Forum » Społeczeństwo

Wesele !!! Udane czy nie ? ORGANIZACJA, SALE, ZESPOŁY

  • 22 lip 2013

    Witam potrzebuję nazwę zespołu, który w sobotę 20-07-2013 grał w Rezydencie w Rudniku???

    6 5 Cytuj
  • 22 lip 2013
    kasprzykos napisał/a:

    witam. może mi ktoś cos powiedzieć na temat zespołu Sax Band z Dobczyc?? jak graja??

    Ja miałam ich na swoim weselu, muszę powiedzieć że spisali sie na medal, grali do 6 rano, nie ociągali się, bez długich przerw. Muzyka dla każdego i pod nóżkę:) jak za taką cenę to naprawdę warto.

    4 5 Cytuj
  • 23 lip 2013

    Polecam zespół Maks Band maksband , naprawde bardzo dobry zespół , grają również wesela angielsko - polskie , profesjonaliści !!!

    3 5 Cytuj
  • Szymon Nykiel 26 lip 2013

    Tony Montana - wydaje mi się, że to ten: http://www.endlers.pl/ :)

    7 Cytuj
  • 31 lip 2013

    Witam serdecznie!
    Czy ktoś z Was zna, "wziął" na swoje wesele, ewentualnie może bawił się razem z zespołem "Weekend" ze Stróży koło Myślenic. Nie mogę znaleźć praktycznie żadnej wzmianki na temat tego zespołu. Jak grają, jak prowadzą imprezę??? Z góry dziękuję za wszelkie rady i odpowiedzi. Pozdrawiam! :)

    8 4 Cytuj
  • 3 sie 2013

    mógłby ktoś przesłać zdjęcie tortu w kształcie łabędzi przygotowywanego przez P. Filipka?

    7 7 Cytuj
  • 5 sie 2013

    Jest aż tak źle z tym zespołem "Weekend"?! Czy ktoś z Was miał podobne odczucia jak zostały tutaj wyżej opisane przez "nettixa"???

    9 4 Cytuj
  • 6 sie 2013

    Witam
    Poszukujemy z narzeczoną miejsca na wesele do 100-120 osób
    Od razu zaznaczam że nie interesują nas strażnice a raczej jakieś
    lokale w okolicy Myślenic względnie Krakowa . Najlepiej gdyby oprócz przyjemnego wnętrza posiadały też jakiś ogród lub coś na zewnątrz.
    Możecie podrzucić jakieś lokalizacje lub nazwy (nawet takie w których nie byliście)
    zaznaczę też że takie lokale jak:
    - Euforia
    - Agro gościniec
    - Gala w Rudniku
    nie interesują nas bo już tam byliśmy i to po prostu nie nasz gust
    (ale nie zagłębiam się w ich żadne plusy i minusy)

    Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc

    8 2 Cytuj
  • 6 sie 2013

    Karczma w Krzywaczce
    Krakowiacy i Górale

    10 4 Cytuj
  • Paweł Latoń 6 sie 2013

    Karczma w Krzywaczce

    7 4 Cytuj
  • 6 sie 2013

    Może Dom Weselny w Mogilanach.
    Nie byłem tam ale słyszałem że bardzo ładna sala i dość drogo jednak wychodzi.

    7 4 Cytuj
  • 6 sie 2013

    jeśli szukacie zespołu który miażdży wszystko co do tej pory widzieliście to zobaczcie sobie zespół z Krakowa - Capri New Beat. 2 tygodnie temu byłem na weselu w pałacyku w Śmiłowicach gdzie oni grali, to był szok i porażenie. po prostu genialnie !!!!!
    Pytałem ile biorą i to mnie zwaliło z nóg :) - 10 000 za dzień ! Grają chyba głównie na weselach "celebrytów" z tego co wiem to grali np. na weselu jednego z braci Golec.
    Ale jak patrzyłem na to co wyprawiają na scenie a do tego ta gra świateł, mega wokaliści , tancerki, itp to była moc. inni goście byli pod ogromnym wrażeniem. kasę biorą chorendalną ale pamiątka na całe życie i to jaka. mają filmiki na necie

    12 6 Cytuj
  • 7 sie 2013

    Dworek Fantazja w Skomielnej Białej

    16 4 Cytuj
  • 7 sie 2013

    hej podbijam temat i mam pytanko czy ktoś ma jakąś opinie na temat domu weselnego w Jasienicy ???

    8 4 Cytuj
  • 7 sie 2013

    witam, czy może mi ktos podesłać nr do p. Gieni kucharki? :)

    8 4 Cytuj
  • 7 sie 2013
    motocyklistka napisał/a:

    hej podbijam temat i mam pytanko czy ktoś ma jakąś opinie na temat domu weselnego w Jasienicy ???

    Dom weselny czy Agrogościniec?

    12 2 Cytuj
  • 7 sie 2013

    Witam,
    Poszukuję kontaktu do sprawdzonych dekoratorek, które zajmowały się już osp w Wiśniowej. Czy móglibyście kogoś polecic?

    10 2 Cytuj
  • 7 sie 2013
    jaoluniaaa napisał/a:

    Witam,
    Poszukuję kontaktu do sprawdzonych dekoratorek, które zajmowały się już osp w Wiśniowej. Czy móglibyście kogoś polecic?

    Jak najbardziej mogę polecić Panie z kwiaciarni w Wiśniowej, lokal poniżej OSP Wiśniowa.

    Kilka razy dekorowały moją brykę do ślubu i widziałem tak salę jak i kościoły przez nie dekorowane, są profesjonalistkami a za każdym razem komponują nowe - (lub wg. życzeń) - ciekawe formy.

    10 4 Cytuj
  • 7 sie 2013

    W Krzywaczce jest też fajny hotel Comfort Express...

    9 12 Cytuj
  • 8 sie 2013

    a na temat zespołu INWAZJA ma ktoś jakąś opinie byłabym wdzięczna za każda może być na priv ;)

    6 4 Cytuj
  • 8 sie 2013
    motocyklistka napisał/a:

    a na temat zespołu INWAZJA ma ktoś jakąś opinie byłabym wdzięczna za każda może być na priv ;)

    Podbijam temat! ;)

    6 3 Cytuj
  • 8 sie 2013
    larak2 napisał/a:

    orientuje się ktoś która strażnica pomieści wesele na ok 220 osób? :)

    Straznica w Trzebuni

    6 3 Cytuj
  • 11 sie 2013

    Witam,
    planujemy wesele w agro-gościńcu w Jasienicy, lokal nam się spodobał, oferta również ale przed podpisaniem umowy mamy jeszcze kilka pytań do osób które tam się bawiły lub miały swoją uroczystość:
    1. czy sala jest wystarczająca dla 160 osób? czy można się spokojnie bawić czy jest ciasno (ciężko to ocenić gdy na sali nie ma nikogo);
    2. słyszeliśmy opinię, że mieli tam problem z chłodniami - jedzenie się popsuło - czy jest w tym cos prawdy?;
    3. czy obsługa wykonuję swe obowiązki wystarczająco szybko i starannie.

    Dzięki za opinie ;)

    41 3 Cytuj
  • 11 sie 2013

    o mamo, 160 osób? Wydaje mi się, że będzie ciasnota.... Tam parkiet jest powiedzmy sobie szczerze - nie za duży. ZZ drugiej strony wiadomo, że nie wszyscy tańczą jednocześnie, no chyba, że z tych 160 z 40 wam odmówi i stanie na 120 - no to może :)

    4 6 Cytuj
  • Pietja 11 sie 2013
    motocyklistka napisał/a:

    hej podbijam temat i mam pytanko czy ktoś ma jakąś opinie na temat domu weselnego w Jasienicy ???

    Byłem tam na weselu miesiąc temu. Bardzo fajny w środku lokal, z zewnątrz nie robi wrażenia ale wewnątrz bardzo mi się podobało, miła obsługa, jedzenie było dobre, ale wszędzie są kamery, z tego co słyszałem właściciel ma bzika na punkcie inwigiilacji.
    Ogólnie można polecić i powiedziałbym, że wolałbym tam robić swoje wesele niż w Euforii. Styl bardzo podobny ale klimat zdecydowanie mniej przytłaczający i "pseudo luksusowy".

    Jakoś nie polubiłem wesel w Euforii.

    1 53 Cytuj

Odpowiedz