Forum » Społeczeństwo

Wesele !!! Udane czy nie ? ORGANIZACJA, SALE, ZESPOŁY

  • 19 sty 2015

    oni jeszcze grają też 25.01 tak wiec spoko:) pewnie na płycie maja to samo co na stronie internetowej co nie?

    2 1 Cytuj
  • 19 sty 2015

    sory pomylily mi sie daty... przeoczyłam...

    2 Cytuj
  • 19 sty 2015

    Wydaje mi sie ze zespol immunitet jest mocno przereklamowany.fajnie graja itd bylam na dwoch weselach z ih udzialem ale 7,5 tys za dwa dni to jest masa kasy i rzadko udaje sie to ugrac.moja siostra mial ich na weselu i ugrali 3800.

    3 4 Cytuj
  • 19 sty 2015

    no wlasnie tez mi sie wydaje ze ciezko ugrac 7,5 tys;/ chyba ze wesele na 300 osób;p

    7 Cytuj
  • 19 sty 2015

    Cześć!
    Czy toś z Was może mi polecić jakąś dekoratorkę lub firmę zajmującą się dekoracją sal??? Z góry dziękuję.

    1 1 Cytuj
  • 20 sty 2015

    Potrzebuje szczerej, rzetelnej opinii na temat zespołu Immunitet

    2 2 Cytuj
  • 20 sty 2015
    Selena napisał/a:

    Cześć!
    Czy toś z Was może mi polecić jakąś dekoratorkę lub firmę zajmującą się dekoracją sal??? Z góry dziękuję.

    Tak, Carolla z Lubnia:)

    1 1 Cytuj
  • 20 sty 2015

    powie mi ktoś coś na temat zespołu folk band z Dobczyc

    1 Cytuj
  • 20 sty 2015

    Zna ktoś zespół Sax Band z Dobczyc? Interesuje mnie opinia na temat tego zespołu.

    1 1 Cytuj
  • mateusz nowakowski 20 sty 2015

    paola zamówiłem tan zespół na moje wesele nie znając opini innych. Byłem na targach w niedziele i grają super ale nie mam opinie co do ''atmosfery'' podczas wesela... Myślę że będzie dobrze ;)
    Co do tej ceny to nie jest małą ale jak ktoś robi wesele na ok 200 osób i 2dni to myślę żę swoje ograją. Aha oni grają na zasadzie puszki.

    3 2 Cytuj
  • 20 sty 2015
    Selena napisał/a:

    Cześć!
    Czy toś z Was może mi polecić jakąś dekoratorkę lub firmę zajmującą się dekoracją sal??? Z góry dziękuję.

    Nietuzinkowe dekoracje wykonuje kwiaciarnia w Wiśniowej P. Urszula, dane kontaktowe na e-mail.
    Pozdro. :)

    1 1 Cytuj
  • 21 sty 2015

    a skąd Ty jestes Mateusz jesli mozna zapytac?

    1 Cytuj
  • 21 sty 2015

    Kto jest w temacie i rzeczywiście zna dobry zespół na wesele bez długich przerw i grający prawie wszystko ???
    Avangarda odpada bo już zajęty termin mają...
    Proszę o odp :)

    1 2 Cytuj
  • mateusz nowakowski 22 sty 2015

    Dobczyce

    1 1 Cytuj
  • 22 sty 2015

    o to w sumie tej płyty mogłabym się pozyczyc jakby była mozliwosc??? No chyba ze to sa te same kawałki jak na necie

    1 Cytuj
  • mateusz nowakowski 23 sty 2015

    na tej płycie jest chyba 16 piosenek. Jak chcesz to możesz podjechać do Dobczyc to ci ją pożycze

    1 Cytuj
  • 23 sty 2015

    ja jestem z Dobczyc:)

    1 Cytuj
  • mateusz nowakowski 23 sty 2015

    no to zapraszam po płyte ;)

    2 Cytuj
  • 23 sty 2015

    kiedy i gdzie?:D

    1 Cytuj
  • 24 sty 2015

    mateusz100 i jajaja1 wiecie do czego służą prywatne wiadomości? ;)

    2 Cytuj
  • mateusz nowakowski 24 sty 2015

    ...postanawiam sie poprawić i więcej nie grzeszyć....

    3 Cytuj
  • 24 sty 2015

    Hehe

    4 Cytuj
  • Tom 26 sty 2015
    Agata123 napisał/a:

    Kto jest w temacie i rzeczywiście zna dobry zespół na wesele bez długich przerw i grający prawie wszystko ???
    Avangarda odpada bo już zajęty termin mają...
    Proszę o odp :)

    mogę polecić zespół "Strach się bać" z Glogoczowa, grają czasami w Krakowiakach i Góraliach, doświadczeni muzycy, dobrze grają ;)

    4 10 Cytuj
  • 26 sty 2015

    Pytanie typowo do dziewczyn: kogo możecie polecić na wykonanie ślubnego makijażu i fryzury?

    1 1 Cytuj
  • Krzysztof Mowak 26 sty 2015

    Witam. w czerwcu tego roku biorę ślub i moje pytanie do was co sądzicie o czymś takim jak foto-budka jako atrakcja wesela? czy ktoś może "gościł" coś takiego na swoim weselu? My sie nad tym zastanawiamy ale nie jestem do końca przekonany... jedna znajoma opowiadała ze gdzieś u kogoś sie z tym spotkała i że pomysł spoko żeby coś innego było. jeśli ktoś korzystał z czegoś takiego to możne na priv podesłać namiary. z góry dzięki

    1 Cytuj

Odpowiedz