Forum » Społeczeństwo

Wesele !!! Udane czy nie ? ORGANIZACJA, SALE, ZESPOŁY

  • 14 sty 2013

    Myślę że dj na wesele to niebyt trafiony pomysł, moja koleżanka kiedyś na takim była i mówiła że o 23 już nikt się nie bawił. Młodym osobom może jeszcze by się to podobało ale starszym myślę że nie. U mnie na weselu była orkiestra i wszyscy byli nią zachwyceni.

    6 2 Cytuj
  • Anna Kowalska 15 sty 2013

    A ja byłam w 2012 na dwóch weselach z DJ, ten pierszy grał super, impreza była do białego rana, a ten drugi nie podołał...niestety ludzie kiepsko się bawili. Mogę dać Ci namiar na tego 1:)

    Cytuj
  • 15 sty 2013
    kropa napisał/a:

    co myślicie o dj na weselu....? Mam wesele w sierpniu, razem z narzeczonym byliśmy zdecydowani na dj (nie ukrywam, że chodzi głównie o koszty, poza tym nie znaliśmy żadnego zespołu) teraz tak czytam, czytam i dopadają mnie straszne wątpliwości... niby jest jeszcze a czas...ale chyba nie ma czasu...Był ktoś ostatnio na jakimś weselu z dj-em???

    Oprawa muzyczna to jeden z głównych czynników, które rzutuje na to czy wesele będzie udane czy nie... Myślę, że nie warto oszczędzać właśnie na orkiestrze....Chociaż ja znam także takiego DJ który jest zarazem wodzirejem na imprezach....Wyślę Ci namiary na priv...zapytaj....

    1 Cytuj
  • 15 sty 2013

    Zdacydowanie bym nie ryzykowal z DJem. Chociaż są tacy którzy potrafią poprowadzić wesele lepiej niż większość zespolow, tylko jak takiego DJa znaleźć?
    I zapewne taki DJ nie zagra ci wesela za 1500zl jeżeli myślisz ze możesz na tym oszczędzić to TAK, ale z slabym DJem. Profesjonalny DJ z "dobra gadką" to przynajmniej 3000 i mialem okazje z takim pracować w ubieglym roku w Bytomiu, ale gość pochodzil gdzieś spod Warszawy i mial taki sprzęt grający, oświetlenie ze większość zespolow o takim marzy po nocach. Nie pytalem ile bral bo gość praktycznie nie robil przerw a jak zrobil to wykorzystywalem spokój na zrobienie chociaż kilku zdjęć przy stole, ale strzelam, ze nie mniej niż 5000 z dojazdem plus nocleg.

    2 Cytuj
  • 15 sty 2013

    moja koleżanka była ostatnio na weselu z DJem, podobno niezbyt drogi a goście świetnie się bawili:) jeżeli towarzystwo na weselu jest młode to DJ może być jak najbardziej trafnym pomysłem :

    a co myślicie o zespole Bass-ton z Kornatki? ma ktoś może jakieś nagrania?

    Cytuj
  • 15 sty 2013

    a czy czy ktoś na weselu, które prowadził dj mento? znajomy baaardzo go polecał, ale sama go nigdy nie słyszałam/widziałam jak "działa". podobno puszcza zróżnicowana muzykę, dla starszych i młodszych i jest wodzirejem...ale jedna opinia to dla mnie trochę mało, bo do wesela tuz, tuż...wątpliwości naszły mnie po czytaniu tych wszystkich postów na forum:/ zaliczka już wpłacona... ale nieduża. uznaliśmy z narzeczonym, że i tak nie znamy żadnego dobrego zespołu, a zespół prędzej może położyć niestety wesele niz dj... taki tok myślenia. bylismy w zeszłym roku na dwóch weselach, na których zespoły były po prostu dramatyczne... leci piosenka, w tle dżwieki gitary, a gitarzysta cos pije, nie gra,gitara widmo normalnie...

    1 Cytuj
  • Anna Kowalska 15 sty 2013

    Ja Ci mogę polecić dobrego Dj. Byłam na weselu gdzie grał Mento i szczerze odradzam. Jak coś to pisz na PW...

    1 Cytuj
  • 17 sty 2013

    dość enigmatyczna ta Twoja odpowiedź el Jimador... albo złowróżbna... ;)

    2 1 Cytuj
  • 17 sty 2013

    Witam mam problem z znalezieniem sali na wesele na 250 osób w okolicach Myślenic na 2014 rok pora letnia.. Dolne Przedmieście jest NIESTETY zajęte na cąły następny rok..:( co radzicie..???

    2 2 Cytuj
  • 17 sty 2013

    Sala Euforia

    5 16 Cytuj
  • 17 sty 2013

    w sali osp poręba chyba mieści się do 250 osób i jest jeszcze sala osp wiśniowa do 300 to na pewno

    11 Cytuj
  • 17 sty 2013

    mieści się 250 osób ale wtedy nie ma gdzie tańczyć bo jest ciasno

    2 3 Cytuj
  • 17 sty 2013

    właśnie zmieścić to nie problem tylko trzeba gdzieś usiąść no i zatańczyć

    1 3 Cytuj
  • Małgorzata Hodurek 17 sty 2013

    Polecam sale w Trzebunii. Dobrze wyposażona kuchnia, dużo miejsca na zapleczu. Sala duża z łatwością pomieści tyle osób, jest scena dla orkiestry. Dodam, ze cena za wynajem też jest chyba najlepsza w okolicy.

    1 17 Cytuj
  • Def Ibrylator 17 sty 2013
    domii napisał/a:

    Sala Euforia

    Sam się rozglądam za salami i 3 kontakt mówi mi już, że Euforia tnie na kasę. Nie wiem, czy to miejska plotka czy prawda, ale podobno na koniec dorzucają koszty, które nie były jasno wypunktowane w umowie. Radzę pogrzebać w sprawie.

    24 7 Cytuj
  • 17 sty 2013
    def_ibrylator napisał/a:

    domii napisał/a:Sala EuforiaSam się rozglądam za salami i 3 kontakt mówi mi już, że Euforia tnie na kasę. Nie wiem, czy to miejska plotka czy prawda, ale podobno na koniec dorzucają koszty, które nie były jasno wypunktowane w umowie. Radzę pogrzebać w sprawie.

    też tak słyszałam, w dodatku z tygodnia na tydzień podnoszą stawki - przynjmniej tak było w moim przypadku, dlatego też zrezygnowałam z tej sali

    26 7 Cytuj
  • 17 sty 2013

    Jeżeli potrzebujesz zespół na typowe wiejskie wesele to sami swoi świetnie pasuje.[/quote]

    Jeżeli potrzebujesz zespół na typowe wiejskie wesele to sami swoi świetnie pasuje.[/quote]

    A ja właśnie takiego zespołu szukałam :p który z wesela nie zrobi dyskoteki :P i o to zespół SAMI SWOI będą grać u mnie za 5 mcy :D I w nosie mam wszystkie żałosne opinie na ich temat, ludzi którzy zazdroszczą im sukcesu. Ja ich zamawiałam 2,5 roku wcześniej bo takie mają rwanie :D ha zaraz mnie ktoś tutaj zapewne odstrzeli hehe Pozdrawiam :D

    3 2 Cytuj
  • 17 sty 2013

    Bardzo prosze o opinie o zespole immunitet czy ten zespol wszystkie kawalki gra tak rockowo???Prosze o odpowiedz.

    4 Cytuj
  • 17 sty 2013
    mula napisał/a:

    Bardzo prosze o opinie o zespole immunitet czy ten zespol wszystkie kawalki gra tak rockowo???Prosze o odpowiedz.

    A ja wiem czy wszystkie, większość, byłam na weselu w sierpniu gdzie grali. Ogólnie grają fajnie, ale jak dla mnie za dużo tych właśnie takich rockowych podśpiewów. Jak dla mnie wesele ma być weselem a nie dyskoteką, a oni tak właśnie grali, że bardzo dużo było nowoczesnych piosenek a takich typowo weselnych mało.

    3 2 Cytuj
  • Agnieszka 18 sty 2013

    Na 59 stronie opisałam tak w skrócie własne wesele w 2012 roku w sierpniu. Grał u mnie zespół IMMUNITET. Też moje obawy dotyczyły mocno rockowej gry. Z zespołem trzeba się skontaktować i powiedzieć czego się oczekuje, jakich ma się gości( młodszych, starszych). Zespół jest świetny grają naprawdę wszystko, walczyki, nowości i typowe biesiadne kawałki,wokalistka ma super głos, panowie tak samo.W ciągu tygodnia nauczyli się dla nas piosenki. Są sympatyczni, i uczciwi. Osobiście mam nadzieję, że trafie na ten zespół jak kiedyś będę gościem. Na weselu goście bawili się naprawdę super i starsi i młodsi. Pozdrawiam i powodzenia w wyborze zespołu bo to faktycznie ważna decyzja:))

    7 1 Cytuj
  • 18 sty 2013

    Własnie chodzi mi o to by zespół gral bardziej biesiadnie weselnie gdyz rodzinnie takie wystepy rockowe mogly by zbytnio sie nie podobac.Co do wokalistki to wlasnie wiem swietny glos.Za to wykonania panów nigdzie nie ma.

    1 1 Cytuj
  • 18 sty 2013

    A co sądzicie o Gali w Rudniku?

    15 Cytuj
  • 18 sty 2013

    Immunitet to chyba bardziej rockowo gra z tego co słyszę na youtybe. Nie miałem okazji, ale wydaje mi się że jak ktoś tak zagra jak tutaj:
    http://www.youtube.com/watch?v=MrbVDQSgkIQ
    to chyba powinien umieć zagrać też Poleczkę ;) tak mi się zdaje.

    4 1 Cytuj
  • Agnieszka 18 sty 2013

    Najlepsza rada to po prostu posłuchać zespołu na żywo np. w trakcie innej zabawy weselnej :) bo każdy ma inny gust. Ja tak zrobiłam i byłam już pewna, że zespół jest super.

    4 1 Cytuj

Odpowiedz