeśli komuś się nie podoba kostka brukowa czy jakiś podobny pooblem ma bez sensu to lepiej niech sie nie wypowiada na takie tematy jakim jest wesele bo nie ma co brać go pod uwagę . tylko swoich młodych obraża bo wybrali taki a nie inny bi się im tam podobało i myślę że osoba pisząca takie wypowiedzi zabiera tylko czas czytającym a do przyszłych młodych piszę jedzcie zobaczcie i oceńcie a nie czytajcie. bo to co widać na własne oczy zawsze jest prawdą a nie to co piszą mniej czy więcej rzyczliwe osoby.

    8 9 Cytuj
  • 13 lis 2011

    Nie no otoczenie nie jest jakieś cudowne...ale ważne że w środku jest pięknie, w środku raczej jest impreza prawda ? No i razi mnie ten napis 'wzrnictwo melbi' ale co tam :)

    6 3 Cytuj
  • 14 lis 2011

    Ja mam znajomych kelnerów w Gali w Rudniku. Do Anitaa nawet jeżeli wesel się odbędzie to nie będzie to udane wesele gdyż jedzenia i picia będzie mało i goście porostu szybko pójdą do domu.

    13 1 Cytuj
  • 14 lis 2011

    Do Anna 123 na remizach przypada jeden kelner na 35 os, w lokalach 1 na 25 osób. Niech ci nikt kitu nie wciska że, jeden kelner obsłuży 40 os.Na otwarciu euforii dali popis jak rozbili cała tacę szkliwa przy gościach .

    8 6 Cytuj

Odpowiedz