Forum » Społeczeństwo

Wesele !!! Udane czy nie ? ORGANIZACJA, SALE, ZESPOŁY

  • 30 kwi 2013

    [quote=HD50000]Pytanie: catering Filipek czy może Pani Gienia z Rudnika? Ma może ktoś jakieś porównanie poza kosztami? Filipek jak się dobrze orientuje 160 zł P. Gienia jak widzę na forum 130 zł. [/quote]

    Zdecydowanie Filipek, u mnie na weselu miałam jego katering, wszyscy goście byli zachwyceni jakością i ilością dań!! Ja brałam ślub w sierpniu 2012 r i za 2 dni płaciłam 146 zł od osoby (w tym ciasta - na stół, tort i paczki do domu: opcja bez ciasta jest tańsza). Miałam też okazje być na weselu gdzie gotowała pani Gienia i jedzenie może nie było złe ale zdecydowanie mniej niż oferuje pan Filipek

    2 1 Cytuj
  • 1 maj 2013

    A był ktos może na weselu w Siwym Dymie w Rabce?

    3 1 Cytuj
  • 2 maj 2013

    Witam. Który z myślenickich lokali możecie polecić, do zaproszenia gości po ślubie, na obiad?
    Jak w tytule 20-30 osób, ktoś ma doświadczenia?
    Coś poza stekiem wchodzi w grę ?

    2 1 Cytuj
  • Basia 2 maj 2013

    il camino-polecam

    6 6 Cytuj
  • Bernard 2 maj 2013

    witajcie,
    jeśli ktoś chce zrezygnować z organisty na swoim ślubie bądź urozmaicić go piękną muzyką, to gorąco polecam scholę bodajże z Jasienicy. Ostatnio byłem na ślubie na którym grali i śpiewali i wszyscy byli zachwyceni, a kościół cały żył ich muzyką! :)

    11 3 Cytuj
  • 12 maj 2013
    Agnieszka 22 napisał/a:

    Ja swoją miałam szytą na zamówienie i zapłaciłam 900zł byłam z niej bardzo zadowolona, bolerko miałam wypożyczane,
    Podejdź i zapytaj bo na prawdę warto.

    warto tam zajrzec. Indywidualne podejście do klienta, ładne i CZYSTE suknie. Nie to co w Krakowie, gdzie suknie są aż szare. Polecam to miejsce przyszłym pannom młodym. Byłam bardzo zadowolona z ich usług. Suknia była taka jaką chciałam :)

    2 2 Cytuj
  • 14 maj 2013

    Witam, co do sali Rezydent w Rudniku mogę wypowiedzieć się w tej kwestii ponieważ byłam tam na weselu tydzień temu. Sala ok , ale obsługa bardzo powolna, z tego co słyszałam Pan młody koło 20 zapłacił po 100 zł każdemu kelnerowi żeby szybciej podawali- rzeczywiście było znacznie szybciej-kasa swoje zrobiła:D co do jakości dań i ich ilości nie byłam zadowolona;dojadałam sałatkami bo byłam głodna ; teoretycznie menu było wybrane na 4 Dania gorące i więcej dodatków;szczerze młodym nie polecam! Płacąc tyle kasy za osobę trzeba wymagać! Co do akustyki rzeczywiście coś jest nie tak-za bardzo dudni jest echo,zobaczymy co będzie na filmie i jak wyjdzie.... sala ogromna więc pewnie dla tego-było 160 osób ale w tej sali ludzie zginęli i nie było tego weselnego klimatu.... To chyba tyle , jeśli macie okazje zastanówcie się nad innym lokalem!!!

    13 5 Cytuj
  • 15 maj 2013

    Odstąpię orkiestrę weselną na termin 7 września <<< priv

    3 Cytuj
  • Jadzia Jodłowska 17 maj 2013

    Witam,

    Witam, co do sali Rezydent w Rudniku mogę wypowiedzieć się w tej kwestii
    ponieważ byłam tam na weselu tydzień temu. Sala ok , ale obsługa bardzo
    powolna, z tego co słyszałam Pan młody koło 20 zapłacił po 100 zł
    każdemu kelnerowi żeby szybciej podawali- rzeczywiście było znacznie
    szybciej-kasa swoje zrobiła:D co do jakości dań i ich ilości nie byłam
    zadowolona;dojadałam sałatkami bo byłam głodna ; teoretycznie menu
    było wybrane na 4 Dania gorące i więcej dodatków;szczerze młodym nie
    polecam! Płacąc tyle kasy za osobę trzeba wymagać! Co do akustyki
    rzeczywiście coś jest nie tak-za bardzo dudni jest echo,zobaczymy co
    będzie na filmie i jak wyjdzie.... sala ogromna więc pewnie dla
    tego-było 160 osób ale w tej sali ludzie zginęli i nie było tego
    weselnego klimatu.... To chyba tyle , jeśli macie okazje zastanówcie się
    nad innym lokalem!!!

    9 3 Cytuj
  • Tomasz Żądło 20 maj 2013

    [quote=Rafal19912]Witam
    Szukam sali okolice Pcim- Tokarnia na około 180 osób. Możę mi ktoś coś zaproponować czy nie ma takiej:):)[/quote]

    foksal , mszana dolna

    3 Cytuj
  • 22 maj 2013

    witam cos mi sie wydaje ze pani rozalia tp chyba byla na jakims transie ze takie glupoty wypisuje na temat rezydenta a moze jakas konkurencja...kto wie.??!! ja osobiscie juz bylam tam 2 razy na weselu i naprawde nie mozna nikomu nic zarzucic,a zwlaszcza do ilosci jedzeni jest baaaardzo duzo i jak dlamnie smacznie jak i goracych posilkow tak jak i zimnej plyty wszyskie gienie i filipki sie nie umywaja{ oni tylko na kurach i zupach jada..co to za menu..bylam wiec wiem} a w rezydencie jest urozmaicone menu..ale to zawsze wybieraja mlodzi co chca jesc a wybor jest ponoc duzy nikt nikomu nic nie narzuca jak w innych lokalach!!jjedynie moze akustyka troszke szwankuje....ale teraz piekny ogrod tam sie robi i kostka bedzie naprawde super!!!naprawde polecam z calego serca wszystko jest tam na tip top..poprostu trzeba tam byc zeby oceniac pozdrawiam!!!!

    7 11 Cytuj
  • 23 maj 2013
    rozalia napisał/a:

    Witam, co do sali Rezydent w Rudniku mogę wypowiedzieć się w tej kwestii ponieważ byłam tam na weselu tydzień temu. Sala ok , ale obsługa bardzo powolna, z tego co słyszałam Pan młody koło 20 zapłacił po 100 zł każdemu kelnerowi żeby szybciej podawali- rzeczywiście było znacznie szybciej-kasa swoje zrobiła:D co do jakości dań i ich ilości nie byłam zadowolona;dojadałam sałatkami bo byłam głodna ; teoretycznie menu było wybrane na 4 Dania gorące i więcej dodatków;szczerze młodym nie polecam! Płacąc tyle kasy za osobę trzeba wymagać! Co do akustyki rzeczywiście coś jest nie tak-za bardzo dudni jest echo,zobaczymy co będzie na filmie i jak wyjdzie.... sala ogromna więc pewnie dla tego-było 160 osób ale w tej sali ludzie zginęli i nie było tego weselnego klimatu.... To chyba tyle , jeśli macie okazje zastanówcie się nad innym lokalem!!!

    Droga Rozalio widać, że nie jadasz w restauracjach i nie bywasz na weselach w ekskluzywnych knajpach (zapewne jadasz tylko u mamusi lub u teściowej). W Rezydencie w Rudniku obsługa jest bardzo profesjonalna, kulturalna i uprzejma (jak przystało na taki lokal) trzymają bardzo wysoki poziom i nie mam im nic do zarzucenia. Wiesz bo trzeba odróżnić remizę strażacką gdzie kelner biega jak na spidzie między stołami, nie ma czasu nawet opowiedzieć o tym co podaje (pewnie nawet menu nie znają) tylko rzuca talerz na stół i ucieka po kolejny żeby szybciej a nie przeszkadza Ci jego kapiący pot do jedzenia??? Po drugie w remizach bardzo rzadko zdarza się aby rosół był polewany każdemu indywidualnie i w dodatku Panie pierwsze przy stoliku, najczęściej jest to waza na stół i radź sobie sam!!! W takiej pracy nie chodzi o to żeby szybciej i więcej tylko kulturalnie i z klasą czego idealnym dowodem jest Rezydent!!! Ponadto kuchnia na bardzo wysokim poziomie zazdroszczę takiego kucharza (udziec pali się żywym ogniem bajka) Jedzenia jest bardzo dużo, ale jeżeli komuś mało stół wiejski ja jak tam byłem na weselu to był właśnie taki stół gdzie były nawet dodatkowo dania gorące np. golonka. Bardzo dobrym rozwiązaniem jest też bufet z kawą i herbatą (chociaż mogliby dodać jakąś smakową) Nie wiem jak teraz i czy coś się zmieniło a w zeszłym roku była bajka. Polecam każdemu oprócz Tobie Rozalio Tobie pozostał suchy schabowy i kapusta z ziemniakami!!!

    4 10 Cytuj
  • 23 maj 2013

    Sz.P Monalizo!! Nie jestem konkurencja z innego lokalu ale osobą, która osobiście była tam na imprezie. Zachwytu nie ma tak jak Pani to rekomenduje?!- A może to Pani pisze bo jest np. właścicielką i w oczy kuje?!
    Niestety niech Pani pozwoli ale swoje zdanie napiszę bo mam do tego prawo i niestety REZYDENTA nie będę rekomendować !!Ci, których to będzie interesowało wezmą to pod uwagę.... niestety , takie dzisiaj czasy,że wszystko można sprawdzić a nie wody z mózgu ludziom robić!!
    Także podtrzymuję WIELKI MINUS DLA REZYDENTA W RUDNIKU!!!

    10 6 Cytuj
  • 23 maj 2013

    Właśnie pokazał Pan swoją niższość i brak kultury.
    Pozwoli Pan ale ocenić to sama potrafię.
    Jeśli się płaci taką kwotę od osoby to wypadałoby zachować "pozór" wyrafinowanej restauracji, której niestety Rezydentowi brakuje, ponieważ specjalizuje się w kuchni co tygodniowej-weselnej; a w pozostałym czasie owa " profesjonalna" restauracja świeci pustkami!
    Bufet kawy i herbaty drogi Panie jest wszędzie więc to żadna nowość, co do obsługi ZERO PROFESJONALIZMU! Zwykłe chłopaki po gastronomiku!!
    Gratuluję pozytywizmu!!
    REZYDENT , MEGA MINUS!!

    12 5 Cytuj
  • piotrworker 23 maj 2013

    Jaką wódkę polecacie i w jakiej hurtowni ??

    2 1 Cytuj
  • 26 maj 2013

    Kochani czy znacie może jakąś krawcową która uszyje suknie ślubną z przyniesionego zdjęcia?

    1 Cytuj
  • 26 maj 2013

    W salonie ślubnym koło zoologicznego szyją też ze zdjęcia, ładnie i tanio

    4 1 Cytuj
  • 26 maj 2013

    Poszukuje namiarów na kapele góralską,która zagrałaby w domu p.młodego oraz p.młodej przy błogosławieństwie.

    1 Cytuj
  • 3 cze 2013

    Mam namiar na taniego kierowcę do rozwiezienia gości weselnych.
    Więcej informacji zainteresowanym na PRIV.
    Pozdrawiam.

    2 1 Cytuj
  • 7 cze 2013

    ILE za osobę bierze pan FILIPEK?? i czy daje towar czy trzeba mu dostarczyć?? bardzo proszę o odpowiedz osoby które miały go na swoim weselu :)

    1 Cytuj
  • 7 cze 2013

    chodzi mi o 1 dzień wesela !!!

    1 Cytuj
  • 10 cze 2013

    Czy ma ktoś namiary do kogoś od wynajmu sali w Osp Bieńkowice, Osp Nowa Wieś i Osp Sieraków (okolice dobczyc)? Ewentualnie czy ktoś się orientuje na ile osób są te sale.

    1 Cytuj
  • 25 cze 2013

    Witam!
    Chciałabym się dowiedzieć kilku spraw odnośnie organizacji wesela.
    Otóż:
    - Ile kosztuje wynajęcie sali na Zarabiu na wesele jednodniowe?
    - Jakiego fotografa i kamerzyste polecacie?
    - Co sądzicie o zespole Mila z Limanowej?
    - Ile wcześniej trzeba skladac rezerwacje na w/w?
    Pozdrawiam

    1 2 Cytuj
  • 25 cze 2013

    nie wiem , ale mogę Ci sprzedać sukienkę xD

    3 Cytuj
  • Tomasz Żądło 25 cze 2013

    [quote=lorderon]Witajcie!
    Organizuje wesele 120-140 osób, jedno-dniowe i chciałbym zapytać jaki dom weselny/restauracje/sale itp. w Myślenicach, lub w okolicach Myślenic polecacie. Zależy mi na tym by było w miarę elegancko, ale także aby porcje podawanych posiłków nie były miniaturowe jak mi się to już nie raz zdarzyło oglądać na weselach, ale także nie chciałbym przepłacić. Czekam na wasze propozycje, w szczególności chciałbym poznać opinie na temat domów weselnych:
    - Restauracja Wanda - Dobczyce
    - Folwark Zalesie - Dziekanowice
    - Dom Weselny - Krzywaczka
    - Krakowiacy i Górale - Krzyszkowice
    - Hotel pod Dębami - Osieczany
    Pozdrawiam[/quote]

    A może lokal ,, Foksal " w Mszanie Dolnej ?

    2 1 Cytuj

Odpowiedz